ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dr Reiner Fuellmich: Prześladowany bohater ruchu oporu 
29 sierpień 2025      Bert Olivier
Co zrobić - by Polska w końcu zaczęła się rozwijać? 
19 maj 2015      Artur Łoboda
Czarny dzień ludzkości nadchodzi 
2 lipiec 2013      Artur Łoboda
To zaczyna wyglądać niebezpiecznie 
18 listopad 2016     
G. BRAUN ZAREJESTROWANY LECZ UKŁAD NIEZACHWIANY 
12 luty 2019     
Leslie Manookian - Zeznanie przed Międzynarodowym Trybunałem Opinii Publicznej  
22 kwiecień 2022     
Film II BBC „Za Zamkniętymi Drzwiami”  
15 maj 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
"Ministerstwo Prawdy" 
12 luty 2024     
1 i 17 września 
16 wrzesień 2019      Artur Łoboda
Dziesięć dowodów, że SARS-CoV-2 jest „wyimaginowanym” i „teoretycznym wirusem”.
„Nigdy nie wyizolowali tego wirusa”
 
30 styczeń 2021     
Pozwól mi to wyrazić jasno 
15 październik 2024      Karen Kwiatkowski
Zygmunt Jan Prusiński Erotyk ciemny 
15 listopad 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Rodzynki filmowe 
13 marzec 2016      Artur Łoboda
Co powoduje, że jesteśmy bardziej odporni?  
30 kwiecień 2020     
Przestępczość zorganizowana w krakowskich sądach 
19 sierpień 2025      Artur Łoboda
„Kryzys koronowy” i wojna „superbogatych” z obywatelami Ziemi 
29 marzec 2021      Emanuel Pastreich
Sportowcy spadają jak muchy po szczepieniu. Endemiczna choroba serca u młodych sportowców? 
19 grudzień 2021     
Znalezione w Telemagazynie wieści o J. Pochanke i M. Stuhrze 
13 lipiec 2020      Alina
Dożywocie dla przestępców Urzędników  
9 wrzesień 2023      Artur Łoboda
Przewaga Janukowycza większa niz oczekiwano 
18 styczeń 2010      tłumacz

 
 

Prominentny szwajcarski bankier wzywa do „aresztowania” całego Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) za „demobójstwo” spowodowane szczepionkami Covid „bronią biologiczną”

 
Syn jednego ze współzałożycieli Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), obecnie emerytowany szwajcarski bankier, wzywa do wymierzenia sprawiedliwości wobec przestępców, którzy rozprzestrzenili na świecie „szczepionki” na wirusa Wuhan (COVID-19).
 
Według doniesień Pascala Najadi, którego ojciec Hussain Najadi został zamordowany w 2013 r., łączy siły z dr Astrid Stuckelberger – czy zauważyłeś niedawne wystąpienie dr Stuckelbergera w Health Ranger Report ? (możesz obejrzeć w całości poniżej) – aby zażądać pełnego pociągnięcia do odpowiedzialności karnej wszystkich osób zamieszanych w zastrzyki na Covid, które obaj nazywają teraz „bronią biologiczną”.
 
Najadi i dr Stuckelberger nakręcili nowy film dokumentalny zatytułowany „Odcięcie głowy węża”, który zagłębia się w „demobójstwo”, w które zaangażowali się sprawcy szczepień przeciwko wirusowi Covid-19 pod pozorem walki z globalną „pandemią”, która w dużej mierze została sfałszowana - stworzyli maksymalny efekt terroru.
 
Żródło filmu:
www.brighteon.com/4d48dab8-db07-4918-bcd5-80b32f4340f6
 
Najadi jakiś czas temu zrezygnował ze swojej potężnej pozycji w banku, ale w trakcie swojej pracy miał znaczący wpływ na sprawy światowe. 
Jego zadaniem było doradzanie krajom i głowom państw w sprawie kierunku finansowego ich krajów.
 
Najadi jest również odpowiedzialny za niedawną dymisję prezydenta Szwajcarii Alaina Berseta, przeciwko któremu Najadi złożył pozew karny do Najwyższego Sądu Najwyższego Szwajcarii, oskarżając Berseta o składanie fałszywych twierdzeń na temat „bezpieczeństwa” i „skuteczności” szczepionek mRNA COVID.
 
(Powiązane: W lipcu Republikański Komitet Wykonawczy hrabstwa Brevard (BREC) na Florydzie uznał zastrzyki przeciwko Covid-19 za broń biologiczną .)
 

Nadszedł czas, aby ukarać zbrodniarzy wojennych stojących za Operacją Warp Speed



Nie chcąc stawić czoła zarzutom, prawdopodobnie z powodu swojej winy,
Berset zamiast tego oficjalnie ustąpi ze stanowiska do końca roku, choć w zasadzie pozostawił już wolne stanowisko.
 
W filmie dokumentalnym Najadiego i doktora Stuckelbergera Najadi szczegółowo wyjaśnia pogardę, jaką jego zmarły ojciec darzył mieszczącą się w Genewie WEF (Światowe Forum Ekonomiczne). 
Jego ojciec faktycznie opuścił WEF, którego był współzałożycielem, już na początku lat 80., pozostawiając na czele tej organizacji Klausa Schwaba.
 
„Wszystko, co złe na świecie związane z demokracją, niestety pochodzi z Genewy” – mówi Najadi.
 
„Macie WHO [Światową Organizację Zdrowia] w Genewie, macie GAVI [Sojusz na rzecz Szczepionek Billa Gatesa], potem macie WEF, którego mój ojciec był współzałożycielem i który na początku lat osiemdziesiątych opuścił Klausa Schwaba (z obrzydzeniem), który posiada immunitet dyplomatyczny."
 
Najadi oświadcza ponadto, że jako obywatel Szwajcarii może uznać, że WEF nie kwalifikuje się do dalszego immunitetu dyplomatycznego, który od dawna służył jako przykrywka dla jego zbrodni przeciwko ludzkości.
 
Najadi chce, aby władze szwajcarskie rozpoczęły już aresztowania sprawców zbrodni przeciwko ludzkości polegających na szczepieniu wirusem Covid-19, które obejmują „globalny zastrzyk ludzkości z broni biologicznej”.
 
Big Pharma, Big Tech, WEF, Bill Gates, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i wiele innych podmiotów kontrolowanych przez globalistów jest częściowo odpowiedzialnych za program szczepień przeciwko COVID, a Najadi chce, aby wszyscy stawili czoła oskarżeniu.
 
„Wzywam władze szwajcarskie i służby bezpieczeństwa do natychmiastowego aresztowania tych osób” – mówi Najadi. 
"Dlaczego? 
WEF, WHO, GAVI, Big Pharma, Big Tech i Bill Gates opowiadali się za globalny zastrzyk dla ludzkości i za pomocą broni biologicznej wstrzykującej nanolipidy zatruli 5,7 miliarda ludzi”.
 
„A my, Szwajcarzy, jesteśmy ich gospodarzami. 
To straszne."

Najadi twierdzi, że zarówno on, jak i jego matka również są ofiarami, ponieważ oboje przyjęli zastrzyki i obecnie oboje z tego powodu umierają – mówi.

„To demokracja i zostanie osądzona” – stwierdził dalej Najadi. 
„Zostanie to naprawione w imieniu ludzkości”.

W tym kontekście amerykańscy patrioci dobrze by zrobili, - gdyby skupili się na tym, kto propagował operację Warp Speed ​​i ścigali ich w postępowaniu karnym. (Donald Trump - przypis red.)
Wiele z nich to te same nazwy i organizacje, o których wspomniała Najadi, więc jest to dobry punkt wyjścia”.
 
 

Źródło:
https://vaccineinjurynews.com/2023-10-27-banker-calls-for-wef-arrest-vaccine-democide.html

30 październik 2023

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

Papież zakwestionował wymiar społeczny liberalizmu (znawca 5)
sierpień 18, 2002
PAP
Polacy są jednak ciemnym narodem ......
październik 5, 2005
Kazimierz
Głupie gadanie
październik 23, 2008
Artur Łoboda
Afera tysiąclecia?
maj 19, 2006
kazik
Papież apeluje o pokój
grudzień 26, 2004
opolskoma
Co straciliśmy?
Co jeszcze stracimy?

grudzień 10, 2002
Artur Łoboda
Konflikt Gruzja – Osetia południowa jako przykrywka dla wojny rosyjsko – amerykańskiej
sierpień 9, 2008
komentator
Czarna dziura
czerwiec 11, 2003
J.Kaczyński wydał instrukcję o Ujazdowskim
grudzień 22, 2007
Interia
Inne oblicze nazizmu
kwiecień 6, 2004
Żydzi z USA oszukują ocalałych?
wrzesień 28, 2007
BIBULA
Czy Żydzi stosują duszący uchwyt za gardło USA?
marzec 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czyje taśmy.
wrzesień 29, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Komu służy awantura wokół Wałęsy
czerwiec 11, 2008
Artur Łoboda
OLIGARCHIA - RODOWÓD
czerwiec 8, 2008
Klaudiusz Wesołek
2008.08.27. Wiadomości w 3ch językach. Three-language news service.
sierpień 27, 2008
tłumacz
2009.02.23. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 23, 2009
tłumacz
Społeczeństwo Izraela dało przyzwolenie. Szaron rozkazał zabić
styczeń 30, 2003
PAP
Jedno państwo - jeden głos lub unijny geszeft
czerwiec 22, 2007
Dariusz Kosiur
Józef Beck wykonał plany Józefa Piłsudskiego i przyczynił się do klęski Hitlera
grudzień 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media