|
11 państw odrzuciło Traktat Pandemiczny WHO
|
|
17 września 2023 r., jedenaście państw zadeklarowało, że nie poprze przyjęcia deklaracji politycznych w sprawie celów zrównoważonego rozwoju, zapobiegania pandemiom, gotowości i reagowania, powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego w porządku obrad WHO.
Innymi słowy tylko i aż 11 państw odrzuciło szaleńczy pomysł, by WHO stało się globalnym "pandemicznym policjantem" i dyktatorem czasu pandemii, narzucającym swoje prawa demokratycznie wybranym narodowym rządom.
Tylko na chwilę globalny zamach stanu został powstrzymany.
Teraz trzeba zrobić wszystko, by wywrzeć społeczną presję na polski rząd i Sejm, by odrzuciły dyktat Światowej Organizacji Zdrowia, który jest niczym innym jak przejęciem władzy nad narodami świata przez najbardziej skorumpowaną organizację świata, której władze nie są demokratycznie wybierane, nie ma nad nią żadnej demokratycznej kontroli, ani nie podlega żadnej odpowiedzialności za swoje działania.
https://rumble.com/v3ofpa8-pilne-11-pastw-odrzucio-traktat-pandemiczny-who.html
|
13 październik 2023
|
PSNLIN
|
|
|
Ciekawa jest lista tych państw.
Ale, moim zdaniem one robią "za zająca", a następnym razem jednomyślność już będzie.
Jak ogłoszą nową pandemię, jakiejś: "straszliwej, okaleczającej i śmiercionośnej choroby", zapewne zsynchronizowaną z fikcyjnym skażeniem promieniotwórczym oraz - być może prawdziwym - zatruciem ujęć wody pitnej. |
2023-10-20
Magellan
|
 |
|
Od czasu obalenia ZSRR, co najmniej od tego czasu, idea i intencje powołania ONZetu zostały przejęte przez jakiegoś szalonego zbrodniarza lub grupę zbrodniarzy - tinyurl.com/22d964ht.
I okazuje się, że większość państw/krajów ma mentalność kolonialną i cieszy się, kiedy ktoś gdzieś tam z oddali podejmuje za nich decyzje. Liczą na jakiegoś boga w niebiesiech, na opatrzność, która rzekomo wie lepiej i zbawi ich ode złego?
Tak, ciekawa jest lista krajów, które są przeciw i ciekawe, że nie ma na niej Chin, co tylko potwierdza moją tezę o zblatowaniu Żółtków z Żydami (Ż :), a depopulacja globu ma być aportem wniesionym do tej spółki przez tych drugich. Ci pierwsi przejęli już wszystkie zera z żydowskich banków i trzymają żydów za gardziel, a drudzy uważają, że już tylko samych Żółtków jest za dużo na Ziemi, więc działają wspólnie i w porozumieniu.
I druga moja teza - "ostatnia nadzieja białych w czerwonych! (BRICS)
Pozdrawiam Panów.
P.S. "Eksperci ostrzegają przed wirusem RSV: nie ma skutecznych leków na tę infekcję" (2023-10-20, tinyurl.com/3jjh5pkv). Jest to intrygujący żydowski sposób realizowania depopulacji poprzez "ratowanie" staruszków, coby* żyli jak najdłużej, że sobie zażartuję! |
2023-10-21
hens
|
|
|
|
Prawo do ludzkiej godności
październik 23, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
|
Rosja znow defiluje. Teraz 4 Listopada- rocznice wypedzenia
Polakow z Kremla.
listopad 7, 2006
anonim
|
Program Wyborczy Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
marzec 13, 2005
|
Akt wojny
styczeń 3, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ocena wyborów ( Według Macieja Giertycha )
styczeń 1, 2008
przesłał .
|
No więc wybierajcie
listopad 11, 2006
Stańczyk
|
Wyszedł nie wyjedzie
sierpień 26, 2002
|
Oszustwa niemieckie i fałszowanie pieniędzy
styczeń 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przetargi o warunki pokoju w Afganistanie
październik 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rozterki konserwatysty amerykańskiego
styczeń 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
How the Pope 'Defeated Communism'
kwiecień 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Walka o państwo...bezprawia
marzec 21, 2007
Marek Olżyński
|
Zmierzch uchwałodawstwa RJP?
luty 20, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
O kogo chodzi?
marzec 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kariera kasjera
wrzesień 20, 2002
MARCIN PRZEWO¬NIAK http://www.zw.com.pl
|
Co wszyscy powinnismy wiedziec
październik 9, 2007
....
|
Ostatni rozdział przejęcia kontroli nad polskim systemem bankowym.
wrzesień 7, 2002
zaprasza.net
|
Izrael tylko dla Żydów. Propozycja zaostrzenia przepisów imigracyjnych
listopad 22, 2006
bibula
|
Kobieta i dziecko zginęli pod kołami pociągu
styczeń 5, 2003
PAP
|
Na krawędzi wojny ostatecznej
grudzień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|