ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
więcej ->

 
 

To musi przeczytać każdy Polak

Mszą żałobną w katedrze św. Jana na Starym Mieście rozpoczął się pogrzeb zmarłego w tragicznym wypadku samochodowym byłego szefa polskiej dyplomacji prof. Bronisława Geremka.

Mszę św. koncelebrują arcybiskupi Kazimierz Nycz i Tadeusz Gocłowski.

- Prof. Bronisław Geremek mimo swoich dramatycznych przeżyć kochał ludzi i przez całe życie pracował na ich rzecz; dziś żegna go zasmucona Europa i wdzięczna ojczyzna - mówił abp Gocłowski.


Arcybiskup podkreślił humanizm Bronisława Geremka i jego poświęcenie dla pokoju i wolności w Europie oraz zaufanie do ludzi i wiarę w nich, mimo bolesnych doświadczeń z przeszłości.

Podkreślił, że Bronisław Geremek hołdował takim wartościom jak prawda, dialog, zaufanie, wiara w człowieka, wiara w ostateczne zwycięstwo dobra i solidarność.


- Kiedy rozpoczynała się II wojna światowa mały Bronisław miał tylko siedem lat. Te dziecięce lata wojny, tak tragiczne dla niego, odcisnęły się na jego wyciszonej, często zamyślonej, zadumanej, ale jakże aktywnej osobowości. Ale tamten dramat, którego on sam doznał i doznali ludzie z jego otoczenia, w żadnym stopniu nie zachwiał jego pozytywnego stosunku do człowieka - powiedział abp Gocłowski.

Dodał, że profesor był człowiekiem dialogu, reprezentującym troskę o prawdę, naukowcem którego przedmiotem badań był człowiek. Arcybiskup mówił też, że cieszy go postawa Polaków, którzy wyrażają wdzięczność wobec Geremka za jego dokonania.

Po uroczystości w kościele kondukt przejedzie ze starówki na Cmentarz Wojskowy na Powązkach. O godz. 14 trumna ma zostać wniesiona do domu pogrzebowego, gdzie z profesorem żegnać się będzie rodzina oraz oficjalni goście.

W trakcie uroczystości przewidziany jest ceremoniał wojskowy; m.in. salwa honorowa. Odegrane mają zostać dwa hymny: Polski i Unii Europejskiej, której Geremek był wielkim entuzjastą.

Około godziny 14.45 mają się zacząć przemówienia. Głos zabiorą prezydent Lech Kaczyński, premier Donald Tusk, marszałek Sejmu Bronisław Komorowski, marszałek Senatu Bogdan Borusewicz, szef Parlamentu Europejskiego Hans-Gert Pettering, szef Partii Demokratycznej-demokraci.pl Janusz Onyszkiewicz, ostatni żyjący przywódca powstania w Getcie Warszawskim Marek Edelman oraz prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Przeniesienie trumny do grobu w Alei Zasłużonych odbędzie się o godz 15.20. Po pogrzebie o 16.30 gości przybyłych z zagranicy podejmie w Belwederze premier.

Były minister spraw zagranicznych, zginął w niedzielę 13 lipca w wypadku samochodowym, do którego doszło w okolicach miejscowości Lubień koło Nowego Tomyśla (Wielkopolska). Prowadzony przez niego mercedes zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem dostawczym.


21 lipiec 2008

PAP 

  

Archiwum

Jokes?? O komentarzach do karzelka,Blerka i o M.D. ciut.
maj 18, 2007
Pacyfista.R.C.O.
Pokaże czy pokarze
czerwiec 23, 2003
Obłędna inicjatywa nadania honorowego obywatelstwa USA żydówce Annie Frank
luty 19, 2007
bibula- pismo niezależne
Ziemia obiecana
sierpień 1, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Antypolonizm żydowski to nic nowego...
czerwiec 30, 2003
Mirosław J. Wiechowski
Obraz mówi wszystko
sierpień 15, 2004
Przedrefendalna kampania informacyjna
maj 24, 2003
Połykanie wielbłąda?
lipiec 31, 2005
opolskoma
Jan Paweł II: zróbmy wszystko, by uniknąć wojny
marzec 2, 2003
PAP
Wiceprezydent USA oszustem
lipiec 15, 2002
PAP
"Miss Universe"
maj 31, 2005
Piotr Mączyński
Strategia dla pokoju
sierpień 25, 2008
Artur Łoboda
Ostatnie wezwanie
sierpień 16, 2008
Artur Łoboda
13 GRUDNIA 2008 ROK
grudzień 13, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
"Goebels Roku 2003"
luty 7, 2004
Zaprasza.net
Bój o PKO (jeszcze) BP
wrzesień 14, 2004
PAP
Polski złoty czy euro, to być albo nie być dla państwa polskiego?
kwiecień 21, 2006
Dariusz Kosiur
¬ródła upadku Rzeczypospolitej Szlacheckiej
styczeń 22, 2009
Andrzej Krajewski
Wrażliwi, delikatni, tolerancyjni
czerwiec 16, 2006
Marek Miśko
Polityczna poprawność
lipiec 12, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media