|
Kuba Sienkiewicz a też idiota
|
|
Za WP.PL
"Kuba Sienkiewicz, lider Elektrycznych Gitar i lekarz neurolog w jednej osobie, kilka miesięcy temu przeszedł COVID-19. - Nie mogłem w ogóle funkcjonować bez tlenu.
Odłączenie od maski tlenowej powodowało, że mdlałem - wspominał w "Faktach po Faktach" w TVN24.
Na kontrolne badanie jechałem wózkiem, z butlą tlenową na kolanach - mówił. Sienkiewicz zachorował wiosną tego roku. Było z nim źle, musiał być hospitalizowany.
- Leżałem w szpitalu, fatalnie się czułem.
Przez kilka pierwszych dni miałem niewydolność oddechową, nie mogłem w ogóle funkcjonować bez tlenu - opowiadał. - To jest fatalna choroba, nikomu nie życzę.
Sienkiewicz bał się, że umrze.
Przez dwa tygodnie leczył się w domu.
Początkowo sądził, że to, co się z nim dzieje, to nie zakażenie koronawirusem, ale odczyn poszczepienny.
Muzyk był już bowiem zaszczepiony jedną dawką specyfiku przeciwko COVID-19.
Po 14 dniach walki o zdrowie saturacja zaczęła mu spadać, a jego samopoczucie pogorszyło się na tyle, że musiał wezwać pogotowie.
Trafił do szpitala.
Choć zachorował już po szczepieniu, namawia do tego, aby przyjąć wszystkie dawki."
Źródło:
https://gwiazdy.wp.pl/kuba-sienkiewicz-z-elektrycznych-gitar-ciezko-przeszedl-covid-19-namawia-do-szczepien-6712159728229088a
Jeżeli "lekarz" nie potrafi domyśleć się, że duszność w pomieszczeniu może być spowodowana brakiem tlenu - to NIGDY NIE POWINIEN BYĆ LEKARZEM!
Tlen dostarczany pacjentom MUSI zawierać się w normie i nie przekraczać 21 procent składu mieszanki.
Jeżeli powietrze z aparatu tlenowego jest zdecydowanie lepsze od tego - w szpitalnych salach - to tylko świadczy o kompromitującym niechlujstwie personelu szpitala i braku wietrzenia pomieszczeń.
Natomiast namawianie do szczepień - to już PATOLOGIA!
|
|
8 grudzień 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
NIE dla imperialistycznych "rozjemców"!
sierpień 17, 2006
Workers Vanguard
|
Wyborów samorządowych ciąg dalszy<. Odbijanie piłeczki za 25 mln. złotych
grudzień 28, 2002
PAP
|
Prasa finansowa i emisje akcji | Jaka wiarygodność?
czerwiec 15, 2005
Andrzej Sielecki
|
Koniec eksmisji na bruk?
grudzień 4, 2002
PAP
|
Monarchia czyli mafia
październik 18, 2003
Artur Łoboda
|
2008.03.09. Aktualna wizyta Donalda Tuska w USA
marzec 10, 2008
tłumacz
|
Polak najlepszym informatykiem na świecie
grudzień 8, 2003
PAP
|
Prawda
listopad 14, 2006
Artur Łoboda
|
Ksieza Polacy!
styczeń 11, 2007
nie kleryk ale z wiara
|
Do polskiej - lewicowej młodzieży
marzec 28, 2004
Artur Łoboda
|
Udział Polonii w referendum
maj 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
Wszystko na niby tak
wrzesień 22, 2007
Marek Olżyński
|
Redaktor "kadyceusz" czyli Bubel w Samoobronie
wrzesień 16, 2002
PAP
|
W czyim imieniu występują?
wrzesień 8, 2004
|
Koniec mitu amerykańskiej demokracji
luty 21, 2003
PAP
|
Czy Państwo odpowiada za swych niepoczytalnych obywateli?
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
KRYZYS GLOBALNY I ROSJA
styczeń 18, 2008
Michaił Chazin
|
Jak nie kijem to pałą. Pomysł kolejnego podatku dla turystów
sierpień 28, 2003
Artur Łoboda
|
Królestwo złodziei i bezrobotnych
sierpień 23, 2003
przesłała Elżbieta
|
Nazywam sie ARGUMENT
czerwiec 9, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
|
|