|
Kuba Sienkiewicz a też idiota
|
|
Za WP.PL
"Kuba Sienkiewicz, lider Elektrycznych Gitar i lekarz neurolog w jednej osobie, kilka miesięcy temu przeszedł COVID-19. - Nie mogłem w ogóle funkcjonować bez tlenu.
Odłączenie od maski tlenowej powodowało, że mdlałem - wspominał w "Faktach po Faktach" w TVN24.
Na kontrolne badanie jechałem wózkiem, z butlą tlenową na kolanach - mówił. Sienkiewicz zachorował wiosną tego roku. Było z nim źle, musiał być hospitalizowany.
- Leżałem w szpitalu, fatalnie się czułem.
Przez kilka pierwszych dni miałem niewydolność oddechową, nie mogłem w ogóle funkcjonować bez tlenu - opowiadał. - To jest fatalna choroba, nikomu nie życzę.
Sienkiewicz bał się, że umrze.
Przez dwa tygodnie leczył się w domu.
Początkowo sądził, że to, co się z nim dzieje, to nie zakażenie koronawirusem, ale odczyn poszczepienny.
Muzyk był już bowiem zaszczepiony jedną dawką specyfiku przeciwko COVID-19.
Po 14 dniach walki o zdrowie saturacja zaczęła mu spadać, a jego samopoczucie pogorszyło się na tyle, że musiał wezwać pogotowie.
Trafił do szpitala.
Choć zachorował już po szczepieniu, namawia do tego, aby przyjąć wszystkie dawki."
Źródło:
https://gwiazdy.wp.pl/kuba-sienkiewicz-z-elektrycznych-gitar-ciezko-przeszedl-covid-19-namawia-do-szczepien-6712159728229088a
Jeżeli "lekarz" nie potrafi domyśleć się, że duszność w pomieszczeniu może być spowodowana brakiem tlenu - to NIGDY NIE POWINIEN BYĆ LEKARZEM!
Tlen dostarczany pacjentom MUSI zawierać się w normie i nie przekraczać 21 procent składu mieszanki.
Jeżeli powietrze z aparatu tlenowego jest zdecydowanie lepsze od tego - w szpitalnych salach - to tylko świadczy o kompromitującym niechlujstwie personelu szpitala i braku wietrzenia pomieszczeń.
Natomiast namawianie do szczepień - to już PATOLOGIA!
|
|
8 grudzień 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Brazylia Uniezależnia się od Ropy Naftowej
luty 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rząd nie rozumie co do niego się mówi
luty 1, 2003
PAP
|
Wizyta premiera Tuska w Moskwie - garść refleksji na gorąco
luty 9, 2008
Adam Smiech
|
Polscy obywatele "Komisji Trójstronnej"
(Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
http://www.naszdziennik.pl
|
LIST OTWARTY
lipiec 22, 2003
mars
|
Miller: 1 stycznia 2004 datą najwłaściwszą
lipiec 29, 2002
IAR
|
Zaginiona -poszukiwana
kwiecień 29, 2006
przesłał Marek Olżyński
|
Niech panie latają z panami
marzec 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Amerykański działacz przeciw amerykańskim inwestycjom w... Polsce
maj 30, 2004
IAR
|
Janowski żąda głosowania w sprawie Stoen-u
grudzień 3, 2002
PAP
|
Nie w naszym imieniu
marzec 24, 2003
zaprasza.net
|
Zdrada Wartości Moralnych USA
maj 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
The Iraqi National Resistance
styczeń 22, 2008
nadesłał Marduk
|
Plama na imażu i na stole – hipokryzja w mediach
luty 20, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Reklama - burżuazyjna czy solidarnościowa?
listopad 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Tym razem nie było pieniędzy aby wyrzucić je w błoto
wrzesień 3, 2003
Dziennik Polski
|
"Polska prosi USA o obronę przed Rosją"
luty 16, 2008
PAP
|
Wrocław: matka z czworgiem dzieci na bruku
sierpień 17, 2002
PAP
|
Kolejne symbole narzucone przez okupantów.
kwiecień 27, 2006
zaprasza.net
|
Każdy z nas jest winny zbrodni w Iraku
czerwiec 28, 2006
Dahr Jamail
|
|
|