ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

A Secret Report by Jan Karski 
14 czerwiec 2012      Theodore J. O'Keefe
"Eurosteptycyzm" 
4 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Autorzy decyzji wkroczenia na Ukrainę 
28 kwiecień 2022     
Weryfikacja faktów: Rothschild nie opatentował testu na COVID-19 w 2015 i 2017 roku 
3 grudzień 2020     
Na żydowskim celowniku – chrześcijańska Biblia 
2 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Regina Poloniae 
2 maj 2019      Paweł Ziółkowski
Czym naprawdę był socjalizm (1) 
31 sierpień 2017     
80. rocznica zakończenia wojny 
9 maj 2025     
"Mam nadzieję, że będę mógł się spotkać z Państwem w demokratycznym Państwie"  
11 sierpień 2017     
Bezprawie Trzeciej RP (2) 
7 marzec 2019      Artur Łoboda
Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno. 
21 grudzień 2015      Boguslaw Biedrzynski
Wróble, sroki, sowy 
28 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Każdy ma krytyków na własnym poziomie 
25 październik 2016     
Bardzo ciekawe nazwiska kredytobiorców ze SKOK-u Wołomin. celebryci, wicerabin Łodzi, dziennikarz, piosenkarz keine Grenzen 
3 luty 2019      Alina
Scenariusz, który się w głowie nie mieści 
12 grudzień 2023      Artur Łoboda
Po czynach PO poznacie (1) 
17 sierpień 2024      Artur Łoboda
Dlaczego Irańczycy nie zatopili lotniskowców amerykańskich? 
13 marzec 2026      Artur Łoboda
Manifestacja w Krakowie 
10 październik 2020      Artur Łoboda
Korzenie chrześcijaństwa 
13 styczeń 2018     
Czekając na kolejną zdradę 
6 marzec 2016      Artur Łoboda

 
 

Rządowe tuszowanie urazów szczepień kowidowych, podobnie jak tuszowanie przez ZSRR szkód popromiennych w Czarnobylu

 
Kilka lat po tym przerażającym incydencie niezależny dziennikarz odkrył, że radioaktywny opad katastrofy w Czarnobylu był znacznie gorszy niż pierwotnie twierdziły rządy. 
Dziś obserwujemy podobny rodzaj masowego tuszowania szkód zdrowotnych spowodowanych przez „szczepionki” na koronawirusa Wuhan (Covid-19).
 
To, co wydarzyło się wtedy, jest podobne do tego, co dzieje się dzisiaj, gdy urzędnicy państwowi świadomie bagatelizują stopień, w jakim układ odpornościowy „w pełni zaszczepionych” ulega degradacji z powodu zastrzyków. 
W rzeczywistości oficjalna historia nadal utrzymuje, że dźgnięcie chroni osobę przed poważną chorobą kowidową.
 
Pod koniec lat 80. rządy robiły to samo, traktując katastrofę w Czarnobylu -w sposób zdezynfekowany, używając języka, który sprawiał, że nie brzmiało to tak źle . 
Dopiero kilka odważnych dusz zbadało temat nieco głębiej i publicznie przedstawiło swoje odkrycia, świat dowiedział się, że promieniowanie w Czarnobylu jest ogromnym problemem, który nie zniknie w najbliższym czasie.

Niektórzy uważają, że nagłe pojawienie się „małpiej ospy” na arenie światowej jest częścią tuszowania szczepień covid . 
Spekuluje się, że objawy tak zwanej małpiej ospy mogą w rzeczywistości być objawami szczepu krwotocznego pod inną nazwą.
 
Exposé News , jak pisaliśmy, jest jednym z takich źródeł, które mówi, że małpia ospa to niewiele więcej niż „monumentalne ukrywanie niszczycielskich szkód wyrządzonych układowi odpornościowemu osób, które otrzymały szczepionkę Covid-19”. 
Te uszkodzenia, jak dodaje serwis informacyjny, są porównywalne z AIDS, dlatego degradację układu odpornościowego po wstrzyknięciu klasyfikuje się jako AIDS wywołane szczepionką lub VAIDS.
 
Tymczasem media kontrolowane przez korporacje zaprzeczają jakiemukolwiek takiemu powiązaniu między szczepieniami, a wyniszczeniem odporności – lub jakimkolwiek uszczerbkiem na zdrowiu, jeśli o to chodzi. 
Jeśli chodzi o establishment, oczekuje się, że wszyscy będziemy po prostu wierzyć, że zastrzyki na kowida są „bezpieczne i skuteczne”, bez względu na to, ile ciał piętrzy się w kostnicy.
 
W nieistniejącym już ZSRR podobną taktykę stosowano, aby ograniczyć liczbę chorych i zmarłych, którzy byli narażeni na promieniowanie w Czarnobylu po stopieniu. 
W klasycznym sowieckim tuszowaniu katastrofa w Czarnobylu została przedstawiona jako drobne oopsie , które w żaden znaczący sposób nie zaszkodziło ludziom ani planecie.
 
„W systemie sowieckim było całkiem naturalne, że ani rząd Związku Radzieckiego, ani władze lokalne nie były przygotowane do wzięcia odpowiedzialności prawnej za ekologiczne, społeczne i inne problemy spowodowane przez Czarnobyl – mimo że polityka głasnosti i pierestrojki Gorbaczowa była już realizowana”, informuje DiaNuke.org .
 
„Jednak skala wypadku i zmiany, jakie do tego czasu zaszły w społeczeństwie, nie pozwoliły na całkowite ukrycie faktu wypadku; mieszkańcy dotkniętych terytoriami wielokrotnie domagali się wprowadzenia przepisów, które obejmowałyby ich problemy zdrowotne, szkody ekologiczne i rekompensatę za straty materialne powstałe w wyniku wypadku”.
 

Czy społeczeństwo kiedykolwiek obudzi się z odrętwienia ślepego zaufania rządowi?


 
Obecnie niektórzy podejmują podobne wysiłki, aby pociągnąć rząd i przemysł farmaceutyczny do odpowiedzialności za zbrodnie przeciwko ludzkości dokonane poprzez nałożenie zastrzyków Fauci Flu. 
Tym razem jednak wprowadzono zabezpieczenia (prawne) dla rządu i przemysłu farmaceutycznego, a nie dla ogółu społeczeństwa.
 
Każda osoba, która wzięła zastrzyki z krukowicy (covid-19), sama ponosiła całą odpowiedzialność w przypadku obrażeń lub śmierci. 
Zarówno Big Pharma, jak i Big Government są odporne na procesy sądowe wynikające ze szkód zdrowotnych spowodowanych strzałami – i zostało to w pełni przyznane przed wprowadzeniem operacji Warp Speed.
 
Fakt, że ktokolwiek zgodził się na przyjęcie szczepionki w takich okolicznościach, ilustruje ślepe posłuszeństwo, które przez lata pochłaniało świadomość publiczną. 
W miarę jak społeczeństwo wciąż ogłuszane jest nieustannymi atakami chemicznymi i propagandowymi, przeciętny człowiek traci zdolność, a nawet chęć patrzenia na rzeczy spoza poziomu powierzchni.
 
Obecnie panuje powszechne przekonanie, że jeśli rząd mówi, że coś jest w porządku, to musi to być prawda – nie jest wymagane dalsze badanie. 
Tylko niewielka część społeczeństwa zdaje się być świadoma faktu, że Wielki Brat nie jest w stanie nam pomóc i że musimy dołożyć należytej staranności, aby dotrzeć do sedna każdej sprawy.
 
Około 20 lat później katastrofa w Czarnobylu jest nadal przedmiotem trwających dochodzeń w sprawie prawdy i fałszu w odniesieniu o opadzie radioaktywnym. 
O wiele więcej naukowców, ekologów i innych dołączyło do klubu sceptyków, domagając się odpowiedzi na temat dokładnej ilości promieniowania, które zostało i nadal jest uwalniane, aby ofiary mogły otrzymać sprawiedliwą rekompensatę. 
Tymczasem ciosy Covid są obecne dopiero od mniej niż dwóch lat, co oznacza, że ​​może upłynąć więcej czasu, zanim masa krytyczna obudzi się i zorientuje się, że wszyscy byliśmy okłamywani.
 
Być może, gdy stanie się niezaprzeczalnie jasne, że ludzie, którzy zrobili „zastrzyki”, nie mają już funkcjonującego układu odpornościowego, wielu ludzi zacznie domagać się odpowiedzi i rozwiązania. 
Do tego czasu będzie już jednak za późno dla tych, którzy zostali dźgnięci – ale być może, - tylko być może, wywoła to opór i bunt przeciwko przyszłym plandemiom , które mogą pojawić się na naszej drodze.
 
 
Źródła tego artykułu obejmują:
DiaNuke.org
NaturalNews.com
NaturalNews.com
 
Źródło:
collapse.news/2022-07-25-government-coverup-covid-jab-injuries-chernobyl-radiation.html
 
 
 
 

 
28 lipiec 2022

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

Normalność inaczej, czyli kwachopodobni, michnikotożsami
marzec 27, 2007
Marek Olżyński
What You Need to Know
sierpień 13, 2008
Jim Sinclair
Studenci prawa oszustami i co dalej z Ojczyzną?
styczeń 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich otrzymał od władz Gdańska prawo własności do działki w mieście o powierzchni ponad 3,6 h
wrzesień 6, 2007
Interia, PAP
Dla biednych nawiedzonych i poszkodowanych nie nadążających za nauką i postępem
sierpień 4, 2005
Gregory Akko
Kłopoty (nie tylko Blaira)
sierpień 11, 2003
Maciej Łętowski
UA + PL Wybory 07: decydować ma Kryterium Miłości do USA
wrzesień 19, 2007
Marek Głogoczowski
Koniec mitu amerykańskiej demokracji
luty 21, 2003
PAP
Balcerowicz: Dość robienia ludziom wody z mózgu
grudzień 27, 2006
PAP
Stalexport chce przenieść na spółkę zależną koncesję na A4
sierpień 20, 2002
PAP
Antypolska ksenofobia
czerwiec 22, 2006
Mieczysław Ryba
Wiceprezydent USA oszustem
lipiec 15, 2002
PAP
Polsat na różowo
czerwiec 4, 2004
Specjalne stosunki
maj 22, 2006
z Prawica.Net przysłał Marek Olżyński
Konflikt Gruzja – Osetia południowa jako przykrywka dla wojny rosyjsko – amerykańskiej
sierpień 9, 2008
komentator
Adam Michnik - miedzy lwem a lisem
wrzesień 17, 2002
GAZETA POLSKA
Destabilizacja Pakistanu utrudnia pacyfikację Afganistanu
styczeń 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Wspólnicy zbrodniarza
lipiec 6, 2004
Los Europy
sierpień 25, 2003
ABCnet
Chavez kontra USA
lipiec 6, 2006
Mirosław Ikonowicz
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media