|
Izraelskie Stowarzyszenie „Ludzie Prawdy” prosi papieża Franciszka o zbadanie umowy Pfizer-Netanjahu
|
|
Prawnicy Ruth Machnes Suchovolsky i Arie Suchowolsky z kancelarii A. Suchovolsky & Co. wysłali ważny list do kilku odbiorców, w tym do laboratorium Pfizer, Międzynarodowego Trybunału Karnego, Sądu Najwyższego Izraela, Food and Drugs Administration (FDA). ), Federalne Biuro Śledcze (FBI), Jego Świątobliwość Papież Franciszek, izraelska policja, prokurator generalny Izraela i Stanów Zjednoczonych, a także kilku członków Kongresu i senatorów. Jest to prośba o wszczęcie dochodzenia w sprawie umowy szczepionki przeciwko COVID-19 firmy Pfizer-Netanyahu, koncentrująca się na sekcji 4.2.6, która dotyczy rozwiązania umowy, gdy tylko zostanie wszczęte publiczne dochodzenie. Jest to konieczne w interesie bezpieczeństwa narodowego państwa Izrael, ochrony i przetrwania narodu żydowskiego i cały świat.
Izrael prosi Papieża o zakwestionowanie medycznej dystopii
Żydowscy ze względów sumienia przeciwnicy drakońskiej blokady rządu izraelskiego i obowiązkowego reżimu szczepień wzywają papieża Franciszka do potępienia dystopijnego masowego eksperymentu medycznego przeprowadzonego na narodzie izraelskim. „Naród żydowski ma zbiorową pamięć, że był testowany przez nazistów, w tym próby szczepionek w obozach koncentracyjnych” - ostrzegali sygnatariusze w liście z 15 marca do papieża, prosząc o „zawieszenie eksperymentalnego produktu”.
W petycji potępiono „masową szczepionkę przeciwko COVID-19” jako „medyczną deklarację wojny z ludzkością, globalną stabilnością, bezpieczeństwem narodowym i przetrwaniem całej rasy ludzkiej”.
26-stronicowy list, otrzymany przez Church Militant, oskarża izraelskie Ministerstwo Zdrowia o angażowanie się w „lekkomyślną politykę masowych szczepień wszystkich kobiet w ciąży” i „wszystkich nastolatków” oraz o „zamiar przekazania wszystkim dzieciom w bliska przyszłość '. Polityka ta jest kontynuowana pomimo ostrzeżeń Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i czasopism medycznych przed szczepieniem kobiet w ciąży. Prawniczka Ruth Machnes Suchovolsky - która podpisała list - powiedziała Church Militant, że gdyby miała minutę na rozmowę telefoniczną z papieżem Franciszkiem, powiedziałaby: „Musimy powstrzymać dyktaturę medyczną. Izrael jest pod dyktaturą lekarską i jeśli jej nie powstrzymamy, reszta świata pójdzie za tym.
Źródło: https://www.maurizioblondet.it/lassociazione-israeliana-del-popolo-della-verita-chiede-a-papa-francesco-di-indagare-sullaccordo-pfizer-netanyahu/
|
|
24 marzec 2021
|
|
Obserwator
|
|
|
|
| Niby żydzi, niby prawnicy, a nie wią*, że to nie papież "bada umowy". Nie lepiej do Hagi? Albo z grubej rury, do I Sekretarza ? |
|
2021-03-24
hens
|
 |
|
|
Nie będę niczego badał a zwłaszcza "umowy Pfizer-Netanjahu".
Obraziłem się - do MNIE nie napisali!!! |
|
2021-03-24
emeryt67
|
|
|
|
O zarobkach lekarzy rodzinnych i konfliktach dotyczących opieki zdrowotnej
styczeń 2, 2006
Adam Sandauer
|
Islam prosperuje bez procentów składanych
listopad 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zabronione dotowanie biletów kolejowych?
październik 24, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
ponad 90 % ...
luty 18, 2005
Kaszub
|
Stary dowcip ale postaramy się go odświeżyć
grudzień 9, 2002
zaprasza.net
|
USA chcą, by Polska pokryła część kosztów budowy tarczy
czerwiec 6, 2007
nadesłała Dorota
|
Czy na pewno bez komentarza ........?
styczeń 21, 2009
Artur Łoboda
|
Monitoring materiałów wyborczych w TVP
listopad 5, 2006
PAP
|
Najwieksi milosnicy przyrody i natury w waszyngtonie!
marzec 3, 2007
gajowy
|
Akcja bezpośrednia, czyli o bezużyteczności uległości
luty 14, 2007
Piotr Ciszewski
|
Pogarda - tryumf Jacka Kurskiego
wrzesień 30, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Peres chwali się, że Żydzi wykupują Manhattan, Polskę i Węgry.
październik 16, 2007
Dorota
|
Plan głodu
lipiec 21, 2008
David Icke
|
Prodi: Polacy zmęczeni
czerwiec 16, 2004
|
Ucieczka od świadomości klęski
grudzień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Seks polityków i artystów
sierpień 13, 2007
Tadeusz Oszubski
|
Konwój do Betlejem
październik 27, 2003
Israel Shamir
|
Polityczna gra w karty
maj 11, 2005
Duranowski Jan
|
Tortury w Ramach Prywatyzacji Sil Okupacyjnych w Iraku
wrzesień 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Fura, skóra i komóra .... czyli ..... jeszcze niedawna nadzieja durnych Polaków
czerwiec 19, 2008
SE
|
|
|