ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Białe drzewo i erotyk 
24 kwiecień 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Głupek minister (2) 
16 kwiecień 2020      Artur Łoboda
Ofiary równe i równiejsze 
23 marzec 2024      Artur Łoboda
Międzynarodowy protest przeciw przymusowi szczepień 
3 czerwiec 2017      niezalezna.pl
Te dwie dziewczynki bardzo potrzebują Waszej pomocy 
22 wrzesień 2020      Marta Łuczak
Prof. Włodzimierz Bojarski: "Koszty aneksji do UE", artykuł z 2003 r. 
18 październik 2019      Alina
Gdzie w Was człowieczeństwo?  
12 marzec 2022      Artur Łoboda
Lewica, prawica, bęc (2) 
22 maj 2012      Artur Łoboda
Komputerowa Pułapka na Giełdzie 
27 maj 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
PRZED YPRES BYŁ BOLIMÓW – mija sto lat – WIESŁAW SOKOŁOWSKI  
2 styczeń 2015      www.trwanie.com
Własne dokumenty firmy Pfizer dowodzą, że WIEDZIELI, że ich szczepionki przeciw kowid nie są „bezpieczne i skuteczne”… i wiedzieli, że nanocząsteczki mRNA krążą w organizmie 
14 marzec 2022      Lance D Johnson
Zostać "antysemitą" to powód do dumy 
25 maj 2025     
Greta Thunberg 
13 grudzień 2019     
Alkohol, a zakrzepy krwi po szczepieniu kowidem  
23 czerwiec 2021     
Zakłamana retoryka sędziów 
21 grudzień 2017      Artur Łoboda
Dwudziesta rocznica zburzenia muru berlińskiego 
9 listopad 2009      Artur Łoboda
Historii diabeł tkwi w szczegółach 
4 luty 2020      Artur Łoboda
Manipulacja ludzkimi umysłami - prawdziwa władza nad Polakami 
21 październik 2014      Artur Łoboda
Najpierw ACFIC! 
30 styczeń 2012      Artur Łoboda
80. rocznica zakończenia wojny 
9 maj 2025     

 
 

Odważny lekarz OIOM ostrzega przed urazami i zgonami po szczepieniach

 
Po wielokrotnym ignorowaniu przez urzędników zdrowia publicznego, dr Patricia Lee postanowiła zaryzykować wszystko, zgłaszając się, aby ostrzec przed okropnościami, których jest świadkiem na swoim OIOMie z powodu „szczepionek” przeciwko koronawirusowi Wuhan (Covid-19).
 
Odwaga dr Lee zainspirowała co najmniej 11 innych osób do zrobienia tego samego, ujawniając w zaprzysiężonych oświadczeniach, jak „w pełni zaszczepieni” pacjenci zalewają szpitale z poważnymi obrażeniami wywołanymi przez ich zastrzyki.
 
 
Adwokat Aaron Siri wyjaśnia w swoim Substack, w jaki sposób dr Lee została poinformowana przez wszystkie odpowiednie trzyliterowe agencje (tj. FDA i CDC), że pomimo tego, - czego jest świadkiem na własne oczy, zastrzyki są całkowicie bezpieczne.
 
„Te agencje zazwyczaj odpowiadają, mówiąc, że VAERS nie alarmuje bezpieczeństwa, więc nie ma się czym martwić” – wyjaśnia Siri.
 
„Jeśli jeszcze nie wiesz, VAERS to system, który według CDC i FDA nie może wykazać, że szczepionka powoduje uraz, ale może wykazać, że szczepionka jest bezpieczna.
To znaczy, orły wygrywają, ogony tracisz.
 
Wielu innych lekarzy, którzy skontaktowali się z Siri, mówi, że sami doznali obrażeń w wyniku zastrzyków Fauci Flu i że ich prośby o leczenie zostały odrzucone, - tak jak są odrzucani są inni ranni ludzi na całym świecie.
 
Ich historie przypominają historię Maddie de Garay, dziecka, które teraz jeździ na wózku inwalidzkim i je przez rurkę do karmienia w nosie po tym, jak zranił ją zastrzyk z przeciw chińskiemu wirusowi.
 
Młoda Maddie została podobno poinformowana przez lekarzy, że jej objawy są „psychologiczne”.
Dopiero po znalezieniu odpowiednich lekarzy Maddie otrzymała właściwą diagnozę urazu poszczepiennego.
 
„Jeśli opinie lekarzy są odrzucane jako „wymyślanie”, wyobraź sobie, z czym musi sobie radzić przeciętna osoba bez wiedzy medycznej i dostępu po urazie spowodowanym szczepionką Covid-19” – mówi Siri.
 
Życie i wolność nigdy nie powinny być uzależnione od poddania się wymuszonej procedurze medycznej
 
 11 oświadczeń otrzymanych przez Siri - to więcej niż prawdopodobnie tylko niewielka próbka prawdziwej liczby urazów spowodowanych szczepionką przez lekarzy, które istnieją, ale które nie są zgłaszane z powodu strachu przed zemstą.
 
Jest politycznie niepoprawne, by ktokolwiek w zawodzie medycznym kwestionował zastrzyki z chińskiego wirusa, mimo że liczba obrażeń i zgonów rośnie, nawet jak na standardy rządowe.
 
„Nie powinno być tak, że władze zdrowia publicznego słuchają lekarzy tylko wtedy, gdy papugują preferowane wiadomości dotyczące szczepionek Covid-19” – mówi Siri.
 
„Wręcz przeciwnie, należy słuchać lekarzy szczególnie wtedy, gdy ich doświadczenie kliniczne bezpośrednio sprzeciwia się temu przekazowi.
Ale doświadczenie tych lekarzy i wielu innych, którzy kontaktowali się z moją firmą, dowodzą, że jest dokładnie odwrotnie”.
 
Na swoim Substack, Siri opublikował każdą deklarację do publicznego wglądu.
W większości przypadków lekarze piszący nie są już w stanie pracować, lub są poważnie ograniczeni w porównaniu ze stanem zdrowia sprzed szczepienia.
 
Lekcja z tego wszystkiego, mówi Siri, jest taka, że ​​prawa obywatelskie i indywidualne nigdy nie powinny być uzależnione od tego, czy ktoś otrzyma procedurę medyczną, w tym przypadku szczepionkę Wuhan Flu.
 
„Wymaganie świadomej zgody – co oznacza danie każdemu Amerykaninowi możliwości wyrażenia lub odmowy wyrażenia zgody bez przymusu – jest ostatnim i ostatecznym zabezpieczeniem przed niebezpieczeństwami, które powstają, gdy pozwalamy rządowi decydować, co należy wstrzyknąć, lub umieścić w naszym ciele, alno na nim, " - mówi.
 
„To nie jest hiperbola, ponieważ obecny stan prawny jest taki, że nie można pozwać producentów za obrażenia poszczepienne Covid-19, nie można zobaczyć danych leżących u podstaw licencji na szczepionkę, nie można dyskutować o urazach spowodowanych szczepionką Covid-19 w mediach społecznościowych i nie można powiedzieć nie dla szczepionki, - jeśli chcesz zachować pracę lub uczęszczać na wiele uniwersytetów”.
 
Źródło:
https://www.vaccines.news/2021-11-24-icu-doctor-warns-covid-vaccine-injuries-deaths.html
30 grudzień 2021

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

Podwójne święto, podwójna radość
listopad 12, 2005
Marek Olżyński
CO ZMIENIŁA UE W ZJEDNOCZONEJ EUROPIE?
maj 26, 2003
"Kto zohydza nam legendę o Westerplatte?"
wrzesień 20, 2008
tłumacz
Na Ukrainie łączą i dzielą
sierpień 16, 2006
Stanisław Michalkiewicz
PROGRAM WYBORCZY ( 1997 ). Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
styczeń 30, 2003
Parlament Europejski o przestrzeganiu praw człowieka na świecie
maj 21, 2008
Integracja czy podbój?
kwiecień 19, 2003
przysłał Piotr Letowt-Vorbek
Wychodzi szydło z worka
sierpień 10, 2006
Co straciliśmy?
Co jeszcze stracimy?

grudzień 10, 2002
Artur Łoboda
Herezja Amerykańska, Egoizm i Pogarda Dla Miłosierdzia
czerwiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Deutsche Bank
kwiecień 16, 2003
red. Krzysztof
Obrona Izraela przed raportem komisji Baker’a
grudzień 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Licytacja hasła WOŚP
styczeń 10, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
Obraz mówi wszystko
sierpień 15, 2004
Kiedy koniec z lotami za złotówkę?
grudzień 5, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prokurator generalny prawnikiem złodzieja
luty 10, 2009
Gazeta Polska
Paszportowa pułapka
sierpień 26, 2003
przesłala Elżbieta
Czarny humor
czerwiec 6, 2003
zebrał i przesłał: bez podpisu
Polityczna schizofrenia
wrzesień 22, 2003
Nasz Dziennik
Upadek polskich mediów
marzec 23, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media