|
Ewolucja przyspieszyła
|
|
Napisałem kiedyś, że różnica pomiędzy mózgiem kobiety a mężczyzny polega na tym, że mężczyzna - by coś zapamiętać - musi to zrozumieć.
Kobieta jednak doskonale zapamiętuje bez rozumienia.
Z tego powodu większość absolwentek PRL-owskich uczelni stanowiły kobiety.
Oczywiście, nie jest to regułą, ale statystyczną prawidłowością.
Ponieważ jestem modelowym "samcem" to praca w kobiecym towarzystwie jest dla mnie oczywistością.
Kobiety dodają witalizmu i radości życia.
W ciągu kilkudziesięciu lat życia doświadczyłem zmian w psychice kobiet - z którymi współpracuję.
Najpierw było mozolne tłumaczenie najbardziej oczywistych pojęć - by z czasem stały się moimi partnerkami - w bardzo trudnych zadaniach.
Jednak kobiety mają to - czego nie posiada mężczyzna, to mozolny upór.
I w ten sposób, w każdej dziedzinie "moje kobiety" przerastały mnie w nauczonych przez mnie dziedzinach. Na przykład w programowaniu.
Niedługo kobiety mogłyby przerosnąć mężczyzn w nauce. Ale podejrzewam, że wraz ze zmianami w mózgu przylgną do nich również negatywne - męskie cechy.
I w ten sposób dojdzie do swoistego, mentalnego "odbicia lustrzanego".
Napisałem kiedyś, że nie będę więcej komentował wypowiedzi Korwina Mikke. Ale ten człowiek kompromituje polskich mężczyzn w świecie!
Wskazane powyżej zmiany psychologiczne kobiet dowodzą, że Korwin Mikke to wyjątkowy debil, który jest modelowym wytworem mediów ogłupiających społeczeństwo.
|
|
28 marzec 2017
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Może nie tyle debil, tylko wyciąga wnioski z własnego otoczenia
JKM często twierdzi, że kobiety są mniej inteligentne, co sam zauważa. Gdzie zauważa? W swoim otoczeniu, czyli obiektem jego obserwacji są jego żony-nieżony oraz córki. Ma też do dyspozycji europosłanki (nie mylić z europosłankiem), oraz telewizyjne egzemplarze, te wybrane z wybranych. Tu prym wiodą posłanki .Nowoczesnej.
Moje zdanie o tych "nowoczesnych" posłankach, oraz wszystkich uczestnikach marszów KOD-u jest jedno i zawiera się w głębokiej trosce: w Polsce nie ma tylu miejsc w szpitalach psychiatrycznych, żeby to towarzycho wyleczyć.
Skąd wiem, że mają zaburzenia psychiatryczne? Czy normalny człowiek wymyśliłby hasło "Dość wyzysku reprodukcyjnego"? Bo niby kto ich wyzyskuje? Czyżby Jarosław Kaczyński? Niech się zdecydują czy JK ich wyzyskuje, czy ma wręcz przeciwne preferencje, bo ja już nie nadążam.... Czy JK w celu podniesienia dzietności dokonuje gwałtu zbiorowego na uczestniczkach Manify, tych z KOD-u i Nowoczesnej, wykorzystując je reprodukcyjnie, czyli do stworzenia malutkich Jareczków Kaczyńskich? A co z kotem?
Jeśli swoje wnioski JKM wyciąga na podstawie powyższej próbki badawczej - ma 100% rację. Można tylko się dziwić, że z wrodzoną bezpośredniością, nie mówi wprost, że większość kobiet to idiotki.
JKM posiłkuje się statystykami. Niestety wybiórczo przegląda statystyki, tylko te pod głoszoną tezę. Gdyby przeglądał wszystkie statystyki, wówczas musiałby głosić, że mężczyźni przodują w statystykach morderców, sprawców wypadków drogowych w tym śmiertelnych, w statystykach złodziejskich i w ogóle przestępczości. Stanowią główną masę zboczeńców, pedofilów, zoofilów, nekrofilów. Tu kobiety, te o niby ograniczonej inteligencji prawie nie występują. O alimenciarzach nie wspomnę. Ciekawe co JKM na to? |
|
2017-03-29
Alina
|
 |
|
|
Przysłowie głosi "z jakim się zadajesz - takim się stajesz".
Prócz inteligentnych kobiet jest cała masa idiotek. O czym najlepiej świadczą kobiety - politycy.
Albo pod wpływem Mikkego - jego otoczenie kretynieje,
albo on kretynieje w wyniku wpływu otoczenia.
|
|
2017-03-30
Artur Łoboda
|
|
|
|
Kaliningrad and the Shield missiles in Poland
lipiec 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (8)
WRÓĆ KOMUNO!
listopad 14, 2003
Świętosław Małysz
|
Rosja może odpowiedzieć atakiem nuklearnym na Polskę jeśli ta umieści na swoim terenie "Patrioty"
sierpień 15, 2008
"Pravda"
|
Sympozjum w Yad Vashem odpowiedzią na irańską konferencję o Holokauście
grudzień 16, 2006
bibula- pismo niezależne
|
Manipilowanie cyframi -
polskie bezrobocie
listopad 30, 2003
Dziennik Polski
|
Błędy lekarskie - kosztowne ubezpieczenia szpitali?
- koszta społeczne znacznie większe
styczeń 17, 2006
Adam Sandauer
|
Szaron: Arafat to przywódca gangu morderców
sierpień 9, 2002
IAR
|
Jews killed Jews to create the state of Israel
maj 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowe prawo upadłościowe umożliwi stosowanie procedury naprawczej
sierpień 13, 2002
PAP
|
Gra o główna nagrodę - część II
grudzień 1, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Odsiedział 18 lat za ujawnienie planów atomowych Izraela
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Odezwa do ludożerców
czerwiec 11, 2005
Wiesław Sokołowski
|
Prośba o interwencję w kwestii piekarza, którego ściga Fiskus się za czynione dobro
listopad 9, 2006
|
PO kładzie łapę na OFE
sierpień 27, 2008
interia.pl
|
Strategia
sierpień 21, 2003
Andrzej Kumor
|
"Cywilni" Amerykanie - przedsiębiorcy czy też bandyci w Iraku?
kwiecień 9, 2004
Marek Głogoczowski
|
Brak glutów na Euro 2012?
grudzień 16, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Saddam Husajn ofiarą mordu sądowego
listopad 5, 2006
marduk
|
Atak na Bejrut jako akt terroru i jego skutki
sierpień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Druga Targowica
kwiecień 26, 2003
Elżbieta
|
|
|