ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Zatrucie tlenem 
14 lipiec 2020      Artur Łoboda
Dziel i rządź. Lewackie multi-kulti 
17 listopad 2015      Artur Łoboda
Las dwu serc... 
16 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Po 11.11.2011 nic już nie będzie takie samo. Ale czy wszystko pozostanie po staremu? 
16 listopad 2011      Artur Łoboda
Gówniarze w gospodarce! 
21 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Tak zaczynały się francuskie rewolucje 
24 listopad 2018     
Jestem otwarty”: 50 000 właścicieli włoskich restauracji planuje zignorować blokadę  
19 styczeń 2021      Robin Monotti
SKUTKI ZDROWOTNE DZIAŁANIA PÓL ELEKTROMAGNETYCZNYCH – PRZEGLĄD BADAŃ 
31 lipiec 2024     
Gigant farmaceutyczny Gilead wydał 259 milionów dolarów na przekupywanie lekarzy i szpitali, aby wciskali pacjentom śmiercionośne leki 
23 kwiecień 2022      Ethan Huff
Rządowe kajdany finansowe 
19 lipiec 2021     
Antyfaszyści syjoniści 
8 listopad 2014      Artur Łoboda
W Warszawie zainaugurowano działalność Regionu Google Cloud utworzonego przez PKO Bank Polski i Polski Fundusz Rozwoju. 
15 kwiecień 2021      hens
Jestem za, a nawet przeciw 
24 czerwiec 2019      Artur Łoboda
Kto chciałby mieć rosyjskie czołgi pod Medyką? 
20 marzec 2022      Artur Łoboda
Ile jest warta polska kultura? 
14 maj 2014      Artur Łoboda
Sędzia Zwierzyńska skazująca Natalię Nitek-Płażyńską na równi z pozwanym powinna przejść do historii WSTYDU 
5 marzec 2020      Artur Łoboda
Co w Krakowie zrobi PiS? 
25 czerwiec 2023     
Rocznica Powstania Warszawskiego 
1 sierpień 2009      Artur Łoboda
Osierocony Naród. Janusz Zagajewski  
23 kwiecień 2012      Janusz Zagajewski
Oświadczenie profesora Rutkowskiego w sprawie nagonki Naczelnej Izby Lekraskiej na lekarzy  
8 październik 2021     

 
 

Dane VAERS pokazują 2000-procentowy wzrost zgłoszeń urazów mózgu po szczepieniu przeciwko COVID-19

 
 
Brian Shilhavy ze strony  Global Research  przeanalizował dane z systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS) i stwierdził szokujący wzrost liczby zgłoszeń uszkodzeń mózgu po szczepieniu na koronawirusa z Wuhan (COVID-19).
                            
„Odkryłem, że po zastrzykach z COVID-19 odnotowano 2000-procentowy lub większy wzrost liczby urazów mózgu” – powiedział.
 
Od czasu rozpoczęcia dystrybucji szczepionki przeciw COVID-19 w grudniu 2020 r. zgłoszono 64 przypadki miesięcznie.
Dla porównania w ciągu ostatnich 30 lat po innych szczepionkach zatwierdzonych przez FDA zgłoszono 1068 przypadków encefalopatii, średnio mniej niż trzy przypadki miesięcznie.
 
Shilhavy powiedział również, że istnieje bardzo wyraźna korelacja ze zwiększonymi szczepieniami dzieci w połączeniu z rosnącym wskaźnikiem autyzmu w Stanach Zjednoczonych, chociaż rządowe agencje zdrowia odmawiają uznania jakiegokolwiek związku przyczynowego między nadętym harmonogramem szczepień dziecięcych a diagnozami autyzmu. 
(Powiązane:  VAERS odnotowuje przytłaczające zdarzenia niepożądane związane ze szczepionkami COVID-19 w pierwszych dwóch miesiącach 2022 r .)
 
Oprócz uszkodzenia mózgu, osłabienie serca i zakrzepy krwi to również niektóre z działań niepożądanych zgłaszanych u dzieci po szczepieniach przeciwko COVID-19.
 
Studium przypadku opublikowane wcześniej w maju w Journal of Neuroimmunology ujawniło, że u 15-letniej dziewczynki rozwinęła się encefalopatia, zapalenie mięśnia sercowego i małopłytkowość jednocześnie  po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki Pfizer COVID-19.
 
„Zgodnie z naszą najlepszą wiedzą jest to pierwszy odnotowany przypadek, u którego wystąpiła encefalopatia , zapalenie mięśnia sercowego i małopłytkowość jednocześnie po drugiej dawce szczepionki mRNA firmy Pfizer-BioNTech (BNT162b2), pomimo braku działań niepożądanych po pierwszej dawce tej samej szczepionki.” napisali autorzy badania .
 
Autorzy zasugerowali, że należy przeprowadzić więcej badań obejmujących więcej przypadków, aby poznać dokładną patogenezę tej manifestacji neurologicznej i sercowej oraz przyczynową rolę szczepionki. 
„Klinicysta powinien być świadomy potencjalnego zdarzenia niepożądanego po szczepieniu COVID-19 i powiadamiać go i leczyć zgodnie z najlepszymi dostępnymi dowodami” – zalecili autorzy.
 
Dzieci zranione i umierające po szczepieniach przeciw COVID-19
 
Asheley Carbajal Garcia, 15-letnia dziewczynka z Meksyku, zmarła 13 marca –  zaledwie pięć dni po otrzymaniu szczepionki Pfizer .
 
Rosario Flor, matka nastolatka, powiedziała w wywiadzie , że jej córka otrzymała pierwszą dawkę szczepionki 8 marca w Ayutli. 
Dzień później bolała ją głowa i podali jej paracetamol. 
Została przewieziona do szpitala rejonowego po tym, jak zaczęła wymiotować i miała drgawki.
 
Ciotka ofiary, Rosaura Carbajal, powiedziała, że ​​jej siostrzenica jest zdrową dziewczyną i nigdy nie chorowała. 
„Jej śmierć mogła być spowodowana poważną reakcją na szczepionkę COVID-19” – powiedziała Carbajal.
 
Ivan Hernandez Diaz z Meksykańskiego Sekretariatu Opieki Społecznej szybko doszedł do wniosku, że szczepionka nie mogła być przyczyną śmierci Garcii. 
„Obraz powikłań nie odpowiada niepożądanym reakcjom, jakie przedstawia szczepionka Pfizer” – powiedział.
 
Tymczasem dr Ezequiel Martinez, chirurg i położny, przeprowadził niezależną ocenę przypadku i upublicznił swoją opinię, mówiąc, że lekarze w oficjalnym systemie opieki zdrowotnej niechętnie przyznają, że zastrzyki z COVID-19 powodują ogromne szkody w populacji.
 
Powiedział: „Gdyby nie była zaszczepiona,  byłaby żywa . 
Bardzo prawdopodobne, że nieletnia miała już wcześniej niezdiagnozowany uraz i tętniak nie jest czymś, co może wywołać szczepionka, o ile wiem. 
Jednak szczepionka może powodować zmiany krzepnięcia, które sprzyjają krwotokowi, a także może powodować kryzysy nadciśnieniowe u młodych ludzi. 
Te dwa mogą sprzyjać wzrostowi i rozprzestrzenianiu się tętniaka”.
 
Innym przypadkiem urazu mózgu, który spowodował śmierć nastolatka, jest Danylo Zinneck Nobre, 15-letni chłopiec z Brazylii.
 
Otrzymał dwie dawki Pfizera, pierwszą 24 sierpnia, a drugą 19 października 2021 r.
Po 18 dniach miał osłabienie nóg, niewyraźne widzenie i ciężkość w głowie .
 
6 stycznia miał drgawki i został zaintubowany z powodu trudności w połykaniu i niewyraźnej mowie.
 
Nobre zdiagnozowano autoimmunologiczne zapalenie mózgu Bickerstaffa, rzadką neurologiczną chorobę obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. 
Poddał się zabiegowi plazmaferezy, czyli procesu filtrowania krwi w celu usunięcia substancji uszkadzających osocze. 
Ale podczas piątej sesji miał udar krwotoczny . 
Dzieciak zmarł 3 marca.
 
27 kwietnia Maryglace Balasabas, ciotka ośmioletniej filipińskiej dziewczynki, napisała na Facebooku:
„Moja siostrzenica Tanya jest obecnie zamknięta z powodu zapalenia mózgu po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki ”.
 
W sekcji komentarzy matka dziecka, Shannon Nunez, podziękowała Balasabasowi za pomoc. 
Opublikowała również 1 maja post, że ​​jej córka jest obecnie w trakcie rekonwalescencji i podziękowała przyjaciołom i rodzinie za modlitwy i wsparcie finansowe.


Źródło: 
https://vaccinedeaths.com/2022-06-14-2000-percent-increase-brain-damage-covid-vaccination.html
19 czerwiec 2022

Belle Carter 

  

Komentarze

  

Archiwum

Manipulacja polityką
czerwiec 9, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Jasna Mowa D?więku
sierpień 29, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
LPR: w Unii Polska więcej straci niż zyska
grudzień 13, 2002
PAP
Lenin oraz Swiet(n)y Paweł o zakazie karmienia ptaków niebieskich
luty 11, 2007
Marek Głogoczowski
Wyzysk Psychologiczny
maj 15, 2007
Goska
Kolejna ofiara "wolności słowa"
sierpień 8, 2006
(bibula.com/Wyroi)
Epidemia terroryzmu i jej siewcy
kwiecień 14, 2004
Marek Głogoczowski
Doskonale wychowanie ostatniego Pokolenia WOLNEJ POLSKI
lipiec 15, 2008
...
Uwolnić Ojczyznę od rządów antypolskich zbirów
marzec 10, 2009
Dariusz Kosiur
Tryptyk
luty 16, 2009
...
Po raz pierwszy sami sobie wybierzemy wójtów
sierpień 21, 2002
PAP
Prywatyzacja pacyfikacji Iraku i nadużycia
wrzesień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Rada Europy "umywa ręce" w sprawie Czeczenii
styczeń 31, 2003
PAP
Rzeczywistość PiS
kwiecień 10, 2006
Kolowrotek
październik 30, 2007
Zegar Sloneczny
Rosja i Chiny popierają Iran
czerwiec 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Ciekawe czy któryś patałach zastanowił się nad tym:
czerwiec 12, 2003
Andersen
sierpień 30, 2002
"Polska prosi USA o obronę przed Rosją"
luty 16, 2008
PAP
Swiatowa inwazja starych bezboznych lichwiarzy
lipiec 31, 2005
Wojciech Gryc
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media