ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dlaczego katastrofa ? 
8 maj 2010      Goska
Operacja Anty Polska NKWD 1937-1938 
18 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Pora wyrzucić tą cuchnącą ścierkę 
4 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Zielony paszport Unii Europejskiej to orwellowski eksperyment  
5 czerwiec 2021     
Ursula von der Leyen 
9 kwiecień 2021      The Telegraph
Aforyzmy 13 
23 sierpień 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Światowa Rada Zdrowia wzywa do natychmiastowego zaprzestania eksperymentalnych „szczepionek” COVID-19 
1 styczeń 2022     
Pięć „teorii spiskowych”, które stały się rzeczywistością w 2021 r. 
8 styczeń 2022     
Polityczni maklerzy z PiS 
6 maj 2016      Artur Łoboda
"Nie ma miejsca do ukrycia" (12) Wnioski  
21 kwiecień 2021     
Polska pod wodą 
24 maj 2010      Goska
Zygmunt Jan Prusiński METAFORY ZE SNU - część dziesiąta 
15 styczeń 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Rozwój ujemny 
21 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Skarbnica kropel na liściu 
15 maj 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Żydowski kapitalizm sępów - perspektywa Anglika 
13 listopad 2023      Andrew Joyce
Przykład z Niemiec
Samoobrona zamiast strachu
 
7 wrzesień 2020     
Czy istnieje sekta covidowa?  
17 sierpień 2020      Artur Łoboda
Uzurpator 
4 grudzień 2016      Artur Łoboda
Przez które mocarstwo zostanie upokorzone gówno Artur Górski? 
      tłumacz
Oszust skontroluje oszusta 
15 grudzień 2016     

 
 

Izrael przeprowadza „grę wojenną”, aby przygotować „nowy, zabójczy wariant COVID-19”

 
Izrael jest pierwszym krajem na świecie, który przeprowadził tego rodzaju ćwiczenia, ale inni dyskutowali nad tym pomysłem.
 
Czw 11 listopada 2021 - 15:01 czasu wschodnioamerykańskiego
JERUSLAEM ( LifeSiteNews ) — Izrael przeprowadził ćwiczenia („grę wojenną”) w ramach COVID w ramach tego, co według rządu jest „przygotowaniem do wybuchu nowego, śmiertelnego wariantu COVID-19”.
 
„Ćwiczenie Omega” zostało nazwane na cześć fikcyjnego szczepu COVID.
Zostało to ogłoszone wczoraj na oficjalnej stronie internetowej izraelskiego rządu, a dziś odbyło się w izraelskim Narodowym Centrum Zarządzania w Jerozolimie; wybuchoodporny bunkier wojenny przeznaczony do zarządzania kryzysami ogólnokrajowymi.
 
Ćwiczenie prowadził premier Izraela Naftali Bennett, który powiedział, że ma na celu przygotowanie Izraela „na każdy scenariusz”.
 
Przyjęło format trzech sesji przypominających gry wojenne, zaprojektowanych w celu symulowania upływu czasu między różnymi scenariuszami, w tym środków blokowania i kwarantanny, zamykania szkół, gromadzenia ograniczeń, godziny policyjnej, masowych testów, kampanii wzmacniających szczepionki itp.
 
Bennett wyjaśnił cel ćwiczeń w oświadczeniu opublikowanym wczoraj na stronie izraelskiego rządu.
Powiedział, że sytuacja epidemiologiczna w Izraelu jest teraz lepsza niż w pozostałej części świata.
 
„Zawsze patrzymy w przyszłość i przygotowujemy się do kontynuacji kampanii”, wyjaśnił, po stwierdzeniu, że Izrael był w stanie „pokonać czwartą falę” i jest na dobrej drodze do „opuszczenia wariantu Delta”.
 
„Kontynuujemy ćwiczenia i stawiamy sobie wyzwania” – powiedział.
 
Izrael wprowadził jedne z najsurowszych ograniczeń COVID na świecie w latach 2020 i 2021 i był jednym z pierwszych krajów, które narzuciły obywatelom paszport szczepionkowy.
Osiągnął również jeden z najwyższych wskaźników szczepień, przy czym ponad 60% całej populacji zostało w pełni zaszczepionych do tej pory, a prawie 70% otrzymało co najmniej jedną dawkę, według Our World in Data .
 
Izrael niedawno ponownie otworzył swoje granice wyłącznie dla zaszczepionych turystów i przygotowuje się do rozpoczęcia szczepień dzieci w wieku od 5 do 11 lat.
 
Ale mimo swoich wysokich stóp szczepień, kraj ten niedawno zanotował jeden z najwyższych na świecie wskaźników infekcji, z ponad połowy ogólnej liczby spraw będących w pełni zaszczepionych wśród ludzi.
 
Aby poradzić sobie z niewystarczającą i szybko zanikającą ochroną zapewnianą przez eksperymentalne szczepionki przeciw COVID, Izrael rozpoczął ogólnokrajową kampanię zastrzyków przypominających.
Niemniej jednak wśród osób, które otrzymały doładowania, nadal występują tak zwane „przełomowe” infekcje.
 
W sierpniu izraelskie wiadomości doniosły, że 14 Izraelczyków, którzy otrzymali trzecią - „wzmacniającą” dawkę szczepionki Pfizer, uzyskało pozytywny wynik testu na COVID w ciągu tygodnia od trzeciego zastrzyku.
 
Ponadto analiza z marca wykazała dramatyczne wskaźniki zgonów związanych ze szczepieniami w tym kraju.
Zaledwie w zeszłym tygodniu szczególnie przerażające wideo na Instagramie pokazało młodą kobietę w konwulsjach na noszach podczas transportu do karetki pogotowia, podczas gdy mężczyzna filmujący scenę krzyczy: „To jest Pfizer! To jest Pfizer!”
 

https://www.instagram.com/p/CVpFFc4N-ID/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again
 
Jednak izraelski premier patrzył optymistycznie na sytuację w kraju.
 
„Izrael jest bezpieczny i chroniony”, zapewnił, dodając, że „aby to utrzymać i zabezpieczyć ciągłość normalnego życia, musimy nadal uważnie monitorować sytuację i przygotowywać się na każdy scenariusz”.
 
Izrael jest oficjalnie pierwszym krajem na świecie, który przeprowadził tego rodzaju ćwiczenia, ale inni dyskutowali nad tym pomysłem.
 
Zaledwie w zeszłym tygodniu pomysł ten był promowany przez miliardera Billa Gatesa zajmującego się kontrolą populacji i szczepionkami w obszernym 30-minutowym wywiadzie  z czołowym brytyjskim politykiem Jeremym Huntem.
 
Po wyrażeniu pewnego niezadowolenia z globalnej reakcji na COVID-19, Gates wyjaśnił, że teraz chce, aby politycy planowali „przyszłe pandemie”, opierając się na skoordynowanych wysiłkach z 2020 r. poprzez nakłanianie organów międzynarodowych do ustanowienia programów nadzoru medycznego i rozpoczęcia „praktyki ” reagując na możliwe zagrożenia biologiczne za pomocą serii „gier z zarazkami”.
 
Zaledwie trzy dni przed wywiadem z Jeremym Huntem Gates spotkał się z premierem Izraela na konferencji klimatycznej ONZ, która odbyła się 2 listopada.
 
W rzeczywistości Izrael może nie być jedynym krajem na świecie, który przeprowadził ćwiczenia tego rodzaju.
 
Rzeczywiście, zgodnie z analizą opublikowaną przez LifeSiteNews dwa miesiące temu, uchwalona przez Kongres i podpisana 24 czerwca 2019 r. ustawa federalna z 2019 r., Ustawa o gotowości na wypadek pandemii i wszelkich zagrożeń oraz postęp w zakresie innowacji , uchwalona przez Kongres ustanawia, że rząd USA może angażować się w szeroko zakrojone „ćwiczenia” COVID-19 bez alarmowania opinii publicznej.
 
Prawo pandemiczne przyznaje rządowi szerokie uprawnienia do stosowania „krajowych” ćwiczeń bez powiadomienia w celu „reagowania” na rzekome zagrożenie pandemią.
 
 
Źródło:
https://www.lifesitenews.com/news/israel-carries-out-national-omega-variant-covid-drill-to-prepare-for-any-scenario/?utm_source=featured&utm_campaign=usa
13 listopad 2021

Pierre Boralevi 

  

Komentarze

  

Archiwum

2x
luty 11, 2006
aaa
Jak usprawnić system podatkowy?
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński
Sprawa 4Media już w prokuraturze
luty 19, 2003
zaprasza.net
Zbrodnia Katyńska - 15.03.05 godz.15:30
marzec 8, 2005
Adam Słomka - Przewodniczący Konfederacji Polski
Moczymordo ty moja
październik 7, 2007
.
Do Braci Serbów
marzec 1, 2008
Dariusz Kosiur
KONTROWERSJE: Dialog z Żydami
maj 22, 2007
W CH
Fragment rozmowy z jednym z Iluminatów. Czy należy mu wierzyć ? Oceńcie sami.
styczeń 23, 2007
marduk
Od jesieni zamarzły 254 osoby
luty 3, 2003
PAP
Manifestacja przeciwko polityce Unii wobec Izraela
grudzień 13, 2002
PAP
Spotkanie NSZ-owca z Żydem w "pałacu cudów"
październik 30, 2003
"Żadnej krwi dla ropy". Demonstracje w USA przeciwko planom Busha
styczeń 19, 2003
PAP
France Telecom uratowana przez internet i komórki
marzec 8, 2007
AFP
¬d?bło w oku cudzym ....
listopad 9, 2004
Antypodatkowe
grudzień 24, 2003
Gazeta Prawna
Runda przegrana przez Izrael
sierpień 15, 2006
Iwo Cypian Poogonowski
Obraz mówi wszystko
sierpień 15, 2004
Uniżenie
marzec 22, 2008
www.krakow.pl
Jest MAN, będzie Volvo
sierpień 4, 2005
xxx
2008.03.27. Serwis wiadomosci ze świata w 3ch językach
marzec 27, 2008
tłumacz
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media