|
Tajemnica zawodowa
|
|
Lekarz, to zawod specjalny, ktory jest objety tajemnica zawodowa. Tylko lekarz wie, na czym ta tajemnica tak naprawde polega. Doskonale wiemy o tym, ze wszelkie sluzby specjalne tez sa objete tajemnica zawodowa i wcale nie sa to male srodowiska. Teraz nawet supermarkety zmusily swoich pracownikow do tajemnicy zawodowej i nie wolno im ujawniac zarobkow i tego co dzieje sie na zapleczu sklepu. Mozemy sie tylko domyslac, ze np. na miesie jest zmieniana data waznosci po kilku dniach i dlatego mieso po jednym dniu w naszej lodowce juz smierdzi.
O prace jest dzisiaj trudno, a stracic ja jest bardzo latwo. Ludzie na Zachodzie wiedza juz o tym od bardzo dawna. Nalezenie do jakiegos zespolu pracowniczego daje tym ludziom pozycje i pieniadze. Jezeli wiec pracownik musi utrzymac jakas tajemnice zawodowa, to jest to dla niego bardzo czesto nawet splendor i satysfakcja, ktora umieszcza go na specjalnej pozycji spolecznej. Tajemnic zawodowych jest wiec bardzo duzo na Zachodzie juz od lat, a postepujaca "demokracja" powieksza ten swiat tajemnic
.Ludzie pracujacy, ktorzy maja troche oleju w glowie doszli do wniosku, ze przez te zawodowe tajemnice znalezli sie w slepym zaulku, bo to wyszystko zaczyna dzialac przeciwko wszystkim. Agent CIA nie moze byc pewny lekarza, a lekarz nie moze byc pewny sklepikarza czy farmera. Kolko sie zamyka i dlatego dzisiaj jest taki wysyp roznych teorii i prawd, ktore ogolnie sa nazywane teriami spiskowymi. Odkrywanie kart trwa i nikt nie wie czym to sie skonczy i jak potoczy sie dalej zycie na Ziemi ? Forumowicze dziela sie wiedza miedzy soba, a gora spoleczna formuje szeregi.
Przeczytaj moj caly artykul :
http://www.zwiastun2009.republika.pl/HAARP.htm
|
|
20 luty 2010
|
|
Goska
|
|
|
|
Najtrudniej dojrzeć zło tuż przed naszymi oczami
październik 7, 2003
Artur Łoboda
|
Ulubionym filozofem G.W.Busha jest "Jezus" (!)
marzec 11, 2007
pnlp
|
Wywiad z Kentroversy
październik 23, 2007
marduk
|
Nasza wojna
sierpień 2, 2008
jobstalker
|
Zły Omen?
marzec 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
POLSKA - UNIA 11
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
ZPB: wojna polsko-polska o bazę USA w Grodnie?
sierpień 17, 2005
Marek Głogoczowski
|
Eurokomsomoł
kwiecień 26, 2003
Artur Łoboda
|
Odezwa do upiększaczy oraz do nieprzemakalnych racjonalizatorów
marzec 8, 2006
Wiesław Sokołowski
|
Przyszlosc Polski w bezpartyjnych kandydatach na wszystkie
szczeble wladzy
listopad 14, 2006
Bezpartyjny
|
Topienie jako tortura dozwolona przez rząd USA?
listopad 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
NOP w obronie Libanu - przeciwko Izraelowi
sierpień 9, 2006
nop łód?
|
Hipokryzja Niekończącej się Propagandy Terroru Bush’a
maj 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Demokracja to nie "wolny rynek"
marzec 29, 2006
Ewa Groszewska
|
Niepokojący wzrost poparcia społeczeństwa polskiego dla idiotycznych pomysłów - konfiskata samochodów.
maj 17, 2007
tłumacz
|
Krzyczmy i my
styczeń 20, 2004
Andrzej Kumor
|
Portrety świe(t)nych udawaczy (2): casus Pawła-Szawła z Tarsu
luty 9, 2007
Marek Głogoczowski
|
Trochę historii
sierpień 1, 2003
Wojciech Wlazlinski
|
Elity w politycznym teatrze
czerwiec 2, 2002
Ryszard Bugaj
|
Budowanie moralności w przyszłym Państwie Polskim
czerwiec 19, 2004
|
|
|