ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Bankructwo Ukrainy 
 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
więcej ->

 
 

Ośmiornica Wyzysku Przeciwko Ludzkiej Solidarności




Osmiornica wyzysku wedlug zasad talmudu, kiedys symbol zydowskiej lichwy, dzis dziala przeciwko ludzkiej solidarnosci na swiecie. Symbol ten byl wspomniany na amerykanskim kanale telewizyjnym C-span2 w przemowieniu i spotkaniu autorskim, John’a Perkins’a, autora ponownie wydanej ksiazki „Spowiedz Prowokatora Ekonomicznego“ („Confessions Of An Economic Hit Man,”) 15go stycznia, 2006. Autor mowil o swoim nawroceniu sie, ze sluzby przy ujarzmianiu gospodarek trzeciego swiata, panstw bogatych w rope naftowa etc, przez miedzynarodowe korporacje. Autor postapil tak dzieki glosowi wlasnego sumienia, w imie ogolnoludzkiej solidarnosic, ktora on podobnie okresla, jak to czynil Ojciec Swiety Jan Pawel II.

Imperium globalne – „korpokracja” USA, jest „demokracja fasadowa,” w rzeczywistosci panstwem kontrolowanym przez korporacje miedzynarodowe, ktore to panstwo jest dzis rzadzone przez neokonserwatystow-sjonistow. Wedlug tego autora „korpokracja” USA zbudowala imperium globalne, za pomoca uwiklywania biednych panstw trzeciego swiata, panstw bogatych w zasoby takie jak ropa naftowa. W tym celu uzywa sie trzech podstawowych krokow.

1. Zadluzenia ponad sily ekonomiczne opanowanego panstwa, oraz uzycie „pozyczonych” funduszy na projekty budowane przez korporacje USA, tak ze „pozyczone” pieniadze pozostaja w USA. Same budowane projekty, na warunkach dyktatu korporacji, nigdy nie maja wyprodukowac dochodow na splaty pozyczek zaciagnietych przez przekupionych tubylcow, w krajach takich jak panstwa Ameryki Lacinskiej lub Bliskiego Wschodu. Kiedy zalduzone panstwo jest pod kontrola wierzycieli, wtedy jest ono eksploatowane i ludnosci utrzymywana jest w nedzy, jak na przyklad dzieje sie to dzis w Peru.

2. W wypadku odrzucenia oferty „pozyczki” banku, takiego jak na przyklad Bank Swiatowy (World Bank), ktorego szefem dzis jest neokonserwatysta-sjonista, budowniczy „wielkiego” Izraela, Paul Wolfowitz, architekt napadu na Irak, wtedy miejscowy rzad podlega „zmianie rezymu” za pomoca morderstwa „opornego” prezydenta, jak to sie stalo na przyklad premierowi Indii, pani Indirze Ghandi.

3. Jezeli rzad miejscowy pod wladza, na przyklad, Saddama Hussein’a, broni sie za pomoca silnej „obstawy” i otacza sie sobowtorami, tak ze zamachy skrytobojcow nie udaja sie, wowczas oporne panstwo podlega ujarzmieniu gospodarczemu i politycznemu za pomoca „zmiany rezymu,” ktorej to zmiany dokonuje amerykanska maszyna wojenna.

Perkins wspomnial szereg ofiar mordow „miedzynarodowych” dokonanych przez skrytobojcow, zwanych przez niego „szakalami.” Wsrod ofiar wymienil on prezydenta John’a F. Kennedy’ego i jego brata Roberta, ktory kandydowal na prezydenta USA. Obaj oni przyplacili smiercia za ich sprzeciw przeciwko posiadaniku broni nuklearnej przez Izrael. Autor ten uwaza, ze jedna z cech charakterystycznych zdominowanej przez finansistow zydowkich „korpokracji,” sa kolosalne dochody dyrektorow, 500 razy wieksze, niz przecietne place pracownikow danej korporacji.

Budowa globalnego imperium amerykanskiej „korpokracji” jest zle widziana na swiecie. Na ten temat napisal artykul Stephen M. Walt, Dziekan Harvard University, Kennedy School of Government, profesor politologii, w wydaniu wrzesien/pazdziernik prestizowego pisma „Foreign Affairs.” Izrael, na przyklad, manipuluje amerykanska „korpokracja.” Inne panstwa jak Chiny i Rosja staraja sie przeciwdzialac, lub przynajmniej sabotowac, poczynania neokonserwatystow-sjonistow rzadzacych w Waszyngtonie, ktore to poczynania autor ten uwaza za wyraznie nie-praworzadne. Walt jest autorem ksiazki pod tytulem: „Kielzanie Amerykanskiej Potegi: Globalna Reakcja na Dominacje USA,” („Taming American Power: Global Response to U.S. Primacy.” Walt omawial swoja ksiazke przed kamerami telewizyjnymi nie glownego nurtu mediow amerykanskich, tego samego dnia, kiedy wystapil John Perkins ze swoja spowiedzia.

Walt pisze o oporze Fancji i Chin oraz Rosji, ktorej z dawnej „superpotegi” pozostal arsenal nuklearny i miejsce w Radzie Bezpieczenstwa ONZ. Indie moga zdobyc poparcie USA jako „przeciwwaga” Chin. W. Brytania Tony Blair’a jest okreslana przez tego autora jako „pudel USA,” a Izrael Szaron’a jako manipulator USA, podczas gdy wedlug niego, spada eksport towarow amerykanskich z powodu szerzacego sie anty-amerykanizmu, z ktory szkodzi gospodarczo i politycznie USA. Strach przed wplywami amerykanskimi, powoduje opor i rozmaite formy sabotowania polityki epsportu USA. W tej chwili, Walt uwaza ze jest bardzo wazne, zeby poprawic opinie swiatowa o USA. Opinia ta jest dzis splamiona torturami tak w tajnych jak i znanych wiezieniach, takich jak Guantanamo na Kubie, lub Abu Gharib w Iraku. Zle skutki tego rodzaju postepowania autorzy wyzej wspomnianych ksiazek nazywaja slowem „blowback.”

Perkins zaleca, dla dobra USA, zeby Amerykanie stawiali opor „osmiornicy korpokracji” ktora wysysa „zywotne soki” swiata i powoduje szerzenie sie nedzy wsrod ludnosci na globie ziemskim mimo postepy technicznego. Wyzyskiwani sa traktowani jako pod-ludzie, zgodnie traktowaniem nie-Zydow, wedlug zasad talmudu. Perkins twierdzi, ze opor przeciwko wladzy „korpokracji,” jest latwiejszy niz ludzie przyzwyczajeni do „poprawnosci politycznej” zdaja sobie z tego sprawe. Z prowokatora na rzecz „korpokracji,” Perkins stal sie, pod wplywem wlasnego sumienia, porzeciwnikiem tej „osmiornicy wyzysku” i teraz dziala on na rzecz ludzkiej solidarnosci.

www.pogonowski.com
16 styczeń 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Ręka, rękę myje a g... dalej pływa w politycznym szambie Krakowa
styczeń 11, 2007
Artur Łoboda
Złodzieje pobożni, złodzieje bezbożni
Kapitalizm (4)

lipiec 31, 2004
Artur Łoboda
Agora miała stratę netto, kurs spada
listopad 6, 2003
Ewa Krukowska
2008.07.12 godzina 1200 Serwis Wiadomości
lipiec 12, 2008
tłumacz
Co Polska dała światu
styczeń 4, 2004
Nasz Dziennik
Czy może mi ktoś pomóc?
październik 2, 2007
Artur Łoboda
*Nowy Dzień* daje 5 milionów!
luty 26, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Adres dla włamywaczy
kwiecień 10, 2007
Marek Olżyński
Pożegnanie ze skarbem
styczeń 16, 2003
PAWEŁ RESZKA http://rzeczpospolita.pl/
Wojenne przymiarki
listopad 28, 2002
MAREK GARZTECKI http://rzeczpospolita.pl
Kara dla amerykańskiego zwyrodnialca
listopad 20, 2006
LBC
Czy kierowcy powinni ponosić koszty leczenia ofiar wypadków?
kwiecień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wyniki na wiare
grudzień 13, 2002
Andrzej Kumor
Walka o dominację nad światem
październik 10, 2008
Gregory Akko
Polscy obywatele "Komisji Trójstronnej"
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
http://www.naszdziennik.pl
Teraz wiadomo po co Ameryce potrzebna Polska i rakiety na jej terytorium
luty 9, 2007
PAP
Po prostu uporządkować
lipiec 30, 2008
Artur Łoboda
Zmarł ks. Jan Twardowski
styczeń 18, 2006
interia.pl
"Fundusze strukturalne Unii Europejskiej"
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
Rozmyslanie o NIM
kwiecień 27, 2005
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media