ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Co zrobić z Nergalem? 
13 październik 2014      Artur Łoboda
Przygotowanie gruntu pod "reprywatyzację".  
31 sierpień 2017      Artur Łoboda
Trzecia faza 
18 luty 2021     
Mateusz Morawiecki nie wie: kto wymyślił maski na twarz 
11 styczeń 2021     
Chwała Chazarii 
3 maj 2025     
Zrozumieć szczegóły polityki 
11 styczeń 2010      Artur Łoboda
Władza w rękach obłąkanych 
22 marzec 2017     
Czy premier Tusk i minister sprawiedliwości Kwiatkowski mają problemy psychiczne 
3 luty 2011      Bogusław
Dlaczego Szumowski dalej odszczekuje? 
19 sierpień 2020     
Musk mówi, że druga dawka wzmacniacza mRNA go zmiażdżyła. W tym czasie debata na temat szczepionek rośnie na całym świecie 
25 styczeń 2023     
„Wybieram ryzyko zarażenia się COVID”: ponad połowa pracowników służby zdrowia w szpitalach w Kalifornii odmawia szczepień 
2 styczeń 2021      Obserwator
O tym jak łże pani ambasador USA G. Mossbaher 
21 czerwiec 2019      Alina
Tak zwany "Kongres Kultury Polskiej" 
30 wrzesień 2009      Artur Łoboda
Sprawiedliwi - film z 1968 roku 
1 kwiecień 2012     
Gwóźdź do trumny PiS 
29 październik 2020     
Chodź synu na spacer 
17 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Polska Bermana - Polska Kopacz 
24 luty 2015      Artur Łoboda
Jak psychopaci przejęli władzę 
6 styczeń 2022      Aster
Wojna żydowsko-żydowska na polskich plecach 
24 lipiec 2017      Alina
Dziś święto polskiego sportu 
23 październik 2014      Artur Łoboda

 
 

Jaką grę prowadzą wobec Polaków politycy?

Któż z nas nie chciałby być obywatelem demokratycznej Europy, w której szanuje się prawa wszystkich narodów.
Myślę, że w takiej Europie nie byłoby miejsca dla jakichkolwiek nacjonalizmów - bo nie byłoby potrzeby obrony żywotnych interesów narodów.

Jednak Unia Europejska jest zlepkiem zdemoralizowanych polityków o bardzo niskim poziomie intelektu i kultury osobistej.
Taka struktura kierowana jest zakulisowo przez tych - którzy dysponują siłą i kapitałem, a więc przez bankierów - w szczególności niemieckich bankierów.
Za pośrednictwem unijnego ustawodawstwa doprowadzili oni do likwidacji większości polskiej gospodarki - by zrobić miejsce dla zagranicznych przedsiębiorstw, oraz do niewolniczego zadłużenia Państwa Polskiego.
Proszę zwrócić uwagę, że wśród tysięcy śmieciowych ustaw stworzonych w Brukseli, ani jedna nie bierze w obronę obywateli dla zapewnienia im godnego życia i minimum egzystencji.
Ustawodawstwo unijne wręcz wymusza migracje ludności - w celu zniszczenia tradycyjnych wartości kulturowych i społecznych.
Unia Europejska wzoruje się w tym wypadku na stalinowskiej strategii budowy nowego człowieka - dorabiając ideologiczne podwaliny w postaci programów "kapitał społeczny", czy "kapitał ludzki".

Pomysł wspólnej Europy został tak samo zdegenerowany - jak idea komunizmu.
Prawdopodobnie u podwalin Unii Europejskiej tkwiły takie same zbrodnicze plany - jak u źródeł komunizmu.

Występujące dziś - najwyższe w historii współczesnej Europy bezrobocie - do którego doprowadziła polityka Brukseli - dowodzi, że jest to organizacja szkodliwa wobec mieszkańców tego kontynentu.
Mimo bardzo tragicznej sytuacji ekonomicznej - wynikłej z polityki Unii Europejskiej, struktura ta nie zamierza się reformować - a tym bardziej przyznać do popełnionych błędów.
(Znawcy przedmiotu doskonale wiedzą, że nie były to błędy, lecz celowe działania.)

Wzmagający się w całej Europie opór wobec wobec rządów unijnych bankierów doprowadzi kiedyś do wielkiego wybuchu społecznego.
Aby temu zapobiec - politycy powiązani z Brukselą czynią wszystko - by swoich przeciwników politycznych zaszeregować do kategorii "faszystów". A faszyzm zwalczają ustawodawstwa wszystkich krajow europejskich. W ten sposób przeciwników politycznych zwalcza się narzędziami pokrętnie interpretowanego Prawa.

W latach komunizmu - każdy kto przeciwstawiał się tamtemu systemowi, uznawany za wariata.
Dzisiaj - każdy kto przeciwstawia się polityce Brukseli nazywany jest faszystą.

W sytuacji bezradności wobec takiej formy totalitaryzmu rodzą się w ludzkich głowach pomysły przejęcia władzy - w celu ratowania własnego państwa.
W wypadku Krakowianina Brunona K, który został sprowokowany przez ABW - wykorzystali to rządzący dla wykreowania intrygi politycznej i zdyskredytowania swoich przeciwników politycznych z PiS.

Wbrew twierdzeniom głównych mediów - Prawo i Sprawiedliwość nie jest reprezentantem wykształconych Polaków - wykazujących patriotyczną odpowiedzialność.
PiS jest traktowany jedynie jako mniejsze zło - wobec zdegenerowanych polityków Platformy Obywatelskiej.
Kierownictwo PiS stanowią ludzie o miernym poziomie inteligencji - popadający nieraz w różne fobie.
Taki przeciwnik jest bardzo łatwym do pokonania przez sługusów Unii Europejskiej.
Z tego powody Platforma Obywatelska dąży do konfrontacji społecznej - nazywając faszystami wszystkich - którzy sprzeciwiają się haniebnej polityce Brukseli.
Politycy Platformy Obywatelskiej doskonale wiedzą, że w wypadku ukonstytuowania partii politycznej reprezentującej - nawet niedobitki polskiej inteligencji - nie tylko zostaną zmiecieni ze sceny politycznej, ale pociągnięci do odpowiedzialności karnej za swoje działania.
W przekonaniu, że Społeczeństwo Polskie ulegnie zmęczeniu organizują mniejsze i większe prowokacje - w rodzaju tej z rzekomym zamachem na Sejm.

Rolą niezależnych mediów jest błyskawiczne rozpoznanie intencji politycznych ludzi, którzy oddali się na służbę wrogiej Polsce - Unii Europejskiej.
22 listopad 2012

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Uwaga ogólna
grudzień 7, 2006
o
W bagnistym moim świecie, ptaszki maluje się na czerwono
luty 23, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Pożegnanie z suwerennością
kwiecień 23, 2003
przesłała Elżbieta
Lekarze biorą sprawy we własne opiekuńcze ręce
grudzień 27, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Psy szkolone w Polsce
październik 5, 2006
MARDUK
Zmarł gen. Antoni Heda-Szary
luty 16, 2008
PAP
Teoria spisku
czerwiec 10, 2005
Artur Łoboda
Stłuc Młodego
luty 1, 2007
Bogusław
Eastern Europe: Manufacturing of a "Catholic" Docility
listopad 25, 2006
Marek Glogoczowski
Prezydent Bushcheney, Iran i Ceny Paliwa
styczeń 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Do prostego człowieka
marzec 23, 2003
"Kompromisowa propozycja" - 1 mld. zł. w zamian za zakończenie strajku
maj 25, 2007
dr Adam Sandauer
Brytyjskie kuracje
marzec 16, 2004
Adrian Dudkiewicz
Amerykańskie gestapo
listopad 19, 2005
interia.pl / PAP
Przestępcy w togach prokuratorskich
marzec 15, 2005
Śmierć Fenixa
czerwiec 5, 2006
Marek Olżyński
Jak Wprost ocenialo Polakow.
sierpień 11, 2007
Przedruk z Naszego Dziennika
Czy Sankcje Karne Dadzą Iranowi Przewagę?
maj 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Powstał Komitet Obrony Honoru Wojska Polskiego im. płk Ryszarda Chwastka
wrzesień 8, 2002
zaprasza.net
Iluzja równości w Kościele
styczeń 8, 2007
Jan Wieczorek
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media