|
Morawiecki niczym ZOMO
|
|
10 października planowane są w całej Polsce manifestacje przeciwko rządowemu terrorowi pod przykrywką mitycznej epidemii.
Nawołuje się Polaków do przeciwstawienia się terrorowi politycznemu i pozbawieniu praw publicznych na jeszcze większą skalę - niż to miało miejsce w komunistycznym Stanie wojennym 1981 roku.
Historia zatoczyła koło - bo to właśnie jego ojciec - Kornel Morawiecki organizował opór przeciwko terrorowi wprowadzonemu przez Jaruzelskiego.
Dziś syn - w roli Premiera okazuje się wyjątkowym BYDLAKIEM(!) i prowadzi terror przeciwko Narodowi Polskiemu w imię interesów Ukrytej Władzy nad Światem.
My organizowaliśmy się w rocznicę wprowadzenia Stanu wojennego - trzynastego - każdego miesiąca.
I zawsze tamta władza przygotowała jakieś obostrzenia.
Dzisiaj syn - byłego "działacza" Solidarności walczącej wprowadza terror noszenia masek na terenie całego Kraju! właśnie od dnia zaplanowanych manifestacji.
To da Policji możliwość bezprawnego rozbicia każdego protestu - przez aresztowanie jego uczestników.
Ala gwałt się gwałtem odciska i w wypadku takiej reakcji Policji - protesty przestaną być pokojowe.
Pełną odpowiedzialność ponosi za to CAŁY PiS, a w szczególności Kaczyński i Morawiecki!
W sobotę nie będzie już protestu przeciwko obostrzeniom, ale przeciw DYKTATURZE współczesnych korona-bolszewików.
|
|
8 październik 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
| Polacy nie zasluguja na normalne panstwo. Godzac sie na zniewolenie maseczkowe- nawet na wolnym powietrzu- daja dowod debilizmu politycznego. Su......y z PIS-u ,powinni aresztowac opozycje bialoruska, za to, ze naraza swiat na zagrozenie Covidem, protestujac bez masek! Zbrodnia totalna, polskich sprostytuowanych elit! |
|
2020-10-08
zygi
|
 |
|
|
Ten człowiek powiedział o nas, żeśmy są idiotami, co za miseczkę ryżu będą zap..dalać od świtu do nocy. A teraz próbuje przekroczyć kolejna barierę - "będą zap..dalać za maseczkę", bez ryżu!
Następnym krokiem będzie zap..dalanie ZA MYCECZKĘ! Po to pobieramy wymazy do badań genetycznych. |
|
2020-10-09
hens
|
 |
|
|
"Po to pobieramy wymazy do badań genetycznych"
Na Słowacji planują 'wymazy' całej populacji, czyli ONY będą mieli pełen przegląd kto na Słowacji jest żydem a kto ..gnojem.
I do tego samego zmierza Moraver w 'polsce'. Zresztą w maju dudah stwierdził, że każdy w 'polsce' to właściwie półżyd, dlatego w Sejmie krzyż wisi nad drzwiami po lewej stronie. Nad prawymi wkrótce zawiśnie 'gwiazdka nowej ewangelizacji'. |
|
2020-10-21
hens
|
|
|
|
Irak, Wielka Nafta i Turcja
luty 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nasza Polska: Obrońmy Polskę!
luty 4, 2003
|
Kto z miasta uczynił zadupie?
luty 6, 2006
|
Zachować rozsądek
grudzień 2, 2003
Artur Łoboda
|
Niemiecki Minister Von Bulow kwestionuje oficjalną wersję wydarzń z 11 września
listopad 4, 2004
|
Ks. Zaleski: TW "Filozof" to abp Życiński
listopad 14, 2008
PAP
|
Szef rady programowej PO
styczeń 25, 2004
|
J.Kaczyński wydał instrukcję o Ujazdowskim
grudzień 22, 2007
Interia
|
Polska potrzebuje alternatywy
czerwiec 2, 2003
|
Co jest nie tak z IMF (Miedzynarodowy Fundusz Walutowy) i WB (Bank Swiatowy)?
sierpień 2, 2003
Walden Bello i Shea Cunningham
|
Czy osoba skazana za morderstwo powinna mieć prawo do ułaskawienia?
luty 9, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nie dla PiS, PO, LiD w wyborach da Sejmu RP - 2007 r.
Nie przegrywajmy POLSKI!
wrzesień 10, 2007
Dariusz Kosiur
|
5 kłamstw na temat sytuacji w Strefie Gazy
styczeń 6, 2009
AWT
|
Wiwat populizm!
czerwiec 5, 2004
|
Media pod żydowską okupacją
grudzień 11, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Solidarność społeczna
sierpień 19, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Polski złoty czy euro, to być albo nie być dla państwa polskiego?
kwiecień 21, 2006
Dariusz Kosiur
|
Prawdziwa gra prezydenta
grudzień 13, 2002
Artur Łoboda
|
BCP może wycofać się z BIG BG i PZU
sierpień 3, 2002
Ł. Świerżewski, B. Tomaszkiewicz Puls Biznesu
|
"Samorządność" konferencyjna
wrzesień 28, 2003
Mirosław Zabierowski
|
|
|