|
Dziennikarz w TVP INFO: Dlaczego w tęczowe flagi nie ubrano pomnika Bohaterów Getta?
|
|
https://www.magnapolonia.org/dziennikarz-dlaczego-w-teczowe-flagi-nie-ubrano-pomnika-bohaterow-getta/
Ja zaś uważam, że KTOŚ powinien to przeoczenie naprawić i wywiesić tęczową płachtę również tam. Oraz na bramie Muzeum Historii Żydów Polskich. Z tym, że płachty należy uzupełnić o hitlerowską swastykę, żeby nikt nie miał wątpliwości jaki charakter ma "ideologia" LGBT, antify, i ich metody.
https://www.magnapolonia.org/wp-content/uploads/2020/07/atak-t%C4%99czowy.jpg
|
|
31 lipiec 2020
|
|
Alina
|
|
|
|
Tu ksiądz o profanacji:
https://www.magnapolonia.org/proboszcz-kosciola-sw-krzyza-o-profanacji-to-deptanie-historii-polski-i-warszawy/
Ja mogę tylko dopisać do słów księdza swoje "nie tylko".
W tym zdarzeniu jest tyle pogardy do Polaków, do katolików, ile było w działaniach Niemców w czasie II wś. To ta sama logika, polityka i o ile wiem, te same pieniądze, i prawie ci sami ludzie.
W dodatku cała ta dzicz została opłacona i uruchomiona kilka dni po unijnych decyzjach, że pieniądze unijne będą tylko dla tych państw, które "przestrzegają praworządności". Dzicz usiłuje sprowokować władze do działań, które - jak znam życie - zaraz będą uznane za niepraworządne.
Z punktu widzenia strategii w niewypowiedzianej, ale toczonej bezustannie wojnie przeciwko Polakom, jest to świetny atak, bo uderza we władze, w kościół, w katolików, w naszą historię, kulturę i interesy, ale jest tak perfidny, że na mocy "naszego" prawa trudno sprawców pociągnąć do jakiejś odpowiedzialności. Tym bardziej trudno, że PiS wymodził ustawę o IPN, która ukróciłaby takie cyrki, ale jeszcze szybciej z niej zrezygnował, jak tylko jakiś cadyk warknął.
Jakie widzę rozwiązanie?
Ano mamy chyba jakieś służby specjalne? Jakiś początkujący komandos chyba mógłby wyperswadować hołocie, żeby nie denerwowała Suwerena, bo ten sobie nie życzy. Jeśli nie pomogą chrześcijańskie ostrzeżenia, trzeba będzie zastosować metody adekwatne do metod wroga, tylko definitywnie SKUTECZNIEJSZE.
Oczywiście nikt nie może się nigdy dowiedzieć KTÓRY to komandos ... Ot, przedstawiciel Antify miał wypadek ... |
|
2020-07-31
Alina
|
 |
|
|
Michał Jakuboski, który w zeszłym roku nakręcił kilka filmów o LGBT, nazywając ten ruch „lewackim spier*oleniem umysłowym”, w mocnych słowach odniósł się do niedawnej akcji zawieszania flag LGBT na pomnikach w Warszawie, w tym na figurze Chrystusa przed Bazyliką Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu.
https://wprawo.pl/szyderstwo-ze-smierci-200-tys-polakow-i-wyszczanie-sie-na-ich-grob-mocne-slowa-geja-o-teczowych-flagach-na-pomnikach-w-warszawie-wideo/
Na początku filmu Jakuboski wyjaśnił, że jest gejem i nienawidzi ideologii LGBT. – Środowiska LGBT, które płaczą jak zgwałcona dziwka w rowie, o tym, że społeczeństwo ich nie akceptuje, dokonują zachowań, które są absolutnie społecznie nieakceptowalne – powiedział.
– Tęczowanie pomników warszawskich na dwa dni przed rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego było szyderstwem ze śmierci 200 tysięcy mieszkańców Warszawy, którzy zginęli w powstaniu i wyszczaniem się na ich grób. Jeśli tak chcecie osiągnąć tolerancję wobec siebie, to gratuluję. Właśnie przegraliście bitwę. Nikt normalny i nikt, kto czuje się Polakiem i nawet nikt, kto jest gejem i Polakiem, tak jak ja, nie będzie akceptował takiego zachowania – oświadczył Jakuboski. |
|
2020-07-31
Alina
|
|
|
|
Polskie siły specjalne, prawdopodobnie GROM, ćwiczą w Zatoce Perskiej
wrzesień 6, 2002
|
Życie jest Lepperem ("Życie")
marzec 18, 2004
|
Czwartej władzy potrzebna piąta
marzec 10, 2003
TERESA KUCZYŃSKA
|
"Motyw zysku na polu bitwy w kolebce cywilizacji"
listopad 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Agenda Sorosa
styczeń 7, 2004
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Stypa się udała - humor premierom dopisywał
grudzień 11, 2002
|
Kraków: Byli włodarze miasta staną przed sądem
lipiec 18, 2008
|
Atak na Bejrut jako akt terroru i jego skutki
sierpień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Oś Teheran-Bagdad-Damaszek?
listopad 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ostatnia misja
luty 3, 2003
PAP
|
Czy to nie prorokacja?
listopad 29, 2006
Jan
|
Polonia w "Prima Aprilis" 2005
kwiecień 2, 2005
km
|
Postkomuna przeciwko Polakom
maj 17, 2008
wp.pl
|
Fragmenty skarg ofiar stalinowskich (1)
wrzesień 9, 2004
|
Dziennikarska zbrodnia
marzec 21, 2003
|
Nieudana wyprawa po łupy
maj 27, 2004
|
Bush to "kłamca"
styczeń 22, 2006
PAP
|
Wpóść "polskiego" ekonomistę na Sacharę to piasku zabraknie
kwiecień 16, 2003
PAP
|
National Alliance Review of A People That Shall Dwell Alone
(Praeger, 1994)
kwiecień 13, 2005
przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Były kongresmen skazany na 8 lat za korupcję
lipiec 30, 2002
PAP
|
|
|