|
Czy na Haiti zadziałał HARP
|
|
Światowa pomoc dla Haiti to jeden wielki skandal!
Wczoraj szlag mnie trefił gdy przeczytałem, że największy polski kurdupel przeznaczył 50 tysięcy dolarów na pomoc dla tej wyspy.
Szok!
Bo na długopisy dla swojego zasranego Urzędu wydaje rocznie więcej niż dla ludzi cierpiących w wyniku trzęsienia.
Jest nam ciężko. Ale istnieją granice przyzwoitości.
Lecz inną informację chcę w tym momencie przekazać.
Całe życie szokuje mnie - dlaczego miliony ludzi nie widzą tego - co dla mnie jest oczywiste?!
I w wypadku tej tragedii powtarza się pewien schemat którego dziwnym trafem nie widzi żaden z utytułowanych geologów i żadna hojnie finansowana instytucja na świecie.
Od - co najmniej lat dziewięćdziesiątych zauważam, że po każdym większym trzęsieniu ziemi - wciągu kilku dni następuje kolejne - ale z drugiej strony półkuli ziemskiej. Niezbyt dokładnie z drugiej....
Gdyby przeprowadzić linię prostą między ogniskami trzęsienia ziemi to zawsze omijają jądro Ziemi niczym cięciwa.
Albo takie są zasady ruchów geofizycznych bo drugi koniec skorupy tektonicznej obija się o kolejną - czego dziwnym trafem nie zauważył żaden geolog, albo mamy do czynienia z działaniem celowym - jakaś wiązka mocy zostaje skierowana z kosmosu na Ziemię i przechodzi na drugą stronę.
Tylko że te trzęsienia nie pokrywają się z układem tektonicznym Ziemi.
Po trzęsieniu na Haiti nastąpiło kolejne na Papui - Nowej Gwinei.
Proponuję sprawdzić na globusie - gdzie to jest.
Jak również sprawdzić historię wszystkich trzęsień Ziemi z ostatnich kilkunastu lat.
Osobiście uważam że człowiek nie uzyskał władzy nad taką mocą która pozwoliłaby wywołać trzęsienia tej wielkości.
Ale moja wiedza fizyczna jest sprzed kilkudziesięciu lat.
Dlatego podaję powyższe informację.
Warto dogłębnie przeanalizować wszystkie wtórne trzęsienia ziemi z drugiej strony planety i skojarzyć z ustawieniem satelit wojskowych w momencie pierwszego trzęsienia.
Ale to robota dla specjalistów dysponujących odpowiednimi danymi.
Tylko - czy znajdzie się wśród nich jeden uczciwy?
|
|
15 styczeń 2010
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
_________________Moja krótka opinia:
Drogi Panie Arturze !
Dlaczego prezydencik przekazał tylko aż tylko tyle, z kraju gdzie - podobno tysiące telewizorów, pralek, lodówek a ile żelazek... podobno jesteśmy najlepsi w Europie...
No i dlatego że jesteśmy najlepsi, no to i w tym tragicznym wydarzeniu Haiti otrzymało (aż !) 50 tysięcy dolarów.
Przecież reszta pieniędzy musi być chroniona dla stojących w kolejce oszustów, którzy nie takie rzeczy wyprawiają.
A naród tradycyjnie pozbiera w styczniu zbieraninę z datków do puszek.
I tak na okrągło ten Blues jest grany.
Bo to Polska... najbogatszy kraj na wschodzie... w UE !
(Pana dwa artykuły o Haiti podałem u siebie w "Kolorowym blogu poety Zygmunta Jana Prusińskiego"):
http://www.ustka.pl/forum2/viewtopic.php?f=17&t=5106&start=40 |
|
2010-01-16
Zygmunt Jan Prusiński
|
 |
|
|
Szanowny Panie Arturze !
Jeśli mamy takiego hojnego prezydentusia z RP, to pomyślałem sobie, by ukazał takową hojność sam zbieracz przy tej armii niewolników, i to co zebrali niech przekażą do Haiti.
List do Jerzego Owsiaka
Może ten mój pomysł jest trafny, panie kierowniku.
W Polsce nie będzie kłótni, nie będzie zawiści ni zazdrości.
Panie kierowniku, proszę w Imieniu Polaków wysłać te pieniądze na pomoc narodowi - który już nie prosi a żąda od wszystkich cywilizacji pomocy.
To byłoby niehumanitarne, by pan kierownik chował te pieniądze w banku a tam ludzie na wyspie czekają. Nie mają nawet wody...
Panie kierowniku Owsiak, gdzie pan ma serce ?!
|
|
2010-01-16
Zygmunt Jan Prusiński
|
 |
|
|
http://social.salon24.pl/150167,haiti-czyli-co-dalej-z-takimi-panstwami
2010-01-16 00:16
Haiti, czyli co dalej z takimi państwami
NAJLEPSI OPIEKUNOWIE CYWILIZACJI...!
Nie wiecie co zrobić z wyspą Haiti i tubylcami ?
Przekazać pod "ochronę" żydom.
Już oni zadbają tak że tylko ruina zostanie z tej pięknej wyspy.
Na pewno postawią Mur... by się od biedaków odizolować, tak jak jest to w Palestynie...
Przypominam że mamy XXI wiek, więc Pora na Zacofanie, cofanie się w cywilizacjach.
Pozdrawiam -
2010-01-16 18:45
Zygmunt Jan Prusiński
Biały Blues Poezji
korespondentwojenny.salon24.pl |
|
2010-01-16
Zygmunt Jan Prusiński
|
 |
|
|
Witam !
Panie Arturze, w tym pięknym Salonie 24, ten powyższy mój komentarz został zdjęty z Programu...
Zastanawiające jest to - bo zrozumieć nie potrafię, dlaczego ?
Czy ja w tym krótkim tekście nie piszę Prawdę ?
A co uczynili żydzi w Palestynie, postawili Mur czy nie ?
No to jak miałem napisać, komu ta Wyspa Haiti się wpierw należy ?
Przecież kto wprowadził handel ludźmi z Afryki na kontynenty amerykańskie ?
Pozdrawiam - |
|
2010-01-17
Zygmunt Jan Prusiński
|
 |
|
|
Smierc na Haiti
Tragedia na Haiti zbrodnia rzadu USA ?
16. US Repression of Haiti Continues
The US government plans to demolish the homes of hundreds of Haitians to expand an occupying UN force’s military base. The New York Times has also published a revealing article titled "Rights Groups Assail US for Withholding Aid to Haiti, Citing Political Motives." The Bush administration may have caused the deaths of thousands of Haitians by blocking aid for cynical and self-interested political purposes.
http://www.projectcensored.org/top-stories/articles/16-us-repression-of-haiti-continues/
http://news.ca.msn.com/top-stories/cbc-article.aspx?cp-documentid=23240920
http://educationforum.ipbhost.com/index.php?showtopic=15180 |
|
2010-01-19
Elzbieta Gawlas Toronto
|
 |
|
|
Tragedia na Haiti. Przyczyna trzescienia ziemi - nowa bron
http://marucha.v3v.org/viewtopic.php?p=13928#13928 |
|
2010-01-20
Elzbieta Gawlas Toronto
|
|
|
|
.Pl.Jokes..O protestach lekarzy ciut dluzej ..i z ciut dalszej perspektywy...
lipiec 15, 2007
fF>Dz
|
Rozszerzenie RPP niezgodne z konstytucją
czerwiec 28, 2002
PAP
|
Szykuje się kolejna wojna aborcyjna
maj 6, 2008
PAP
|
Zdradzeni
wrzesień 10, 2007
..
|
PE głosuje nad kontrowersyjną dyrektywą
luty 12, 2006
PAP
|
Hamulcowi "Slidarności"
lipiec 16, 2004
Piotr Bączek
|
11 listopada 2004
listopad 12, 2004
Artur Łoboda
|
Gruzja w ogniskowej konfliktu
listopad 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Korporacyjna globalizacja
styczeń 2, 2006
Goska
|
Iluzja równości w Kościele
styczeń 8, 2007
Jan Wieczorek
|
Przypomnienie
lipiec 20, 2006
Artur Łoboda
|
Dla PAP to są "Dziwne praktyki w VW!"
wrzesień 14, 2008
PAP
|
Bezrobocie obce urzędnikom
sierpień 16, 2004
www.dziennik.krakow.pl
|
Świat wie o zagładzie i milczy
styczeń 28, 2005
zaprasza.net
|
Nadzieja Kwaśniewskiego
grudzień 12, 2002
Artur Łoboda
|
Oszczerstwa przeciw Polsce w gazecie Washington Post
październik 3, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Granice krytyki polityków
marzec 18, 2008
PAP
|
Dobra wiadomość
luty 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
POlitykierzy
styczeń 13, 2008
Marek Olżyński
|
Emigracja lekarzy czy propaganda?
lipiec 25, 2005
Adam Sandauer
|
|
|