ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
więcej ->

 
 

Czym kończy się powrót do polityki?


Pakistan to szóste pod względem wielkości mieszkańców państwo na świecie (ponad 162 milionowe) w tym roku z Indiami obchodził 60-lecie niepodległości.

Dominion of Pakistan wygrało niepodległość od Wielkiej Brytanii w 1947 roku, w dniu 23 marca 1956 określiło swój status, jako republika islamska, a w 2004 roku doprowadziło do pokoju w zwaśnionym muzułmańskim Kashmir. Dzisiaj po 60 latach niepodległości i w ostatnich dniach kończącego się 2007 roku Pakistan pogrążył się w politycznym chaosie.

Od wielu tygodni politycy i rząd amerykański krytykują politykę prezydenta Pervez Musharraf. Po wydarzeniach z 11 Sierpnia 2001 roku do dzisiaj Pakistan otrzymał $10 mld (approx Rs 40,000 crore) ekonomicznej i wojskowej pomocy w ramach rekompensaty wydatków związanych z walką ze światowym terroryzmem. W 2004 roku prezydent George W. Bush uruchomił 5 letni plan pomocy dla Pakistanu w wysokości $6 mld (approx Rs 24,000 crore). Kongres U.S. w dniu 20 grudnia, br. zmniejszył o $50 mln wydatki na pomoc militarną dla Pakistanu w roku 2008, który rokrocznie otrzymuje $300 mln nie wyliczając innych wydatków amerykańskich dla tego kraju. Amerykanie uważają, że pod przewodnictwem Pervez Musharraf kraj nie wywiązuje się należycie z obietnic walki z radykalnymi islamistami i uszczelnianianiu przed terrorystami muzułmańskimi granicy z Afganistanem. Okazuje się, że militarna pomoc U.S. wykorzystywana jest do ochrony granicy z Indiami a nie z Afganistanem. Czy amerykańska była polisa pomocy militarnej „Mujahideen” w Afganistanie poprzez Pakistan, stała się na tyle pomocna i skuteczna a nierealna do przezwyciężenia dzisiaj?

W ostatnim tygodniu prezydent Francji Nicolas Sarkozy rozmawiał telefonicznie z prezydentem Pervez Musharraf oferując swoją dyplomatyczną pomoc i w ciągu 48 godzin w Pakistanie złoży wizytę Bernard Kouchner minister spraw zagranicznych. Francja ponownie propagandowo potrafi wykorzystać każdą nadarzającą się sytuację na świecie prowadzącą do nieprzewidywalnych wydarzeń i światowych niepokojów.

Opierając się na publikowanych danych z dnia 18-29 sierpnia br. badania opinii publicznej przeprowadzonych przez Terror Free Tomorrow by D3 Systems of Vienna, Virginia i Pakistan Institute for Public Opinion - Pervez Musharraf prezydent Pakistanu jest mniej popularny w swoim kraju niż lider al Qaeda Osama bin Laden. Osma bin Ladena aprobuje 46% głosujących respondentów, prezydenta Pervez Musharraf popiera 38%, a prezydenta U.S. George W. Bush aprobuje tylko 9%. 66 procent respondentów obwinia U.S. za walkę z Islamem i motywację anty muzułmańską, a tylko 4% aprobuje walkę z terroryzmem. 74 procent respondentów jest przeciwnych militarnej akcji U.S. przeciw al Qaeda i Talibom na terytorium Pakistanu. Opozycyjny były lider, dwukrotny premier od 2 grudnia 1988 roku do 6 sierpnia 1990 roku i od 18 lipca 1993 roku do 5 listopada 1996 roku, kobieta Benazir Bhutto była aprobowana przez 63% respondentów, to było wystarczające poparcie do pokonania prezydenta Pervez Musharraf. 75 procent sondowanych respondentów potępiło samobójcze zamachy bombowe, jako wymierzanie sprawiedliwości.

Pani Benazir Bhutto wróciła z banicji (Prezydent Pervez Musharraf gwarantował amnestie i wycofano wszystkie korupcyjne pozwy) do Pakistanu w pa?dzierniku br. od 1996 roku przebywając za granicą oskarżana o korupcje. Jej powrót w dniu 18 pa?dziernika, br. do domu okazał się bardzo krwawy w samobójczym zamachu na jej życie zginęło 140 Pakistańczyków i kilka setek zostało rannych. Los dla niej w tym dniu był łaskawy i przeżyła, ale oskarżała za ten haniebny czyn obecnych rządzących.

Była dwukrotna premier Benazir Bhutto wraz ze swoim mężem oskarżana była o wyprowadzenie i przywłaszczenie $1.5 mld. Okres jej premierowania to korupcja na światową skalę i pranie pieniędzy przez Szwajcarskie banki, kompromitacja, a w końcu ucieczka za granicę. Kraje takie jak Francja, Polska, Hiszpania i Szwajcaria dostarczyły wystarczającą ilość dokumentów, które wskazywały na korupcje na ogromną skalę. Za uprawianie korupcji Asif Ali Zardari (mąż) spędził 8 lat w więzieniu.

Żądza władzy i moralna kompromitacja nie przeszkodziły liderce partii Pakistan People’s Party (PPP) i byłej premier Benazir Bhutto przy poparciu U.S. (przed przyjazdem złożyła wizytę w USA) o ubieganie się przejęcia władzy w Pakistanie po tracącym wiarygodność U.S. prezydencie Pervez Musharraf.

Benazir Bhutto - przywódczyni pakistańskiej opozycji i była dwukrotna premier Pakistanu zamordowana została w samobójczym zamachu w czwartek 27 grudnia, br. w Rawalpindi. W zamachu, dokonanym na dwa tygodnie przed wyborami parlamentarnymi w Pakistanie, zginęło 31 ludzi. Zamachowcy zaatakowali podczas wiecu zwolenników Pakistan People’s Party (PPP), której przewodziła Benazir Bhutto. Powrót do władzy z zewnątrz okazał się śmiertelny. Czy w 162 milionowym kraju nie ma odpowiednich ludzi do sprawowania władzy, czy też ludzi nie stać na ubieganie się o władzę i ile kosztuje niezależność i demokracja?

Dlaczego U.S. protegując Benazir Bhutto nie zapewniło jej bezpieczeństwa tak jak dla prezydenta Afganistanu Hamid Karzai krzewiącego od lat fikcyjną demokrację.

Wygląda na to, że dalej trzeba będzie pomagać dla prezydenta Pervez Musharraf dyktatorsko trzymającego władzę i zapomnieć o zachodniej demokracji w republikach islamskich, bo nie zawsze trafia się dobrać tych odpowiednich i usłużnych.

Alternatywne rozwiązanie to rozszerzenie działań N.A.T.O. na wszystkie republiki islamskie i krzewienie demokracji. Czas nagli, bo Afryka ucieka spod kontroli i coraz bardziej domaga się demokracji i kontroli surowców energetycznych.
31 grudzień 2007

Gregory Akko 

  

Archiwum

Jak funkcjonują największe gangi (2)
Konwersja, czyli odzyskać gotówkę

luty 25, 2005
Jarosław Supłacz
Nawet Łobodziński nie pomógł
lipiec 31, 2008
Artur Łoboda

Nie oglądajcie się


marzec 13, 2003
zaprasza.net
Jaki będzie los polskiej nauki ?
sierpień 2, 2003
Cezary Wójcik
Izrael Szamir "PaRDeS - studium Kabały" Rozdział 7
marzec 27, 2006
Roman Łukasiak (poprawki M.G.)
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" Rozdział 8
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
Osiągnięto globalne porozumienie handlowe w Genewie
sierpień 2, 2004
Czy Traktat UE jest zdradą Polski?
kwiecień 23, 2003
Sharim
Przywróć nam chleb z polskiego pola..
marzec 25, 2005
Julian Tuwim
Ubierz swoją choinkę
grudzień 24, 2002
Dzielenie korkowego
listopad 9, 2005
www.krakow.pl
Czy było warto umierać za ojczyznę?
lipiec 31, 2007
Gregory Akko
Czy odbędzie się 13 maja referendum na temat współudziału Polski w agresji na kraje Islamu?
grudzień 28, 2006
PAP
Sprawiedliwość w piekle (Zabójstwo Saddama Husajna)
styczeń 9, 2007
Jacek Zychowicz
Czy Adolf Hitler był przestępcą?
Lech Kaczyński skazany za zniesławianie Wachowskiego

czerwiec 26, 2005
Adam Sandauer
"Podział limitów CO2 zahamuje wzrost gospodarczy"
czerwiec 19, 2008
Ciemność z Zachodu
marzec 19, 2008
Izreal Szamir
Hymn skoczny niczym mistrz skoczni
styczeń 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Komuniści chronieni przez Żydów?
wrzesień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kto z Was wybudował katedrę?
sierpień 7, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media