ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Powstanie styczniowe 2020 
15 styczeń 2021      Artur Łoboda
Masowe wymieranie: blisko 180 000 osób zmarło w Anglii w ciągu 60 dni od szczepienia COVID-19 
24 maj 2022      Belle Carter
Pieszy na przejściu 
23 lipiec 2015      Artur Łoboda
Próby z tobą Słowem 
31 maj 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
MASA o Lepperze, Sumlińskim, Stonodze i Vedze! Mocno o WSI, mafii, sądach, rządach PiS-u i SYSTEMIE!  
17 marzec 2017      wRealu24.pl
Tą wojnę przeciwko Ludzkości przygotowywano od dziesięcioleci  
10 styczeń 2022     
Jak zatrzymać inflację? 
7 styczeń 2022     
Destabilizacja Pakistanu 
11 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Rozkaz N.K.W.D.: No. 00485 w dniu 11- VIII-1937 a Polacy 
22 marzec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Teraz tylko spokój! 
19 luty 2018     
Media o wczorajszej tragedii 
11 kwiecień 2010      Goska
EUexit 
14 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Kobietom z samolotu prezydenckiego Tu-154M 
15 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Strefa wolna od wi-fi 
26 listopad 2020      Artur Łoboda
Kanada jest spółką zależną należącą w całości do Benjamina Netanjahu i spółki 
18 listopad 2023      Andrew Mitrovica
Wirus i patent Eboli w rękach Monsanto i McDonald's. 
22 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Współcześni Rycerze Polski 
3 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Najważniejsze powody, dla których pracownicy służby zdrowia odmawiają wypowiadania się na temat urazów i śmierci spowodowanych szczepionką 
31 grudzień 2021      Lance D Johnson
Mordercy podnoszą larum  
19 maj 2015      Artur Łoboda
Sygnaliści twierdzą, że CIA zwerbowała porywaczy na 11 września i ukryła prawdę przed FBI 
4 listopad 2023      Ethan Huff

 
 

Przybijanie gwoździ zegarkiem


To, że podałem przykład na produkcję maseczek w jak najprostszych warunkach technicznych nie oznacza, że taką metodę propaguję.
To tylko tymczasowe "załatanie dziury".
Maseczki powinny być produkowane na maszynie w ilości kilkadziesiąt milionów dziennie.
Potrafi to zrobić włoski restaurator, a nie potrafi Premier RP.

Trafiłem wczoraj na ŻENUJĄCY spektakl oszołomstwa Prezydenta RP zawarty w informacji, że Przydentowa produkuje przyłbice mające służyć ochronie przed kaszlem.
Zawarta jest ona w artykule: "Pomoc pierwszej damy w walce z koronawirusem. Drukarki 3D pracują w Pałacu 24 godziny na dobę. GALERIA ZDJĘĆ"

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/495205-tylko-u-nas-pomoc-pierwszej-damy-w-walce-z-koronawirusem

 
I tu znowu trafiłem na temat doskonale mi znany, bo przetwórstwo tworzyw sztucznych również doskonale opanowałem.
Masową produkcję uchwytów do przyłbic na drukarkach 3d porównać można do przybijania gwoździ zegarkiem. Nie tylko droga technologia, ale mało skuteczna.
O ile wiem to w Polsce ktoś produkuje takie przyłbice, ale do osłony twarzy przy szlifowaniu. Wystarczy zamówić u niego każdą ilość - jaką jest w stanie wykonać.
Gdyby jednak okazało się, że ten ktoś zniszczył narzędzia do takiej produkcji, albo chciało się wykonać zmodyfikowaną wersję, to w ciągu dwóch dni można w wyspecjalizowanym zakładzie wykonać nową formę.
Na wtryskarce produkcja takiego uchwytu trwa od 2 do 8 sekund. Zależy od sprawności wtryskarki i rozwiązania formy.
Tymczasem na drukarce 3d jest to podobno 5 godzin na jeden element, a koszty produkcji są kilkanaście razy wyższe.
 
Jest rzeczą oczywistą, że Agata Kornhauser nie wpadła sama na taki pomysł. Najpewniej podsunął go PRYMITYWNY pijarowiec.
Ale to doskonale dowodzi jakie PRYMITYWY kierują Państwem Polskim, bo nie ważne co zrobił propagandysta. Ważne, że Prezydent RP zaakceptował takie działania. I dokładnie tak samo jest w każdej sprawie realizowanej przez urzędników i polityków.

Odrzucenie rozumu przez klasę rządzącą RP, przypomina mi jak żywo odrzucenie Planu Marshala i zmuszenie Polaków do odbudowy Ojczyzny gołymi rękami.

10 kwiecień 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

To są skutki kształcenia i wykształcenia na UNIWERSYTETACH. Zupełne zera techniczne, technologiczne, cymbały zupełnie bezmyślne, bo przecież w dobie internetu znalezienie producenta czegokolwiek zajmuje tyle czasu ile wystukanie słów na klawiaturze.

Wcześniej zajmowało to więcej czasu, bo trzeba było wertować grubaśne (np w Warszawie) książki telefoniczne, szczególnie te firmowe i kombinować jak może się taka firma nazywać i gdzie znaleźć do niej telefon/adres. Kiedyś prowadziłam prace instalacyjne na dużej budowie. W ciągu jednego dnia byłam w stanie kupić wszystko co było potrzebne do zapewnienia ciągłości prac.
Ale i tak zaskoczył mnie jeden technik wentylacji, który na budowie był w stanie wykonać każdą kształtkę.

2020-04-10
Alina

 

Uniwersytety stały się wydziałami propagandy globalistycznej. Nie kształcą naukowców, ale propagandystów.

2020-04-10
Artur Łoboda

 

Potwierdzenie powyższego tekstu:

"Produkują kilkanaście tysięcy przyłbic dziennie. Każda za darmo trafia w ręce personelu medycznego"

Dwie formy opracowali w trzy dni!
Jeden wtrysk robią 6 sekund.

https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-produkuja-kilkanascie-tysiecy-przylbic-dziennie-kazda-za-darmo-trafia-w-rece-personelu-medycznego-6498374216935041a

2020-04-14
Artur Łoboda

  

Archiwum

Dwukrotne zagrożenie nuklearne Polski
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Grzechy Ameryki w Japonii i w Iraku
sierpień 12, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Powrót do ?ródeł rozumu
maj 25, 2008
Artur Łoboda
Cytat dnia. Administracja w Polsce w porównaniu z administracją w Unii
kwiecień 28, 2003
Piotr Mączyński
Czy jesteśmy skazani na kryzys?
październik 27, 2008
Dariusz Kosiur
celulit i bilbord (nie cellulit i billboard)
maj 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Opoka wyższości Żydów nad nie-Żydami
kwiecień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Artykół cenzurowany:``89
sierpień 2, 2006
Marek Olżyński
Lustracja" wraca jak bumerang i dziala jak bumerang...
luty 22, 2005
Jerzy Malinski
Bezdomni przeciwko integracji
maj 6, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
"Prawo" według olsztyńskich sędziów
wrzesień 2, 2006
PAP
Odezwa
sierpień 5, 2003
Romuald Traugutt, wiosna 1864 roku
Osiągnięto globalne porozumienie handlowe w Genewie
sierpień 2, 2004
Manipulacja polityką
czerwiec 9, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Ćmoje boje o praworządności
luty 20, 2006
"Antykorupcyjne" zamki
luty 10, 2005
(PAP)
Ty i Twoje dzieci będą spłacać 58 tysięcy - wraz z odsetkami...
czerwiec 1, 2007
PAP/Rzeczpospolita
Muzeum "Tysiąclecia" Żydów w Polsce
styczeń 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Izrael Spuscizną Stalina?
sierpień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zmieniać aby nie zmienić
kwiecień 18, 2005
Kazimierz Murasiewicz
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media