|
Oszukana Konstytucja.
Państwo polskie istnieje tylko teoretycznie.
|
|
Złodzieje i oszuści dokonują swoich przestępstw nie tylko poprzez włamania, ale często poprzez doprowadzenie ofiary do niekorzystnego dysponowania własnym mieniem.
Wiecznie powtarzanym chwytem złodziei jest wymuszenie na swojej ofierze nieświadomego podpisu, by na jego podstawie ograbić wybraną ofiarę.
Dokładnie tak samo dzieje się w świecie polityki!
25 maja 1997 roku - alkoholik Kwaśniewski doprowadził do ogólnokrajowego referendum - w sprawie przyjęcia jego Konstytucji.
W referendum konstytucyjnym z 1997 roku wzięło udział 42,86% uprawnionych do głosowania.
Za ustawą było 52,71% głosujących.
Wynika z tego, że obecną "Konstytucję RP" zaaprobowało 22, 59 procent uprawnionych do głosowania, a więc znacznie poniżej 20 procent wszystkich Polaków!
Liczba ta bardzo wyraźnie określa prawną i polityczną wartość tego dokumentu.
A gdy uświadomimy sobie do tego, że głosowanie było częściowo sfałszowane - gdy szczególną aktywność wykazała wtedy pewna mniejszość polityczna - to
obowiązującą Konstytucję Trzeciej RP uznać powinniśmy za śmieć, którym możemy sobie tylko tyłek podetrzeć.
A wszystkich oszustów twierdzących, że coś nie jest zgodne z Konstytucją - wysłać do Kwaśniewskiego - by z nim podyskutowali!
Żuli, meneli i wszelką hołotę poznajemy w czasach najważniejszych dla Ojczyzny.
I tak jest po raz kolejny z Korwinem Mikke który - w ramach swojej agenturalnej roboty - wznieca akcję głosowania przeciwko referendum w sprawie JOW.
A najważniejszym argumentem Korwina jest to - jakoby "Referendum w sprawie JOW nie było zgodne z Konstytucją", a więc tym świstkiem papieru, który podstępnie narzuciła Polakom post-stalinowska żydohołota.
Źródło:
http://nczas.com/wiadomosci/polska/korwin-to-jest-atrapa-referendum/
" konstytucjonaliści już wypowiedzieli się, że nie można stawiać wiążącego pytania, dotyczącego spraw, które wymagają zmiany konstytucji, więc odpowiedź na to pytanie nie jest wiążąca."
Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie - jeżeli tak ordynarna prowokacje Korwina - znajdują choć jednego zwolennika, a media eksponują je - dla wzniecania kłótni wśród Polaków.
|
|
17 lipiec 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Przybylo osad na West Bank podczas wojny z Libanem.
październik 5, 2006
gosc
|
Brzeziński w Gdańsku, czyli jak zoorganizować etos Polaków, aby siedzieli cicho!
wrzesień 3, 2007
Gdańszczanin
|
Ponad 130 ofiar głodu na północy Argentyny
listopad 29, 2002
Artur Łoboda
|
Izrael Szamir - PaRDeS - studium Kabały - Rozdział 5
marzec 22, 2006
|
Kto "załatwił" ZPB, a raczej Polaków na Białorusi?
marzec 3, 2006
|
Narody zaczynają rozumieć -
Szewardnadze oskarża Sorosa o wspieranie przewrotu
listopad 29, 2003
|
http://dd.tradepress.com.pl/
luty 25, 2005
ala
|
Skrótowy opis procesów socjologicznych które nastąpiły w Polsce
maj 26, 2005
Adam Sandauer
|
"Zeitgeist" Duch Czasu
listopad 5, 2007
marduk
|
Oś USA-Izrael i arsenał nuklearny Pakistanu
listopad 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Łagry UE
lipiec 27, 2003
ks. prof. Czesław Bartnik
|
Prawidło tylko do obuwia
marzec 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Gdyby coś takiego zrobił jakiś Żyd .........?
styczeń 5, 2009
PAP
|
Łatwo "obrzucić błotem", trudniej przyznać się do błędu
grudzień 3, 2002
PAP
|
Korporacyjna globalizacja
styczeń 2, 2006
Goska
|
Prywatyzacja edukacji według PO
październik 26, 2008
Elzbieta
|
Kaliningrad a "Tarcza" w Polsce
lipiec 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Papież złożył Polakom noworoczne życzenia
grudzień 29, 2002
PAP
|
Tadeusz Rejtan
czerwiec 7, 2003
Stanisław Tubek
|
Publiczna odmowa objęcia stanowiska Ministra Sprawiedliwości
wrzesień 2, 2004
Adam Sandauer
|
|
|