ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
więcej ->

 
 

Płażyński: papieżowi chodziło o liberalizm światopoglądowy (znawca 6)

Szef Platformy Obywatelskiej Maciej Płażyński nie dziwi się, iż papież, w kontekście naszego dążenia do UE i dyskusji toczących się w Polsce, wyraża swoje stanowisko dotyczące liberalizmu, rozumianego jako wolność bez zasad.

Sądzę, że trudno, żeby Ojciec Święty, nie widział tego co się dzieje na Zachodzie, a tu u nas też jest podnoszone w dyskusjach: kwestie eutanazji, aborcji, rozlu?nienia obyczajów i chęci usankcjonowania tego prawnie, czyli rozumienia liberalizmu jako wolności bez zasad. W kontekście naszych dążeń integracyjnych, to są bardzo wyra?ne problemy niektórych państw zachodnich, ale przenoszone również do nas i my nie jesteśmy od tych zagrożeń wolni - powiedział Płażyński.

Dodał, że nie dziwi się, że Ojciec Święty teraz wyraża jednoznacznie swoje stanowisko i uczula też Kościół na te problemy, a nie reaguje dopiero po fakcie.

Podkreślił, że jest przekonany, iż słowa papieża dotyczyły liberalizmu światopoglądowego, a nie gospodarczego.

Jestem absolutnie przekonany, że Kościół nie wypowiada się przeciwko wolnemu rynkowi, nie decyduje jaka ma być obecność państwa w gospodarce i Ojciec Święty na pewno nie w tę stronę kierował swoje słowa, bo to jest kwestia skuteczności zarządzania, skuteczności gospodarczej, a liberalizm światopoglądowy to kwestia systemu wartości- powiedział szef Platformy.
18 sierpień 2002

PAP 

  

Archiwum

Diana żyłaby, gdyby...
sierpień 31, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polonio - Ratuj Polske !
styczeń 6, 2003
Elzbieta Gawlas
Aktualna sytuacja Związku Polaków w Argentynie
październik 4, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
The Dream Philosophy of Paranoids: Kill Arabs, Cry Anti-Semitism
wrzesień 19, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
Dwa miliony euro grzywny dla Sorosa?
listopad 14, 2002
PAP
Polak - prostak i cham
październik 29, 2005
Artur Łoboda
Już nie elekt
grudzień 23, 2005
Marek Olżyński
Prezent urodzinowy - Politkowska
październik 10, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Wisława Szymborska
- czyli od Stalina do Unii

czerwiec 12, 2003
Wina ministrów
sierpień 27, 2007
Marek Olżyński
Zniewag ciąg dalszy !
Nowa prawda o patriotyzmie europejskim

kwiecień 13, 2003
przesłała Elżbieta
Tarcza antyrakietowa
czerwiec 9, 2007
przesłała Elzbieta
Mój wróg – moje państwo
marzec 24, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Szaron: Arafat to przywódca gangu morderców
sierpień 9, 2002
IAR
Po raz pierwszy sami sobie wybierzemy wójtów
sierpień 21, 2002
PAP
Polscy patrioci a polakożerca
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
Fundament naszej nedzy i degredacja systemu ekologicznego
grudzień 10, 2007
markus
Kto z miasta uczynił zadupie?
luty 6, 2006
Tło Historyczne Niemieckiego Obozu Zagłady w Warszawie
maj 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowe referendum
listopad 25, 2003
Niedziela
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media