ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Bankructwo Ukrainy 
 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
więcej ->

 
 

Masoni nie wybrali Belki

Większość krajów członkowskich Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) uznała, że odpowiednim kandydatem na stanowisko przyszłego szefa OECD jest Meksykanin Angel Gurria, nie zaś Marek Belka.

Otwiera to drogę do nominacji Gurii - poinformowały w piątek służby prasowe organizacji.

Taki jest wynik ostatniej fazy konsultacji prowadzonych w Paryżu w gronie przedstawicieli 30 krajów członkowskich OECD. Formalnego głosowania nie było i nie będzie - wystarczy ogłoszony w piątek komunikat, że "Angel Gurria otrzymał poparcie wyra?nej większości krajów i zyskał znaczącą przewagę".

Nieoficjalnie urzędnicy OECD przyznają, że w takiej sytuacji Belka, który był drugim faworytem w wyścigu do fotela sekretarza generalnego OECD, powinien wycofać swoją kandydaturę. Na razie jednak nie ma oficjalnego potwierdzenia informacji o tym, że Belka to zrobił. Podano jedynie, że został poinformowany o wyniku konsultacji.

Rozpocznie się teraz formalna procedura nominacji Angela Gurrii, tak by mógł objąć stanowisko od 1 czerwca przyszłego roku. Wygaśnie wtedy mandat obecnego szefa OECD, sprawującego obowiązki od dziesięciu lat Donalda Johnstona z Kanady.

Konsultacje wkroczyły w ostatnią fazę w czwartek. W grę wchodzili już tylko Marek Belka i Gurria, który jest byłym ministrem spraw zagranicznych i finansów Meksyku. Prowadził je, jako najstarszy stażem, ambasador Szwajcarii Wilhelm Jaggi. Kraje członkowskie pytał, kto powinien stanąć na czele organizacji, a także, czy przyłączą się do konsensusu w razie przegranej swojego faworyta. Okazało się, że większe poparcie ma Meksykanin.

Konsultacje były poufne, ale wiadomo, że kandydaturę byłego premiera Polski popierali europejscy członkowie OECD, w tym Niemcy i Francja. Francuski kandydat Alain Madelin zrezygnował nawet, ogłaszając publicznie, że chce wzmocnić szanse Belki jako przedstawiciela Europy.

OECD jest międzynarodową organizacją gospodarczą, skupiającą 30 rozwiniętych państw, w tym od listopada 1996 r. Polskę. Wszystkie łączy akceptacja dla zasad demokracji i gospodarki rynkowej. Organizacja została powołana w 1960 roku. Jest bezpośrednią sukcesorką Organizacji Europejskiej Współpracy Gospodarczej, powstałej w 1948 r. dla integrowania odbudowujących się ze zniszczeń wojennych gospodarek państw europejskich, korzystających z pomocy w ramach planu Marshalla.

25 listopad 2005

 

  

Archiwum

Do sosny polskiej
kwiecień 4, 2003
Jan Pawet II
CO MOŻE I POWINNO َCZYĆ POLAKÓW
luty 20, 2003
Leszek Skonka
Argentyński cud ekonomiczny
październik 27, 2005
Prof. dr Ronald Clement
Polowanie Na Zyski Z Nieruchomosci
luty 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ręce opadają
sierpień 14, 2003
Andrzej Kumor
How the Pope 'Defeated Communism'
kwiecień 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Polacy są kretynami?
lipiec 10, 2008
Artur Łoboda
Rozmyslanie o NIM
kwiecień 27, 2005
przesłała Elżbieta
Własność rzecz święta
październik 4, 2006
Dariusz Kosiur 04.10.2006
Czwartego lutego 2006
luty 4, 2006
Artur Łoboda
Medioci Igraszki TVN wokół śmierci Slobodana Miloszevicia
marzec 17, 2006
serbofil
Vox populi, vox Dei
lipiec 18, 2005
Witold Filipowicz
Radio Erewań odpowiada
lipiec 12, 2005
Andrzej Kumor Mississauga
Winy i grzechy
lipiec 18, 2003
Krzysztof Szymański
Hucpa
sierpień 20, 2003
MOTO
An "Early Version" of Jan Thomas Gross' FEAR?
październik 27, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Tarcza antyrakietowa
luty 4, 2008
przyjaciel
Kilka prawd o amerykańskich filmach
listopad 7, 2006
Dorota
BÓG - HONOR - OJCZYZNA. PROGRAM WYBORCZY Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
luty 25, 2003
Jan Ogonowski
LOS DEEJAYOS POLAKOS
CZYLI DEE JAYSKA NĘDZA W POLSCE !!!

grudzień 13, 2002
Janek ‘YAHUDEEJ@Y’ Pawul
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media