|
| JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII |
|
|
|
| Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków |
|
|
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
więcej -> |
|
Gotowa salwa odwetowa Iranu, 11,000 rakiet
|
|

Dowódca pocisków balistycznych Korpusu Gwardji Rewolucyjnej Iranu, Generał Mahmoud Chaharbahi dał wywiad przed kamerami telewizyjnymi w sobotę, 20go pażdziernika, 2007, w którym to wywiadzie powiedział, że Iran ma gotowe do natychmiastowego odpalenia 11,000 rakiet wycelowanych w ważne obiekty we wrogich Iranowi krajach i na morzach, jako salwa odwetowa na wypadek jakiegokolwiek ataku na Iran.
Jest rzeczą jasną, że Iran nie może grozić atakiem osi USA-Izrael, w której Izraela ma od dwustu do trzystu bomb nuklearnych a USA ponad 10,000, podczas gdy Iran nie ma ani jednej bomby nuklearnej. Natomiast rozpaczliwa salwa odwetowa Iranu, odpalona w pierwszych minutach ataku ze strony USA lub Izraela, jest zupełnie możliwa i wiarogodna w duchu „teraz albo nigdy.” Salwa odwetowa Iranu była dyskutowana niedawno w gazecie Jeruzalem Post, w związku z wizytą statku amerykańskiego „Greenpeace.”
Pacyfiści z „Greenpeace” opublikowali ostrzeżenia, dotyczące rozwoju programu nuklearnego Izraela, począwszy od ośrodka zbrojeniowego w Dimona na pustyni Negef, do bazy łodzi podwodnych w Haifie, uzbrojonych w rakiety z głowicani nuklearnymi, a skończywszy na elektrowniach nuklearnych niedaleko Tel-Awiwu.
Program nuklearny Izraela jest w oczach ONZ nielegalny. Izrael nigdy nie podpisał traktatu o nie-rozpowszechnianiu broni nuklearnych, który to traktat podpisał i nigdy nie pogwałcił Iran, według inspektorów Agenacji Energji Atomowej przy Narodach Zjednoczonych. Natomiast wypadek związany z wielkim nagromadzeniem materjałów nuklearnych w Izraelu, łatwo mógłby spowodować ciężkie skażenie radioaktywne o promieniu 450 km. według ocen „Greenpeace” i uczynić z tego terenu teren, nie nadający się do zamieszkania przez setki lat.
Według oceny ruchu „Greenpeace” tak zawne konwencjonalne głowice rakiet, których gotowych do wystrzału Iran ma mieć 11,000, według wyżej podanej audycji telewizyjnej, mogą łatwo tego rodzaju katasrofę spowodować w natychmiastowej salwie odwetowej.
Generał Chaharbaghi mówi o natychmiastowej salwie odwetowej, ponieważ zdaje sobie sprawę, że w miarę upływu czasu trwania ataku na Iran, możliwości i siła tej salwy będzie słabnąć. Właśnie dla tego mówi on o „pierwszych munitach” jako o momencie odpalania tych, jakoby 11,000 rakiet, gotowych do strzału na ruchomych wyrzutniach. Generał ten mówi, że Iran ma te rakiety wycelowane we „wrażliwe” obiekty jego wrogów i jest gotów reagować na jakikolwiek atak w ułamku minuty, na wypadek agresji na terytorium Iranu.
Generał Chaharbaghi nie wymienił dokładnie jakie objekty i gdzie położone będą celem salwy odwetowej Iranu i nie wspomniał imiennie głównych wrogów Iranu ani Izraela ani USA. Wiadomo że USA ma 40,000 żołnierzy w bazach nad Zatoką Perską, 20,000 na wodach Bliskiego Wschodu, w dodatku do 160,000 dokonywujących pacyfikacji Iraku, oraz 25,000 w sąsiadującym z Iranem Afganistanie.
Półoficjalna irańska Agencja Fars komunikuje, że irańskie rakiety przystosowane do unikania śledzenia przez radar, mają w zasięgu całą Zatokę Perską oraz pogranicze Iranu z Irakiem. Termin „rakiety” nie koniecznie obejmuje pociski sterowane. Dodatkowe rakiety o zasięgu 250 km. będą w krótce przydzielone jednostkom gwardji irańskiej.
Według traktatu podpisanego przez Iran, państwo to ma prawo wzbogacać uran pod nadzorem inspektorów ONZ, którzy potwierdzają, że Iran nie wzbogaca uranu w celu produkcji broni nuklearnych, ale w formie potrzebnej do użytku w elekrowniach nuklearnych. Natomiast Izrael broni za wszelką cenę swego nielegalnego monopolu nuklearnego na Bliskim Wschodzie i moblizuje podległych mu polityków w USA i we Francji, żeby doprowadzić do ataku na Iran przez maszynę wojenną USA. Minister spraw zagranicznych Francji, Bernard Kouchner, nawołuje do przygotowań do ataku na Iran, jeżeli Iran będzie miał broń nuklearną, na co się na długi czas nie zanosi, co zresztą nie znaczy wcale że Iran nie może być zaatakowany pod fałszywym pretekstem, tak jak został zaatakowany Irak.
Iran potępił prowokacyjne ostrzeżenia prezydenta Bush’a o wybuchu Trzeciej Wojny Światowej z powodu irańskiego programu nuklearnego i rzecznik Iranu stwierdził, że Bush stara się odwrócić uwagę w USA, od fatalnej sytuacji w Iraku niszczonym i pacyfikowanym od pięciu lat przez sily USA. Rzecznik USA powiedział, że wzmianki Busza, a następnej wojnie światowe stanowiły, „wyrażenie retoryczne” a nie „pogróżki wojenne.”
We wrześniu 2007 Iran pokazał na paradzie dużą ilość ruchmych wyrzutni rakiet oraz torped jak też automatycznych samolotów wywiadowczych, które określono jako ekwipunek produkowany w Iranie. Iran niedawno poprawił zasięg swoich pocisków balistycznych Szahab-3 do 2,000 km. Pociski te są zdolne do przenoszenia głowic konwencjonalnych, o wystarczającej sile wybuchu, żeby zatruć adioaktywnie Izrael, za pomocą rozbicia elekrowni i zbrojowni nuklearnych w Izraelu.
Dowódca sił USA na Bliskim Wschodzie, admirał William Fallon powiedział, że zagrożenie salwą odwetową przez Iran jest traktowane z przesadą, ponieważ Iran wyolbrzymia swoją siłę „wojskową, ekonomiczną i polityczną,” według agencji MSNBC.
www.pogonowski.com |
|
23 październik 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Wojny o energię
kwiecień 4, 2003
Mirosław Dakowski
|
Dziad, czyli polski inżynier
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Największą geszeftem jest wojna. Lewizny polityków izraelskiego Likudu
styczeń 3, 2003
PAP
|
Kalinowski: Unia da nam z... naszej kieszeni
listopad 27, 2002
IAR
|
Gdzie się podziały pieniądze z Planu Paulsona
styczeń 12, 2009
|
Międzynarodowa konsternacja wokół niepraworządnych i niedemokratycznych praktyk polskich władz ...
styczeń 23, 2007
tłumacz
|
Buchanan's pro-German and anti-Polish book "The Unnecessary War"
marzec 10, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jak łatwo poniektórymi manipulować czyli o minach Giertycha
październik 31, 2007
Artur Łoboda
|
To Moskwa zaplanowała ten mord
lipiec 7, 2006
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Bogdanka i zalotnicy. Kopalnia na sprzedaż
listopad 12, 2002
JAN DZIADUL Polityka NUMER 45/2002
|
ADHD - mali chuligani pod ochroną orzeczeń medycznych
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Parada blagierów
sierpień 15, 2002
"Polityka"
|
Najwieksi milosnicy przyrody i natury w waszyngtonie!
marzec 3, 2007
gajowy
|
Czy Putin Przegrał w Bukareszcie?
kwiecień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co było do rozkradzenia - rozkradziono
maj 15, 2008
"Rzeczpospolita"
|
Kwaśniewski liczy na kompromis RPP - Rząd
czerwiec 17, 2002
PAP
|
Sumienie ruszyło Rzecznika Prezydenta Bush’a?
listopad 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zatupanie murów Jerycha
październik 8, 2003
Artur Łoboda
|
"Tango nied?wiedzia, smoka i słonia"
październik 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ksiazki w wersji elektronicznej - bezpłatnie
lipiec 24, 2004
|
więcej -> |
|