|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
więcej -> |
|
Bogata Rosja, biedni Rosjanie
|
|

Rosja przeżywa okres najszybszego rozwoju gospodarczego w całej swojej historii. Po upadku Związku Sowieckiego, i masowym rabunku mienia narodowego przez oligarchów, głównie Żydów, towarzysze z KGB oddali Wladimirowi Putinowi ster rosyjskiej nawy państwowej. Jak doszedł on do władzy, standartowa baryłka ropy naftowej kosztowała dziewięć dolarów, a obecnie jej koszt sięga prawie stu dolarów.
Według Pupina, Rosja już przegoniła Włochy i spodziewa się mieć większą gospodarkę od Francji w 2008 roku, a natomiast w roku 2020 spodziewa się mieć piątą, co do wielkość ekonomię na świecie. „Batiuszka” Putin w dużej mierze zawdzięcza swą popularność w Rosji i prestiż na świecie rozwojowi gospodarczemu Rosji, który pozwala na obronę interesów Rosyjskich przeciwko zakusom imperialnym Ameryki, w dużej mierze sterowanej przez lobby Izraela.
Sprawa porównań stanu rozmaitych gospodarek według przeliczania na dolary jest obecnie coraz bardziej krytykowana. Wielu ekonomistów uważa, że równoważnik siły kupna (RSK) jest lepszą miarą porównawczą faktycznego stanu gospodarczego, niż przeliczanie na bieżący kurs dolara ceny chleba, wódki, czy też czynszu za mieszkanie, etc. Tak, więc Putin używa RSK jako miary i w ten sposób Rosja ma prześcignąć Francję, gdy tymczasem w przeliczeniu w dolarach, Rosja będzie miała gospodarkę wartości 1,220 miliardów dolarów, podczas gdy Francja będzie miała gospodarkę wartości 2,520 miliardów dolarów w przeliczeniu dolarowym. Tak, więc w dolarach Rosja niedługo będzie dorównywać gospodarczo sumie ekonomi Holandii, Belgii i Luksemburga.
Naturalnie dla propagandy globalnego imperium USA przeliczenia dolarowe są wygodniejsze. Natomiast w celu orientacji w faktycznej stopie życiowej RSK daje lepszy obraz rzeczywistości. W czasie Zimnej Wojny, CIA obliczało ile kosztowałoby w dolarach uzbrojenie i siła ogniowa Armii Czerwonej na terenie USA. W ten sposób ocena gospodarki Związku Sowieckiego nie miała wiele wspólnego z rzeczywistością, poza trafną oceną siły ogniowej i konkluzji o nieuniknionym wzajemnym zniszczeniu na wypadek wojny. W tej dziedzinie sytuacja nie zmieniła się i nadal konflikt USA-Rosja może być dla świata „wojną ostateczną” ludzkości.
Obliczenia w dolarach wykazują, że w 2006 roku eksport z USA do Francji wynosił 24 miliardy dolarów, do Rosji niecałe 5 miliardów dolarów, a w bieżącym roku USA sprzeda więcej w Republice Dominikańskiej, niż w Rosji. Wymiana handlowa USA z Malezją jest dwukrotnie większa niż z Rosją. W imporcie Unii Europejskiej paliwo z Rosji stanowi 7% a inne towary stanowią 3.5%, czyli tyle, co import UE z Maroka lub z Argentyny.
Rosyjski dochód narodowy brutto w dolarach wykazuje, jaki postęp miał miejsce za czasów Putina. Mianowicie z poziomu poniżej jednej trzeciej średniej Francji i Włoch, postęp w Rosji osiągnął poziom nieco wyższy, niż jedna trzecia przeciętnego poziomu Francji i Włoch. Jest to duży postęp w Rosji, ale nadal stopa życiowa stosunkowo niska w porównaniu ze średnią Francji i Włoch. Sam Putin kiedyś mówił, że Rosji może zabrać 15 lat, żeby rosyjska stopa życiowa dorównała Portugalji, którą Rosja prawdopodobnie dogoni w 2020 roku.
Porównania te nie zmieniają równowagi sił nuklearnych między USA i Rosją mimo tego, że stopa życiowa Rosjan jest nadal stosunkowo niska w porównaniu z USA i UE. Natomiast przed Rosjanami jest nadal okres szybkiego wzrostu stopy życiowej, ponieważ zaczynają oni ze stosunkowo bardzo niskiego poziomu. W Polsce jest niewiele lepiej, kiedy polski średni dochód narodowy brutto jest wśród najniższych w Unii Europejskiej, która przez 10 lat korzystała z bardzo wysokich nadwyżek w handlu z Polską, jeszcze nim Polska weszła do UE i z deficytu utrzymywała około ćwierć miliona miejsc pracy w Zachodniej Europie.
Sprawa bezpieczeństwa Polski została poruszona w ostrzeżeniu szefa sztabu armii rosyjskiej, Jury’ego Balujewskiego, który 15go grudnia, 2007, oskarżył USA o manipulację europejskich traktatów rozbrojeniowych, dla własnych celów politycznych i powiedział: „Odpalenie rakiety z wyrzutni w Polsce natychmiast byłoby rozpoznane przez rosyjski automatyczny system obrony przeciw-rakietowej i spowodowałoby przeciw-uderzenie pocisku rosyjskiego.”
Wobec czterech minut lotu pocisku z Polski do Moskwy automatyczna obrona rozeznałaby pocisk wystrzelony z Polski jako atak na Rosję. Obecnie po zerwaniu przez USA traktatu rozbrojeniowego Start II i wystąpieniu Rosji z traktatu o ograniczeniu broni konwencjonalnych na terenie Europy Rosja ma prawo instalowania automatycznej obrony przeciw-rakietowej na terenie Królewca i wzdłuż granicy Polski z Białorusią.
Trzeba pamiętać, że Białoruś jest częścią ZBiR’u (Związku Białorusi i Rosji). Związek ten ostatnio bardzo się ożywił w związku z obniżeniem kosztów paliwa importowanego z Rosji do Białorusi. Reakcja Rosji na rakiety USA w Polsce jest podobna do reakcji USA na sowieckie rakiety na Kubie, oddalone od Waszyngtonu o osiem minut lotu, za czasów prezydenta Kennedy, w 1962 roku. Obecnie nie zmieniają sytuacji wypowiedzi USA i NATO, że wytworzyła się sytuacja „godna pożałowania” („deplorable”).
Wypowied? generała Jury’ego Balujewskiego miała miejsce na drugi dzień po wypowiedzi Aleksandra Łukaszenki, prezydenta Białorusi, że jest on 100% po stronie Moskwy w sprawie wyrzutni „Tarczy” w Polsce. Natomiast rosyjski dowódca artylerii i rakiet stwierdził, że Rosja zbuduje wyrzutnie na Białorusi (skąd pociski mogą dosięgnąć celu w Polsce w mniej niż minutę), według ALJAZEERA.NET. Okręg Królewca jest nie mniej gro?nie dla Polski sytuowany niż Białoruś. Tak, więc obecnie Rosja jest bogata i silna mimo tego, że Rosjanie są nadal stosunkowo biedni.
WWW.pogonowski.com |
|
18 grudzień 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Robotnicy amerykańscy najwydajniejsi na świecie
wrzesień 2, 2003
|
Czego USA chce w Afganistanie?
kwiecień 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kto i dlaczego mordował ludność polską na Wołyniu?
lipiec 12, 2003
przełslała Elżbieta
|
"Unicestwić Warszawę i jej ludność"
lipiec 29, 2004
Jan Sidorowicz
|
Blad?stwo i tolerancja
grudzień 15, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
|
Spotkanie ostatniej szansy
październik 30, 2005
PAP
|
Czterech policjantów z Radomska .........
lipiec 17, 2002
PAP
|
Czy Nadal Pogoda Dla Żydów?
marzec 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Manifestacja przeciwko polityce Unii wobec Izraela
grudzień 13, 2002
PAP
|
Czy wznowić protesty jeszcze w czasie kampanii wyborczej? - pytanie Primum Non Nocere
sierpień 8, 2005
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
|
Jan Paweł II
listopad 22, 2005
Jan Paweł II
|
Jak latano 20 000 lat temu
lipiec 20, 2008
...
|
Kogo unikać niczym komuny
październik 1, 2005
amen
|
Czy Kwaśniewski przeprosi za antysemityzm Unii Europejskiej?
styczeń 7, 2004
PAP
|
Równiarze
czerwiec 26, 2003
Andrzej Kumor
|
David Irving wypuszczony z austriackiego więzienia
grudzień 22, 2006
bibula- pismo niezależne
|
Podliczanie becikowego czyli syndrom dziadka.
styczeń 12, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Kraków na falach Radia Rumuńskiego
październik 19, 2004
www.krakow.pl
|
Podpis idioty
marzec 11, 2004
|
Czy osoba skazana za morderstwo powinna mieć prawo do ułaskawienia?
luty 9, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|