|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
więcej -> |
|
Przynajmniej wiadomo o co naprawdę "Unii Europejskiej" chodzi
|
|
KE: Fuzja musi wypalić
Komisja Europejska ma już dość ciągłego blokowania fuzji banków Pekao SA oraz BPH i planuje wszczęcie przeciwko Polsce postępowanie o łamanie unijnego prawa. Rząd nie zamierza ustąpić. "Umowa z włoskim bankiem UniCredito w sprawie prywatyzacji banku Pekao może być nadzorowana tylko przez sąd" - mówi premier Kazimierz Marcinkiewicz.
Komisja Europejska ma już dość ciągłego blokowania fuzji obydwu banków i zamierza wszcząć przeciwko Polsce postępowanie o łamanie unijnego prawa. Komisarz ds. rynku wewnętrznego Charlie McCreevy powiedział, że KE dostała list polskiego rządu, zawierający jego stanowisko w tej sprawie, ale stwierdził, że nie jest usatysfakcjonowany tymi wyjaśnieniami. Jego zdaniem, blokowanie fuzji jest sprzeczne z jedną z fundamentalnych zasad Unii Europejskiej, czyli swobody przepływu kapitału.
Co na to rząd
Gro?by Komisji nie robią specjalnego wrażenia na rządzie.
"Mamy umowę prywatyzacyjną z UniCredito i to nie jest umowa, która mogłaby być nadzorowana przez kogokolwiek innego jak poprzez sąd" - powiedział Marcinkiewicz.
Wszystko zatem wskazuje na to, że sprawa znajdzie swój finał w sądzie.
O co chodzi w sporze
Polska sprzeciwia się fuzji tych dwóch banków po tym, jak niemiecki właściciel BPH - bank HVB został przejęty przez właściciela Pekao - włoski bank Unicredito. Wcześniej Komisja Europejska zgodziła się na połączenie UniCredito z HVB. Polski rząd podkreśla, że KE nie zbadała dokładnie konsekwencji na rynku polskim fuzji Pekao SA z BPH. Polska powołuje się na zapisy umowy prywatyzacyjnej banku Pekao, która zabrania UniCredito być właścicielem innego polskiego banku.
UniCredito nie może wykonywać praw z głosu akcji BPH, co jest niezbędne do połączenia dwóch polskich banków, ponieważ czeka na zgodę polskiego nadzoru bankowego na dokonanie fuzji.
Polska na początku lutego zaskarżyła decyzję Komisji przed unijnym trybunałem w Luksemburgu. Z kolei KE uważa, że skarga nie może wstrzymać fuzji i domaga się od rządu odblokowania procesu zmierzającego do łączenia banków.
Co minister miał na myśli
UniCredito złamało polskie prawo bankowe - powiedział we wtorek posłom sejmowej komisji skarbu minister skarbu Wojciech Jasiński.
Nie sprecyzował, o które przepisy chodzi. Odnosząc się do pytań krytyczną wobec stanowiska polskiego rządu opinię Komisji Europejskiej, w sprawie sprzeciwu wobec fuzji Pekao SA i BPH, Jasiński powiedział, że jego zdaniem, Polska nie powinna "pozwolić się traktować na zasadzie, że ktoś coś ustalił poza nami".
Jego zdaniem, UniCredito próbuje wymusić na Polsce zgodę na fuzję Pekao SA i BPH. Dodał jednak, że nie ma zamiaru nacjonalizować "tego, co już zostało sprzedane".
|
|
21 luty 2006
|
|
PAP
|
|
|
|
Świetny film Alex'a Jones'a "Terror Storm"
- online!
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
|
Przyznanie się do błędu
lipiec 5, 2005
|
Walka o prawdę , prawo i sprawiedliwość
styczeń 2, 2007
Ppłk rez. Edward Makowiecki
|
O powszechny dostęp do leczenia
maj 13, 2004
Adam Sandauer
|
Dlaczego nie przyjąłbym do KZM Romana Giertycha?
Komentarz do wywiadu R. Giertycha dla "GW"
lipiec 23, 2006
Adam Wielomski
|
Giertych: papież nawołuje do zmiany polityki społecznej w Polsce
sierpień 20, 2002
PAP
|
Kołodko chce, by Polska weszła do strefy euro w 2006 roku
lipiec 27, 2002
PAP
|
Dla kogo jest prawo?
kwiecień 16, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
JESZCZE DOM I JESZCZE DOM
styczeń 26, 2003
Mordechaj Gebirtig (ok 1936 r.)
|
niestrudzeni - z kart historii
marzec 4, 2003
Miroslaw M. Krupinski (maj 1998)
|
Nagroda za plac Bohaterów Getta
maj 9, 2006
|
Abp Józef Życiński powiedział
luty 11, 2003
zaprasza.net - przyjaciele Adama Chmielowskiego
|
Najbardziej zabezpieczony majątek w Polsce
sierpień 6, 2002
PAP
|
Barack Obama Prezydentem USA
listopad 5, 2008
mik
|
Polityczna Niepoprawność
marzec 18, 2008
Marek Jastrząb
|
Nie utopmy przyszłości w tej krwi
lipiec 16, 2003
Andrzej Kumor
|
65 miliardów
luty 11, 2007
przesłała Elżbieta
|
"Cywilni" Amerykanie - przedsiębiorcy czy też bandyci w Iraku?
kwiecień 9, 2004
Marek Głogoczowski
|
Polacy w końcu zabrali głos w sprawie Iraku
luty 3, 2003
PAP
|
Referendum 2003 roku - Unia Europejska
czerwiec 1, 2003
" Zawisza Czarny "
|
więcej -> |
|