ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
więcej ->

 
 

Krótkie wyjaśnienie



Ludzi możemy podzielić na:

1. Cywilizowanych - takich którzy żyjąc w społeczeństwie, swoją pracą działają na jego korzyść - tworząc dla dobra wspólnego wzmacniają swoją pozycję.
2. Neandertalską dzicz, która szuka każdej okazji by wykorzystać cudzą pracę - cudzy wysiłek.

Ponieważ tłamszony przez stulecia - Naród Żydowski - eksplodował swoje pragnienie do zaistnienia wśród innych narodów - zrodził zarówno wybitne jednostki jak też największe kanalie.
Jednych i drugich jest procentowo więcej wśród Żydów, niż w innych narodach.
A ponieważ judaizm wymaga solidarności etnicznej, bandyci bardzo często chronią się pod skrzydła społeczności żydowskiej
Dzięki temu największe światowe zbiry doprowadziły ostatnio do krwawych - wyniszczających wojen.
Aby dalej się toczyły niezbędne jest antagonizowanie społeczeństw.
Z tego powodu w najlepsze trwa penetracja środowisk, które usiłują porozumieć się po wbrew największym światowym przestępcom - politykom, złodziejom energii i handlarzom broni.
Na ich usługach są najbardziej wielebne postaci i rzesze użytecznych głupców, którym się zdaje, że cokolwiek rozumieją z otaczającej rzeczywistości.
Jak długo w Iranie, Iraku, Palestynie, Europie, Polsce będą wznoszone antyżydowskie hasła tak długo zbiry będą kontrolować światową politykę i zarabiać na handlu śmiercią.
Spokojna, rzeczowa dyskusja, służąca wytłumaczeniu Narodowi Żydowskiemu - w jaką został wpuszczony minę, nie na rękę jest politykom.
Wyciąga się dziś cytaty z Talmudu by jątrzyć i judzić. Z drugiej strony fabrykuje się "Sąsiadów" i inne prowokacyjne teksty.
Oni wszyscy są z tego samego - żmijowego plemienia nienawiści.

Widuję czasem w Krakowie wycieczki z Izraela.
Zachowują się bardzo różnie. Ale najczęściej - podobnie jak polscy rówieśnicy, chcą się najzwyczajniej zabawić, co jest cechą młodości.
Z początku wycieczki te były chronione przez izraelską obstawę.
Z czasem zrozumieli, że w Polsce są bezpieczniejsi niż w swoim kraju.
Ale już niedługo bo piewcy nienawiści działają i kiedy polscy żołdacy rozpoczną mordy w Afganistanie terroryzm przyjdzie i na ziemie polskie.

Nie dajmy się otumanić prostackim prowokatorom.
Mamy swój rozum i potrafimy rozpoznać, który Żyd, który człowiek działa na chwałę Boga Prawdziwego a który na rzecz plemiennego bożka semitów.
Dyskusja między narodami musi się rozwijać, jeżeli nie chcemy by wyniszczające wojny, bogacące wrogów ludzkości, były hekatombą naszych dzieci i wnuków.


1 grudzień 2006

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Sympozjum w Yad Vashem odpowiedzią na irańską konferencję o Holokauście
grudzień 16, 2006
bibula- pismo niezależne
Jak Polak z zagranicy może pomóc Polsce?
lipiec 13, 2005
Artur Łoboda
List od dzieci Kany do jastrzębi z Białego Domu
sierpień 9, 2006
Tłumaczenie: Paweł Michał Bartolik
Już nic polskiego
sierpień 18, 2003
Anna Surowiec, Robert Popielewicz
Sfałszowane dowody
Prasa niemiecka podważa motywy ataku na Irak

czerwiec 13, 2003
Waldemar Maszewski
Kolejne zadłużenie
luty 4, 2008
PAP
Czynsz
kwiecień 29, 2005
Alei/Alej
czerwiec 11, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Cenzorzy z Mysiej
sierpień 28, 2007
Marek Olżyński
Zwycięstwo Na Niby
grudzień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Recenzja dokonana przez czas Kazimierz Z. Poznański: SUKCES REFORMATORÓW - PORAŻKA REFORM
grudzień 18, 2002
Kazimierz Poznański
Ruch Przełomu Narodowego
czerwiec 19, 2008
Dariusz Kosiur
KOMUNIKAT ZARZADU GLÓWNEGO KONGRESU POLONII KANADYJSKIEJ
styczeń 30, 2003
Czemu Akcja SUBITO jest potrzebna?
październik 31, 2006
Mirosław Dakowski
Ciemność z Zachodu
czerwiec 6, 2008
Izrael Szamir
Prokuratura bada operacje giełdowe NFI Jupiter
sierpień 1, 2002
PAP
POECI, ANIOŁY, DOBROĆ
listopad 19, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Prezentacja multimedialna "Wspaniały Kraków"
styczeń 17, 2005
redakcja zaprasza.net
Parada błaznów
wrzesień 2, 2003
Artur Łoboda
Cechy charakterystyczne u antysemity
styczeń 15, 2007
dorek
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media