|
Góra lodowa
|
|
Czasem najbardziej znaczące wydarzenia umykają naszej refleksji, bo są tuż przed oczami.
14 kwietnia 1912 roku zatonął okręt RMS Titanic.
Powodem zatonięcia miało być rzekomo zderzenie z górą lodową.
Poza tym - jednym wypadkiem nie słyszałem, by przez kolejne sto lat jakikolwiek statek napotkał na tej trasie górę lodową.
Wszystko wyjaśniło się, - gdy dowiedziałem się, że na zatopionym statku znajdowali się ludzie odpowiedzialni za politykę monetarną Stanów Zjednoczonych, którzy nie dopuściliby drukowanie dolarów przez kogokolwiek innego niż Rząd Stanów Zjednoczonych.
Jednak po ich śmierci - w następnym roku - w wyniku podstępu przegłosowano w Kongresie ustawę oddającą druk dolarów w prywatne - żydowskie ręce.
eskimosi mieli "szczęście", że akurat wtedy - jeden, jedyny raz przepływała tam góra lodowa tak duża, że zatopiła potężny okręt.
|
|
6 grudzień 2024
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Jak mawia Khazarska mafia, nie zmarnuj żadnej kryzysowej okazji...i tak to robią od ostatniego resetu w połowie XIX wieku. Co było przedtem, może nigdy się; nie dowiemy.
Te szatańskie demony nie zatopiły Tytanika ale jego sioste, Olympic, kiedy okazało się że odnotowała uszkodzenia nie objęte kontraktem ubezpieczeniowym. Upiekli kilka pieczeni na jednym ogniu, zwabjając niekorzystnych dla nich polityków i zorganizowali mord, a statek zatopili zacierając ślady. Olympie przemalowali na Tytanika przed rejsem. Zrobili z tego melodramat a gawiedź kupiła. To było przełowowe wydarzanie dla obecnej cywilizacji i podwalina niewolnictwa prawno-finansowego pod dyrekcją szatańskiego plemienia 6-ciu milionów ocalonych. |
|
2024-12-06
TellTheTruth
|
|
|
|
Co z marginesem społecznym?
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Portal widmo
maj 16, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
Odezwa do kołka w płocie
luty 9, 2006
Wiesław Sokołowski
|
TRYBUNAŁ STANU
wrzesień 9, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
Zwierzenia nawiedzonego
czerwiec 2, 2008
Artur Łoboda
|
Merkel i niemiecka hipokryzja
sierpień 27, 2008
Jan Engelgard
|
Za zacieśnieniem integracji z Unią Europejską, choćby kosztem resztek suwerenności.
marzec 6, 2009
tłumacz
|
Teraz wiadomo dlaczego USA nia chciały podpisać konwencji o międzynarodowym trybunale karnym do spraw zbrodni wojennych
kwiecień 8, 2003
PAP
|
Order Orła Białego dla Bronisława Geremka
grudzień 11, 2002
PAP
|
Medialny lobbing Izb Lekarski w barterze od firm farmaceutycznych.
styczeń 14, 2006
Adam Sandauer
|
Kwadratowe kłamstwo przy stole okrągłym
kwiecień 21, 2004
Andrzej Fromm
|
Final Letter from President Saddam Hussein to the People of Iraq
styczeń 23, 2007
marduk
|
Kościół na zakręcie
październik 8, 2005
onet.pl
|
Nieruchawi Bryci
maj 19, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Przewlekłość względna
marzec 8, 2009
Witold Filipowicz
|
Zaproszenie na odsłonięcie pomnika Romana Dmowskiego
listopad 9, 2006
/-/narodowcy
|
Iracki rozgardiasz
wrzesień 23, 2003
Andrzej Kumor
|
Dokąd zmierza prawo
luty 23, 2007
Marek Olżyński .
|
Czy zbliża się koniec imperialnej polityki USA na Bliskim Wschodzie?
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co tanie to drogie
lipiec 22, 2004
|
|
|