ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Na troje babka wróżyła 
22 marzec 2020     
Dasz sobą poniewierać - to będą to robić coraz więcej  
23 czerwiec 2022     
Leslie Manookian - Zeznanie przed Międzynarodowym Trybunałem Opinii Publicznej  
22 kwiecień 2022     
A jednak Żydzi są sami sobie winni 
18 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Bardzo ciekawe nazwiska kredytobiorców ze SKOK-u Wołomin. celebryci, wicerabin Łodzi, dziennikarz, piosenkarz keine Grenzen 
3 luty 2019      Alina
Deprecjacja polskiej kultury pod rządami Bogdana Zdrojewskiego 
14 luty 2014      Artur Łoboda
Przybijanie gwoździ zegarkiem 
10 kwiecień 2020     
Szczepionki i „sfabrykowana propaganda”: ​​zabójstwo postaci skierowane przeciwko Robertowi Kennedy’emu Jr. 
10 wrzesień 2023      Richard Gale, dr Gary Null
Francuski polityk Jean-Luc Schaffhauser mówi prawdę o Parlamencie Europejskim 
6 sierpień 2016      Polski Patriota
Magia - zagrozenie 
3 październik 2010      Goska
Koalicja dyktatury ciemniaków z syndykatem łajdaków 
20 październik 2012      Artur Łoboda
Hongkong używa bransoletek na kostkę do śledzenia obywateli zakażonych wirusem Covid 
17 lipiec 2022      Didi Rankovic
DEBIL (!) Javier Milei 
22 styczeń 2026      Artur Łoboda
Konfrontacja „kapitalizmu lichwiarskiego” USA i „państwowego” Chin  
18 listopad 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Choroba mikrofalowa 
5 kwiecień 2021     
Jesteś złocistą chmurą nad moją głową 
14 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
W oparach liberalnych utopii 
13 luty 2015      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński DRZEWA I SŁONECZNIKI - część szósta 
25 marzec 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Ukryta tyrania 
3 sierpień 2022     
Balcerowiczowski bękart 
26 listopad 2019     

 
 

COVID: Iluzoryczne KŁAMSTWO, które pozwoliło tyranom przejąć całkowitą kontrolę nad światem

              
 
Kiedy wydarzyło się to po raz pierwszy, pozostało w dużej mierze niezauważone, ale przemówienie wygłoszone przez profesora dr Stefana Homburga w zeszłym roku na temat sfałszowania „pandemii” wirusa koronaawirusa z Wuhan (COVID-19) stało się  sensacyjne , ostrzegając świat o kłamstwie na temat Covid-19, które zniszczyło wolność.
 
W programie X dr David Cartland udostępnił materiał wideo przedstawiający przemówienie Homburga, który szybko się rozprzestrzenia – możesz go obejrzeć poniżej:


https://x.com/CartlandDavid/status/1774708861452071418
 
Homburg przemawiał podczas 2. Sympozjum poświęconego koronawirusowi w niemieckim Bundestagu w dniu 11 listopada 2023 r., gdzie on i wiele innych osób, w tym dr Michael Yeadon, prof. dr Sucharit Bhakdi, prof. dr Stefan Hockerz, prof. dr Andreas Sönnichsen , nauką i faktami zniszczyło oficjalną narrację dotyczącą COVID .
 
Słowa Homburga były mocne i ostrzegały wszystkie osoby zaangażowane w oszustwo związane z COVID, że nie chciałby teraz być żadnym z nich.
 
„Nie chciałbym być kultystą COVID, lekarzem, pielęgniarką-jabaholikiem ani osobą, która w głębi duszy wie, co się stało oraz jakie są skutki uboczne, obrażenia i śmierć, ale milczy, by nazwać największe oszustwo i przestępstwo medyczne, jakie kiedykolwiek popełniono na ludzkość!” – stwierdził Homburg.
 
„Domek z kart się wali!”
 
 

Aby zapobiec kolejnemu Covidowi, należy zająć się sprawcami, którzy za nim stoją


 
Jest wielu, którzy woleliby, abyśmy wszyscy po prostu zapomnieli o Covid-19.
Teraz, gdy cała sprawa została zdemaskowana jako największa mistyfikacja i oszustwo, jakie kiedykolwiek popełniono na świecie, sprawcy chcą, abyśmy wszyscy po prostu przebaczyli i zapomnieli.
 
Tak się jednak nie stanie.
Jak wspomniano na sympozjum, przeszłość, w tym przypadku oszustwo związane z COVID, zostanie rozwiązana dopiero wtedy, gdy przyczyny tego, co się wydarzyło, zostaną usunięte, cytując filozofa Theodora W. Adorno.
 
„Tylko dlatego, że te przyczyny nadal istnieją, więzy przeszłości nie zostały jeszcze zerwane” – stwierdza dalej filozofia Adorno.
 
Krótko mówiąc, przemówienie Homburga odniosło się do większości największych kłamstw popełnionych wobec mas podczas Covid-19, tj. liczby hospitalizacji i zgonów, całkowitego zniknięcia grypy sezonowej oraz całego medycznego faszyzmu, takiego jak przymusowe maskowanie, dystansowanie, a później „szczepienia”. ”
 
Homburg mówił konkretnie o Szwecji, która była jednym z niewielu krajów uprzemysłowionych, który nic takiego nie zrobił, a mimo to odnotował lepsze wskaźniki zdrowia publicznego niż Niemcy, które wprowadziły jedne z najgorszych i najsurowszych środków i mandatów.
 
„Z klinicznego punktu widzenia, jeśli chodzi o faktyczne choroby i zgony, nie wydarzyło się nic szczególnego” – Homburg stwierdził na temat Covid-19.
„Wszystko było normalne.
Takie są fakty i to jest najważniejsze.”
 
„Idea pandemii opierała się wyłącznie na nowym typie masowego, bezprzyczynowego testu, którego wyniki ulegały gwałtownym wahaniom i prowadziły ludzi do przekonania, że ​​jest więcej chorób i zgonów niż normalnie.
To nie jest prawda.
Testy PCR na rinowirusy mogły stworzyć podobne złudzenia.”

Homburg zakończył swoje wystąpienie wykrzykując nazwisko każdego polityka, który odmawia udziału w rzetelnym dyskursie na ten temat.
Stracili wszelką wiarygodność, a elektorat już im nie ufa.
 
„Ze względu na ogromną skalę, jaką dotknęło to ludność, słuszne byłoby powołanie komisji śledczej” – dodał.
 
 
 
Źródło:
https://faked.news/2024-04-15-covid-illusory-lie-tyrants-take-control-world.html
 

18 czerwiec 2024

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

Balcerowicz jednak powraca
marzec 2, 2007
INTERIA.PL/PAP
Skutki prywatyzacji służb wojskowych i tajnych
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Syndrom Olewnika
styczeń 26, 2009
Witold Filipowicz
Kto tu kłamie?
Kto za Unią, kto przeciw

marzec 25, 2003
zaprasza.net
To nie był wypadek
lipiec 6, 2003
Małgorzata Rutkowska
AMERYKAŃSKIE IDEOLOGIE GLOBALNEGO PODBOJU
luty 7, 2005
dr Marek Głogoczowski
"On umrze na serce i pomogą mu w tym..."
marzec 13, 2006
Tadeusz Samitowski
MF zniweluje negatywne skutki decyzji S&P oferując mniej papierów
lipiec 31, 2002
PAP
Sztuka zarządzania, czyli co ma przyszłość w biznesie
styczeń 1, 0000
CZESŁAW RYCHLEWSKI (Trybuna )
Bohaterowie czy omamieni?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Jaka ma być ta Prawica RP
czerwiec 4, 2007
Marek Olżyński
Komu do śmiechu?
styczeń 18, 2006
tadeusz
Ruszają akcje antyunijne
kwiecień 26, 2003
przesłala Elżbieta
Tu i ówdzie i gdzie indziej też
maj 16, 2006
Marek Olżyński
Żegnaj mój świecie
marzec 5, 2008
Artur Łoboda
LPR: w Unii Polska więcej straci niż zyska
grudzień 13, 2002
PAP
Statystyka
luty 22, 2008
Marek Jastrząb
Zamiast Wigilijnej Gwiazdki.
grudzień 22, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
16 grudnia 1981 - 16 grudnia 2002
grudzień 16, 2002
Andrzej Trzaska
Z gębą pełną frazesów
kwiecień 2, 2008
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media