ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Symbioza USA i Rosji 
21 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Które AGH "odcina się" od swojego pracownika?  
23 październik 2014      Artur Łoboda
*** 
15 marzec 2017      Jolanta Michna
Mam nadzieję, że Iran jednak posiada broń atomową... 
1 lipiec 2025      Artur Łoboda
Zmarł ostatni Hubalczyk Romuald Rodziewicz 
28 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Znów o Nas - bez Nas 
31 maj 2017     
Respiratorem zabili kolejną osobę. Teraz odpowiedzialność zrzucają na Covid. 
12 październik 2020      Artur Łoboda
Nadzieja 
14 maj 2015      Artur Łoboda
Oskarżenie "Rady Medycznej" o współudział w zbrodni ludobójstwa 
12 luty 2022     
List do Ministranta - Część IV 
7 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Układ w Magdalence 
22 luty 2016      Artur Łoboda
Kto na tym skorzystał? 
19 sierpień 2017      Artur Łoboda
JEDWABNE – WNIOSEK O PRZYWRÓCENIE EKSHUMACJI I PODPISY U MINISTRA 
13 maj 2017      Ewa Kurek
Kto jest odpowiedzialny za upadek Rządu PiS? 
3 kwiecień 2020     
Ile kibli wyszorował? 
13 luty 2010      Artur Łoboda
Oto dowód, że Izrael przegrał wojnę 
30 czerwiec 2025      Mike Whitney
Tak to teraz wygląda: Magazyn śledczy A. Gargas w sprawie likwidacji kopalni Krupiński, czyli koszty nasze, zyski niemieckie 
10 marzec 2017      Alina
Holocaust fraud described in New York Times Nov 10, Front Page  
10 listopad 2010      przysłał ICP
Po rocznym oszustwie chcą zbadać kowida  
23 luty 2021      Artur Łoboda
REVIEW ESSAY The Transparent Cabal 
13 wrzesień 2010      Karen Kwiatkowski

 
 

Pięć najbardziej toksycznych składników, o których nam powiedziano, że są ZŁE w ŻYWNOŚCI i innych produktach, ale DOBRE w SZCZEPIONKACH

Brak logiki!


 
 
Głównym powodem obecności fluoru w wodzie z kranu, oleju rzepakowego w jedzeniu i fałszywych wiadomościach w telewizji jest utrzymanie zdolności poznawczych populacji na minimalnym poziomie, aby nikt nie używał logiki, by zorientować się, że jest codziennie oszukiwany.

Gdyby 270 milionów Amerykanów, którzy zdecydują się zaszczepić czymkolwiek, co CDC uzna za „bezpieczne i skuteczne”, po prostu użyło logiki, aby zorientować się, że składniki ze szczepionek są niebezpieczne dla ich zdrowia, mogliby nie być tak chorzy i nieszczęśliwi, potrzebując codziennie leków na receptę na wszystkie „możliwe do opanowania” objawy.
 
Big Food przypomina nam cały czas, abyśmy uważali na rtęć w rybach, zwłaszcza u kobiet w ciąży i niemowląt.

Ale czy wiesz, że w wielodawkowych szczepionkach przeciw grypie jest 100 razy więcej „ostrzegawczej” ilości rtęci niż w rybach, przed którymi EPA ostrzega konsumentów?
To prawda, dziesiątki milionów Amerykanów jest wstrzykiwanych każdego roku, w tym kobiety w ciąży i ich noworodki przez 100 razy więcej rtęci, niż ostrzega EPA, że może znajdować się w niektórych tuńczykach lub łososiach, które jedzą.
 
Mimo to medyczna „społeczność” ekspertów KŁAMIE im i mówi, że jest to tak „niewielka ilość” w szczepionkach, że im nie zaszkodzi, lub że to etylortęć, a nie metylortęć, więc jest bezpieczna.
Błąd.
Oba rodzaje są neurotoksynami i nigdy nie powinny być wstrzykiwane ludziom.
 
Gdyby ci fanatycy szczepionek, którzy tak bardzo martwią się rtęcią w swoich rybach, użyli odrobiny logiki i przeprowadzili własne badania, to odkryliby, że rtęć w szczepionkach, określana jako „tiomersal”, jest jednym z najbardziej toksycznych metali ciężkich na Ziemi, a każda jej ilość wstrzyknięta człowiekowi jest niebezpieczna, zwłaszcza kobiecie w ciąży lub noworodkowi.
 
Rtęć może gromadzić się w mózgu, więc zsumuj wszystkie te szczepionki przeciw grypie na przestrzeni lat i co otrzymasz?
Miliony przewlekle chorych ludzi, których lekarze po prostu nie potrafią stwierdzić, co im dolega.
Może dlatego, że ich lekarze również co roku szczepią się na grypę (i piją fluoryzowaną wodę z kranu).
 
Co gorsza, konsumentów ostrzega się przed aluminium w żywności i przed przedostawaniem się go do żywności z folii aluminiowej, podczas gdy aluminium w szczepionkach ułatwia rtęci przekraczanie bariery krew-mózg, zwiększając jej toksyczność i szkodliwość.


Główne media ostrzegają przed toksycznymi składnikami w żywności i innych produktach, ale Big Pharma twierdzi, że w szczepionkach są one „bezpieczne i skuteczne”.



Oto niektóre składniki, o których główne źródła stale ostrzegają w kontekście żywności, ale nie wspominają o nich w kontekście szczepionek:

#1. Rtęć
#2. Glutaminian sodu (MSG)
#3. Aluminium
#4. Formaldehyd
#5. Glifosat

Ameryka może być „krainą wolności”, ale jest to również krainą ogłupiałych, wypranych mózgów mas.

Opublikowano niezliczone artykuły na temat skoncentrowanej soli znanej jako MSG (glutaminian sodu), która może powodować okropne migrenowe bóle głowy, a nawet uszkodzić mózg dziecka. Znajdziesz ją w pikantnych potrawach, takich jak chińskie jedzenie, chipsy, zupy, a często jest stosowana jako środek konserwujący w wędlinach. Uważaj, ostrzegamy, nie jedz tego zbyt dużo.
Następnie spójrz na składniki szczepionek wymienione na stronie internetowej CDC , a znajdziesz MSG (glutaminian sodu) w kilku „zalecanych” szczepionkach dla dzieci, więc, jak mówiłeś?
Wstrzykiwanie MSG jest jeszcze BARDZIEJ NIEBEZPIECZNE niż jego spożywanie, ponieważ szczepionki omijają ochronny układ trawienny organizmu, więc MSG trafia bezpośrednio z tkanki mięśniowej do krwiobiegu i może przekroczyć barierę krew-mózg.
Użyj w końcu zdrowego rozsądku.
 
Media głównego nurtu ostrzegają również konsumentów przed formaldehydem w produktach budowlanych i dywanach, który może być szkodliwy dla zdrowia, zwłaszcza niemowląt i dzieci.
Uważaj na to, ale nie zawracaj sobie głowy płynem do konserwacji w szczepionkach.
Nie ma się nad czym zastanawiać.

Mówią nam również, że nie powinniśmy spożywać środka chwastobójczego, takiego jak Roundup, który zawiera glifosat.
Na opakowaniu jest ostrzeżenie, aby go nie połykać (mimo to przedostaje się do ogrodów i upraw).
Mimo to niektóre szczepionki, które zostały niezależnie przetestowane , wykazały obecność glifosatu, więc nie jest on bezpieczny do spożycia, ale jest bezpieczny do wstrzykiwania?
Od kiedy?
 


Źródła wykorzystane w tym artykule obejmują:
NaturalNews.com
CDC.gov/szczepionki
28 listopad 2024

SD Wells 

  

Komentarze

  

Archiwum

Internetowa makabra
listopad 8, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Chcemy mordować Irakijczyków"
styczeń 30, 2003
zaprasza.net
Imperium na kredyt
luty 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Komu potrzebne jest Red Watch
luty 27, 2008
Artur Łoboda
"Kolonie Tortur Putina" i Tortury w USA i w Polsce.
luty 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Przynajmniej wiadomo o co naprawdę "Unii Europejskiej" chodzi
luty 21, 2006
PAP
Nowa Książka "Masakra w Jedwabnem", Walka z Fałszowaniem Historii Polski
marzec 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Może w końcu ktoś dobierze się do Prokomu?
grudzień 23, 2002
PAP
Jestem swinia,ale tego nie dostrzegam u siebie!
grudzień 21, 2006
kibic ale nie Urban
Afera PiS. W obronie nie tyle Mirosława G. co demokracji i praworządności, a przeciw Relidze i zdegenerowanym karłom... Dwa
maj 8, 2007
tłumacz
Rosjanie uważają eskalację wojenną za atak na ich kraj
listopad 19, 2006
instytut schillera - biuletyn informacyjny
Podaj dalej, możesz powstrzymać III wojnę światową.
marzec 15, 2003
Miroslaw Zabierowski
W sprawie ataku na WTC
marzec 2, 2007
Artur Łoboda
Podpowied?
czerwiec 16, 2004
Retrospekcja, czyli rzecz o...
maj 2, 2006
Marek Olżyński
Dla kogo jest prawo?
kwiecień 16, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Odezwa do ludożerców
czerwiec 11, 2005
Wiesław Sokołowski
Jan Paweł II
listopad 22, 2005
Jan Paweł II
Oficjalne zatwierdzenie Putina na Premiera 8 maja 2008 przekształciło sie w expose programowe
maj 9, 2008
tłumacz
"Człowiek roku"
styczeń 9, 2003
zaprasza.net
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media