ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

COVID: Iluzoryczne KŁAMSTWO, które pozwoliło tyranom przejąć całkowitą kontrolę nad światem 
18 czerwiec 2024     
Od Bartka Zwycięzcy do Komuny Paryskiej i do Megalomanii Berlina  
11 październik 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Jak zabijają ludzi pod respiratorami 
28 sierpień 2021     
Niemcy wrócili! 
10 grudzień 2020     
PiS zwariował z tymi podaniami o prąd?!?! 
29 lipiec 2019      Alina
Boże Narodzenie Miłości 
24 grudzień 2017      Paweł Ziółkowski
do Bengazi i Misuraty do Libii płyną DWA amerykanskie okręty wojenne z liczbą 10 tysiecy żołnierzy 
25 marzec 2011      "obywatel RP" zapewne z USA (wkleił MG)
Jako pedofil bardziej oryginalny niż jako oszust... 
3 październik 2009      tłumacz
Wszystkie media milczą o niemieckich wiadomościach, które podaje red. Ziemkiewicz, o likwidacji państw narodowych w UE, o wyborze sędziego SN nie-prawnika. 
9 grudzień 2018      Alina
PRZESTĘPCY - "ekspertami" kolejnego polskojęzycznego nieRządu 
6 luty 2024     
Rutkowski 
15 luty 2012      Artur Łoboda
Zapytanie do Pani Premier Rządu  
28 listopad 2016      Jacek Bartyzel
Śnię o chlebie... 
18 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
O zawłaszczaniu Oświęcimia przez Żydów, „antysemityźmie” i szkalownaiu Chrystusa 
24 kwiecień 2014      www.polskawalczaca.com
Braun przegrał na własne życzenie 
11 maj 2015      Artur Łoboda
Kwestia emigrantów i uchodźców 
11 wrzesień 2015      Artur Łoboda
Wrogowie rozumu 
2 grudzień 2009      Artur Łoboda
Indie a Obopólne Gwarantowane Zniszczenia w Konflikcie Nuklearnym 
20 kwiecień 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Covid hucpah 
27 marzec 2020     
Patriotyzm poezji 
12 listopad 2011      Elzbieta Gawlas

 
 

Naukowe oszustwa ekologistów


 
Pseudo-ekolodzy nazywani przeze mnie ekologistami - wprowadzili w przestrzeń medialną wiele fałszywych pojęć uważanych za "naukowe".

Najbardziej znanym oszustwem ekologistów jest tak zwane "ocieplenie klimatu".
Ale są jeszcze dziesiątki innych oszustw służących zniewoleniu Ludzkości.


Współczesna cywilizacja wygenerowała gospodarkę światową produkującą wiele zanieczyszczeń środowiska człowieka.
I z tym bezwzględnie należy walczyć!

Ale ekologiści nie dążą do ochrony środowiska, lecz są na służbie tych - którzy świat najbardziej zanieczyszczają i dlatego - dla odwrócenia uwagi od własnych szkód - atakują mniej istotne przejawy zanieczyszczeń Planety.

Jednym z istotnych tematów są zanieczyszczenia powietrza wywołane przez motoryzację.
I z tym się zgadzam, a przy okazji jestem specjalistą od optymalizacji spalania silników samochodowych, oraz eliminacji zanieczyszczeń z samochodów.

Rzeczą - która bardzo długo zajmowała moje myśli - są tlenki azotu wydalane wraz ze spalinami.

Ich ilość wzrosła wraz z "downsizingiem", a więc pomniejszaniem pojemności silników - co jest skutkiem absurdalnych rozporządzeń unijnych.
Stare - wolnossące silniki spalinowe wydzielały tego gazu dużo mniej, bo przyczyną jego wzrostu jest turbodoładowanie silników.

Ale alarmistyczne tytuły prasowe w sprawie tlenków azotu w powietrzu - wydawały mi się przesadzone.
I co się nagle okazało?


W trakcie największego ZAMKNIĘCIA Polski ilość tlenków azotu w powietrzu pozostała na taki samym poziomie!

A przecież 95% samochodów nie jeździło wtedy!


I to wywołało moje zastanowienie.
Kolejnym wątkiem z mojego wachlarza wątpliwości była bardzo wysoka zawartość formaldehydu - występująca w parkach.

Dla niezaznajomionych wyjaśniam, że formaldehyd występuje w produktach przemysłowych - jakie trafiają do naszych domów.
A więc meblach, wykładzinach, panelach i prawie wszystkim- co nas otacza.
Z czasem - po latach ulega usunięciu.
Formaldehyd jest dziesięciokrotnie bardziej szkodliwy dla naszych płuc - niż tlenki azotu.

Tylko, skąd formaldehyd w DUŻEJ ILOŚCI - W parkach i z dala od produktów przemysłu?


Musiałem więc postawić tezę, że formaldehyd wytwarza się w procesie katalitycznej reakcji w obrębie powietrza.
I na to zdobyłem dowody pośrednie.


A przy okazji dowody na cale to oszustwo ekologistów motoryzacyjnych.
Musiałem więc ponownie przeanalizować składniki powietrza i zrozumieć: jak mogłyby zareagować pod wpływem katalizatora?


A co miałoby być katalizatorem do reakcji w obrębie powietrza?
to - czego mamy wokół w bród, a więc promieniowanie elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości!



Podam tylko jeden, ale ważny przykład:

"Pojedyncze atomy azotu są reaktywne, gdyż posiadają 3 elektrony na zewnętrznej, walencyjnej powłoce elektronowej (ściślej mówiąc na tzw. orbitalu frontalnym).
Jednak w powietrzu gaz ten występuje w postaci cząsteczki dwuatomowej.
Wiązanie pomiędzy atomami w cząsteczce N2 jest bardzo silne, gdyż uczestniczą w nim 3 pary elektronów.
W warunkach ciśnienia i temperatury jakie panują naturalnie w atmosferze ziemskiej ta cząsteczka jest słabo reaktywna i nie reaguje z tlenem.
Ponieważ dwuatomowe cząsteczki azotu są z jednej strony niereaktywne, a z drugiej zbyt masywne żeby uciekać z górnych warstw atmosfery w przestrzeń kosmiczną, gaz ten stał się podstawowym jej składnikiem.
Jest on też trudno przyswajalny w reakcjach organicznych, stąd dla zwiększenia plonów potrzebne jest dostarczanie roślinom azotu w formie reaktywnej (nawozy azotowe).
Warto wspomnieć, że w wysokich temperaturach, a także w wypadku jonizacji w polu elektrycznym, azot łączy się z tlenem i powstają reaktywne tlenki azotu (symbolicznie oznaczane NOx (jedna cząsteczka azotu, x cząsteczek tlenu).

Takie tlenki dostają się do atmosfery w spalinach z silników samochodów (ograniczamy ich ilość stosując katalizatory) i samolotów, a także w także w emisjach z wielu instalacji przemysłowych.
Tlenki azotu powstają też w atmosferze naturalnie w wyładowaniach (błyskawicach).
Obecność tlenków azotu w powietrzu może prowadzić do powstania smogu, kwaśnego deszczu (z tlenków powstaje kwas azotowy) oraz reakcji powodujących spadek zawartości ozonu w górnych warstwach atmosfery.
Za wyjaśnienie roli tlenków azotu w procesie niszczenia warstwy ozonowej Paul Crutzen otrzymał w 1995 roku nagrodę Nobla z chemii (współnagrodzeni Mario Molina i Sherwood Rowland wyjaśnili rolę chlorowców uwalnianych z freonów)."
Autor: Prof. Szymon Malinowski


Proszę zwrócić uwagę na moje zaznaczenie w wypadku jonizacji w polu elektrycznym, azot łączy się z tlenem i powstają reaktywne tlenki azotu.
A teraz z drugiego końca tematu - Ozon.

"Ozon powstaje podczas wyładowań atmosferycznych.
Podobne zjawisko wykorzystywane jest w generatorze ozonu.
Ozonator rozbija cząsteczki tlenu O2, a następnie łączy je w cząsteczki ozonu O3. "
 
Satawiam więc tezę, że pod wpływem katalizatora - jakim jest promieniowanie elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości - Ozon łączy się z reaktywnym Azotem.
I stąd pochodzi WIĘKSZOŚĆ tlenków azotu w naszym otoczeniu.
A nie z silników samochodów spalinowych.

Ale mnie zastanowiło: skąd w powietrzu parków i lasów pojawia się formaldehyd?

Na dziś mam następujące wyjaśnienie, które wymaga weryfikacji.
Wilgoć w powietrzu, a więc woda - ulega pod wpływem promieniowania wysokiej częstotliwości - rozpadowi na wodór i tlen.
W wyniku zachwiania naturalnych procesów poprzez modulację, a więc zmienną częstotliwość promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości atomy wodoru łączą się z dwutlenkiem węgla z powietrza i powstaje związek HCHO, inaczej zapisywany H2CO - jest to formaldehyd.
Formaldehyd jest wielokroć bardziej szkodliwy dla organizmu człowieka - niż dwutlenek azotu.
Szczególne spustoszenia wywołuje w płucach organizmów żywych.

I tak mamy wyjaśnienie ogromnych oszustw pseudonaukowych - wynikających z próby ukrycia szkodliwości promieniowania elektromagnetycznego z telefonii komórkowej.

Normalnemu człowiekowi nie jest potrzeba transmisja obrazu z ulicy.
Wideokonferencję może przeprowadzić w biurze, a na ulicy - co najwyżej rozmowę głosową.
I takie podejście tysiące razy zmniejszyłoby szkodliwość anten telefonii komórkowej.

Niezbędne jest więc kompleksowe badanie środowiska w otoczeniu anten 5G.
W szczególności składu powietrza w otoczeniu tych anten, a nie tylko natężenia promieniowania elektromagnetycznego.


Oczywiście - tylko pracujących anten 5G, bo tylko zmienne pole magnetyczne generuje zmienne pole elektryczne.
7 kwiecień 2024

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

*Wilhelm Gustloff*, statek niby-pasażerski
styczeń 30, 2005
Mirosław Naleziński
sukiennice
luty 7, 2006
Bez ryzyka
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
Kontrola energii na świecie „kością niezgody”
czerwiec 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Gdynia - otwarte miasto? Forum ZKM z cenzurą
lipiec 10, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dobra wiadomość
luty 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
I jest cacy
lipiec 4, 2003
Alina
Raz - na zawsze skończyć z mitem Solidarności
listopad 27, 2008
Artur Łoboda
Ślepi, czy tylko takich zgrywają?
luty 24, 2003
PAP
"Wot kultura". Koniec okresu ochronnego
marzec 17, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
Bezprawne przetrzymanie pasażera w samolocie
sierpień 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Zachodnie wzorce"
listopad 19, 2002
Artur Łoboda
APEL O Uczczenie pamieci ofiar stalinzmu i innych pokrzywdzonych w PRL I III RP
kwiecień 10, 2006
Leszek Skonka
Kto zyskał na ataku z 11 września 2001 roku i wojnie w Zatoce Perskiej
sierpień 12, 2005
Po to się rozpoczyna wojnę aby na niej zarabiać
wrzesień 28, 2004
Wyboru już dokonano. Pozostało jeszcze głosowanie
kwiecień 15, 2003
PAP
Palestyna: Wojna domowa Elliota Abramsa
styczeń 10, 2007
Piotr Chmielarz
Szykuje się kolejna wojna aborcyjna
maj 6, 2008
PAP
Polska Wojna Futbolowa - Rady dla Prezesa L.
styczeń 31, 2007
tłumacz
Fotografowanie na granicy
październik 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media