ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Za co nagradza Unia Europejska 
4 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Krzyżackie kłamstwa o historii “Kaliningradu” – List do Wikipedii 
30 sierpień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Jak „nietykalni” prywatyzowali polski majątek i gdzie jest państwo? 
3 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Zupełnie jak w 1968 roku 
10 październik 2021      Artur Łoboda
Zapatrzeni w życie 
6 marzec 2017      Jolanta Michna
Przyczyny "zespołu Aspergera"... 
28 grudzień 2019     
Zaczyna się spłacanie zobowiązań za karierę Tuska - zgoda na podwojenie cen energii elektrycznej, to zgoda na samobójstwo Polski 
15 grudzień 2018      Alina
"Golgota piknik" to tylko mała cegiełka wielkiej strategii 
24 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Ile w Polsce kosztuje tytuł naukowy? 
23 październik 2014      Artur Łoboda
Sterowanie Społeczeństwem poprzez strach 
26 sierpień 2020      Artur Łoboda
Oszczędzać na emeryturę samemu czy zdać się na ZUS? 
1 lipiec 2016      www.independenttrader.pl
Dr Zelenko opowiada, jak MSM oczerniało go za ujawnienie lekarstwa na COVID 
4 czerwiec 2022      Ramon Tomey
Dlaczego Dolar Się Skończył 
27 styczeń 2024      Alasdair Macleod
Fałszywi obywatele Rzeszy
Prowokatorzy na manifestacjach anty-covid w Niemczech
 
8 październik 2020     
Nieznajomość historii Galicji wśród Polaków 
7 listopad 2012      Artur Łoboda
Boże Narodzenie Miłości 
24 grudzień 2017      Paweł Ziółkowski
Profesor Roman Zieliński odpowiada 34 naukowcom z PAN 
15 marzec 2021     
Parlament UE ogłasza, że paliwo kopalne jest „zieloną” energią, ponieważ narracja o zmianie klimatu ulega samozniszczeniu 
17 lipiec 2022     
KLITOKRACJA JAKO DOJRZAŁA FORMA LIBERALNEJ DEMOKRACJI Izrael Szamir i Paul Bennett o ostatnim skandalu seksualnym 
21 wrzesień 2010      tłum, Roman Łukasiak; wpis MG
Świąteczne życzenia dla Rodaków 
24 grudzień 2009      Artur Łoboda

 
 

Naukowe oszustwa ekologistów


 
Pseudo-ekolodzy nazywani przeze mnie ekologistami - wprowadzili w przestrzeń medialną wiele fałszywych pojęć uważanych za "naukowe".

Najbardziej znanym oszustwem ekologistów jest tak zwane "ocieplenie klimatu".
Ale są jeszcze dziesiątki innych oszustw służących zniewoleniu Ludzkości.


Współczesna cywilizacja wygenerowała gospodarkę światową produkującą wiele zanieczyszczeń środowiska człowieka.
I z tym bezwzględnie należy walczyć!

Ale ekologiści nie dążą do ochrony środowiska, lecz są na służbie tych - którzy świat najbardziej zanieczyszczają i dlatego - dla odwrócenia uwagi od własnych szkód - atakują mniej istotne przejawy zanieczyszczeń Planety.

Jednym z istotnych tematów są zanieczyszczenia powietrza wywołane przez motoryzację.
I z tym się zgadzam, a przy okazji jestem specjalistą od optymalizacji spalania silników samochodowych, oraz eliminacji zanieczyszczeń z samochodów.

Rzeczą - która bardzo długo zajmowała moje myśli - są tlenki azotu wydalane wraz ze spalinami.

Ich ilość wzrosła wraz z "downsizingiem", a więc pomniejszaniem pojemności silników - co jest skutkiem absurdalnych rozporządzeń unijnych.
Stare - wolnossące silniki spalinowe wydzielały tego gazu dużo mniej, bo przyczyną jego wzrostu jest turbodoładowanie silników.

Ale alarmistyczne tytuły prasowe w sprawie tlenków azotu w powietrzu - wydawały mi się przesadzone.
I co się nagle okazało?


W trakcie największego ZAMKNIĘCIA Polski ilość tlenków azotu w powietrzu pozostała na taki samym poziomie!

A przecież 95% samochodów nie jeździło wtedy!


I to wywołało moje zastanowienie.
Kolejnym wątkiem z mojego wachlarza wątpliwości była bardzo wysoka zawartość formaldehydu - występująca w parkach.

Dla niezaznajomionych wyjaśniam, że formaldehyd występuje w produktach przemysłowych - jakie trafiają do naszych domów.
A więc meblach, wykładzinach, panelach i prawie wszystkim- co nas otacza.
Z czasem - po latach ulega usunięciu.
Formaldehyd jest dziesięciokrotnie bardziej szkodliwy dla naszych płuc - niż tlenki azotu.

Tylko, skąd formaldehyd w DUŻEJ ILOŚCI - W parkach i z dala od produktów przemysłu?


Musiałem więc postawić tezę, że formaldehyd wytwarza się w procesie katalitycznej reakcji w obrębie powietrza.
I na to zdobyłem dowody pośrednie.


A przy okazji dowody na cale to oszustwo ekologistów motoryzacyjnych.
Musiałem więc ponownie przeanalizować składniki powietrza i zrozumieć: jak mogłyby zareagować pod wpływem katalizatora?


A co miałoby być katalizatorem do reakcji w obrębie powietrza?
to - czego mamy wokół w bród, a więc promieniowanie elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości!



Podam tylko jeden, ale ważny przykład:

"Pojedyncze atomy azotu są reaktywne, gdyż posiadają 3 elektrony na zewnętrznej, walencyjnej powłoce elektronowej (ściślej mówiąc na tzw. orbitalu frontalnym).
Jednak w powietrzu gaz ten występuje w postaci cząsteczki dwuatomowej.
Wiązanie pomiędzy atomami w cząsteczce N2 jest bardzo silne, gdyż uczestniczą w nim 3 pary elektronów.
W warunkach ciśnienia i temperatury jakie panują naturalnie w atmosferze ziemskiej ta cząsteczka jest słabo reaktywna i nie reaguje z tlenem.
Ponieważ dwuatomowe cząsteczki azotu są z jednej strony niereaktywne, a z drugiej zbyt masywne żeby uciekać z górnych warstw atmosfery w przestrzeń kosmiczną, gaz ten stał się podstawowym jej składnikiem.
Jest on też trudno przyswajalny w reakcjach organicznych, stąd dla zwiększenia plonów potrzebne jest dostarczanie roślinom azotu w formie reaktywnej (nawozy azotowe).
Warto wspomnieć, że w wysokich temperaturach, a także w wypadku jonizacji w polu elektrycznym, azot łączy się z tlenem i powstają reaktywne tlenki azotu (symbolicznie oznaczane NOx (jedna cząsteczka azotu, x cząsteczek tlenu).

Takie tlenki dostają się do atmosfery w spalinach z silników samochodów (ograniczamy ich ilość stosując katalizatory) i samolotów, a także w także w emisjach z wielu instalacji przemysłowych.
Tlenki azotu powstają też w atmosferze naturalnie w wyładowaniach (błyskawicach).
Obecność tlenków azotu w powietrzu może prowadzić do powstania smogu, kwaśnego deszczu (z tlenków powstaje kwas azotowy) oraz reakcji powodujących spadek zawartości ozonu w górnych warstwach atmosfery.
Za wyjaśnienie roli tlenków azotu w procesie niszczenia warstwy ozonowej Paul Crutzen otrzymał w 1995 roku nagrodę Nobla z chemii (współnagrodzeni Mario Molina i Sherwood Rowland wyjaśnili rolę chlorowców uwalnianych z freonów)."
Autor: Prof. Szymon Malinowski


Proszę zwrócić uwagę na moje zaznaczenie w wypadku jonizacji w polu elektrycznym, azot łączy się z tlenem i powstają reaktywne tlenki azotu.
A teraz z drugiego końca tematu - Ozon.

"Ozon powstaje podczas wyładowań atmosferycznych.
Podobne zjawisko wykorzystywane jest w generatorze ozonu.
Ozonator rozbija cząsteczki tlenu O2, a następnie łączy je w cząsteczki ozonu O3. "
 
Satawiam więc tezę, że pod wpływem katalizatora - jakim jest promieniowanie elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości - Ozon łączy się z reaktywnym Azotem.
I stąd pochodzi WIĘKSZOŚĆ tlenków azotu w naszym otoczeniu.
A nie z silników samochodów spalinowych.

Ale mnie zastanowiło: skąd w powietrzu parków i lasów pojawia się formaldehyd?

Na dziś mam następujące wyjaśnienie, które wymaga weryfikacji.
Wilgoć w powietrzu, a więc woda - ulega pod wpływem promieniowania wysokiej częstotliwości - rozpadowi na wodór i tlen.
W wyniku zachwiania naturalnych procesów poprzez modulację, a więc zmienną częstotliwość promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości atomy wodoru łączą się z dwutlenkiem węgla z powietrza i powstaje związek HCHO, inaczej zapisywany H2CO - jest to formaldehyd.
Formaldehyd jest wielokroć bardziej szkodliwy dla organizmu człowieka - niż dwutlenek azotu.
Szczególne spustoszenia wywołuje w płucach organizmów żywych.

I tak mamy wyjaśnienie ogromnych oszustw pseudonaukowych - wynikających z próby ukrycia szkodliwości promieniowania elektromagnetycznego z telefonii komórkowej.

Normalnemu człowiekowi nie jest potrzeba transmisja obrazu z ulicy.
Wideokonferencję może przeprowadzić w biurze, a na ulicy - co najwyżej rozmowę głosową.
I takie podejście tysiące razy zmniejszyłoby szkodliwość anten telefonii komórkowej.

Niezbędne jest więc kompleksowe badanie środowiska w otoczeniu anten 5G.
W szczególności składu powietrza w otoczeniu tych anten, a nie tylko natężenia promieniowania elektromagnetycznego.


Oczywiście - tylko pracujących anten 5G, bo tylko zmienne pole magnetyczne generuje zmienne pole elektryczne.
7 kwiecień 2024

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Dyplom dla idioty - kontynuacja cyklu zapoczątkowanego przez Pana Witolda Filipowicza
grudzień 23, 2008
tłumacz
Wybaczcie nam Wołyń - piszą intelektualiści
luty 24, 2003
PAP
Tryptyk
luty 16, 2009
...
Globalista
lipiec 27, 2003
Paweł Mondel
Za, a nawet przeciw
listopad 25, 2008
Artur Łoboda
Jak Kanada odrzuciła (Tarczę...}
sierpień 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Bronię ojca Hejmo
kwiecień 28, 2005
Artur Łoboda
Unijna emigracja
październik 26, 2005
przesłała Elzbieta
Niemiecki Minister Von Bulow kwestionuje oficjalną wersję wydarzń z 11 września
listopad 4, 2004
Powikłana logika epoki nuklearnej
marzec 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
art 117 KK
czerwiec 10, 2004
Ustawodawca
Kto - kogo obraża?
maj 25, 2008
Artur Łoboda
17 kwietnia 2008
styczeń 13, 2009
przysłał ICP
Pierwszy niedoszły żydowski prezydent USA a kryzys pożyczek
marzec 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Oni" już się wybrali
listopad 10, 2003
Stracone lata, stracone złudzenia
listopad 11, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Że im gdzieś w polu nafta sikła i obrodziła dolarami"
grudzień 29, 2002
IAR
Statuetka dla Polańskiego Złoty Liebling
grudzień 4, 2006
Sebastian Pasławski
Krauze spotkał się z kard. Dziwiszem
październik 1, 2007
PAP
Towarzystwo ochrony ormowców
styczeń 7, 2003
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media