ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Na jakiej podstawie Rząd RP wprowadził nakaz noszenia masek? 
1 marzec 2021     
Śmiertelność poszczepienna w USA wzrosła 50-krotnie od początku roku  
18 marzec 2021      corona-transition.org
Początek Drugiej wojny Swiatowej - 2 różne spojrzenia 
7 wrzesień 2009      tłumacz
Nie lekceważcie Szatana 
7 wrzesień 2021     
Ślady Lechitów na Zachodzie  
25 listopad 2013      Iwo Cyprian Pogonowski
Fałszywa pandemia pretekstem do Nowego porządku świata 
4 listopad 2020     
Naturalne zwalczanie wirusów jest tak proste, jak samo ODDYCHANIE (dlatego chcą, abyś blokował oddychanie za pomocą toksycznej maski) 
17 kwiecień 2022      Ethan Huff
Czy to powtórka z historii? 
7 luty 2016      Artur Łoboda
Dla idei tego nie robią, ale dla pieniędzy  
18 luty 2016      Artur Łoboda
Najciemniej pod latarnią 
22 sierpień 2016      Artur Łoboda
Zdziwienie 
26 maj 2020     
Zniszczyć polska szkołę 
4 listopad 2016     
Kraj Trzeciego Świata w polskiej wersji 
21 marzec 2013      Artur Łoboda
WikiLeaks 
26 sierpień 2010      Goska
Człowiek z rynsztoku 
24 czerwiec 2010      Artur Łoboda
Wniosek o odwołanie ministra zdrowia z 15 maja 
31 maj 2020     
Jestem otwarty”: 50 000 właścicieli włoskich restauracji planuje zignorować blokadę  
19 styczeń 2021      Robin Monotti
O wierszach Weroniki Romańskiej 
8 grudzień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Wiesław Sokołowski ODEZWA DO CZYSTOŚCI  
24 czerwiec 2012      www.trwanie.com
Czterdzieści osiem godzin, które zmieniły świat 
19 grudzień 2023      Iwo Cyprian Pogonowski

 
 

Naukowe oszustwa ekologistów


 
Pseudo-ekolodzy nazywani przeze mnie ekologistami - wprowadzili w przestrzeń medialną wiele fałszywych pojęć uważanych za "naukowe".

Najbardziej znanym oszustwem ekologistów jest tak zwane "ocieplenie klimatu".
Ale są jeszcze dziesiątki innych oszustw służących zniewoleniu Ludzkości.


Współczesna cywilizacja wygenerowała gospodarkę światową produkującą wiele zanieczyszczeń środowiska człowieka.
I z tym bezwzględnie należy walczyć!

Ale ekologiści nie dążą do ochrony środowiska, lecz są na służbie tych - którzy świat najbardziej zanieczyszczają i dlatego - dla odwrócenia uwagi od własnych szkód - atakują mniej istotne przejawy zanieczyszczeń Planety.

Jednym z istotnych tematów są zanieczyszczenia powietrza wywołane przez motoryzację.
I z tym się zgadzam, a przy okazji jestem specjalistą od optymalizacji spalania silników samochodowych, oraz eliminacji zanieczyszczeń z samochodów.

Rzeczą - która bardzo długo zajmowała moje myśli - są tlenki azotu wydalane wraz ze spalinami.

Ich ilość wzrosła wraz z "downsizingiem", a więc pomniejszaniem pojemności silników - co jest skutkiem absurdalnych rozporządzeń unijnych.
Stare - wolnossące silniki spalinowe wydzielały tego gazu dużo mniej, bo przyczyną jego wzrostu jest turbodoładowanie silników.

Ale alarmistyczne tytuły prasowe w sprawie tlenków azotu w powietrzu - wydawały mi się przesadzone.
I co się nagle okazało?


W trakcie największego ZAMKNIĘCIA Polski ilość tlenków azotu w powietrzu pozostała na taki samym poziomie!

A przecież 95% samochodów nie jeździło wtedy!


I to wywołało moje zastanowienie.
Kolejnym wątkiem z mojego wachlarza wątpliwości była bardzo wysoka zawartość formaldehydu - występująca w parkach.

Dla niezaznajomionych wyjaśniam, że formaldehyd występuje w produktach przemysłowych - jakie trafiają do naszych domów.
A więc meblach, wykładzinach, panelach i prawie wszystkim- co nas otacza.
Z czasem - po latach ulega usunięciu.
Formaldehyd jest dziesięciokrotnie bardziej szkodliwy dla naszych płuc - niż tlenki azotu.

Tylko, skąd formaldehyd w DUŻEJ ILOŚCI - W parkach i z dala od produktów przemysłu?


Musiałem więc postawić tezę, że formaldehyd wytwarza się w procesie katalitycznej reakcji w obrębie powietrza.
I na to zdobyłem dowody pośrednie.


A przy okazji dowody na cale to oszustwo ekologistów motoryzacyjnych.
Musiałem więc ponownie przeanalizować składniki powietrza i zrozumieć: jak mogłyby zareagować pod wpływem katalizatora?


A co miałoby być katalizatorem do reakcji w obrębie powietrza?
to - czego mamy wokół w bród, a więc promieniowanie elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości!



Podam tylko jeden, ale ważny przykład:

"Pojedyncze atomy azotu są reaktywne, gdyż posiadają 3 elektrony na zewnętrznej, walencyjnej powłoce elektronowej (ściślej mówiąc na tzw. orbitalu frontalnym).
Jednak w powietrzu gaz ten występuje w postaci cząsteczki dwuatomowej.
Wiązanie pomiędzy atomami w cząsteczce N2 jest bardzo silne, gdyż uczestniczą w nim 3 pary elektronów.
W warunkach ciśnienia i temperatury jakie panują naturalnie w atmosferze ziemskiej ta cząsteczka jest słabo reaktywna i nie reaguje z tlenem.
Ponieważ dwuatomowe cząsteczki azotu są z jednej strony niereaktywne, a z drugiej zbyt masywne żeby uciekać z górnych warstw atmosfery w przestrzeń kosmiczną, gaz ten stał się podstawowym jej składnikiem.
Jest on też trudno przyswajalny w reakcjach organicznych, stąd dla zwiększenia plonów potrzebne jest dostarczanie roślinom azotu w formie reaktywnej (nawozy azotowe).
Warto wspomnieć, że w wysokich temperaturach, a także w wypadku jonizacji w polu elektrycznym, azot łączy się z tlenem i powstają reaktywne tlenki azotu (symbolicznie oznaczane NOx (jedna cząsteczka azotu, x cząsteczek tlenu).

Takie tlenki dostają się do atmosfery w spalinach z silników samochodów (ograniczamy ich ilość stosując katalizatory) i samolotów, a także w także w emisjach z wielu instalacji przemysłowych.
Tlenki azotu powstają też w atmosferze naturalnie w wyładowaniach (błyskawicach).
Obecność tlenków azotu w powietrzu może prowadzić do powstania smogu, kwaśnego deszczu (z tlenków powstaje kwas azotowy) oraz reakcji powodujących spadek zawartości ozonu w górnych warstwach atmosfery.
Za wyjaśnienie roli tlenków azotu w procesie niszczenia warstwy ozonowej Paul Crutzen otrzymał w 1995 roku nagrodę Nobla z chemii (współnagrodzeni Mario Molina i Sherwood Rowland wyjaśnili rolę chlorowców uwalnianych z freonów)."
Autor: Prof. Szymon Malinowski


Proszę zwrócić uwagę na moje zaznaczenie w wypadku jonizacji w polu elektrycznym, azot łączy się z tlenem i powstają reaktywne tlenki azotu.
A teraz z drugiego końca tematu - Ozon.

"Ozon powstaje podczas wyładowań atmosferycznych.
Podobne zjawisko wykorzystywane jest w generatorze ozonu.
Ozonator rozbija cząsteczki tlenu O2, a następnie łączy je w cząsteczki ozonu O3. "
 
Satawiam więc tezę, że pod wpływem katalizatora - jakim jest promieniowanie elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości - Ozon łączy się z reaktywnym Azotem.
I stąd pochodzi WIĘKSZOŚĆ tlenków azotu w naszym otoczeniu.
A nie z silników samochodów spalinowych.

Ale mnie zastanowiło: skąd w powietrzu parków i lasów pojawia się formaldehyd?

Na dziś mam następujące wyjaśnienie, które wymaga weryfikacji.
Wilgoć w powietrzu, a więc woda - ulega pod wpływem promieniowania wysokiej częstotliwości - rozpadowi na wodór i tlen.
W wyniku zachwiania naturalnych procesów poprzez modulację, a więc zmienną częstotliwość promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości atomy wodoru łączą się z dwutlenkiem węgla z powietrza i powstaje związek HCHO, inaczej zapisywany H2CO - jest to formaldehyd.
Formaldehyd jest wielokroć bardziej szkodliwy dla organizmu człowieka - niż dwutlenek azotu.
Szczególne spustoszenia wywołuje w płucach organizmów żywych.

I tak mamy wyjaśnienie ogromnych oszustw pseudonaukowych - wynikających z próby ukrycia szkodliwości promieniowania elektromagnetycznego z telefonii komórkowej.

Normalnemu człowiekowi nie jest potrzeba transmisja obrazu z ulicy.
Wideokonferencję może przeprowadzić w biurze, a na ulicy - co najwyżej rozmowę głosową.
I takie podejście tysiące razy zmniejszyłoby szkodliwość anten telefonii komórkowej.

Niezbędne jest więc kompleksowe badanie środowiska w otoczeniu anten 5G.
W szczególności składu powietrza w otoczeniu tych anten, a nie tylko natężenia promieniowania elektromagnetycznego.


Oczywiście - tylko pracujących anten 5G, bo tylko zmienne pole magnetyczne generuje zmienne pole elektryczne.
7 kwiecień 2024

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Mieszkam prawie 27 lat w Australii prowdze wlasny biznes
grudzień 13, 2006
les
Tusk: Polska będzie w kłopotliwym położeniu, jak Irlandia
lipiec 1, 2008
Przegrana Leppera
wrzesień 22, 2006
Władysław Chmiel
"Nie rzucim ziemi skad nasz ród"
lipiec 10, 2006
Tatiana ZALESKA
Hipokryzja obrońców życia i praw człowieka
styczeń 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Tajna broń HAARP, czyli metafizyka ludzkiej głupoty
luty 13, 2005
Marek Głogoczowski
Hitler zawsze atakował na wiosnę. Wyjątkiem atak na Polskę.
luty 22, 2003
PAP
Oręż modlitwy żołnierskiej
maj 1, 2005
Wojciech Kozlowski
Nie przenoście nam Lenina do warszawki
luty 9, 2007
Remigiusz Okraska
Lichwa uber alles ... czyli "patriotyczny obowiązek" wobec żydowskich gangsterów
luty 7, 2004
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie Partia, czyli obrońca ancien regime'u
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
Posłowie PO ukarani za "Trzech Króli"
październik 29, 2008
PAP
Giertych mial w pierwszym planie objac teke ministra transportu. Dzieki Bogu za to ze tak sie nie stalo.
listopad 11, 2006
Polityka
Germans, not Poles, the Main Killers of Jews of Jedwabne, Radzilow, etc.
kwiecień 12, 2008
przysłał ICP
Geniusz miałby teraz 60 lat
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prawdziwi władcy naszego Świata
czerwiec 2, 2003
Jan Ogonowski
Jak pozbyć się żydowskiej ekonomii...równiez z mieszkań włósnościowych...
grudzień 20, 2006
Jan Ogonowski
To tylko kwestia ceny
listopad 29, 2008
PAP
Bestialstwo XXI wieku
Porywacze dzieci

kwiecień 29, 2003
Artur Łoboda
Jak to się robi przewałki w Krakowie
luty 28, 2008
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media