|
Hańba dla Wrocławia!
|
|
Od ponad dwóch miesięcy syjoniści mordują palestyńskie kobiety i dzieci!
Skala mordu przekroczyła wszystkie ludobójstwa - jakie miały miejsce na świecie po II wojnie światowej - za wyjątkiem bratobójstwa w Rwandzie.
Prawie cały - tak zwany "cywilizowany świat" kibicuje MORDERCOM i zwalcza wszelkie głosy sprzeciwu.
To zupełnie tak - jakby w latach II wojny światowej nasyłano w USA policję na manifestantów potępiające zbrodnie niemieckie na Żydach.
A przecież są nieliczni - uczciwi Żydzi, którzy od samego początku wiedzą, że atak Hamasu na Izrael - był syjonistyczną prowokacją - dla zdobycia pretekstu do ludobójstwa Palestyńczyków!
Nieliczni Żydzi na świecie mają honor i odwagę zaprotestować przeciwko zbrodniarzom - syjonistom.
Gorzej to wygląda w Izraelu - gdzie przytłaczająca większość obywateli tego Państwa popiera politykę syjonistów.
Nieznana osoba zdecydowała się w nowy rok przypomnieć Wrocławianom o zbrodniach syjonistów w Palestynie i na fasadzie tamtejszej synagogi napisała rozpaczliwie „Izrael zbrodniarze i mordercy”.
Gdyby "polscy Żydzi" prezentowali choć minimum człowieczeństwa - to przy tym napisie powinien pojawić się drugi o treści na przykład takiej:
"polscy Żydzi sprzeciwiają się mordom Armii izraelskiej na palestyńskich kobietach i dzieciach".
Byłby to piękny manifest człowieczeństwa, który uwolniłby polskich Żydów od moralnej współodpowiedzialności za ludobójstwo Izraela.
Jednak w tym wypadku zadziałały tradycyjne - żydowskie - w pejoratywnym tego słowa znaczeniu - mechanizmy.
Pokojowe wezwanie w sprawie zbrodni ludobójstwa określono jako "zniszczenie elewacji świątyni" i wiceprezydent Wrocławia zaatakował autora napisu następującymi słowami:
"Antysemicka hołota niestety znów podniosła głowę we Wrocławiu. Brunatni tchórze zabrudzili elewację synagogi. To żałosne, że mszczą się na miejscu, które nie ma nic wspólnego z polityką Izraela, jest natomiast ważnym punktem na mapie miasta."
Sebastian Lorenc. wiceprezydent Wrocławia
Tak więc WSZYSCY - którzy stają w obronie mordowanych - stają się "antysemicką hołotą" i do tego "pederastami", albowiem użycie określenia "brunatni tchórze" - odnosi się do oddziałów szturmowych SA, które nosiły brunatne koszule, a prawie cała kadra dowódcza i ogrom szeregowych członków - to byli pederaści.
Kiedy w 1934 roku Hitler zdecydował się pozbyć niedawnych sojuszników - to po zabiciu przywódcy - Ernsta Röhma - wyłapywali ukrywający się w środowiskach homoseksualistów - oficerów SA.
I stąd opowieści o tępieniu homoseksualistów przez nazistów.
Wypowiedź wiceprezydenta Wrocławia to HAŃBA dla tego miasta - w którym syjoniści współpracowali kiedyś z nazistami!
Niszczenie fasady budynku nie jest rzeczą dobrą.
Ale wobec niewyobrażalnych zbrodni Izraelczyków w Strefie Gazy - jest maleńkim odruchem człowieczeństwa, którego z pewnością brakuje osobnikowi o nazwisku Sebastian Lorenc!
Zresztą, wystarczy spojrzeć na jego facjatę - by wszystko zrozumieć.
|
|
3 styczeń 2024
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Kto stoi za plecami Saakaszwilego?
sierpień 14, 2008
Boruta
|
"Rzecznik praw dziecka" za 13,2 tysiąca
styczeń 4, 2003
|
Szykany, prześladowania, znęcania, intrygi, kłamstwa, poniżanie,...
luty 17, 2006
Stefan B. Wiacek
|
Polski suweren unijnego prawodastwa
październik 15, 2005
|
Przez Globalizację do Globalnego Imperium
grudzień 17, 2004
|
Gra w trójkąty (wajmarskie)
maj 10, 2003
P.
|
Plują nam w twarz
grudzień 4, 2007
|
Wigilia Bożego Narodzenia
grudzień 24, 2007
Marek Olżyński
|
Zniesmaczenie
maj 22, 2007
Marek Olżyński
|
Wcale nie pada deszcz
grudzień 17, 2005
Artur Łoboda
|
KOMU ZAUFAC
maj 21, 2003
Ks. Arcybiskup Kazimierz Majdanski
|
"Prawo rasy wyższej"
sierpień 13, 2007
przysłał ICP
|
Debata
wrzesień 28, 2007
( . ) bez podpisu
|
III WŁADZA RP - orły, obrońcy, stróże, czy zwykłe ciecie?
sierpień 24, 2008
ZR
|
Przerabianie stypy na wesele
maj 5, 2004
ks. prof. Czesław S. Bartnik
|
Elegancja, Francja
październik 25, 2005
Artur Łoboda
|
Konferencja prasowa Krzysztofa Wyszkowskiego
marzec 11, 2006
przeslala Elzbieta
|
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
|
Tomasz Gross – czy to profesor od żydowskiej historii, czy być może histerii Żydów uwłaczających Polakom?
styczeń 18, 2008
aferyprawa
|
Garbate umysły i Pinochet
czerwiec 29, 2007
Artur Łoboda
|
|
|