|
Tusk poleciał do Indii
|
|
Wszyscy sie pytaja, po co Tusk polecial do Indii ?
Teraz do Indii lata sie wzamian do Londynu. Lepiej to wyglada !
Wielka Loza Angielska z krolowa na czele w Indiach rozdaje pakiety dla poszczegolnych rzadow. Prezydent Indii - kobieta, to wielka przyjaciolka Krolowej Elzbiety II. Spotykaja sie pokryjomu w Buckingam Palace. Prezydentowa Indii spi nawet z krolowa pod jednym kocem. Hotelu nie zamawia, bo to rozglos.
Ja sie caly czas teraz zastanawiam, co obie uradzily w sprawie afganskich Talibow ? Od kiedy wojska indyjskie maja wolny akces w Afganistanie, to zaczelo tam strasznie przybywac Talibow. Zajmuja coraz wieksze terytoria i walka z nimi jest coraz trudniejsza, bo sa coraz lepiej uzbrojeni. Kilka dni temu Talibowie chcieli zawrzec uklad z USA, zeby Amerykanie ich nie ganiali, to oni sie odwdziecza. Ameryka na ten uklad sie nie zgodzila, to ilosc Talibow zaczela strasznie rosnac - pikuja. Czy to czasem nie jest tak, ze Hindusi zakladaja turbany i biora kalachy do reki ? W ostatnich dwoch miesiacach straty w bialych zolnierzach byly ogromne.
Indie juz inwestuja w Afganistanie i kto wie, czy nie zdobywaja juz teraz Afganistanu dla siebie ? To taki dar angielskiej krolowej za dobra wspolprace i posluszenstwo. Hundusow trzeba bylo zawsze zmuszac do akceptacji korony brytyjskiej.
Jako, ze Hindusi w hinduskich mundurach Afganistanu zdobywac przeciez nie moga, to jako Talibowie moga Afganistan odbic z rak nieprzyjaciela !!!
W kazdym razie Anglicy maja teraz taka bron, ktora Talibow nie jest w stanie siegnac, bo jak Talibowie stoja naprzeciw armii brytyjskiej, to tylko ich strzaly siegaja Anglikow. Anglicy dalej strzelajaca bron maja dostac dopiero w przyszlym roku. Na razie gina !
Tusk moze jedzie do Indii zalatwic jaknamniejsze straty w naszym wojsku !
|
|
5 wrzesień 2010
|
|
Goska
|
|
|
|
| Dzieki Hindusom uda sie rzadowi obnizyc wygorowane zadania placowe Polakow. |
|
2010-09-09
latarnik
|
|
|
|
Kraków: działacze NOP aresztowani za działalność antyizraelską
styczeń 9, 2007
nop
|
Wisława Szymborska - czyli od Stalina do Unii
czerwiec 12, 2003
|
Piaskownica
wrzesień 9, 2007
Marek Olżyński
|
Dziela niedokonczone!
wrzesień 15, 2008
mik
|
Bp. Głód?: Kotański miał iskrę Bożą
sierpień 20, 2002
PAP
|
Austriacy zainteresowani Krakowem
listopad 17, 2007
www.krakow.pl
|
Po powrocie z Kanady
październik 12, 2004
Marak Majewski
|
TIR-y
sierpień 4, 2005
PAP
|
Skazany doktor honoris causa UJ
listopad 19, 2002
PBAR, ARD http://www.superexpress.pl
|
Święto zmarłych
listopad 2, 2005
zaprasza.net
|
Co nas czeka w 2003?. Rozmowa z Jadwigą Staniszkis i Tomaszem Żukowskim
Nowy rok, nowy rząd, nowy premier
styczeń 2, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Zróbmy wszystko. SOBCZAK i SZPAK
styczeń 7, 2003
http://www.angora.pl/
|
Zabić ze strachu
sierpień 6, 2004
Zygmunt Haduch Meksyk
|
Zaginiona -poszukiwana
kwiecień 29, 2006
przesłał Marek Olżyński
|
Bez tromtadracji
luty 26, 2005
Andrzej Kumor Mississauga
|
Hamiltonowski bank narodowy podstawą rozwoju świata i Polski
sierpień 9, 2006
instytut schillera - biuletyn informacyjny
|
Głos spod murawy ...
styczeń 24, 2006
|
Konstytucja i Sprawa Nadzoru w USA
październik 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
1/3 zdrowego rozsądku?
grudzień 11, 2002
(J.ŚW) http://www.dziennik.krakow.pl
|
Jak wymawiać polskie słowo *Śahd?ahanpur*?
maj 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|