|
Hymn Kongresu Sędziów Polskich
|
|
W nieodległych czasach, na manifestacjach patriotycznych śpiewaliśmy Mazurek Dąbrowskiego, a ludzie wierzący Boże coś Polskę - ze zwrotką "Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie".
W tym samym czasie "towarzysze partyjni" manifestowali swoją wierność wobec Moskwy - przez odśpiewanie "Międzynarodówki".
W dniu wczorajszym odbył się "Kongres Sędziów Polskich" na zakończenie którego - na wzór "towarzyszy partyjnych" złożyli oni hołd przywiązania do swoich prawdziwych mocodawców - powstając do hymnu.
Co oni tam w końcu odegrali?
Według mnie była to "Oda do radości" - Ludwika van Beethovena.
Utwór ten wiele lat temu został uznany przez Radę Europy za "Hymn Europy".
O ile mi jednak wiadomo nigdy nie został prawnie uznany za hymn Unii Europejskiej. I kto - jak kto, ale sędziowie winni to wiedzieć.
W każdym razie mieliśmy wczoraj do czynienia z pogardą sędziów wobec Polski, Polaków i polskiej tradycji.
Zamanifestowali wierność swojemu prawdziwemu mocodawcy.
To wystarczający powód, by uznać ich za uczestników spisku antyspołecznego i - co najmniej wyrzucić z pracy za sprzeniewierzenie godności sędziego.
Na marginesie sprawy pozwolę sobie wyrazić własną opinię na temat środowiska sędziowskiego.
Są to ludzie równie prymitywni - co bezczelni.
Czują się bezkarni i walczą o to, by ta bezkarność trwała dalej.
I tu rola Prezydenta RP, który odwołuje się do patriotyzmu.
Zadaniem Prezydenta jest zmiana tego stanu rzeczy i uwolnienie Polaków od tej bezkarnej kasty przestępców i zdrajców Narodu!
|
|
4 wrzesień 2016
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Badycki napad="rozbrajanie". Dzielenie łupów="odbudowa"
kwiecień 14, 2003
PAP
|
Kwaśniewski na czele zjednoczonej lewicy?
styczeń 17, 2006
|
Którzy zabijają naszą wiarę
listopad 28, 2006
Artur Łoboda
|
Tu i ówdzie i gdzie indziej też
maj 16, 2006
Marek Olżyński
|
Czas usunąć się w cień?
listopad 3, 2007
Marek Olżyński
|
Cyrk polityczny zamiast pogrzebu
lipiec 12, 2004
Leszek Skonka
|
Monarchia
kwiecień 27, 2003
przesłała Elżbieta
|
Co jest nie tak z IMF (Miedzynarodowy Fundusz Walutowy) i WB (Bank Swiatowy)?
styczeń 6, 2003
|
Pierwszy Polak zginął w Afganistanie
sierpień 15, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
MPK w Krakowie podwyższa ceny biletów, a jednocześnie kupuje automaty do sprzedaży biletów za 8 mln zł
grudzień 30, 2004
aaa
|
Czy zbliża się koniec dolara?
marzec 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zadowoleni z budżetu
luty 10, 2004
www.krakow.pl
|
Portal widmo
maj 16, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
Ucz się póki masz od kogo !!!
grudzień 18, 2006
Wojciech Faber
|
nie do zniszczenia
styczeń 9, 2006
Zwykły Polak
|
Czego spodziewamy się po swoim życiu?
czerwiec 30, 2008
Marek Jastrząb
|
Ten "żyd" - Mikołaj Kopernik
sierpień 3, 2006
Artur Łoboda
|
Wbrew narodowi.
SOBCZAK i SZPAK
marzec 25, 2003
http://angora.pl/
|
Co wart jest traktat z USA
marzec 25, 2004
PAP
|
"Strzeżcie mnie od przyjaciół, od wrogów obronię się sam"
maj 12, 2005
Marek L.
|
|
|