|
Przestępcy chcą zapłaty za truciznę
|
|
"Farmaceutyczny koncern Pfizer pozwał Polskę za brak odbioru i zapłaty za 60 mln dawek szczepionek na Covid-19, żądając z tego tytułu zapłaty ok. 6 mld zł od naszego kraju.
Wczoraj w Brukseli odbyła się pierwsza rozprawa w tym procesie - pisze portal Politico.eu, który zauważa też, że Polska nie jest jedynym krajem pozwanym przez Pfizera w związku z dostawami szczepionki Comirnaty.
Rozprawa przed brukselskim sądem pierwszej instancji była krótka, a obie strony zgodziły się odroczyć sprawę do 30 stycznia - podaje Politico.
Dodajmy, że proces odbywa się w Brukseli, ponieważ kontrakt na wspólne zakupy szczepionek przez państwa członkowskie Unii Europejskiej - wynegocjowany z Pfizerem przez Komisję Europejską - został zawarty zgodnie z przepisami prawa belgijskiego."
Zamiast postawić cały Zarząd firmy Pfizer przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym - za współudział tych ludzi w zbrodni ludobójstwa poprzez dostarczenie trucizny nazywanej "lekarstwem", Polskojęzyczny nieRząd pozwala na to - by przestępcy z formy Pfizer pozywali Polskę o zapłatę za nieodebraną TRUCIZNĘ!
A swoją drogą...
dlaczego ZBRODNIARZ norymberski - Niedzielski dalej przebywa na wolności?!
|
|
7 grudzień 2023
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Polacy zaczynają mówić swoim własnym głosem
sierpień 10, 2005
Doda i Tomek Lubert
|
Perspektywa wojny w lecie 1941
czerwiec 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Powstał Konwent "Solidarności"
sierpień 18, 2002
PAP
|
Rola nacisków i propagandy
czerwiec 1, 2003
przesłała Elżbieta
|
Bóg Honor Ojczyzna Linux
listopad 11, 2002
|
Dyrektywa z Waszyngtonu
lipiec 1, 2008
Tomasz Zalewski
|
Protest przeciwko budowie radaru NATO
maj 26, 2006
MARDUK
|
Izraelczycy burzą kwaterę Arafata
wrzesień 21, 2002
PAP
|
Skala mikro i skala makro
lipiec 25, 2008
Artur Łoboda
|
Supertajemnica : policjanci współpracowali z gangsterami ?
wrzesień 20, 2002
Robert Zieliński ZIR http://www.se.com.pl
|
Sojusz Talmudu z Radykalnymi Protestantami
marzec 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
2008.06.12. godz 1200 Serwis wiadomości
czerwiec 12, 2008
tłumacz
|
Podpis idioty
marzec 11, 2004
|
"Mnożenie dobra"
grudzień 1, 2006
Artur Łoboda
|
Marszałek Sejmu Marek Borowski uważa za nieuzasadnione obawy że sprzedaż ziemi cudzoziemcom oznacza utratę niepodległości Pol
listopad 15, 2002
PAP
|
Rozpoczął się proces Germara Rudolfa z okarżenia o "negowanie Holokaustu"
listopad 16, 2006
bibula
|
Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia
grudzień 25, 2007
zaprasza.net
|
Od dawna największe zyski na śmieciach ma mafia
marzec 4, 2008
PAP
|
Prawnicze szambo
marzec 18, 2005
PAP
|
Zjednoczmy siły
maj 29, 2003
przesłala Elżbieta
|
|
|