ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Zachodni propagandziści ogłupiają kogoś czy siebie? 
24 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Myślnik o polityce (2) 
16 maj 2015      Artur Łoboda
Żydowski "wyrzutek" ostrzega Amerykę: Benjamin Friedman mówi o syjonizmie  
9 grudzień 2013     
Były premier Tusk śmiesznie zarzucił spisek Kaczyński-Putin  
12 lipiec 2021      Andrew Korybko
Szczepienia pełne kłamstw (1) 
4 marzec 2023     
PiS na szkodę Polski 
20 czerwiec 2019      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński NIEBIESKI BLUES - część siódma  
6 luty 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Strajk generalny w Belgii. 
15 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Koledzy pseudopatriotów zawitali do Izraela 
13 marzec 2022      Artur Łoboda
"Kamienie na szaniec" 
6 kwiecień 2013      Artur Łoboda
„Dane są jednoznaczne”: główny chirurg z Florydy wraca do FDA, CDC w sprawie szczepionek na COVID 
14 maj 2023     
Powierzchniowe odkażanie warzyw i owoców w gorących krajach 
29 styczeń 2010      tłumacz
Filmik z innego świata: "Jak Polacy (POLKA) zmienili przyszłość człowieka na końcu świata" 
29 luty 2020      Alina
Powstanie warszawskich dzieciaków 
1 sierpień 2016     
Poststalinowska dzicz w polskojęzycznych Sądach 
29 styczeń 2026     
Lekarze z Nowej Zelandii wzywają do przeprowadzenia dochodzenia w sprawie zabójstwa - w sprawie zgonów spowodowanych szczepionką Covid-19 
29 lipiec 2022      Ethan Huff
Działalność bandy B’nai B’rith -Polin 
25 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Psychopata bezobjawowy 
24 czerwiec 2020      Artur Łoboda
Od kiedy to politycy są Polską? 
8 listopad 2024     
28 stycznia 2024 r Wczoraj wieczorem niezwykle udane spotkanie z okazji Dnia Pamięci o Holokauście – Izrael i syjonizm reprezentują sprawców, a nie ofiary Holokaustu 
2 luty 2024     

 
 

Naukowcy przyznają, że kłamali na temat „wycieku” z laboratorium covidowego, aby ukryć Fauciego

W końcu wychodzi na jaw prawda o teorii wycieku z laboratorium koronawirusa Wuhan (Covid-19) i wysiłkach podjętych przez całą biurokrację rządową, aby ją ukryć.
 
Wielu czołowych naukowców powiedziało w tym tygodniu kierowanej przez Republikanów Podkomisji Specjalnej ds. Pandemii Koronawirusa, że ​​zapewnili ochronę Tony'emu Fauci'emu i innym królom covidu ze względu na niesamowitą presję „polityczną”, jaka została na nich nałożona.
 
Z pomocą ówczesnego dyrektora Francisa Collinsa z National Institutes of Health (NIH), Fauci, który kierował Narodowym Instytutem Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID), „zatrudnił naukowców ze śmiertelnymi wadami”, według naukowców, w celu „unikaj obwiniania Chin za pandemię Covid-19”.
 
Do tej pory podkomisja otrzymała ponad 8000 stron dokumentów zawierających ponad 25 godzin zeznań od wszystkich osób zaangażowanych w tworzenie badania z marca 2020 r. zatytułowanego „Bliższe pochodzenie SARS-CoV-2”. 
Badanie to zostało opublikowane w czasopiśmie Nature , ponieważ odegrało kluczową rolę w odrzuceniu zarzutów, że covid „wyciekł” z Wuhan Institute of Virology (WIV).
 
Czterej oficjalni autorzy artykułu – Kristian Andersen, W. Ian Lipkin, Edward Holmes i Robert Garry – prywatnie dyskutowali przed opublikowaniem, że teoria naturalnego pochodzenia o covidie pochodzącym z zupy z nietoperzy na mokrym targu jest niemożliwa. 
Mimo to doszli do wniosku z dogmatyczną pewnością, że „nie wierzymy, że jakikolwiek scenariusz laboratoryjny jest prawdopodobny”.
 


Autorzy badań przyrodniczych wygodnie pominęli deklarację etyczną wskazującą, że Fauci był przywódcą artykułu


Co Andersen i in. wygodnie nie zamieścili w swoim artykule odpowiedniej deklaracji etycznej pokazującej, że Fauci, który nadzorował finansowanie badań nad koronawirusem nietoperzy w WIV, zarówno zlecił, jak i zredagował artykuł. 
Śledczy Kongresu udowodnili później, że Fauci był w rzeczywistości zarządcą gazety.
 
Mniej więcej w tym samym czasie, gdy jego artykuł został opublikowany w czasopiśmie Nature pod nazwiskami autorów, Fauci przyznał tym naukowcom ogromne „dotacje”. 
Innymi słowy, Fauci brał udział w programie przekupstwa typu pay-for-play, w ramach którego opłacił tych naukowców za kłamstwo w znanym czasopiśmie naukowym na temat prawdziwego pochodzenia covida.
 
Gdyby nie Fauci, który wysłał dziesiątki milionów dolarów amerykańskich podatników do WIV na badania nad koronawirusem nietoperzy, nigdy nie doszłoby do wybuchu epidemii ani związanej z nią „pandemii”. 
To sprawia, że ​​Fauci jest głównym sprawcą światowego ludobójstwa, które nastąpiło.
 
Należy pamiętać, że Fauci wielokrotnie cytował ten artykuł na scenie krajowej, tak jakby był niezależnie prowadzony przez naukowców. 
Prawda jest jednak taka, że to ​​sam Fauci zlecił, zredagował i ustalił ostateczny wynik ustaleń artykułu, torując drogę do globalnego ludobójstwa covida.
 
„Jest to jeden z najbardziej efektownych i wpływowych artykułów naukowych w historii…
wyrażający wnioski, które nie były oparte na solidnej nauce ani rzeczywistości, ale zamiast tego na założeniach” – powiedziała podkomisja o swoich ustaleniach, dodając, że to, co zostało odkryte i odsłonięte to „anatomia tuszowania”.
 
Aby uniknąć narażania na szwank „międzynarodowej harmonii”, naukowcy, którzy podbili swoje nazwiska na dokumencie Fauciego, zastosowali się do wspomnianego tuszowania ze szkodą dla siebie. 
Teraz ich nazwiska są tam, a także są współwinni oszustwa covidowego.
 
Według podkomisji istnieją dwa możliwe motywy tuszowania: albo wirusolodzy chcieli „obronić Chiny i bawić się w dyplomatów”, albo chcieli „zmniejszyć prawdopodobieństwo zwiększonego bezpieczeństwa biologicznego i przepisów laboratoryjnych”.
 
Skandal covidowy nie dobiegnie końca, dopóki Fauci i wszyscy inni przestępcy zaangażowani w jego kierowanie nie staną przed wymiarem sprawiedliwości za swoje zbrodnie przeciwko ludzkości. 
 
Źródła tego artykułu to:
SlayNews.com
Newstarget.com
 
 
 
Źródło:
https://conspiracy.news/2023-07-18-scientists-lied-covid-lab-leak-cover-fauci.html
28 lipiec 2023

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

"Demokratyczne" tortury
grudzień 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Geniusz miałby teraz 60 lat
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Amerykańskie mordy bezbronnych Irakijczyków
czerwiec 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Cieszę się z każdej chwili...
sierpień 13, 2003
przesłała Elżbieta
Manipulacja społeczeństwem na temat Iraku
kwiecień 6, 2004
HENRY A. WAXMAN
Czy spółdzielnie mieszkaniowe zwrócą znacjonalizowane wkłady?
sierpień 30, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Szpilkami rozpalają facetów
luty 2, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Rozłam w NATO i odosobnienie USA
kwiecień 12, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Zniszczone gniazda
czerwiec 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zmiany w RPP
styczeń 12, 2003
PAP
To się w pale nie mieści ....
styczeń 30, 2008
PAP
Czy ryży ma prawo do wypowiedzi?
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wolność słowa, czyli minister Sikorski, żandarmeria i pobicie lewaków
styczeń 27, 2007
Michał Nowicki
Bo życie przerosło kabaret. Doradca
styczeń 15, 2003
SOBCZAK i SZPAK http://www.angora.pl/
Sejm: oklaski dla francuskiego ministra rolnictwa
lipiec 26, 2002
IAR
Polacy znów oskarżeni o zbrodnie i pogromy
październik 30, 2004
Dr Stefan Pagowski
Syndrom Olewnika
styczeń 26, 2009
Witold Filipowicz
SDP nagle przypomniało sobie o moralności
luty 3, 2003
PAP
100 tysięcy zł czeka na Ciebie
listopad 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kto tu kłamie?
Kto za Unią, kto przeciw

marzec 25, 2003
zaprasza.net
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media