ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Czy powinniśmy milczeć? 
5 marzec 2012      Artur Łoboda
Zbrodnia szczepionkowa - zawiadomienie o przestępstwie i nic? Gdzie jest minister zdrowia? Gdzie jest minister sprawiedliwości, premier i prezydent RP? 
10 luty 2019      Alina
Kapłani nowego geszeftu 
23 grudzień 2015      Artur Łoboda
Donatan RÓWNONOC "Z dziada-pradziada" Trzeci Wymiar  
26 październik 2012     
Telewizja "misyjna" dla krycia matactw 
1 lipiec 2016      Artur Łoboda
Gniazdo nienawiści do Polski i Polaków 
5 kwiecień 2019     
Jest źle - będzie jeszcze gorzej 
27 październik 2011      Artur Łoboda
Czy w Polsce mamy państwo policyjne? 
30 grudzień 2017      Artur Łoboda
To jest wojna przeciwko Narodowi Polskiemu 
28 marzec 2013      Artur Łoboda
Jak Platformie Obywatelskiej udało się zrobić fontannę ścieków na Placu Trzech Krzyży w centrum Warszawy. 
11 lipiec 2020      Alina
W tydzień po zamachu w Berlinie 
26 grudzień 2016      Artur Łoboda
"Z" jak zombie  
10 maj 2022      Artur Łoboda
2-3 lata, albo nigdy 
24 wrzesień 2021     
Zwolennicy PiS to ZDRAJCY, a nie żadni patrioci!!!!!!!!!!!!!!!  
22 sierpień 2020     
Apel o wszczemiężliwość w interpretacji historii 
8 styczeń 2020     
Pieśń o zamordowanym żydowskim narodzie 
22 listopad 2023     
5 najważniejszych metod zaangażowania FDA i CDC w ludobójstwo Amerykanów podczas plandemii Covid-19  
25 kwiecień 2024      SD Wells
Pokrętna propaganda eskimosów 
1 grudzień 2023     
Ujawniono marionetki Klausa Schwaba „Młodzi światowi liderzy” — Trudeau w Kanadzie, Buttigieg w USA, Macron we Francji i wiele innych 
20 luty 2022     
Jaki Rząd - taki minister 
26 wrzesień 2017     

 
 

Pandemia COVID i szczepionka mRNA: jaka jest prawda?
Dr Russell L. Blaylock

 
 
Pandemia COVID-19 jest jednym z najbardziej zmanipulowanych wydarzeń związanych z chorobami zakaźnymi w historii, charakteryzującym się oficjalnymi kłamstwami w niekończącym się strumieniu prowadzonym przez biurokrację rządową, stowarzyszenia medyczne, rady medyczne, media i agencje międzynarodowe .[3, 6, 57]
 
 
Byliśmy świadkami długiej listy bezprecedensowych ingerencji w praktykę medyczną, w tym ataków na ekspertów medycznych, niszczenia karier medycznych wśród lekarzy odmawiających udziału w zabijaniu swoich pacjentów, oraz masowego naciski opieki zdrowotnej, kierowanego przez niewykwalifikowane osoby z ogromnym majątkiem, mocą i wpływami.
 
Po raz pierwszy w historii Ameryki prezydent, gubernatorzy, burmistrzowie, administratorzy szpitali i federalni biurokraci ustalają metody leczenia w oparciu nie o dokładne informacje naukowe lub nawet oparte na doświadczeniu, ale raczej w celu wymuszenia akceptacji specjalnych form opieki i „zapobiegania” — w tym remdesivir, stosowanie respiratorów i ostatecznie seria zasadniczo nieprzetestowanych szczepionek testowych RNA.
 
Po raz pierwszy w historii metody leczenia nie są formułowane w oparciu o doświadczenie lekarzy leczących z powodzeniem największą liczbę pacjentów, ale raczej jednostki i biurokracje, które nigdy nie leczyły ani jednego pacjenta – w tym Anthony Fauci, Bill Gates, EcoHealth Alliance, CDC, WHO, lokalni Stanowi urzędnicy zdrowia publicznego i administratorzy szpitali.[23,38]
 
Media (telewizja, gazety, czasopisma itp.), towarzystwa medyczne, państwowe komisje lekarskie oraz właściciele mediów społecznościowych wyznaczyły siebie jako jedyne źródło informacji o tej tak zwanej „pandemii”.
 
Usunięto strony internetowe, zdemonizowano wysoce uznanych i doświadczonych lekarzy klinicznych i ekspertów naukowych w dziedzinie chorób zakaźnych, zniszczono kariery, a wszystkie sprzeczne informacje zostały oznaczone jako „dezinformacja” i „niebezpieczne kłamstwa”, nawet jeśli pochodzą od najlepszych ekspertów w dziedzinie wirusologii, chorób zakaźnych, intensywnej opieki pulmonologicznej i epidemiologii.
 
Te zaciemnienia prawdy zdarzają się nawet wtedy, gdy informacje te są poparte obszernymi cytowaniami naukowymi od niektórych z najbardziej wykwalifikowanych specjalistów medycznych na świecie.[23]

To niewiarygodne, że nawet osoby, takie jak dr Michael Yeadon , emerytowany były główny naukowiec i wiceprezes działu naukowego firmy Pfizer Pharmaceutical w Wielkiej Brytanii, który oskarżył firmę o zrobienie wyjątkowo niebezpiecznej szczepionki, są ignorowane i demonizowane.
Co więcej, wraz z innymi wysoko wykwalifikowanymi naukowcami stwierdził, że nikt nie powinien brać tej szczepionki.
 
Dr Peter McCullough , jeden z najczęściej cytowanych ekspertów w swojej dziedzinie, który z powodzeniem wyleczył ponad 2000 pacjentów z COVID przy użyciu protokołu wczesnego leczenia (który tak zwani eksperci całkowicie zignorowali), padł ofiarą szczególnie okrutnego ataku przez tych, którzy czerpią korzyści finansowe ze szczepionek.
Opublikował swoje wyniki w recenzowanych czasopismach, donosząc o 80% redukcji hospitalizacji i 75% redukcji zgonów dzięki zastosowaniu wczesnego leczenia.[44]
Mimo to jest pod nieustanną serią ataków administratorów informacji, z których żaden nie leczył ani jednego pacjenta.
 
Ani Anthony Fauci , CDC, WHO, ani żaden rządowy ośrodek medyczny nigdy nie oferował żadnego wczesnego leczenia innego niż Tylenol, nawodnienia i wezwania karetki po trudnościach z oddychaniem.
Jest to zjawisko bezprecedensowe w całej historii opieki medycznej, ponieważ wczesne leczenie infekcji ma kluczowe znaczenie dla ratowania życia i zapobiegania poważnym powikłaniom.
Te organizacje medyczne i federalne psy towarzyskie nie tylko nie proponowały wczesnego leczenia, ale atakowały każdego, kto próbował rozpocząć takie leczenie, używając całej dostępnej im broni w postaci – utraty licencji, odebrania przywilejów szpitalnych, zawstydzenia, zniszczenia reputacji, a nawet aresztowania. [2]
 
Dobrym przykładem tego ataku na wolność słowa i udzielanie informacji o świadomej zgodzie jest niedawne zawieszenie przez komisję lekarską w Maine licencji lekarskiej dr Meryl Nass i nakazanie jej poddania się ocenie psychiatrycznej z powodu przepisania Ivermectin i dzielenia się swoją wiedzą ekspercką. w tej dziedzinie.[9, 65]
Znam osobiście dr Nass i mogę ręczyć za jej uczciwość, błyskotliwość i oddanie prawdzie.
Jej kwalifikacje naukowe są bez zarzutu.
Takie zachowanie komisji lekarskiej przypomina metodologię sowieckiego KGB z okresu, gdy dysydenci byli więzieni w psychiatrycznych gułagach, aby uciszyć ich sprzeciw.
 

Inne bezprecedensowe ataki

 
Inną bezprecedensową taktyką jest usuwanie dysydentów z ich stanowisk jako redaktorów czasopism, recenzentów i wycofywanie ich prac naukowych z czasopism, nawet po ukazaniu się ich w druku.
Do czasu tej pandemii nigdy nie widziałem wycofania tak wielu artykułów w czasopismach – zdecydowana większość promuje alternatywy dla oficjalnych dogmatów, zwłaszcza jeśli gazety kwestionują bezpieczeństwo szczepionek.
Przesłany artykuł lub badanie jest zwykle recenzowane przez ekspertów w tej dziedzinie, zwane recenzją wzajemną.
Te recenzje mogą być dość intensywne i szczegółowe, nalegając, aby wszystkie błędy w artykule zostały poprawione przed publikacją.
Tak więc, o ile po opublikowaniu artykułu nie zostanie wykryte oszustwo lub jakiś inny poważny ukryty problem, artykuł pozostanie w literaturze naukowej.
 
Obecnie jesteśmy świadkami rosnącej liczby doskonałych artykułów naukowych, napisanych przez najlepszych ekspertów w tej dziedzinie, które są wycofywane z głównych czasopism medycznych i naukowych tygodnie, miesiące, a nawet lata po publikacji.
Dokładny przegląd wskazuje, że w zbyt wielu przypadkach autorzy odważyli się kwestionować dogmaty akceptowane przez kontrolerów publikacji naukowych – zwłaszcza dotyczące bezpieczeństwa, alternatywnych metod leczenia lub skuteczności szczepionek.[12, 63]
Czasopisma te opierają się na szeroko zakrojonych reklamach firm farmaceutycznych generujących ich dochody.
Kilka przypadków miało miejsce, gdy potężne firmy farmaceutyczne wywierały wpływ na właścicieli tych czasopism, aby usunąć artykuły, które w jakikolwiek sposób kwestionowały produkty tych firm.[13, 34, 35]
 
Jeszcze gorszy jest fakt projektowania artykułów medycznych do promowania leków i produktów farmaceutycznych, które zawierają fałszywe badania, tak zwanych artykułów ghostwrite. przemysł farmaceutyczny”. [13, 63]
Sprawdzone, oszukańcze artykuły „napisane przez duchy” sponsorowane przez gigantów farmaceutycznych regularnie pojawiały się w czołowych czasopismach klinicznych, takich jak JAMA i New England Journal of Medicine – nigdy nie można ich usunąć pomimo udowodnionego naukowego nadużycia i manipulacji danymi [49 , 63]
 
Artykuły Ghostwriting obejmują korzystanie z firm planistycznych, których zadaniem jest projektowanie artykułów zawierających zmanipulowane dane w celu wsparcia produktu farmaceutycznego, a następnie akceptowanie tych artykułów przez czasopisma kliniczne o dużym wpływie, czyli czasopisma, które z największym prawdopodobieństwem wpłyną na podejmowanie decyzji klinicznych przez lekarzy.
Ponadto dostarczają lekarzom w praktyce klinicznej bezpłatne przedruki tych zmanipulowanych artykułów.
The Guardian znalazł 250 firm zaangażowanych w ten biznes ghostwriting.
Ostatnim krokiem w przygotowaniu tych artykułów do publikacji w najbardziej prestiżowych czasopismach jest rekrutacja uznanych ekspertów medycznych z prestiżowych instytucji, aby dodać swoje nazwisko do tych artykułów.
Ci zrekrutowani autorzy medyczni są albo opłacani po wyrażeniu zgody na dodanie swojego nazwiska do tych wcześniej napisanych artykułów, albo robią to dla prestiżu umieszczenia ich nazwiska na artykule w prestiżowym czasopiśmie medycznym.[11]
 
Niezwykle ważna jest obserwacja ekspertów w dziedzinie publikacji medycznych, że nie zrobiono nic, aby powstrzymać to nadużycia.
Etycy medyczni ubolewali, że z powodu tej powszechnej praktyki „nie można ufać niczemu”.
Podczas gdy niektóre czasopisma nalegają na ujawnienie informacji, większość lekarzy czytających te artykuły ignoruje te informacje lub usprawiedliwia je, a kilka czasopism utrudnia ujawnianie informacji, wymagając od czytelnika znalezienia oświadczeń ujawniających w innym miejscu.
Wiele czasopism nie nadzoruje takich oświadczeń, a pominięcia autorów są powszechne i bezkarne.
 
Jeśli chodzi o informacje udostępniane opinii publicznej, praktycznie wszystkie media znajdują się pod kontrolą tych gigantów farmaceutycznych lub innych, którzy czerpią korzyści z tej „pandemii”.
Ich historie są takie same, zarówno pod względem treści, jak i sformułowań.
Zaaranżowane ukrywanie informacji ma miejsce codziennie, a ogromne ilości danych ujawniających kłamstwa generowane przez tych administratorów informacji są ukrywane przed opinią publiczną.
Wszystkie dane docierające do krajowych mediów (telewizja, gazety i czasopisma), a także wiadomości lokalne, które oglądasz na co dzień, pochodzą wyłącznie z „oficjalnych” źródeł — z których większość to kłamstwa, zniekształcenia lub w całości wyprodukowane z całego materiału — wszystkie mające na celu oszukanie opinii publicznej.
 
Media telewizyjne otrzymują większość swojego budżetu reklamowego od międzynarodowych firm farmaceutycznych – stwarza to nieodparty wpływ na zgłaszanie wszystkich wymyślonych badań wspierających ich szczepionki i inne tak zwane terapie.[14]
W samym tylko 2020 roku przemysł farmaceutyczny wydał na taką reklamę 6,56 miliarda dolarów.[13, 14]
Reklama w Pharma TV wyniosła 4,58 miliarda, co stanowi niewiarygodne 75% ich budżetu.
To kupuje duży wpływ i kontrolę nad mediami.
Światowej sławy eksperci ze wszystkich dziedzin chorób zakaźnych są wykluczeni z kontaktu z mediami i mediami społecznościowymi, jeśli w jakikolwiek sposób odejdą od wymyślonych kłamstw i wypaczeń twórców tych szczepionek.
Ponadto te firmy farmaceutyczne wydają dziesiątki milionów na reklamę w mediach społecznościowych, a Pfizer jest liderem z 55 milionami dolarów w 2020 roku.[14]
 
Chociaż te ataki na wolność słowa są wystarczająco przerażające, jeszcze gorsza jest praktycznie powszechna kontrola, jaką administratorzy szpitali sprawowali nad szczegółami opieki medycznej w szpitalach.
Ci najemnicy instruują teraz lekarzy, jakich protokołów leczenia będą przestrzegać i jakich terapii nie będą stosować, bez względu na to, jak szkodliwe są „zatwierdzone” zabiegi lub jak korzystne są „niezatwierdzone” metody leczenia. [33, 57]
 
Nigdy w historii medycyny amerykańskiej administratorzy szpitali nie dyktowali swoim lekarzom, jak będą praktykować medycynę i jakie leki mogą stosować.
CDC nie ma uprawnień do dyktowania szpitalom ani lekarzom instrukcji dotyczących leczenia.
Jednak większość lekarzy zastosowała się bez najmniejszego oporu.
 
Federalna ustawa o opiece zachęcała do tej ludzkiej katastrofy, oferując wszystkim szpitalom w USA do 39 000 dolarów za każdego pacjenta na OIOM, któremu założyli na maski oddechowe (respiratora), mimo że na początku było oczywiste, że maski oddechowe są główną przyczyną śmierci tych - niczego niepodejrzewających, ufnych pacjentów .
Ponadto szpitale otrzymywały 12 000 dolarów za każdego pacjenta przyjętego na OIOM – wyjaśniając, moim zdaniem i innym, dlaczego wszystkie federalne biurokracje medyczne (CDC, FDA, NIAID, NIH itp.) zrobiły wszystko, co w ich mocy, aby zakończyć życie przez - oszczędzanie wczesnych zabiegów.[46]
Dopuszczenie do pogorszenia stanu pacjentów do takiego stopnia, że ​​potrzebowali hospitalizacji, oznaczało duże pieniądze dla wszystkich szpitali.
Coraz większa liczba szpitali jest zagrożona bankructwem, a wiele z nich zamknęło swoje drzwi, nawet przed tą „pandemią”.[50]
Większość z tych szpitali jest obecnie własnością krajowych lub międzynarodowych korporacji, w tym szpitali klinicznych.[10]
 
Warto również zauważyć, że wraz z nadejściem tej „pandemii” byliśmy świadkami gwałtownego wzrostu liczby szpitalnych sieci korporacyjnych wykupujących wiele z tych zagrożonych finansowo szpitali.[1, 54]
Zauważono, że miliardy w Federal Covid pomoc jest wykorzystywana przez tych gigantów szpitalnych w celu nabycia tych zagrożonych finansowo szpitali, co dodatkowo zwiększa władzę medycyny korporacyjnej nad niezależnością lekarzy.
Lekarze wyrzuceni ze swoich szpitali mają trudności ze znalezieniem pracy w innych szpitalach, ponieważ oni również mogą należeć do tego samego giganta korporacyjnego.
W rezultacie polityka dotycząca szczepień obejmuje znacznie większą liczbę pracowników szpitali.
Na przykład Mayo Clinic zwolniła 700 pracowników za skorzystanie z prawa do odmowy przyjęcia niebezpiecznej, zasadniczo nieprzetestowanej eksperymentalnej szczepionki.
Gdy odmiana Omicron jest dominującym szczepem wirusa, dla większości jest tak groźna - jak przeziębienie, a szczepionki są nieskuteczne w zapobieganiu tej infekcji.
 
Ponadto udowodniono, że zaszczepiona osoba ma bezobjawowe miano wirusa w nosogardzieli tak wysokie, jak u osoby zakażonej niezaszczepionej.
Jeśli celem nakazu szczepienia jest zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa wśród personelu szpitalnego i pacjentów, to zaszczepieni, a nie nieszczepieni, stanowią największe ryzyko zakażenia.
Różnica polega na tym, że chora osoba nieszczepiona nie pójdzie do pracy, zrobi to bezobjawowy, zaszczepiony rozsiewacz.
 
Wiemy, że główne ośrodki medyczne, takie jak Mayo Clinic, otrzymują każdego roku dziesiątki milionów dolarów w postaci grantów NIH, a także pieniądze od producentów farmaceutycznych tych eksperymentalnych „szczepionek”.
Moim zdaniem to jest prawdziwy powód do rozważenia tej polityki.
Jeżeli można to udowodnić w sądzie, zarządcy wydający te mandaty powinni być ścigani w najszerszym zakresie prawa i pozwani przez wszystkich poszkodowanych.
 
Problem bankructwa szpitali stał się coraz bardziej dotkliwy z powodu nakazu szczepień szpitali i wynikającej z tego dużej liczby personelu szpitali, zwłaszcza pielęgniarek, odmawiających przymusowego szczepienia.[17, 51]
To wszystko jest bezprecedensowe w historii opieki medycznej.
Lekarze w szpitalach są odpowiedzialni za leczenie swoich indywidualnych pacjentów i pracują bezpośrednio z tymi pacjentami i ich rodzinami w celu zainicjowania tych terapii.
Organizacje zewnętrzne, takie jak CDC, nie mają uprawnień do interweniowania w te terapie, co naraża pacjentów na poważne błędy organizacji, która nigdy nie leczyła ani jednego pacjenta z COVID-19.
 
Kiedy ta pandemia się rozpoczęła, CDC nakazało szpitalom przestrzeganie protokołu leczenia, który spowodował śmierć setek tysięcy pacjentów, z których większość wyzdrowiałaby, gdyby zezwolono na odpowiednie leczenie .[43, 44]
 
Większości tych zgonów można było zapobiec, gdyby lekarze mogli zastosować wczesne leczenie takimi produktami, jak iwermektyna, hydroksychlorochina i szereg innych bezpiecznych leków i naturalnych związków.
Szacuje się, na podstawie wyników przeprowadzonych przez lekarzy skutecznie leczących najbardziej chorych pacjentów, że z 800 000 osób, o których powiedziano nam, że zmarły z powodu Covid, 640 000 mogło nie tylko zostać uratowanych, ale w wielu przypadkach mogło powrócić do swoich wcześniejszych zajęć.
Stan zdrowia nakazywał wczesne leczenie tymi sprawdzonymi metodami.
To zaniedbanie wczesnego leczenia stanowi masowe morderstwo.
Oznacza to, że w rzeczywistości zginęłoby 160 000 osób, czyli znacznie mniej niż liczba umierających z rąk biurokracji, stowarzyszeń medycznych i rad lekarskich, które odmówiły wstawiennictwa w obronie swoich pacjentów.
Według badań wczesnego leczenia tysięcy pacjentów przez dzielnych, opiekuńczych lekarzy, siedemdziesięciu pięciu do osiemdziesięciu procent zgonów można było zapobiec.[43,44]
 
To niewiarygodne, że tym dobrze poinformowanym lekarzom uniemożliwiono uratowanie osób zakażonych Covid-19.
Powinno być zakłopotaniem dla zawodów medycznych, że tak wielu lekarzy bezmyślnie przestrzegało śmiertelnych protokołów ustanowionych przez kontrolerów medycyny.
 
Trzeba też pamiętać, że wydarzenie to nigdy nie spełniało kryteriów pandemii.
Światowa Organizacja Zdrowia zmieniła kryteria, aby wywołać stan pandemii.


Aby zakwalifikować się do stanu pandemii, wirus musi mieć wysoki wskaźnik śmiertelności dla ogromnej większości ludzi, czego nie miał (ze wskaźnikiem przeżycia 99,98%) i nie może być żadnych znanych metod leczenia na ten wirus.

 
Drakońskie środki ustanowione w celu powstrzymania tej wymyślonej „pandemii” nigdy nie okazały się skuteczne, takie jak maskowanie opinii publicznej, blokady i dystans społeczny.
Szereg starannie przeprowadzonych badań w poprzednich sezonach grypowych wykazało, że maski, wszelkiego rodzaju, nigdy nie zapobiegły rozprzestrzenianiu się wirusa wśród społeczeństwa.[60]
 
W rzeczywistości niektóre bardzo dobre badania sugerowały, że maski faktycznie rozprzestrzeniają wirusa, dając ludziom fałszywe poczucie bezpieczeństwa i inne czynniki, takie jak obserwacja, że ​​ludzie nieustannie łamią sterylną technikę dotykając maski, niewłaściwie usuwając i przepuszczając infekcję aerozole na brzegach maski.
Dodatkowo maski były wyrzucane na parkingach, szlakach spacerowych, kładzione na blatach w restauracjach oraz umieszczane w kieszeniach i torebkach.
 
W ciągu kilku minut od założenia maski, z masek można wyhodować wiele chorobotwórczych bakterii, narażając osoby z obniżoną odpornością na wysokie ryzyko bakteryjnego zapalenia płuc, a dzieci na większe ryzyko zapalenia opon mózgowych.[16]
W badaniu przeprowadzonym przez naukowców z University of Florida wyhodowano ponad 11 patogennych bakterii z wnętrza maski noszonej przez dzieci w szkołach.[40]
 
Wiadomo było również, że dzieci zasadniczo nie są narażone na ryzyko zachorowania na wirusa lub przeniesienia go.
 
Ponadto wiedziano również, że noszenie maski przez ponad 4 godziny (jak to ma miejsce we wszystkich szkołach) powoduje znaczne niedotlenienie (niski poziom tlenu we krwi) i hiperkapnię (wysoki poziom CO2), które mają szereg szkodliwych skutków dla zdrowia, w tym upośledzenie rozwoju mózgu dziecka.[4,72,52]
 
Wiemy, że rozwój mózgu trwa długo po ukończeniu szkoły podstawowej.
Niedawne badanie wykazało, że dzieci urodzone podczas „pandemii” mają znacznie niższe IQ – jednak rady szkolne, dyrektorzy szkół i inni biurokraci edukacyjni są oczywiście obojętni.[18]
 

Narzędzia handlu indoktrynacją

 
 
Projektanci tej pandemii przewidzieli opór opinii publicznej i zadawanie poważnych kłopotliwych pytań.
 
Aby temu zapobiec, kontrolerzy nakarmili media szeregiem taktyk, jedną z najczęściej stosowanych było i jest oszustwo polegające na sprawdzaniu faktów.
Przy każdej konfrontacji ze starannie udokumentowanymi dowodami, media „sprawdzające fakty” odpowiadały zarzutem „dezinformacji” i nieuzasadnionym zarzutem „teorii spiskowej” , który w ich leksykonie został „obalony”.
Nigdy nie powiedziano nam, kim byli sprawdzający fakty, ani źródłem ich „obalających” informacji – mieliśmy tylko wierzyć „sprawdzającym fakty”.
Niedawna sprawa sądowa ustanowiona pod przysięgą, że „weryfikatorzy faktów” na Facebooku wykorzystali własne opinie pracowników, a nie prawdziwych ekspertów, aby sprawdzić „fakty”.[59]
Kiedy źródła sprawdzaczy są faktycznie ujawniane, są to niezmiennie skorumpowane CDC, WHO lub Anthony Fauci lub po prostu ich opinia.
Oto lista rzeczy, które zostały oznaczone jako „mity” i „dezinformacja”, a które później okazały się prawdziwe.
 
Zaszczepieni bezobjawowi rozprzestrzeniają wirusa tak samo, jak nieszczepieni, zakażeni objawowo.
 
Szczepionki nie mogą odpowiednio chronić przed nowymi wariantami, takimi jak Delta i Omicron.
 
Odporność naturalna jest znacznie lepsza od odporności szczepionkowej i najprawdopodobniej utrzymuje się przez całe życie.
 
Odporność na szczepionki nie tylko słabnie po kilku miesiącach, ale wszystkie komórki odpornościowe są osłabione przez dłuższy czas, narażając zaszczepione osoby na wysokie ryzyko wszystkich infekcji i nowotworów.
 
Szczepionki COVID mogą powodować znaczną częstość występowania zakrzepów krwi i innych poważnych skutków ubocznych
 
Zwolennicy szczepionek będą domagać się licznych dopalaczy, gdy każdy wariant pojawi się na scenie.
 
Fauci będzie nalegać na szczepionkę przeciw kowid dla małych dzieci, a nawet niemowląt.
 
Paszporty szczepionek będą wymagane, aby wejść do firmy, latać samolotem i korzystać z transportu publicznego.
 
Będą obozy internowania dla nieszczepionych (jak w Australii, Austrii i Kanadzie).
 
Niezaszczepionym odmówi się zatrudnienia.
 
Istnieją tajne porozumienia między rządem, instytucjami elitarnymi i producentami szczepionek
 
Wiele szpitali było albo pustych, albo było mało obłożonych podczas pandemii.
 
Białko kolca ze szczepionki wchodzi do jądra komórki, zmieniając funkcję naprawy DNA komórki.
 
Setki tysięcy ludzi zostało zabitych przez szczepionki, a wiele razy więcej zostało trwale uszkodzonych.
 
Wczesne leczenie mogło uratować życie większości z 700 000 zmarłych.
 
Zapalenie mięśnia sercowego wywołane szczepieniem (któremu początkowo zaprzeczano) jest poważnym problemem i ustępuje w krótkim czasie.
 
Specjalne śmiercionośne partie tych szczepionek są mieszane z masą innych szczepionek przeciwko Covid-19.
 
Kilka z tych twierdzeń osób sprzeciwiających się tym szczepionkom pojawia się teraz na stronie internetowej CDC – większość nadal identyfikowana jest jako „mity”.
Obecnie obszerne dowody potwierdzają, że każdy z tych tak zwanych „mitów” był w rzeczywistości prawdziwy.
Wielu przyznaje się nawet do „świętego szczepionek”, Anthony'ego Fauci.
 
Na przykład, nawet nasz upośledzony umysłowo prezydent powiedział nam, że po przyjęciu szczepionki wszyscy zaszczepieni ludzie mogą zdjąć maski.
Ups!
Niedługo potem powiedziano nam, że zaszczepieni mają wysokie stężenie (miana) wirusa w nosie i ustach (nosogardła) i mogą przenosić wirusa na inne osoby, z którymi się zetkną – zwłaszcza na członków własnej rodziny.
Znowu załóż maski – w rzeczywistości zalecane jest podwójne maskowanie.
Obecnie wiadomo, że zaszczepieni są głównymi nosicielami wirusa, a szpitale są wypełnione zaszczepionymi chorymi i osobami cierpiącymi na poważne komplikacje poszczepienne.[27, 42, 45]
 
Inną taktyką zwolenników szczepionki jest demonizowanie tych, którzy z różnych powodów odrzucają szczepienie.
 
Media odnoszą się do tych krytycznie myślących osób jako „antyszczepionkowców”, „odmawiających szczepień”, „przeciwników szczepionek”, „morderców”, „wrogów większego dobra” i jako tych, którzy przedłużają pandemię.
Byłem zbulwersowany okrutnymi, często bezdusznymi atakami niektórych osób w mediach społecznościowych, gdy rodzic lub ukochana osoba opowiada historię straszliwego cierpienia i ostatecznej śmierci, którą oni lub ich ukochana osoba cierpieli w wyniku szczepień.
Niektórzy psychopaci tweetują, że cieszą się, że ukochana osoba zmarła lub że zmarła osoba zaszczepiona bo była wrogiem dobra a opowiadania o zdarzeniu i powinny zostać zbanowane.
Trudno to pojąć.
Ten poziom okrucieństwa jest przerażający i oznacza upadek moralnego, przyzwoitego i współczującego społeczeństwa.
 
Wystarczająco źle jest, aby społeczeństwo spadło tak nisko, ale media, przywódcy polityczni, administratorzy szpitali, stowarzyszenia medyczne i komisje lekarskie działają w podobny moralnie dysfunkcyjny i okrutny sposób.
 

Logika, rozumowanie i dowody naukowe zniknęły w tym wydarzeniu

 
Czy dowody naukowe, starannie przeprowadzone badania, doświadczenie kliniczne i logika medyczna miały jakikolwiek wpływ na powstrzymanie tych nieskutecznych i niebezpiecznych szczepionek?
Absolutnie nie!
Wciąż trwają drakońskie wysiłki, by zaszczepić wszystkich na planecie (z wyjątkiem elity, pracowników pocztowych, członków Kongresu i innych wtajemniczonych).[31, 62]
 
W przypadku wszystkich innych leków i poprzednich konwencjonalnych szczepionek, które są poddawane przeglądowi przez FDA, niewyjaśnione zgony 50 lub mniej osób skutkowałyby zatrzymaniem dalszej dystrybucji produktu, tak jak miało to miejsce w 1976 r. w przypadku szczepionki przeciwko świńskiej grypie.
Przy ponad 18 000 zgonów zgłoszonych przez system VAERS w okresie 14 grudnia 2020 r. i 31 grudnia 2021 r., a także 139.126 poważnych obrażeń (w tym zgonów) w tym samym okresie i nadal nie ma zainteresowania zatrzymaniem tego śmiertelnego programu szczepień. 61]
Co gorsza, żadna agencja rządowa nie prowadzi poważnego śledztwa w celu ustalenia, dlaczego ci ludzie umierają i są poważnie i trwale ranni przez te szczepionki.
[15, 67]
To, co widzimy, to ciągła seria ukrywania i uchylania się przez producentów szczepionek i ich promotorów.
 
Wojna przeciwko skutecznym, tanim i bardzo bezpiecznym przetworzonym lekom i związkom naturalnym, które ponad wszelką wątpliwość udowodniły, że uratowały miliony istnień ludzkich na całym świecie, nie tylko trwa, ale nasila się.[32, 34, 43]
 
Lekarzom mówi się, że nie mogą zapewnić tych ratujących życie związków swoim pacjentom, a jeśli to zrobią, zostaną usunięci ze szpitala, usuną licencję medyczną lub zostaną ukarani na wiele innych sposobów.
Wiele aptek odmówiło realizacji recept na iwermektynę lub hydroksychlorochinę, pomimo faktu, że miliony ludzi bezpiecznie przyjmowało te leki przez ponad 60 lat w przypadku hydroksychlorochiny i dziesięcioleci na iwermektynę.[33, 36]
Ta odmowa wypełniania recept jest bezprecedensowa i została opracowana przez tych, którzy chcą zapobiec alternatywnym metodom leczenia, opartym na ochronie rozprzestrzeniania się szczepionek na wszystkich.
Kilka firm produkujących hydroksychlorochinę zgodziło się opróżnić swoje zapasy leku, przekazując je do Strategic National Stockpile, co znacznie utrudnia zdobycie tego leku.[33]
Dlaczego rząd miałby to robić, skoro ponad 30 dobrze przeprowadzonych badań wykazało, że lek ten zmniejsza liczbę zgonów z 66% do 92% w innych krajach, takich jak Indie, Egipt, Argentyna, Francja, Nigeria, Hiszpania, Peru, Meksyk i inne?[23]
 
Krytycy tych dwóch ratujących życie leków są najczęściej finansowani przez Billa Gatesa i Anthony'ego Fauci, którzy zarabiają miliony na tych szczepionkach.[48, 15]
 
Aby jeszcze bardziej powstrzymać stosowanie tych leków, przemysł farmaceutyczny i Bill Gates/Anthony Fauci sfinansowali fałszywe badania, aby udowodnić, że hydroksychlorochina jest niebezpiecznym lekiem i może uszkodzić serce.[34]
Aby uczynić ten oszukańczy przypadek, naukowcy podali najbardziej chorym pacjentom z chorobą płuc prawie śmiertelną dawkę leku, w dawce znacznie wyższej niż stosowana u jakiegokolwiek pacjenta z tą chorobą przez dr Kory, McCullough i innych „prawdziwych” i współczujących lekarzy.
Lekarzy, którzy faktycznie leczyli pacjentów z chorobami przewlekłymi.[23]
 
Kontrolowane, psie media oczywiście wbijały się w publiczność opowieściami o śmiertelnym działaniu hydroksychlorochiny, wszystkie z przerażonym spojrzeniem fałszywej paniki.
Wszystkie te historie o niebezpieczeństwach iwermektyny okazały się nieprawdziwe, a niektóre z nich były niewiarygodnie niedorzeczne.[37, 43]
 
Atak na Ivermectin był jeszcze bardziej okrutny niż na hydroksychlorochinę.
Wszystko to i znacznie więcej zostało skrupulatnie opisane w znakomitej nowej książce Roberta Kennedy'ego Jr. — Prawdziwy Anthony Fauci. Bill Gates, Big Pharma i globalna wojna z demokracją i zdrowiem publicznym .[32]
Jeśli naprawdę interesujesz się prawdą i wszystkim, co wydarzyło się od początku tego okrucieństwa, musisz nie tylko przeczytać, ale dokładnie przestudiować tę książkę.
Jest w pełni przywołany i szczegółowo omawia wszystkie tematy.
Jest to ludzka tragedia o biblijnych proporcjach zaprojektowana przez jednych z najbardziej nikczemnych, bezdusznych psychopatów w historii.
 
Miliony zostały celowo zabite i okaleczone, nie tylko przez ten zmodyfikowany wirus, ale także przez samą szczepionkę i drakońskie środki stosowane przez te rządy w celu „kontroli rozprzestrzeniania się pandemii”.
Nie wolno nam ignorować „śmierci z rozpaczy” spowodowanych tymi drakońskimi środkami, które mogą przekroczyć setki tysięcy.

 
W rezultacie miliony ludzi głodowały w krajach trzeciego świata.
W samych Stanach Zjednoczonych z 800 000 zmarłych, jak twierdzi biurokracja medyczna, ponad 600 000 tych zgonów było wynikiem celowego zaniedbania wczesnego leczenia, blokującego stosowanie wysoce skutecznych i bezpiecznych leków o zmienionym przeznaczeniu, takich jak hydroksy- chlorochina i iwermektyna, oraz przymusowe stosowanie śmiertelnych metod leczenia, takich jak remdesivir i stosowanie respiratorów.
Nie obejmuje to zgonów z rozpaczy i zaniedbanej opieki medycznej spowodowanych zamknięciem i środkami szpitalnymi narzuconymi systemom opieki zdrowotnej.
 
Na domiar złego, z powodu nakazów szczepień wśród całego personelu szpitalnego, tysiące pielęgniarek i innych pracowników szpitali zrezygnowało, lub zostało zwolnionych.
Ponadto, jak miało to miejsce w Lewis County Healthcare System, specjalistycznym systemie szpitalnym w Lowville w stanie Nowy Jork, zamknął swój oddział położniczy po rezygnacji 30 pracowników szpitala z powodu katastrofalnych zamówień na szczepionki.
Ironia we wszystkich tych przypadkach rezygnacji polega na tym, że administratorzy bez wahania akceptowali te masowe straty kadrowe, pomimo narzekań o cierpieniu z powodu braku personelu podczas „kryzysu”.
Jest to szczególnie zagadkowe, gdy dowiedzieliśmy się, że szczepionki nie zapobiegały przenoszeniu wirusa, a obecny dominujący wariant ma wyjątkowo niską patogenność.
 

Nauka coraz częściej ujawnia zagrożenia związane ze szczepionkami

 
Podczas gdy większość badaczy, wirusologów, badaczy chorób zakaźnych i epidemiologów została zastraszona, by uciszyć, rosnąca liczba osób o wysokiej uczciwości i ogromnej wiedzy, którzy zabrali głos - aby powiedzieć prawdę – że te szczepionki są śmiertelne.
 
Większość nowych szczepionek musi przejść przez lata szeroko zakrojone testy bezpieczeństwa, zanim zostaną zatwierdzone.
Nowe technologie, takie jak szczepionki mRNA i DNA, wymagają co najmniej 10 lat starannych testów i szeroko zakrojonych obserwacji.
Te nowe tak zwane szczepionki były „testowane” tylko przez 2 miesiące, a następnie wyniki tych testów bezpieczeństwa były i nadal są utrzymywane w tajemnicy.
Zeznania złożone przed senatorem Ronem Johnsonem przez kilku, którzy brali udział w dwumiesięcznym badaniu, wskazują, że praktycznie nie przeprowadzono żadnych działań następczych w stosunku do uczestników badania przed zwolnieniem.[67]
Skargi na komplikacje zostały zignorowane i pomimo obietnic ze strony firmy Pfizer, że wszystkie koszty leczenia na urazy spowodowane przez „szczepionki” zostaną pokryte przez firmę Pfizer, osoby te stwierdziły, że żadne z nich nie zostały opłacone.[66]
Niektóre wydatki na leczenie przekraczają 100 000 dolarów.
 
Przykładem oszustwa firmy Pfizer i innych producentów szczepionek mRNA jest przypadek 12-letniej Maddie de Garay, która uczestniczyła w badaniu bezpieczeństwa przed wydaniem szczepionki Pfizer.
Podczas prezentacji senator Johnson z rodzinami osób poszkodowanych w wyniku szczepionki, jej matka powiedziała o nawracających napadach padaczkowych jej dziecka, że ​​jest teraz przykuta do wózka inwalidzkiego, musi być karmiona przez sondę i doznaje trwałego uszkodzenia mózgu.
W ocenie bezpieczeństwa firmy Pfizer przedłożonej FDA jej jedynym skutkiem ubocznym jest „ból brzucha”.
Każda osoba przedstawiła podobne przerażające historie.
 
Japończycy uciekli się do pozwu FOIA (ustawa o wolności informacji), aby zmusić firmę Pfizer do ujawnienia tajnego badania biodystrybucji.
Powodem, dla którego firma Pfizer chciała zachować ją w tajemnicy, jest to, że wykazało iż firma Pfizer kłamała opinii publicznej i agencjom regulacyjnym na temat losu wstrzykniętej zawartości szczepionki (zawarty w mRNA nośnik nanolipidowy).
Twierdzili, że pozostaje w miejscu wstrzyknięcia (barku), podczas gdy w rzeczywistości ich własne badania wykazały, że szybko rozprzestrzenia się po całym ciele przez krwioobieg w ciągu 48 godzin.
 
Badanie wykazało również, że śmiertelne nośniki nanolipidów zebrały się w bardzo wysokich stężeniach w kilku narządach, w tym w narządach rozrodczych samców i samic, sercu, wątrobie, szpiku kostnym i śledzionie (głównym narządzie odpornościowym).
Najwyższe stężenie było w jajnikach i szpiku kostnym.
Te nośniki nanolipidów również odkładały się w mózgu.
 
 
Dr Ryan Cole , patolog z Idaho, zgłosił dramatyczny wzrost liczby wysoce agresywnych nowotworów wśród zaszczepionych osób (nieopisany w mediach).
Odkrył przerażająco wysoką częstość występowania wysoce agresywnych nowotworów u osób zaszczepionych, zwłaszcza wysoce inwazyjnych czerniaków u młodych ludzi i raka macicy u kobiet.
[26]
Inne doniesienia o aktywacji wcześniej kontrolowanych nowotworów pojawiają się również wśród zaszczepionych pacjentów z rakiem.[47]
Jak dotąd nie przeprowadzono żadnych badań potwierdzających te doniesienia, ale jest mało prawdopodobne, że takie badania zostaną przeprowadzone, przynajmniej badania finansowane z grantów z NIH.
 
Wysokie stężenie białek kolczastych znalezione w jajnikach w badaniu biodystrybucji może bardzo zaburzać płodność u młodych kobiet, zmieniać miesiączkę i narażać je na zwiększone ryzyko raka jajnika.
Wysokie stężenie w szpiku kostnym może również narazić zaszczepionych na wysokie ryzyko białaczki i chłoniaka.
Ryzyko białaczki jest bardzo niepokojące teraz, gdy zaczęli szczepić dzieci już w wieku 5 lat.
Żaden z tych producentów szczepionek przeciwko Covid-19 nie przeprowadził żadnych długoterminowych badań, zwłaszcza w odniesieniu do ryzyka wywołania raka.
Przewlekły stan zapalny jest ściśle związany z indukcją, wzrostem i inwazją raka, a szczepionki stymulują stan zapalny.
 
Pacjentom z rakiem mówi się, że powinni zaszczepić się tymi śmiertelnymi szczepionkami.
Moim zdaniem to szaleństwo.
Nowsze badania wykazały, że ten typ szczepionki wstawia białko kolca do jądra komórek odpornościowych (i najprawdopodobniej wielu typów komórek), a gdy już się tam znajdzie, hamuje dwa bardzo ważne enzymy naprawcze DNA, BRCA1 i 53BP1, których zadaniem jest naprawa uszkodzonego DNA komórki.[29]
Nienaprawione uszkodzenie DNA odgrywa główną rolę w raku.

 
Istnieje dziedziczna choroba zwana xeroderma pigmentosum, w której enzymy naprawcze DNA są uszkodzone.
Te nieszczęsne osoby rozwijają liczne nowotwory skóry i w rezultacie bardzo wysoką zachorowalność na raka narządów.
Tutaj mamy szczepionkę, która robi to samo, ale w mniejszym stopniu.
 
Jeden z wadliwych enzymów naprawczych powodowanych przez te szczepionki nazywa się BRCA1, co wiąże się ze znacznie większą częstością występowania raka piersi u kobiet i raka prostaty u mężczyzn.
 
Należy zauważyć, że nigdy nie przeprowadzono żadnych badań dotyczących kilku krytycznych aspektów tego typu szczepionki.
 
Nigdy nie były testowane pod kątem długotrwałych efektów.
 
Nigdy nie były testowane pod kątem indukcji autoimmunizacji.
 
Nigdy nie zostały odpowiednio przetestowane pod kątem bezpieczeństwa na żadnym etapie ciąży.
 
Nie przeprowadzono żadnych dalszych badań na dzieciach zaszczepionych kobiet.
 
Nie ma długoterminowych badań na dzieciach zaszczepionych kobiet ciężarnych po ich urodzeniu (zwłaszcza w przypadku wystąpienia przełomu neurorozwojowego).
 
Nigdy nie był testowany pod kątem wpływu na długą listę schorzeń:

  ● Cukrzyca 
  ● Choroby serca 
  ● Miażdżyca 
  ● Choroby neurodegeneracyjne 
  ● Efekty neuropsychiatryczne 
  ● Indukcja zaburzeń ze spektrum autyzmu i schizofrenii 
  ● Długotrwała funkcja odpornościowa 
  ● Pionowa transmisja defektów i zaburzeń 
  ● Rak 
  ● Zaburzenia autoimmunologiczne
 

Wcześniejsze doświadczenia ze szczepionkami przeciw grypie wyraźnie pokazują, że badania bezpieczeństwa przeprowadzone przez naukowców i lekarzy klinicznych powiązanych z firmami farmaceutycznymi były zasadniczo albo źle wykonane, albo celowo zaprojektowane, aby fałszywie wykazać bezpieczeństwo i ukryć skutki uboczne i powikłania.
Zostało to radykalnie zademonstrowane we wcześniej wspomnianych fałszywych badaniach mających na celu wykazanie, że hydroksychlorochina i iwermektyna były nieskuteczne i zbyt niebezpieczne w użyciu. [34, 36, 37]
Te fałszywe badania doprowadziły do ​​milionów zgonów i poważnych katastrof zdrowotnych na całym świecie.
Jak stwierdzono, 80% wszystkich zgonów było niepotrzebnych i można było im zapobiec za pomocą niedrogich, bezpiecznych leków o zmienionym przeznaczeniu o bardzo długiej historii bezpieczeństwa wśród milionów, które przyjmowały je przez dziesięciolecia lub nawet całe życie.[43,44]
 
To poza ironią, że ci, którzy twierdzą, że są odpowiedzialni za ochronę naszego zdrowia, zatwierdzili słabo przetestowany zestaw szczepionek, który spowodował więcej zgonów w czasie krótszym niż rok stosowania niż wszystkie inne szczepionki łącznie podane w ciągu ostatnich 30 lat.
Ich wymówką podczas konfrontacji było: „musieliśmy przeoczyć pewne środki bezpieczeństwa, ponieważ była to śmiertelna pandemia”[28, 46].
 
W 1986 roku prezydent Reagan podpisał Narodową Ustawę o Uszkodzeniach Poszczepiennych Dziecięcych, która zapewniła producentom farmaceutycznym szczepionek ogólną ochronę przed sporami o obrażenia wobec rodzin osób poszkodowanych w wyniku szczepień.
Sąd Najwyższy w 57-stronicowej opinii orzekł na korzyść firm produkujących szczepionki, skutecznie pozwalając producentom szczepionek na produkcję i dystrybucję niebezpiecznych, często nieskutecznych szczepionek wśród ludności bez obawy przed konsekwencjami prawnymi.
Sąd nalegał na system odszkodowań za obrażenia poszczepienne, który wypłacił bardzo niewielką liczbę odszkodowań dużej liczbie ciężko rannych osób.
Wiadomo, że o te odszkodowania było bardzo trudno.
Według Administracji ds. Zasobów i Usług Zdrowotnych, od 1988 r. Program Odszkodowań za Uszkodzenia Poszczepienne (VICP) zgodził się wypłacić 3597 odszkodowań spośród 19 098 osób poszkodowanych w wyniku szczepień, które złożyły wnioski na łączną kwotę 3,8 miliarda dolarów.
Było to przed wprowadzeniem szczepionek Covid-19, w których same zgony przewyższają wszystkie zgony związane ze wszystkimi szczepionkami łącznie w okresie ostatnich trzydziestu lat.
 
W 2018 roku (dużo przed pseudopandemią) prezydent Trump podpisał ustawę „right-to-try”, która zezwalała na stosowanie eksperymentalnych leków i wszelkich niekonwencjonalnych metod leczenia w przypadkach ekstremalnych schorzeń.
Jak widzieliśmy w przypadku odmowy wielu szpitali, a nawet ogólnej odmowy ze strony stanów, aby zezwolić na Ivermectin, hydroksychlorochinę, lub inne niezatwierdzone „oficjalne” metody leczenia nawet nieuleczalnych przypadków Covid-19, te nikczemne osoby zignorowały to prawo.
 
Co dziwne, nie zastosowali tej samej logiki ani prawa, jeśli chodzi o iwermektynę i hydroksy-chlorochinę, z których oba przeszły szeroko zakrojone testy bezpieczeństwa w ponad 30 badaniach klinicznych wysokiej jakości i dostarczyły entuzjastycznych raportów na temat skuteczności i bezpieczeństwa w wielu krajach.
Ponadto mieliśmy historię używania tych leków przez ostatnie 60 lat, przez miliony ludzi na całym świecie, z doskonałymi wynikami w zakresie bezpieczeństwa.
Było oczywiste, że grupa bardzo wpływowych ludzi w połączeniu z konglomeratami farmaceutycznymi nie chciała końca pandemii i chciała szczepionek jako jedynej opcji leczenia.
Książka Kennedy'ego przedstawia tę sprawę przy użyciu obszernych dowodów i cytatów.[14, 32]
 
Dr James Thorpe, ekspert w dziedzinie medycyny matczyno-płodowej, wykazuje, że te szczepionki przeciw Covid-19 podawane podczas ciąży spowodowały 50-krotnie wyższą częstość poronień niż w przypadku wszystkich innych szczepionek łącznie. [28]
Kiedy analizujemy jego wykres dotyczący wad rozwojowych płodu, zaobserwowano 144-krotnie wyższą częstość występowania wad rozwojowych płodu po podaniu szczepionek Covid-19 podczas ciąży - w porównaniu ze wszystkimi innymi szczepionkami łącznie.
Jednak American Academy of Obstetrics and Gynecology, oraz American College of Obstetrics and Gynecology popierają bezpieczeństwo tych szczepionek na wszystkich etapach ciąży i wśród kobiet karmiących piersią.
 
Warto zauważyć, że te specjalistyczne grupy medyczne otrzymały znaczne środki finansowe od firmy farmaceutycznej Pfizer.
American College of Obstetrics and Gynecology tylko w czwartym kwartale 2010 roku otrzymał łącznie 11 000 dolarów od samej firmy Pfizer Pharmaceutical.[70]
Finansowanie z dotacji NIH jest znacznie wyższe.[20]
Najlepszym sposobem na utratę tych dotacji jest krytykowanie źródła funduszy, ich produktów lub programów dla zwierząt.
Peter Duesberg, z powodu śmiałości kwestionowania teorii zwierząt domowych Fauci o AIDS wywołanej wirusem HIV, nie otrzymał już żadnego z 30 wniosków o granty, które złożył po upublicznieniu.
Przed tym epizodem, jako wiodącemu autorytetowi w dziedzinie retrowirusów na świecie, nigdy nie odmówiono mu grantu NIH.[39]
Tak działa „skorumpowany” system, mimo że znaczna część dotacji pochodzi z naszych podatków.
 

Gorące partie — zabójcze partie szczepionek

 
Pojawiło się nowe badanie, którego wyniki są przerażające.[25]
Naukowiec z Kingston University w Londynie zakończył obszerną analizę danych VAERs (podwydział CDC, który zbiera dobrowolne dane o powikłaniach poszczepiennych), w której pogrupował zgłoszone zgony po szczepionkach zgodnie z numerami partii szczepionek producenta.
Szczepionki produkowane są w dużych seriach zwanych partiami.
Odkrył, że szczepionki są podzielone na ponad 20 000 partii i że jedna na 200 tych partii jest wyraźnie śmiertelna dla każdego, kto otrzyma szczepionkę z tej partii, która obejmuje tysiące dawek szczepionki.
 
Zbadał wszystkie produkowane szczepionki — firmy Pfizer, Moderna, Johnson and Johnson (Janssen) itp.
Odkrył, że na każde 200 partii szczepionki od Pfizera i innych producentów, jedna partia z 200 okazała się ponad 50 razy bardziej śmiertelna niż szczepionki z innych partii.
Inne partie szczepionek również powodowały zgony i niepełnosprawność, ale nie do tego stopnia.
Te śmiercionośne partie powinny pojawić się losowo wśród wszystkich „szczepionek”, jeśli było to niezamierzone zdarzenie.
Odkrył jednak, że 5% szczepionek odpowiadało za 90% poważnych zdarzeń niepożądanych, w tym zgonów.
Częstość zgonów i poważnych powikłań wśród tych „gorących partii” wahała się od ponad 1000% do kilku tysięcy procent wyższa niż w przypadku porównywalnych, bezpieczniejszych partii.
Jeśli myślisz, że to przypadek – pomyśl jeszcze raz.
To nie pierwszy raz, kiedy „gorące partie” zostały, moim zdaniem, celowo wyprodukowane i rozesłane po całym kraju – zazwyczaj szczepionki przeznaczone dla dzieci.
W jednym z takich skandali „gorące partie” szczepionki znalazły się w jednym Stanie (USA), a szkody natychmiast stały się oczywiste.
Jaka była reakcja producenta?
Nie chodziło o usunięcie śmiercionośnych partii szczepionki.
Nakazał swojej firmie rozrzucić gorące produkty po całym kraju, aby władze nie widziały oczywistego śmiertelnego efektu.
 
Wszystkie partie szczepionki są ponumerowane — na przykład Modera oznacza je takimi kodami, jak 013M20A.
Zauważono, że numery partii kończyły się na 20A lub 21A.
Partie kończące się na 20A były znacznie bardziej toksyczne niż te kończące się na 21A.
Partie kończące się na 20A miały około 1700 zdarzeń niepożądanych, w porównaniu do kilkuset do dwudziestu lub trzydziestu zdarzeń dla partii 21A.
Ten przykład wyjaśnia, dlaczego niektórzy ludzie mieli niewiele powikłań, lub nie wystąpiły żadne działania niepożądane po przyjęciu szczepionki, podczas gdy inni zostali albo zabici, albo poważnie i trwale okaleczeni.
Aby zapoznać się z wyjaśnieniem badacza, wejdź na https://www.bitchute.com/video/6xIYPZBkydsu/
Moim zdaniem te przykłady silnie sugerują celową zmianę produkcji „szczepionki”, aby zawierała śmiercionośne partie.
 
Spotkałem i pracowałem z wieloma osobami zajmującymi się bezpieczeństwem szczepionek i mogę powiedzieć, że nie są oni złymi antyszczepionkowcami, o których się mówi.
Są to wysoce pryncypialni, moralni, współczujący ludzie, z których wielu to najlepsi badacze i ludzie, którzy intensywnie badali tę kwestię.
Robert Kennedy Jr, Barbara Lou Fisher, dr Meryl Nass, profesor Christopher Shaw, Megan Redshaw, dr Sherri Tenpenny, dr Joseph Mercola, Neil Z. Miller, dr Lucija Tomjinovic, dr Stephanie Seneff, dr Steve Kirsch i dr Peter McCullough
, żeby wymienić tylko kilku.
Ci ludzie nie mają nic do zyskania, a wiele do stracenia.
Są zaciekle atakowani przez media, agencje rządowe i elitarnych miliarderów, którzy uważają, że powinni kontrolować świat i wszystkich na nim.
 

Dlaczego Fauci nie chciał przeprowadzać autopsji osób zmarłych po szczepieniu?

 
W tej „pandemii” jest wiele rzeczy, które są bezprecedensowe w historii medycyny.
Jednym z najbardziej zaskakujących jest to, że w szczytowym momencie pandemii przeprowadzono tak niewiele sekcji zwłok, zwłaszcza autopsje całkowite.
Tajemniczy wirus szybko rozprzestrzeniał się po świecie, wybrana grupa osób z osłabionym układem odpornościowym poważnie chorowała i wielu umierało, a jedyny sposób, w jaki moglibyśmy szybko zdobyć jak najwięcej wiedzy o tym wirusie – czyli autopsja, był odradzany.
 
Guerriero zauważył, że do końca kwietnia 2020 r. zmarło około 150 000 osób, jednak wg literatury medycznej przeprowadzono tylko 16 sekcji zwłok.[24]
Wśród nich tylko siedem było autopsjami całkowitymi, a pozostałe 9 to częściowa, lub biopsja igłowa albo biopsja nacinająca.
Dopiero po 170 000 zgonów przez Covid-19 i czterech miesiącach pandemii przeprowadzono pierwszą serię sekcji zwłok, czyli ponad dziesięć.
Dopiero po 280 000 zgonów i kolejnym miesiącu przeprowadzono pierwszą dużą serię sekcji zwłok, w liczbie około 80.[22]
Sperhake, w apelu o przeprowadzenie autopsji bez kwestionowania, zauważył, że pierwsza pełna sekcja zwłok opisana w literaturze wraz z fotomikrografami pojawiła się w czasopiśmie medyczno-prawnym z Chin w lutym 2020 r. [41, 68]
Sperhake wyraził zakłopotanie, dlaczego w czasie kryzysu istniała niechęć do przeprowadzania sekcji zwłok, ale wiedział, że to nie pochodzi od patologów.
Literatura medyczna była zawalona apelami patologa o przeprowadzenie większej liczby sekcji zwłok.[58]
Sperhake zauważył ponadto, że Instytut Roberta Kocha (Niemiecki system monitorowania zdrowia) przynajmniej początkowo odradzał przeprowadzanie sekcji zwłok.
Wiedział również, że w tym czasie 200 uczestniczących instytucji autopsyjnych w Stanach Zjednoczonych przeprowadziło co najmniej 225 sekcji zwłok w 14 stanach.
 
Niektórzy twierdzili, że ten niedobór autopsji wynikał z obawy rządu przed infekcją wśród patologów, ale badanie 225 autopsji przypadków Covid-19 wykazało tylko jeden przypadek infekcji wśród patologa i uznano, że było to zakażenie złapane gdzie indziej.[19]
Guerriero kończy swój artykuł, wzywając do przeprowadzenia większej liczby sekcji zwłok tą obserwacją:
„Ramię w ramię, kliniczni i sądowi patolodzy przezwyciężyli przeszkody w badaniach autopsyjnych u ofiar Covid-19 i w ten sposób uzyskali cenną wiedzę na temat patofizjologii interakcji między SARS-CoV-2 i ludzkie ciało, przyczyniając się w ten sposób do naszego zrozumienia choroby.”[24]
 
Podejrzenie dotyczące niechęci narodów na całym świecie do umożliwienia przeprowadzenia pełnych badań pośmiertnych ofiar Covid-19 może opierać się na przekonaniu, że było to coś więcej niż przypadek.
Wyróżniają się co najmniej dwie możliwości.
Po pierwsze, osoby prowadzące przeobrażenie tego „niepandemicznego” wydarzenia w postrzeganą na całym świecie „śmiertelną pandemię” ukrywały ważną tajemnicę, którą można udokumentować podczas autopsji.
Mianowicie, ile zgonów zostało faktycznie spowodowanych przez wirusa?
Aby wdrożyć drakońskie środki, takie jak obowiązkowe noszenie masek, zamknięcia, niszczenie firm i ostatecznie nakazane przymusowe szczepienia, potrzebowali bardzo dużej liczby zmarłych zarażonych Covid-19.
Strach byłby siłą napędową wszystkich tych destrukcyjnych programów kontroli pandemii.
 
Elder i wsp. w swoim badaniu podzielili wyniki autopsji na cztery grupy.[22]
 
● Pewna śmierć po  Covid-19
● Prawdopodobna śmierć po Covid-19
● Możliwa śmierć po Covid-19
● Nie związana z Covid-19, pomimo pozytywnego testu.

To, co prawdopodobnie niepokoiło, a nawet przerażało inżynierów tej pandemii, to fakt, że autopsje po prostu mogły i pokazały, że wiele z tych tak zwanych zgonów Covid-19 w rzeczywistości wynikło z powodu innych chorób współistniejących.
W ogromnej większości zgłoszonych badań autopsyjnych patolodzy zauważyli wiele chorób współistniejących, z których większość w skrajnych przypadkach może być śmiertelna.
Wcześniej wiedziano, że wirusy przeziębienia mają 8% śmiertelność w domach opieki starców.
 
Ponadto z sekcji zwłok można by uzyskać cenne dowody, które poprawiłyby leczenie kliniczne i mogłyby potencjalnie wykazać śmiertelne skutki protokołów nakazanych przez CDC, których muszą przestrzegać wszystkie szpitale, takich jak stosowanie respiratorów i śmiertelnego, niszczącego nerki leku remdesivir.
Sekcja zwłok wykazała również narastanie błędów medycznych i niską jakość opieki, ponieważ ukrywanie lekarzy na oddziałach intensywnej terapii przed oczami członków rodziny nieuchronnie prowadzi do gorszej jakości opieki, jak donosi kilka pielęgniarek pracujących w tych obszarach.[53–55].
 
Choć wszystko to było złe, to samo dzieje się w przypadku zgonów spowodowanych szczepionką Covid – wykonano bardzo niewiele pełnych sekcji zwłok, aby zrozumieć, dlaczego ci ludzie zmarli.
Tak było do niedawna.
Dwóch wysoko wykwalifikowanych naukowców, dr Sucharit Bhakdi , mikrobiolog i wysoko wykwalifikowany ekspert w zakresie chorób zakaźnych oraz dr Arne Burkhardt, patolog, który jest szeroko publikowanym autorytetem, który był profesorem patologii w kilku prestiżowych instytucjach, niedawno przeprowadziło sekcję zwłok 15 osób, zmarłych po szczepieniu.
To, co odkryli, wyjaśnia, dlaczego tak wielu umiera po szczepieniu i doświadcza uszkodzeń narządów i śmiertelnych zakrzepów krwi.[5]
 
Ustalili, że 14 z piętnastu osób zmarło w wyniku szczepień, a nie z innych przyczyn.
Dr Burkhardt, patolog, zaobserwował liczne dowody ataku immunologicznego na narządy i tkanki osób poddanych autopsji, zwłaszcza na serce.
Dowody te obejmowały rozległą inwazję małych naczyń krwionośnych z ogromną liczbą limfocytów, które po uwolnieniu powodują rozległe zniszczenie komórek.
Zaobserwowano również rozległe uszkodzenia innych narządów, takich jak płuca i wątroba.
Te odkrycia wskazują, że szczepionki powodowały, że organizm sam się atakował ze śmiertelnymi konsekwencjami.
Można łatwo zrozumieć, dlaczego Anthony Fauci, a także urzędnicy zdrowia publicznego i wszyscy, którzy mocno promują te szczepionki, publicznie zniechęcali autopsji zaszczepionych, którzy następnie zmarli.
Można również zauważyć, że w przypadku szczepionek, które zasadniczo nie były testowane przed dopuszczeniem do powszechnego użytku, przynajmniej agencje regulacyjne powinny były być zobowiązane do uważnego monitorowania i analizowania wszystkich poważnych powikłań, a na pewno zgonów, związanych z tymi szczepionkami.
Najlepszym sposobem na to jest wykonanie pełnej autopsji.
 
Podczas gdy z tych autopsji dowiedzieliśmy się ważnych informacji, tak naprawdę potrzebne są specjalne badania tkanek tych, którzy zmarli po szczepieniu na obecność nacieku białka kolczastego w narządach i tkankach.
To byłaby krytyczna informacja, ponieważ taka infiltracja spowodowałaby poważne uszkodzenie wszystkich zaangażowanych tkanek i narządów – zwłaszcza serca, mózgu i układu odpornościowego.
Wykazały to badania na zwierzętach.
U tych zaszczepionych osobników źródłem tych białek wypustek byłyby wstrzyknięte nośniki nanolipidowe mRNA wytwarzającego białko wypustek.
Oczywiste jest, że rządowe władze ds. zdrowia i producenci farmaceutyczni tych „szczepionek” nie chcą, aby przeprowadzono te krytyczne badania, ponieważ opinia publiczna byłaby oburzona i domagałaby się zakończenia programu szczepień i ścigania zaangażowanych osób, które to ukrywały.
 

Wnioski

 
Wszyscy przeżywamy jedną z najbardziej drastycznych zmian w naszej kulturze, systemie gospodarczym, a także systemie politycznym w historii naszego narodu i reszty świata.
 
Powiedziano nam, że nigdy nie wrócimy do „normalności” i że wielki reset został zaprojektowany, aby stworzyć „nowy porządek świata”.
To wszystko zostało nakreślone przez Klausa Schwaba, szefa Światowego Forum Ekonomicznego, w jego książce „Wielki reset”.[66]
Ta książka daje wiele wglądu w sposób myślenia utopistów, którzy z dumą twierdzą, że ten pandemiczny „kryzys” jest ich drogą do wprowadzenia nowego świata.
Ten nowy porządek świata był na deskach kreślarskich elitarnych manipulatorów od ponad wieku. [73, 74]
W tym artykule skoncentrowałem się na niszczących skutkach, jakie wywarło to na system opieki medycznej w Stanach Zjednoczonych, ale obejmuje również większość świata zachodniego.
W poprzednich artykułach omawiałem powolną erozję tradycyjnej opieki medycznej w Stanach Zjednoczonych oraz sposób, w jaki system ten stawał się coraz bardziej zbiurokratyzowany i zdyscyplinowany.
„Pandemia” z dnia na dzień zmieniła nasz system opieki zdrowotnej.
 
Jak widzieliście, w tym systemie miała miejsce bezprecedensowa seria wydarzeń. Na przykład administratorzy szpitali przyjęli pozycję dyktatorów medycznych, nakazując lekarzom przestrzeganie protokołów pochodzących nie od osób mających duże doświadczenie w leczeniu tego wirusa, ale raczej od biurokracji medycznej, która nigdy nie leczyła ani jednego pacjenta z COVID-19.
Obowiązek stosowania respiratorów na OIOM-ie Covid-19 został na przykład narzucony we wszystkich systemach medycznych, a odstępujący lekarze zostali szybko usunięci ze swoich stanowisk jako opiekunowie, pomimo wykazania przez nich znacznie ulepszonych metod leczenia.
Ponadto lekarzom narzucono, aby stosowali lek remdesivir pomimo jego udowodnionej toksyczności, braku skuteczności i wysokiego wskaźnika powikłań.
Powiedziano im, aby używali leków, które upośledzają oddychanie i maskują każdego pacjenta, pomimo upośledzenia oddychania pacjenta.
W każdym przypadku ci, którzy odmówili wykorzystywania swoich pacjentów, byli usuwani ze szpitala, a nawet tracili licencję – lub gorzej.
 
Po raz pierwszy we współczesnej historii medycznej wczesne leczenie tych zakażonych pacjentów zostało zignorowane w całym kraju.
Badania wykazały, że wczesne leczenie, zainicjowane przez niezależnych lekarzy, uratowało 80% większej liczby tych zarażonych osób. [43, 44]
Wczesne leczenie mogło uratować ponad 640 000 istnień ludzkich w trakcie tej „pandemii”.
Pomimo demonstracji skuteczności tych wczesnych terapii, siły kontrolujące opiekę medyczną kontynuowały tę destrukcyjną politykę.
 
Rodzinom nie wolno było widywać się z bliskimi, co zmuszało te bardzo chore osoby w szpitalach do samotnego stawiania czoła własnej śmierci.
Aby dodać obrazę do obrażeń, pogrzeby były ograniczone do kilku pogrążonych w żałobie członków rodziny, którym nie wolno było nawet siedzieć razem.
Przez cały czas duże sklepy, takie jak Walmart i Cosco, mogły działać przy minimalnych ograniczeniach.
Pacjentom domów opieki również nie wolno było odwiedzać rodzin, ponownie zmuszając ich do samotnej śmierci.
Przez cały czas w wielu Stanach, najbardziej przejrzystych - jak w stanie Nowy Jork, zarażone osoby starsze celowo przenoszono ze szpitali do domów opieki, co skutkowało bardzo wysokimi wskaźnikami śmiertelności tych mieszkańców domów opieki.
Na początku tej „pandemii” ponad 50% wszystkich zgonów miało miejsce w domach opieki.
 
W czasie tej „pandemii” media, urzędnicy ds. zdrowia publicznego, biurokracje medyczne (CDC, FDA i WHO) i stowarzyszenia medyczne karmili nas niekończącą się serią kłamstw, wypaczeń i dezinformacji.
Lekarze, naukowcy i eksperci od leczenia zakaźnego, którzy tworzyli stowarzyszenia mające na celu opracowanie skuteczniejszych i bezpieczniejszych terapii, byli regularnie demonizowani, nękani, zawstydzani, poniżani i doświadczali utraty licencji, przywilejów szpitalnych, a przynajmniej w jednym przypadku, nakaz poddania się badaniom psychiatrycznym.[2, 65, 71]
 
Podczas tego wydarzenia Anthony Fauci utrzymał w zasadzie całkowitą kontrolę nad wszystkimi formami opieki medycznej, w tym nalegał, aby leki, z których czerpał korzyści, były stosowane przez wszystkich lekarzy.
Nakazał noszenie masek, mimo że początkowo śmiał się z używania masek do filtrowania wirusa.
Gubernatorzy, burmistrzowie i wiele firm bez wątpienia wykonywało jego rozkazy.
 
Stosowane drakońskie środki, maskowanie, blokowanie, testowanie niezainfekowanych, stosowanie niedokładnego testu PCR, dystans społeczny i śledzenie kontaktów okazały się być mało przydatne lub nie miały żadnego zastosowania podczas poprzednich pandemii, jednak wszystkie próby odrzucenia tych metod bezskutecznie.
Niektóre Stany zignorowały te drakońskie rozkazy i miały tyle samo, lub mniej przypadków, a także zgonów, jak Stany z najściślej egzekwowanymi środkami.
Ponownie, żadna ilość dowodów ani oczywistych demonstracji w tym zakresie nie miała żadnego wpływu na zakończenie tych społecznie destrukcyjnych środków.
Nawet gdy całe kraje, takie jak Szwecja, które unikały wszystkich tych środków, wykazywały takie same wskaźniki zakażeń i hospitalizacji jak kraje stosujące najsurowsze, bardzo drakońskie środki, nie nastąpiła żadna zmiana polityki ze strony instytucji kontrolujących.
Żadna ilość dowodów niczego nie zmieniła.
 
Eksperci w dziedzinie psychologii destrukcyjnych wydarzeń, takich jak załamania gospodarcze, wielkie katastrofy i wcześniejsze pandemie wykazali, że drakońskie środki wiążą się z ogromnymi kosztami w postaci „śmierci z rozpaczy” i dramatycznego wzrostu poważnych zaburzeń psychicznych.
Skutki tych środków pandemicznych na rozwój układu nerwowego dzieci są katastrofalne i w dużej mierze nieodwracalne.
 
Z biegiem czasu dziesiątki tysięcy ludzi mogą umrzeć w wyniku tych uszkodzeń.
Nawet gdy te przewidywania zaczęły się pojawiać, kontrolerzy tej „pandemii” kontynuowali plan pełną parą.
Drastyczny wzrost liczby samobójstw, wzrost otyłości, wzrost używania narkotyków i alkoholu, pogorszenie wielu środków zdrowotnych i przerażający wzrost zaburzeń psychicznych, zwłaszcza depresji i lęków, zostały zignorowane przez urzędników kontrolujących to wydarzenie.
 
W końcu dowiedzieliśmy się, że wiele zgonów było wynikiem zaniedbań medycznych.
Osoby z przewlekłymi schorzeniami, cukrzycą, rakiem, chorobami układu krążenia i chorobami neurologicznymi nie były już właściwie obserwowane w ich klinikach i gabinetach lekarskich.
Operacje inne niż nagłe zostały wstrzymane.
Wielu z tych pacjentów wolało umrzeć w domu, zamiast ryzykować pójście do szpitali, a wielu uważało szpitale za „domy śmierci”.
 
Zapisy dotyczące zgonów wykazały, że nastąpił wzrost zgonów wśród osób w wieku 75 lat i starszych, co można wyjaśnić głównie infekcjami Covid-19, ale w przypadku osób w wieku od 65 do 74 lat liczba zgonów wzrosła na długo przed wybuchem pandemii.
W wieku od 18 do 65 lat dane pokazują szokujący wzrost liczby zgonów innych niż na Covid-19.
Niektóre z tych zgonów zostały wyjaśnione dramatycznym wzrostem liczby zgonów związanych z narkotykami, o około 20 000 więcej niż w 2019 r.
Zgony związane z alkoholem również znacznie wzrosły, a zabójstwa wzrosły o prawie 30% w grupie 18-65 lat.
 
Szef firmy ubezpieczeniowej OneAmerica stwierdził, że ich dane wskazują, że śmiertelność osób w wieku od 18 do 64 lat wzrosła o 40% w odniesieniu do okresu przed pandemią[21].
Scott Davidson, dyrektor generalny firmy, stwierdził, że stanowi to najwyższy wskaźnik zgonów w historii firm ubezpieczeniowych, które każdego roku zbierają obszerne dane na temat zgonów.
Davidson zauważył również, że tak wysoki wzrost śmiertelności nigdy nie był odnotowany w historii gromadzenia danych na temat zgonów.
Wcześniejsze katastrofy o monumentalnym zasięgu zwiększyły śmiertelność nie więcej niż 10 procent, a 40% jest bezprecedensowe.
 
Dr Lindsay Weaver, dyrektor medyczny stanu Indiana, stwierdził, że liczba hospitalizacji w stanie Indiana jest wyższa niż w jakimkolwiek momencie w ciągu ostatnich pięciu lat.
Ma to kluczowe znaczenie, ponieważ szczepionki miały znacznie zmniejszyć liczbę zgonów, ale stało się odwrotnie.
Szpitale są zalewane komplikacjami poszczepiennymi i ludźmi w krytycznym stanie z powodu zaniedbań medycznych spowodowanych przez blokady i inne środki pandemii. [46, 56]
 
Ogromna liczba tych osób umiera teraz, a gwałtowny wzrost nastąpił po wprowadzeniu szczepionek.
Kłamstwa płynące od tych, którzy mianowali się dyktatorami medycznymi, są nieskończone.

Najpierw powiedziano nam, że blokada potrwa tylko dwa tygodnie, a trwała ponad rok.
Wtedy powiedziano nam, że maski są nieskuteczne i nie trzeba ich nosić.
Szybko to się odwróciło.

Potem powiedziano nam, że maska ​​z tkaniny jest bardzo skuteczna, a teraz tak nie jest i wszyscy powinni nosić maskę N95, a wcześniej powinni podwoić maskę.

Powiedziano nam, że jest poważny niedobór respiratorów, a potem odkrywamy, że nieużywane leżą w magazynach i na miejskich wysypiskach, wciąż w skrzyniach do pakowania.
Poinformowano nas, że szpitale są w większości wypełnione nieszczepionymi, a później okazało się, że na całym świecie jest dokładnie odwrotnie.
Powiedziano nam, że szczepionka była skuteczna w 95%, tylko po to, by dowiedzieć się, że w rzeczywistości szczepionki powodują postępującą erozję odporności wrodzonej.
 
Po wydaniu szczepionek kobietom powiedziano, że są one bezpieczne we wszystkich stanach ciąży, tylko po to, by dowiedzieć się, że podczas „testów bezpieczeństwa” przed wypuszczeniem szczepionki nie przeprowadzono żadnych badań dotyczących bezpieczeństwa podczas ciąży.

Powiedziano nam, że staranne testy na ochotnikach przed zatwierdzeniem przez EUA do użytku publicznego wykazały ekstremalne bezpieczeństwo szczepionek, tylko po to, by dowiedzieć się, że te nieszczęsne osoby nie były obserwowane, a komplikacje medyczne spowodowane przez szczepionki nie zostały opłacone i media to wszystko relacjonowały [67]

Dowiedzieliśmy się również, że producenci farmaceutyczni szczepionek zostali poinformowani przez FDA, że dalsze testy na zwierzętach są niepotrzebne (ogólnie publiczne będą świnki morskie).
Niewiarygodne, powiedziano nam, że nowe szczepionki mRNA firmy Pfizer zostały zatwierdzone przez FDA, co było sprytnym oszustwem, ponieważ to inna szczepionka została zatwierdzona (wspólna), a nie ta, która jest używana, szczepionka BioNTech.
Zatwierdzona szczepionka komirnaty nie była dostępna w Stanach Zjednoczonych.
Krajowe media poinformowały opinię publiczną, że szczepionka Pfizera została zatwierdzona i nie jest już klasyfikowana jako eksperymentalna, to rażące kłamstwo.

Te śmiercionośne kłamstwa trwają nadal.
Nadszedł czas, aby powstrzymać to szaleństwo i postawić tych ludzi przed wymiarem sprawiedliwości.
 

Russell L. Blaylock  jest emerytowanym neurochirurgiem w Teoretical Neuroscience Research, LLC, Ridgeland, Mississippi, Stany Zjednoczone.

Uwagi
 
1. Abelson R. Dzięki pomocy federalnej Covid, duże sieci szpitali wykupują konkurencję. https://www.nytimes.com/2021/05/21/health/covid-bailout-hospital-merger.html.
 
2. Albright L. Niezgodność medyczna i jej prześladowanie. https://brownstone.org/articles/medical-nonconformaity-and-its-persecution [Ostatni dostęp: 06.02.2022].
 
3. Ausman JI, Blaylock RL.editors. Wirus Chin. Jaka jest prawda?. Stany Zjednoczone: James I. i Carolyn R. Ausman Education Foundation (AEF); 2021. s.
 
4. Beder A, Buyukkocak U, Sabuncuoglu H, Keskil ZA, Keskil S. Wstępny raport na temat odtleniania wywołanego maską chirurgiczną podczas poważnej operacji. Neurocyrugia. 2008. 19:
 
5. Bhakdi S. Prezentacja wyników autopsji. https://www.brighteon.com/4b6cc929-f559-4577-b4f8-3b40f0cd2f77 Prezentacja patologii na temat ustaleń https://pathologie-konferenz.de/en [Ostatni dostęp: 06.02.2022].
 
6. Blaylock RL. Pandemia Covid-19: jaka jest prawda? Surg Neurol Inter. 2021. 12:
 
7. Blaylock RL. Narodowe Ubezpieczenie Zdrowotne (część 1): socjalistyczny koszmar. 19 sierpnia 2009 https://haciendapublishing.com/national-health-insurance-part-i-the-socialist-nightmare-by-russell-l-blaylock-md [Ostatni dostęp: 06.02.2022].
 
8. Blaylock RL. Regimentacja w medycynie i jej cena dla człowieka (część 1 i 2) Wydawnictwo Hacienda. p.
 
9. Blaylock RL. Kiedy odrzucenie ortodoksji staje się chorobą psychiczną. 15 sierpnia 2013 https://haciendapublishing.com/when-rejecting-orthodoxy-becomes-a-mental-illness-by-russell-l-blaylock-md [Ostatni dostęp: 06.02.2022].
 
10. Bloche MG. Przejęcie korporacyjne Szpitali Klinicznych. https://scholarship.law.georgetown.edu/cgi/viewcontent.cgi?referer=https://www.google.com/&httpsredir=1&article=1731&context=facpub [Ostatni dostęp: 06.02.2022].
 
11. Bosh X, Ross JS. Ghostwriting: Zbadaj niewłaściwe postępowanie, plagiat lub złoto głupców. Amer J. Med. 2012. 125: 324-6
 
12. Breggin PR, Breggin GR.redakcja. Najlepsze czasopisma medyczne sprzedają swoje dusze. Breggin PR, Breggin GR. Covid-19 i globalne drapieżniki: jesteśmy ofiarą. Ithaca, NY: Lake Edge Press; 2021. s. 285-292
 
13. redaktorsp.
 
14. Bulik BS. Top 10 wydających reklamy w Big Pharma w 2020 roku. Fierce Pharma 19 kwietnia 2021 https://www.fiercepharma.com/special-report/top-10-ad-spenders-big-pharma-for-2020 [Ostatni dostęp na 2022 06 lutego].
 
15.
 
16. Chughtai AA, Stelzer-Braid S, Rawlinson W, Pontivivi G, Wang Q, redaktorzy Pan Y. Zanieczyszczenie wirusami dróg oddechowych na zewnętrznej powierzchni maski medycznej używanej przez szpitalnych pracowników służby zdrowia. BMC Infect Dis. 2019. s.
 
17. Szpitale Coleman-Lochner LUS pogrążyły się w finansowej ruinie, gdy pielęgniarki zrezygnowały z pracy podczas pandemii. 21 grudnia 2021 https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-12-21/us-hospitals-push-to-financial-ruin-as-nurses-quit-en-masse [Ostatni dostęp 2022 06 lutego].
 
18. D'Souza K. Pandemia mogła obniżyć IQ dziecka, mówi EdSource. https://edsource.org/2021/pandemic-may-have-lowered-baby-iq-study-says/661285. [Ostatni dostęp: 2022, 06 lutego].
 
19. Davis GG, Williamson AK. Ryzyko przeniesienia wirusa Covid-19 podczas autopsji. Laboratorium Arch Path Med. 2020. 144: 1445a-1445
 
20. Departament Zdrowia i Opieki Społecznej: Część 1. Informacje ogólne. https://grants.nih.gov/grants/guide/rfa-files/RFA-HD-20-013.html [Ostatni dostęp: 06.02.2022].
 
21. Redakcja Durdena T. Dyrektor generalny ds. ubezpieczeń na życie mówi, że liczba zgonów wśród osób w wieku od 18 do 64 lat wzrosła o 40%. Raport Tylera Durdena. 2022. s.
 
22. Starszy C, Schroder AS, Aepfelbacher M, Fitzek A, Heinemann A, Heinrich F. Umieranie z zakażeniem SARS-CoV-2 badanie autopsji pierwszych 80 kolejnych przypadków w Hamberg w Niemczech. Inter J Legal Med. 2020. 134: 1275-84
 
23. Front Line Covid Critical Care Alliance. https://covid19criticalcare.com [Ostatni dostęp: 2022, 06 lutego].
 
24. Gueriero M. Ograniczenie autopsji podczas epidemii Covid-19 we Włoszech. Roztropność czy strach? Patologiczna. 2020. 112: 172-3
 
25. Nadzieja JR.redaktorzy. Nagła śmierć z powodu „gorącego losu” – dr. Michael Yeadon uruchamia alarm. Recenzja pustyni. 2022. s.
 
26. Lekarz Huff E. Idaho donosi, że „20-krotny wzrost” zachorowań na raka wśród osób „zaszczepionych” na krukowicę. https://www.naturalnews.com/2021-09-14-idaho-doctor-20times-increase-cancer-vaccinated-covid.html [Ostatni dostęp: 06.02.2022].
 
27. Ioannou P, Karakonstantis S, Astrinaki E, Saplamidou S, Vitsaxaki E, Hamilos G. Przenoszenie SARS-C0V-2 wariant B1.1.7 wśród zaszczepionych pracowników służby zdrowia. Zainfekuj Dis. 2021. s. 1-4
 
28. Wywiad Jamesa Thorpe'a przeprowadzony przez dr Steve'a Kirscha. Rumble https://rumble.com/vru732-dr.-james-thorp-on-medical-censorship.html [Ostatni dostęp: 2022, 06 lutego].
 
29. Jiang H, Mei YF. Białko wypustkowe SARS-CoV-2 zaburza naprawę uszkodzeń DNA i hamuje rekombinację V(D)J in vitro. Wirusy. 2021. 13: 2056
 
30. Jimenez JVigdor N. Covid-19 wiadomości: Ponad 150 pracowników szpitala w Teksasie zostaje zwolnionych lub rezygnuje z mandatów na szczepionki. https://www.nytimes.com/live/2021/06/22/world/covid-vaccine-coronavirus-mask [Ostatni dostęp: 06.02.2022].
 
31. Katz E. Postal stara się o tymczasowe zwolnienie z mandatu Bidena do wykonywania szczepień lub badań. https://www.govexec.com/workforce/2022/01/postal-service-seeks-temporary-exemption-bidens-vaccine-or-test-mandate/360376 [Ostatni dostęp: 06.02.2022].
 
32. Redakcja Kennedy'ego R. Prawdziwy Anthony Fauci. Bill Gates, Big Pharma i globalna wojna z demokracją i zdrowiem publicznym. Wydawnictwo Skyhorse; 2021. s. 24-29
 
33. Kennedy RF.redaktorsp. 24-25
 
34. Kennedy RF.redaktorsp. 26-30
 
35. Kennedy RF.redaktorsp. 32
 
36. Kennedy RF.redaktorsp. 35-56
 
37. Kennedy RF.redaktorsp. 47-56
 
38. Kennedy RF.redaktorsp. 135
 
39. Kennedy RF.redaktorsp. 217
 
40. Lee M. University of Florida znajduje niebezpieczne patogeny na dziecięcej masce na twarz. NTD https://www.ntd.com/university-of-florida-lab-finds-dangerous-pathogens-on-childrens-face-masks_630275.html [Ostatni dostęp: 06.02.2022].
 
41. Liu Q, Wang RS, Qu GQ, Wang YY, Liu P, Zhu YZ. Raport z badań ogólnych z autopsji śmierci Covid-19. Fa Yi Xue Za Zhi. 2020. 36: 21-23
 
42. Loffredo J. W pełni zaszczepione są „Superspreaders” Covid, mówi wynalazca technologii mRNA. https://childrenshealthdefernce.org/defender/justin-Williams-Robert-Malone-fully-vaccinated-covid-super-spreaders [Ostatni dostęp: 06.02.2022].
 
43. Marik PE, Kory P, Varon J, Iglesias J, Meduri GU. Protokół MATH+ do leczenia zakażenia SARS-CoV-2: uzasadnienie naukowe. Exp rev Ant-infective Ther. 2020. s.
 
44. McCullough P, Kelly R, Ruocco G, Lerma E, Tumlin J, Wheeland KR. Patofizjologiczne podstawy i przesłanki wczesnego leczenia ambulatoryjnego zakażenia SARS-CoV-2 (COVID-19). Amer J. Med. 2021. 134: 16-22
 
45. Redaktorzy McCullough. Badanie: W pełni zaszczepieni pracownicy służby zdrowia przenoszą 251 razy miano wirusa, stanowią zagrożenie dla nieszczepionych pacjentów, Współpracownicy. p.
 
46. ​​McCullough P. „Jesteśmy w środku poważnej katastrofy biologicznej”: ekspert Covid, dr Peter McCullough. https://www.lifesitenews.com/news/were-in-the-middle-of-a-major-biological-catastrophe-top-covid-doc-mccullough/?_kx=9EtupqemhhFXJ1kgCo9W3xUNfwrkqB5nT7V2H15fWXUnA%3D dostęp [. 2022 06 lutego].
 
47. McGovern C. Tysiące donoszą o rozwoju nieprawidłowych guzów po zastrzykach z Covid. 1 listopada 2021 r. https://www.lifesitenews.com/news/thousands-report-developing-abnormal-tumors-following-covid-shots [Ostatni dostęp 6 lutego 2022 r.].
 
48. Mercola J. Bill Gates i Anthony Fauci: „potężne, nikczemne” partnerstwo. https://childrenshealthdefense.org/defender/rfk-jr-the-real-anthony-fauci-bill-gates [Ostatni dostęp: 2022, 06 lutego].
 
49. Moffatt B, Elliott C. Ghost Marketing: firmy farmaceutyczne i artykuły w czasopismach o duchach. Persp Biol Med. 2007. 50: 18-31
 
50. Redakcja C. Mulvany. Covid-19 pogłębia bankructwo zagrożonych szpitali. Stowarzyszenie Zarządzania Finansami Opieki Zdrowotnej. 2020. s.
 
51. Muoio D. Ilu pracowników straciło szpitale w związku ze szczepieniami?. https://www.fiercehealthcare.com/hospitals/how-many-employees-have-hospitals-lost-to-vaccine-mandates-numbers-to-far [Ostatni dostęp: 06.02.2022].
 
52. Nalivaeva NN, Turner AJ, Zhuravin IA. Rola niedotlenienia prenatalnego w rozwoju mózgu, funkcjach poznawczych i neurodegeneracji. Przód Neurosci. 2018. s.
 
53. Nicole Sirotek opowiada o tym, co widziała na pierwszej linii frontu w Nowym Jorku. # Morderstwo. https://rumble.com/vt7tnf-registered-nurse-nicole-sirotek-shares-co-saw-on-the-front-lines-in-n.html [Ostatni dostęp: 06.02.2022].
 
54. Noether MMat S. Korzyści z fuzji szpitali: opinie liderów szpitali i analiza ekonometryczna. Styczeń 2017 https://www.aha.org/guidesreports/2017-01-24-hospital-merger-benefits-views-hospital-leaders-and-econometric-analysis [Ostatni dostęp: 06.02.2022].
 
55. Zeznanie pielęgniarki Colette Martin przed Izbą Reprezentantów Luizjany. https://www.youtube.com/watch?v=cBwnIRUav5I [Ostatni dostęp: 06.02.2022].
 
56. Siostra Dani: To protokoły szpitalne Covid-19 zabijają ludzi. https://rumble.com/vqs1v6-nurse-dani-its-the-covid-19-hospital-protocols-are-killing-people.html [Ostatni dostęp: 06.02.2022].
 
57. Klinika Parpia R. Mayo zwalnia 700 pracowników za odmowę przyjęcia szczepień przeciwko Covid-19. https://thevaccinereaction.org/2022/01/mayo-clinic-fires-700-employees-for-refusing-to-get-covid-19-vaccinations [Ostatni dostęp: 06.02.2022].
 
58. Zgony Pomara C, Li Volti G, Cappello F. Covid-19: czy jesteśmy pewni, że to zapalenie płuc? Proszę, sekcja zwłok, sekcja zwłok, sekcja zwłok!. J Clin Med. 2020. s.
 
59. .redaktorzy. Redakcja posta Facebook przyznaje się do prawdy: „Weryfikacja faktów” to tylko (lewa) opinia. Poczta nowojorska. p.
 
60. Rancourt DG. Maska nie działa. Przegląd nauki istotnej dla polityki społecznej covid-19. https://archive.org/details/covid-censorship-at-research-gate-2 [Ostatni dostęp: 06.02.2022].
 
61. Redshaw M.redaktorzy. Jak doniesienia o urazach po szczepionkach Covid blisko 1 miliona. CDC, FDA clear Pfizer, dopalacze Moderna dla wszystkich dorosłych. p.
 
62. Redakcja Roche D. Członkowie Kongresu i ich pracownicy są zwolnieni z mandatu firmy Biden w zakresie szczepień, Newsweek 9/10/21 Redakcja Boston Herald. Redakcja: Elity polityczne zwolnione z mandatów szczepiennych. Bostoński Herold. 2021. s.
 
63. Ross E. Jak taktyki PR firm farmaceutycznych wypaczają prezentację badań medycznych. https://www.theguardian.com/science/2011/may/20/drug-companies-ghost-writing-journalism [Ostatni dostęp: 06.02.2022].
 
64. Saul S. Ghostwriters wykorzystani w badaniach Vioxx, mówi artykuł. 15 kwietnia 2008 https://www.fpparchive.org/media/documents/public_policy/Ghostwriters%20Used%20in%20Vioxx%20studies_Stephanie%20Saul_Apr%2015,%202008_The%20New%20Times.pdf [Ostatni dostęp: 6 lutego 2022] .
 
65. Saxena V. Lekarze tracą licencję lekarską. Nakazano mieć Psych Eval dla Ivermectin Scrits, dzieląc się „dezinformacją” Covida. Dostępne pod adresem: https://bizpacreview.com/2022/01/16/doctor-loses-license-orderedto-have-psych-eval-for-prescribing-ivermectin-sharining-covid-falsehoods-1189313. [Ostatni dostęp: 2022, 06 lutego].
 
66. Schwab K, Redakcja Mallereta. Pandemia Covid-19 i wielki reset. Forum Publishing 2020 Światowe Forum Ekonomiczne. Kolonia/Genewa: s.
 
67. Senator Ron Johnson o urazach spowodowanych szczepionką Covid-19 u badanych. https://www.youtube.com/watch?v=6mxqC9SiRh8 [Ostatni dostęp: 06.02.2022].
 
68. Sperhake JP. Sekcja zwłok Covid-19 nie żyje? Absolutnie!. Medycyna Prawna 2020. s.
 
69. Svab P.redaktorzy. Gwałtowny wzrost zgonów wśród Amerykanów w wieku 18-49 lat. Czasy Epoki. p.
 
70. Amerykański raport o finansowaniu organizacji medycznych, naukowych, pacjentów i obywatelskich: Pfizer: czwarty kwartał 2010 r. https://cdn.pfizer.com/pfizercom/responsibility/grants_contributions/pfizer_us_grants_cc_q4_2010.pdf [Ostatni dostęp: 06 lutego 2022].
 
71. Vivek Saxena. Lekarze tracą licencję, nakazują przeprowadzenie ewaluacji psychologicznej dla scenariuszy Ivermectin, dzieląc się „dezinformacją” Covida. https://www.bizpacreview.com/2022/01/16/doctor-loses-license-ordered-to-have-psych-eval-for-prescribing-ivermectin-sharing-covid-falsehoods-1189313.
 
72. Westendorf AM. Niedotlenienie wzmacnia immunosupresję poprzez hamowanie funkcji efektorowych komórek T CD4+ i promowanie aktywności Treg. Fizjol Komórkowy Biochem. 2017. 41: 1271-84
 
73. Wood PM.editors. Technocracy: Trudna droga do porządku światowego. Spójne publikowanie; 2018. s.
 
74. Wood PM.editors. Technocracy Rising: koń trojański globalnej transformacji. Spójne publikowanie; 2015. s.
 
 

Źródło:
https://surgicalneurologyint.com/surgicalint-articles/covid-update-what-is-the-truth/
5 maj 2022

Russell L. Blaylock 

  

Komentarze

  

Archiwum

Program
lipiec 20, 2003
przesłała Elżbieta
Majcher
marzec 9, 2005
Odchylenie prawicowo-nacjonalistyczne
wrzesień 24, 2007
Gregory Akko
"Prawo rasy wyższej"
sierpień 13, 2007
przysłał ICP
Dwulicowy Napoleon, Pierwszy Pułk Szwoleżerów etc.
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Erotyczna Solidarność
wrzesień 6, 2005
Katastrofa na wschodzie
sierpień 6, 2006
Adam Wielomski
Sekcja filmowcow amatorow w 3miescie oraz nowy przeglad filmow amatorskich w kategori "sensacja"
styczeń 30, 2004
NICO
Pakistan traktowany jak republika bananowa w celu pacyfikacji Afganistanu
wrzesień 15, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Karuzela Szmaciaków
wrzesień 26, 2003
"Sierpień 80": rząd nie konsultował reform
grudzień 3, 2002
PAP
Miś więcej wart od menela
październik 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nie tylko Kwaśniewski potrafi dbać o swe interesy
luty 11, 2006
Dziennik Polski
Pozorny spokój
wrzesień 9, 2003
Jacek Zieliński
Opowieść o papieżu i oszuście
lipiec 30, 2008
Krzysztof Winnicki
Uważamy za skandal, że polskie władze doprowadzają do poważnego konfliktu z Niemcami i Francją.
marzec 20, 2003
PAP
VII rocznica agresji NATO na Jugosławię
marzec 23, 2006
Tadeusz Samitowski
Chiny wygrały z USA w... kasynie
luty 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
Po raz kolejny oszukani przez UE
luty 4, 2003
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media