ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
więcej ->

 
 

Wpisywanie informacji do encyklopedii Wikipedia











Wpisuję do Wikipedii i zobaczymy co z tego wyniknie:
Iwo Cyprian Pogonowski (ur. 3 września 1921 we Lwowie), inżynier budowlany i przemysłowy, historyk-autor atlasów i słowników, publicysta polonijny (autor ponad 700 artykułów), znany z krytyki łamania praw człowieka w Palestynie (zwłaszcza według instrukcji izraelskich kapelanów wojskowych) oraz krytyk publikacji zniesławiających Polskę i Polaków w U.S.A.



Iwo Cyprian Pogonowski, autor ilustrowanej, 440 stron książki-atlasu historycznego, o dużym formacie pod tytułem: „Żydzi w Polsce: Uformowanie się Narodowości Żydowskiej od Congressus Judaicus w Polsce do Knessetu w Izraelu," („Jews In Poland: The Rise of Jews as a Nation from Congressus Judaicus In Poland to the Knesset in Isarel."). W przeciwieństwie do szerzonych w Ameryce publikacji, przeważnie niesprawiedliwie ujemnych dla Polski i Polaków.



Kolega autora z gimnazjum z Warszawy a, pó?niej doradca prezydenta Ronalda Regana, Richard Pipes, profesor historii w Harvard University, a w latach 1981-1982 Dyrektor Spraw Wschodniej Europy, w National Security Council, w Białym Domu, napisał we wstępie do tej książki:



„Mimo tego, że Hitler wybrał Polskę jako główne miejsce zagłady Żydów...nigdy, nikt nie powinien błędnie wierzyć, że Holocaust był dokonany przez Polaków. Również nie można ignorować faktu, że trzy miliony Polaków zginęło z rąk Niemców."



Opinie historyków wydrukowane na okładce powyższej książki:



Anthony Polonsky, Professor of International History at the London School of Economics and Political Science; Professor of Jewish History at Brandeis University:
"Od dawna odczuwało się potrzebę dobrego atlasu historycznego opisującego historię Żydów w Polsce. Niniejszy tom, oparty na dokładnych badaniach, umożliwi studentom i publiczności lepiej zrozumieć skomplikowane problemy polsko-żydowskie w przeszłości i obecne stosunki polsko-żydowskie."



2. Professor Norman Davies, Oxford University:

"Bogate w ilustracje, dzieło pana Pogonowskiego, jest obecnie bardzo potrzebne z następujących trzech powodów. Po pierwsze opisuje ono długi okres historii, od najwcześniejszych czasów do 1991. Po drugie, między innymi, zawiera wielką ilość dokumentów, które nie są łatwo dostępne w języku angielskim. Po trzecie, wielka kolekcja map i ilustracji ożywia szczegółowe informacje i czyni je dostępne szerokiej publiczności. Osobiście wiele nauczyłem się z tej książki. Rzadko trafi się czytelnik, który by podobnie do mnie tego samego nie doświadczył."



3 Józef Gierowski, Profesor Historii, były Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie:

„ Fakt, że obecnie ponad 90% Żydów aszkenazjskich pochodzi z historycznych ziem starej Polskiej Rzeczypospolitej, jest dowodem znaczenia okresu polskiego w historii Żydów. Iwo Cyprian Pogonowski w jego „Jews In Poland: A Documentary History" podaje pełną dokumentację tej prawdy historycznej i tym samym uwiecznia ten fakt w druku."



4. Aleksander Gieysztor, Profesor Historii, Prezes Polskiej Akademii Nauk:

„Pogonowski pokazuje nam bogactwo i żywe dziedzictwo polskich i litewskich Żydów wyniesione do diaspory i do państwa Izrael. Dziedzictwo to jest ważnym elementem nowoczesnej europejskiej i światowej kultury.



5. M. K. Dziewanowski; Profesor Emeritus of History at the University of Wisconsin-Milwaukee; autor of „War at Any Price" (1990):

"Książka ta ujmuje Żydów z polskiego punktu widzenia, co należy do rzadkości w studiach amerykańskich w dyskusji o Żydach. Podczas gdy Polacy często są opisywani z żydowskiego punktu widzenia (jak również z punktu widzenia innych nie-Polaków), w Ameryce opisanie Żydów z polskiego punktu widzenia, dotąd nie miało miejsca. Pionierska praca jak i wielka ilość dokumentacji zebranej w tym dziele, czyni pracę Pogonowskiego godną uwagi i niezwykłą."



Tyle tekstu posłałem do Wikipedii – zobaczymy czy coś z tego ukaże się tam. Natomiast na mojej stronie internetowej jest ponad siedemset moich artykułów, które mają do czynienia głownie z problemami obecnej epoki nuklearnej, jak też z trudnościami na rynku paliwa, oraz związanym z tymi problemami, podłożem geopolitycznym Bliskiego Wschodu oraz Azji Środkowej. W polityce amerykańskiej ważną rolę odgrywa mniejszość żydowska, zwłaszcza od czasu, kiedy pół wieku temu, Żydzi stali się elitą USA, po pokonaniu przez nich tradycyjnej elity złożonej z anglo-sasów, w czasie walki murzynów o równe prawa obywatelskie na terenie Stanów Zjednoczonych.



W sprawach związanych z Żydami w dużej mierze opieram się na żydowskich autorach najlepiej znających ich problemy. Niewdzięczny temat sytuacji dialogu polsko-żydowskiego, dobrze opisał profesor, ksiądz kanonik Waldemar Chrostowski, w jego „Rozmowach o Dialogu." Sprawę traktowania Palestyńczyków przez Żydów, dobrze opisał były prezydent USA, Jimmy Carter, w odezwie-książce „Palestyna: Pokój na nie Apartheid."



Profesor Noam Chomsky, żydowskiego pochodzenia, jest realistycznym autorem, z którego prac często korzystam, krytykuje on ambicje imperialne USA i jest mentorem Norman'a Finkelstein'a, autora „Holokaust Industry." Naturalnie Żydzi są najlepszym ?ródłem wiedzy dotyczącej strategii Talmudu jak wiadomo mającej na celu obronę tożsamości Żydów przed asymilacją.



Dla stosunków Polaków z Żydami ostatnim krytycznym okresem są lata powojenne, kiedy ponad milion dwieście tysięcy Żydów, było brutalnie wypędzonych z krajów satelickich i z krajów arabskich w celu zaludnienia Palestyny i tworzenia państwa Izrael. Kilkanaście pogromów w krajach satelickich spowodowało przekroczenie Żelaznej Kurtyny przez 711,000 Żydów, z których 232,000 dotarło do Palestyny, gdzie otrzymali od Sowietów broń czeską. Reszta uciekinierów osiedliła się w państwach zachodnich.



Następna seria pogromów przez bojówkarzy syjonistycznych, bez pomocy NKWD, odbyła się w krajach arabskich, skąd przybyło do Izraela około 550,000 Żydów. Pogromy w krajach arabskich dokładnie opisuje Żyd urodzony w Bagdadzie, Naeim Giladi, w książce: „Ben-Gurion Scandals: How The Haganah and The Mossad Eliminated Jews" („Skandale Ben-Guriona: Jak Haganah i Mossad Likwidowały Żydów.") Natomiast profesor Izraela Shahak, uratowany z getta warszawskiego przez oficera Armii Krajowej, Zenona Wosia, jest autorem miarodajnej książki „Żydowskie Dzieje i Religia: Żydzi i Goje - XXX Wieków Historii," w której obiektywnie jest opisane znaczenie nauk Talmudu w historii stosunków Żydów z nie-Żydami. Profesor Shahak i Norton Mezvinsky opublikowali bardzo ważną książkę „Żydowski Fundamentalizm w Izraelu."



Isaac Bashevis Singel, noblista urodzony w Polsce, nagrodzony za prace w języku Jiddisz, czyli piszący po żydowsku, napisał 17go września, 1944 roku, w Nowym Jorku, w gazecie „Forverts" artykuł pod tytułem: „Żydzi i Polacy żyli razem przez 800 lat, ale nie zasymilowali się." W artykule tym pisze on: „Rzadko kiedy, Żyd uważał naukę języka polskiego za potrzebną mu; rzadko kiedy Żyd był zainteresowany historią Polski, lub polskimi rozgrywkami politycznymi. Nawet w ostatnich latach było rzadkością, żeby Żyd dobrze mówił po polsku. Z trzech milionów Żydów zamieszkałych w Polsce, dwa i pół miliona nie potrafiło napisać po polsku ani jednej litery i jednocześnie mówili po polsku bardzo ?le. Dla setek tysięcy Żydów w Polsce, język polski był tak obcy jak język turecki."



Dwadzieścia lat pó?niej, 20 Marca 1964 roku, Singer napisał znowu w języku żydowskim w piśmie „Forverts:" „Usta moje nie były w stanie przyzwyczaić się do miękkich spółgłosek w języku polskim. Moi przodkowie żyli przez kilka wieków w Polsce, ale w rzeczywistości byłem cudzoziemcem, mówiącym obcym językiem, wychowanym w innej religii i kulturze. Zdawałem sobie sprawę z tej dziwnej sytuacji i często brałem pod uwagę przeprowadzkę do Palestyny." (Cytowane z Polish Review Vol. XXXVI, No 2, 1991: 161-167). Tak pisał literat urodzony w Polsce i uważany za „Szekspira żydowskiej literatury," dla którego do 15go roku życia, język polski był równie obcy, jak język chiński.

WWW.pogonowski.com
10 styczeń 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

I nic
styczeń 19, 2006
kLaudi
To nie jest nasza wojna!
APEL RADNYCH KROSNA

marzec 30, 2003
Komisja Trójstronna i Klub Bildberga
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
Polska nauka zasugerowana zerem bezwzględnym
marzec 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kłopoty (nie tylko Blaira)
sierpień 11, 2003
Maciej Łętowski
Jesteśmy za..., ale nie przeciw
maj 24, 2007
przysłał Andrzej Kondracki
Powstanie wymusił „Monter”...
sierpień 15, 2008
www.myslpolska.pl
Sąd francuski skazał Roberta Faurissona za "kłamstwo oświęcimskie"
październik 9, 2006
(bibula.com/Wyroi)
Przekazano plac budowy KST
listopad 3, 2005
www.krakow.pl
U.E.,czyli BLISKIE SPOTKANIE RĘKI Z NOCNIKIEM
kwiecień 28, 2008
Marek Jastrząb
Niegodna śmierć
marzec 12, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
. - fakty sprawdzic każdy może
maj 16, 2006
Jeremiasz
To zawsze zaczynało się od ataku na kulturę
grudzień 9, 2008
Artur Łoboda
Przemoc w mediach
sierpień 19, 2003
Cele Kwaśniewskiego spełnione
lipiec 4, 2003
Artur Łoboda
Wypedęenie Niemców ???
lipiec 16, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
"Sługa dwóch Panów" szefem Euro-Parlamentu?
lipiec 10, 2004
Marek Głogoczowski
W 2009 Ukraina "zagospodaruje" gaz przesyłany dla Europy...
grudzień 31, 2008
tłumacz
Obiektorzy - ludzie sprzeciwu
maj 16, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Własność i grabież
listopad 21, 2003
Lech Pruchno Wróblewski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media