ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Alex Jones i koniec świata 
10 styczeń 2011      Goska
Pandemia spekulantów 
29 październik 2021     
Pozwać Morawieckiego 
26 październik 2020     
Niemcy: Naczelny Lekarz Głównego Szpitala - Thomas Jendges „spada” z dachu szpitala 
30 listopad 2021      Peter Koenig
Izrael powstrzymuje setki Żydów przed przeprowadzką do Iranu jako osoby ubiegające się o azyl 
18 październik 2021     
Wspólnicy zbrodniarzy 
10 sierpień 2016      Artur Łoboda
Brytole zrobieni w dupę ? 
16 maj 2010      Goska
Pakuj się Bronek 
27 maj 2015      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński KOCHANKA KSIĘŻYCA - część druga 
4 sierpień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Żródła i cele postępowania światowych polityków 
14 lipiec 2011      Artur Łoboda
Czy jest wyjście z sytuacji bez wyjścia? 
27 kwiecień 2025     
Grunwald/Tannenberg 1410 – co nam pozostało z tego zwycięstwa? 
3 lipiec 2010      dr Marek Głogoczowski
Liczba zgonów związanych ze szczepionkami rośnie: baza danych PHS pokazuje, że zgony noworodków po raz drugi w ciągu siedmiu miesięcy przekraczają poziomy krytyczne 
16 maj 2022      Mary Villareal
Mam nadzieję, że przyjdzie czas odzyskania tego co zostało sprzedane  
31 styczeń 2017      Alina
Od dziś wirusy nie żyją?! Wg red. Rachonia - tak! 
16 kwiecień 2020      Alina
Kowid wszechmogący 
25 luty 2021     
Śledztwo w sprawie Epsteina przeciwko Clintonowi to tylko spektakl?  
22 grudzień 2025      KLA.Tv
Radosław Sikorski obraża Polaków po raz kolejny 
27 lipiec 2011      PAP
"Wyważone słowa" Prezydenta 
1 maj 2017     
"Unsere Mütter, unsere Väter" 
25 marzec 2013      Berlin

 
 

Ostrzegam: „Traktat pandemiczny” Światowej Organizacji Zdrowia zniszczy wszystkie pozostałe wolności i uwolni globalną DYKTACJĘ MEDYCZNĄ

 
Organizacja Narodów Zjednoczonych ma misję zniewolenia planety, a jednym ze sposobów, w jaki stara się to osiągnąć, jest nowy „traktat pandemiczny” forsowany przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).
 
Jeśli zostanie przyjęty przez kraje członkowskie WHO, traktat pandemiczny usunie wszelką suwerenność narodową, jednocześnie przyznając WHO władzę i upoważnienie do nakazywania wszystkiego, co uzna za konieczne do leczenia zagrożenia zdrowia publicznego, rzeczywistego lub wyimaginowanego.
 
Minęły ponad dwa lata od ogłoszenia przez WHO plandemii koronawirusa z Wuhan (Covid-19) i najwyraźniej nadszedł czas na całkowitą transformację globalnego paradygmatu medycznego.
 
Jeśli ONZ postawi na swoim, WHO wkrótce będzie mogła nakazać na całym świecie „szczepionki” i związane z nimi „paszporty”. 
WHO miałaby również prawo zrobić to samo w przypadku każdej przyszłej broni biologicznej, która „ucieka” z chińskich lub ukraińskich laboratoriów.
 
Negocjacje w sprawie traktatu pandemicznego rozpoczęły się 3 marca 2022 r., ale poświęcono im niewiele uwagi ze względu na rosyjską inwazję na Ukrainę, która ogarnęła światowe nagłówki.

„Wychodząc z pandemii Covid-19, Światowa Organizacja Zdrowia proponuje nowy traktat pandemiczny, który, jak mają nadzieję, zostanie zaakceptowany przez wystarczającą liczbę krajów członkowskich, aby stał się rzeczywistością do 2024 r.” – donosi The Pulse. 
 

Jeśli nasz kraj zrezygnuje z resztek narodowej suwerenności WHO, gra o wolność zdrowotną się kończy


 
Jak być może pamiętacie, dyrektor generalny WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus niesławnie stwierdził, że utrzymanie autonomii jednostki, a nawet autonomii narodowej, jeśli chodzi o politykę i interwencje w zakresie zdrowia publicznego, jest samolubne i przeszkadza w globalnym programie WHO.
 
 
To podejście „najpierw ja”, jak je nazwał, „utrudnia globalną solidarność potrzebną” do walki z globalnymi zagrożeniami dla zdrowia. Rozwiązanie? 
Po prostu daj WHO całą władzę i zapomnij o wszystkim.
 
„W traktacie realizacji jest wiele rzeczy, które ludzie na całym świecie muszą wziąć pod uwagę, zanim pójdą tą ścieżką”, ostrzegł The Pulse .
 
W poniższym filmie Joe Martino z The Pulse przeprowadza wywiad z Shabnamem Palesą Mohamedem, członkiem komitetu sterującego Światowej Rady Zdrowia, który wskazuje, że Traktat Pandemiczny daje WHO:
 
„… nadmierna ilość uprawnień do podejmowania decyzji w suwerennych krajach dotyczących tego, jak ludzie żyją i jak radzą sobie z pandemią, od blokad po nakazy leczenia”.
 
 

 
 
Jak wyjaśnił dr Joseph Mercola, Traktat Pandemiczny zasadniczo daje WHO całkowitą władzę i moc do zastosowania uniwersalnego podejścia do chorób, zarówno rzeczywistych, jak i wyimaginowanych, i „bez względu na wszystkie różne sytuacje występujące u poszczególnych osób”. kraje."
 
„Traktat jest bezpośrednim zagrożeniem dla suwerenności narodu, jeśli chodzi o podejmowanie decyzji za siebie i swoich obywateli, i naruszyłby wszędzie demokrację” – dodaje.
 
Mohamed mówi, że jest to nie tylko zagrożenie, ale traktat pandemiczny jest nieważny i bezprawny.
I istnieje możliwość, że WHO może spróbować wdrożyć go przed 2024 r., co nie jest wcale takie odległe.
 
Wszystko, co musi się wydarzyć, to aby Światowe Zgromadzenie Zdrowia przegłosowało to w nadchodzącym 2023 roku.
Jeśli większość przejdzie w tym czasie, wszystkie kraje członkowskie będą związane jego założeniami, być może natychmiast w tym samym roku.
 
„Proponowane porozumienie WHO jest niepotrzebne i stanowi zagrożenie dla suwerenności i niezbywalnych praw” – mówi Mohamed.
 
„Zwiększa duszącą moc WHO do ogłaszania nieuzasadnionych pandemii, narzucania odczłowieczających blokad i egzekwowania drogich, niebezpiecznych i nieskutecznych terapii - wbrew woli ludzi”.
 
Źródło:
www.naturalnews.com/2022-04-27-world-health-organization-pandemic-treaty-destroy-freedoms.html
28 kwiecień 2022

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

Lewandowski stanie przed sądem za prywatyzację
sierpień 28, 2002
PAP
Sejmowe komisje za liberalizacją zasad finansowania partii
lipiec 17, 2002
PAP
Hitler chciał namówić Polaków do wspólnego ataku na Sowiety
sierpień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Apel do papieża o odwołanie Rydzyka
lipiec 10, 2007
Wybór Putina
grudzień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Nie jesteśmy ani antyarabscy, ani tym bardziej antymuzułmańscy"
grudzień 17, 2002
PAP
SZYKUJE SIĘ COŚ BARDZO POWAŻNEGO!
styczeń 30, 2007
zaprasza.net
Pod presją
sierpień 12, 2003
Robert Popielewicz
Władza
październik 3, 2004
Unia Europejska dba o polskie dzieci
listopad 28, 2008
PAP
Sugestia
kwiecień 22, 2005
Zdrowych, radosnych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich Rodaków
grudzień 26, 2006
zaprasza.net
USA:Kryzys na rynku kredytów mieszkaniowych
styczeń 14, 2008
Brudna Przeszłość KGB Putina i Kwaśniewskiego
luty 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Tragedia wojny i powojnia
kwiecień 4, 2003
Waldemar Moszkowski
Christians in Jerusalem want Jews to stop spitting on them
listopad 14, 2007
przysłał ICP
Włoski rząd zabrania negowania holokaustu
styczeń 27, 2007
bibula- pismo niezależne
Komunikat Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce
styczeń 1, 2005
dr Leszek Skonka
Delegacje

styczeń 25, 2005
redakcja zaprasza.net
Opodatkowanie głodu
czerwiec 3, 2004
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media