ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Niemiecki sąd w Weimarze orzekł, że blokada jest niekonstytucyjna  
3 luty 2021     
"Jak nie urok to sraczka" 
10 styczeń 2018     
Zygmunt Jan Prusiński ZATOKA INTYMNEGO PRZYMIERZA - część dziesiąta 
5 listopad 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Gold Teeth as Nazi Non-Bullion Gold 
17 listopad 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Filozofia nienawiści rasowej 
5 listopad 2015      Artur Łoboda
Palestyna, Tak – Ukraina, Nie 
3 maj 2022      Michael Lesher
Niewyobrażalnie głupi "Konfederaci" 
22 grudzień 2020      Artur Łoboda
Dziel i rządź. Lewackie multi-kulti 
17 listopad 2015      Artur Łoboda
Konwencja o prawach człowieka i biomedycynie 
1 lipiec 2021     
Korona-sceptyk 
30 styczeń 2022     
Żołtarz Jezusów - przypisywany bł. Władysławowi z Gielniowa, XVI w. 
25 marzec 2016     
POKO i pozostała dzicz popiera kandydaturę Schetyny na przyszłego premiera rządu. Teraz, 14.12.2018 g.21.40. odwołują Morawieckiego 
14 grudzień 2018      Alina
Dlaczego nie warto odwoływać Trzaskowskiego? 
6 lipiec 2026      Artur Łoboda
Język globalistów  
12 październik 2021     
Większość lekarzy to wtórni analfabeci 
12 marzec 2020     
Sprawdzian rządów PiS 
8 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Zmarł Albin Siwak.  
6 kwiecień 2019      Alina
Wichrze z Wieczernika  
24 marzec 2016      Artur Łoboda
Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny 
18 sierpień 2020      Media Narodowe
Klęska Polski 2014 
13 marzec 2012      Artur Łoboda

 
 

Polactwo Ziemkiewicza


 
Oglądnąłem przed chwilą fragment wywiadu Ziemkiewicza w "telewizji wpolsce.pl" i doznałem szoku.

Nigdy nie ceniłem tego osobnika - w szczególności od momentu - gdy zaczął używać obraźliwego określenia "polactwo".
Ale to - co zaprezentował dzisiaj - przeszło najśmielsze oczekiwania.

Ziemkiewicz chwalący Szumowskiego za to - co uczynił w Polsce - to przechodzi wszelkie granice sprzedajności dziennikarskiej.
I właśnie wtedy zrozumiałem, że obraźliwe określenie używane przez Ziemkiewicza doskonale opisuje jego i otoczenie - w jakim się obraca.
To jest modelowe "polactwo".
23 sierpień 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Ewolucja państwa komunistycznego (PRL) doprowadziła do powstania nowego typu człowieka tj. medialnej prostytutki.
Cechą medialnej prostytutki jest to, że wie co w jakim medium powiedzieć. Są to wypowiedzi dedykowane w 100%.
Ziemkiewicz należy do najwybitniejszych w tym gatunku.

Rafałek GumowaRękawiczka-Ziemkiewicz taki bystry a nie zauważył, że ta cała „pandemia” to zwykła ściema jak mawia młody Tusk.
Rafałek GumowaRękawiczka-Ziemkiewicz to jest człowiek który potrafi połączyć „krytykę” Naczelnika z braniem pieniędzy za wygłupy u Kurskiego i tego drugiego 73-letniego PZPR-owca (Marcinka Wolskiego).
Wie jak „krytykować” PiS aby uwielbić geniusz Naczelnika.
Rafałek nawet zadowala pana Sommera, który angażuje go w różne konferencje.
Rafałek Złotówa to GENIUSZ!

Nie rocznica śmierci „Nila” tylko żydowskiego mordu na „Nilu” za którą nikt nie został rozliczony, bo wszyscy mordercy byli żydami o czym bał się WtyleWizji powiedzieć „na głos” Ziemkiewicz i Janecki.
Wystarczy, że mordercą jest żyd a nie można nawet o tym mówić. Tak to jest u bohaterskiego Rafałka GumowaRękawiczka-Ziemkiewicza, pogromcy Polactfa.

GumowaRękawiczka-Ziemkiewiczowi PiS płaci żeby mówił o SPOKO, KOKO, kiedy który Kośniak kupę zrobił, co powiedziała jakaś Szmergiel itp. Ob. GumowaRękawiczka-Ziemkiewicz pochla się nad Czarzastymi, Kukizami, Kośniakami, bo mu za to płacą a tragedie ludzkie spuszcza i jeszcze się tym chwali. Patrz 05m00s – „ja takich pacjentów spuszczam …”

https://youtu.be/_pHYLWLkHF8

Czym się różni moralność ob. Ziemkiewicza od moralności Trzaskowskiego, Schetyny czy Brejzy? Powie mi ktoś?
Wielokrotnie pisałem: Kameleon Ziemkiewicz.
Popatrzcie sobie na GumowaRękawiczka-Ziemkiewicza tutaj wSensie.tv i TVP INFO, WtyleWizji i porównajcie zachowanie tego osobnika. WtyleWizji nawet nie pozwala telefonującym widzom wypowiedzieć jednego zdania w jednym kawałku ciągle przerywając, cały czas się trzęsąc ze strachu, co też taki telewidz może chlapnąć na antenie. Jego i tych pozostałych „prowadzących” w tym propagandowym programie, podstawową metodą jest – po przywitaniu z dzwoniącym – nie dopuścić go do głosu a następnie wyciszyć rozmowę jak rozmówca mówi.
Trudno o bardziej obżydliwe zachowanie. No, ale cóż ludzie nie zrobią za pieniądze. Rafałek GumowaRękawiczka-Ziemkiewicz za pieniądze przebija nawet żydziaka Józka Goebbelsa.
Kameleon.

Stanisław Michalkiewicz o kol. Ziemkiewiczu napisał:
Wspomniałem o tych srebrnikach, bo akurat w audycji zatytułowanej „W tyle wizji” dziennikarze zgromadzeni w studio zaśmiewali się do rozpuku ze starannie wyszukanych i dobranych wypowiedzi Janusza Korwin-Mikke sprzed wielu lat. Może zresztą nie było ich wielu, może był tylko jeden, jak ten „dziennikarz angielski zgromadzony na sali”, który dopytywał się co znaczy słowo „zbuk” w piosence o jajcu holenderskim. Tak czy owak na krytykę tej metody publicystycznej zareagował kol. Rafał Ziemkiewicz, wyjaśniając podobnie, jak czynił to dobry wojak Szwejk: „ja ludzie kochani, jestem niewinny”. „Przychodzę tam umówiony na konkretną robotę, wykonuję ją i odbieram za nią wynagrodzenie” – powiada. Ano i słuszna jego racja, bo w rządowej telewizji zawsze tak było; przychodził, dajmy na to, redaktor Stefanowicz, umawiał się na konkretną robotę, to znaczy – nie tyle może się „umawiał”, tylko odbierał stosowne polecenia od tamtejszego politruka, ubierał się w wojskowy mundur, wykonywał konkretną robotę, a potem pobierał należne srebrniki. A z kolei taki redaktor Szykuła o smutnej twarzy nawet nie musiał zakładać munduru, bo i bez tego każdy się domyślał, jaki rodzaj sił zbrojnych reprezentuje. Okazuje się, że transformacja ustrojowa swoją drogą, a tradycja swoją, z czego, jako konserwatysta, powinienem się właściwie cieszyć, ale jakoś nie mogę.
W dodatku kolega Ziemkiewicz wyjaśnił, dlaczego rządowa telewizja tak ostentacyjnie Konfederację lekceważy. „Jest ona postrzegana, jako partia bez szans na wejście do przyszłego Sejmu, margines i folklor”. Szkoda, że nie wyjaśnia, przez kogo jest tak postrzegana, bo wskazanie tego Spostrzegawczego Obserwatora, który chyba też decyduje, komu wolno będzie wejść do „przyszłego Sejmu”, a komu nie, wzbogaciłoby niebywale naszą wiedzę o naszej młodej demokracji. Ale być może to jest surowo zabronione, więc kolega Ziemkiewicz życzliwie daje do zrozumienia, że – jak w swoim czasie śpiewał pan Paweł Kukiz – „tutaj jest jak jest – po prostu – i ty dobrze o tym wiesz!”
Stanisław Michalkiewicz

2020-08-23
Marek Zadrożniak

  

Archiwum

Walka o Nowy Bliski Wschód?
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pierwszy raz w tysiącletniej historii "Polska" popiera agresora.
styczeń 21, 2003
Artur Łoboda
Historyk niemiecki za zniesieniem zakazu rozprowadzania "Mein Kampf"
lipiec 25, 2007
BIBULA
Process Usuwania ze Stanowiska Prezydenta USA
luty 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowy wirus
luty 2, 2006
net
W 2002 roku dług publiczny wynosił 47,5 proc. PKB
styczeń 14, 2003
PAP
MF chce emisji zagranicą w 2003 roku w wysokości 11,6 mld zł
wrzesień 20, 2002
MF
PO kładzie łapę na OFE
sierpień 27, 2008
interia.pl
Ukryta potęga - Kapłan przed plutonem egzekucyjnym
listopad 5, 2007
...
USA już nie walczy żeby wygrac w Iraku
luty 22, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Zagrożenie Ludzkości w Epoce Nuklearnej
marzec 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak długo Polacy będą głosować na kurwy?
wrzesień 12, 2007
Newsweek
Re: “Świadectwo Polakòw Anno Domini 2005 dla potomnych”.
sierpień 29, 2005
Aleksander Jantar
Przygotowanie do polowania na prokuraturę, CBA, służby i paru chłopców z PiS...
kwiecień 1, 2008
tłumacz
Likwidacja publicznej służby zdrowia
październik 23, 2008
PAP
Nadzieja Kwaśniewskiego
grudzień 12, 2002
Artur Łoboda
Złudzenia związane z Unią
czerwiec 3, 2003
OŚWIADCZENIE W SPRAWIE WOJNY
luty 13, 2003
Kardynał o marszu gejów
maj 9, 2004
(PAP)
Kwaśniewski: wam młodym dedykujemy naszą pracę
maj 16, 2005
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media