|
Mniej słów - mniej szkód
|
|
Pojawiające się w mediach zachodnich informacje na temat wojny Rosji z Ukrainą - są tak zmanipulowane, że przypominają momentami wyreżyserowany spektakl.
Nie ma w tym nic dziwnego - bo Żełeński i jego otoczenie - to producenci medialni.
Istnieje wiele wątpliwych przekazów oficjalnej propagandy, które normalny człowiek rozpoznaje od razu.
Choćby w sprawie - maleńkiego miasta Buczy - w którym dopiero po kilku dniach odkryto, że na głównej ulicy leżą - dość regularnie poukładane trupy.
Ale, nie odważyłbym się dyskutować na ten temat - bo nie dysponuję w tym temacie żadną wiedzą - poza obserwacją.
Jednak są ludzie, którzy "wiedzą wszystko" i na szkodę Ludzkości wypowiadają się również na temat wojny - na Ukrainie.
Jest rzeczą oczywistą, że nie dysponując dowodami materialnymi - bardzo łatwo zostaną zakrzyczani.
I wypomina im się w takiej chwili, że kwestionowali oficjalną propagandę kowida.
Tymczasem wojna na Ukrainie to zaledwie jedna z potyczek - jaką przeciwko Ludzkości prowadzą globaliści.
Niezależnie od wyniku tej wojny - przystąpią do drugiej fazy ataku - czego najlepszym dowodem jest "podgrzewanie kowidowego kotleta" w postaci blokady Szanghaju.
Nie byłem pierwszym - w Polsce - który nazwał "epidemię kowida" OSZUSTWEM wymierzonym w Polaków.
Ale byłem pierwszym - który zdobył NIEPODWAZALNE dowody, że tak zwana "epidemia SARS CoV-2 to ZAMACH STANU i ukryte LUDOBOJSTWO na Narodzie Polskim!
Gdybym takimi dowodami nie dysponował - to zarówno Ja - jak też wiele osób kwestionujących propagandę kowidową - zostałoby skazanych za rzekome "stwarzanie zagrożenia dla zdrowia" tak - jak wiele osób oskarżonych o nieprzestrzeganie samouwięzienia - pod postacią "izolacji" od nieistniejącego kowida.
22 marca 2022 roku "Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji" - jednostka powołana przy Ministrze Zdrowia potwierdziła, że rzekome testy PCR NIE WYKRYWAJĄ CHOROBY!
Oznacza to, że WSZYSTKIE Wyroki Sądowe w sprawie osób z pozytywnym testem PCR - bądź osób z nimi się kontaktującymi - to były neostalinowskie ZBRODNIE SĄDOWE!
Również w sprawie wojny na Ukrainie - prawda kiedyś zobaczy światło dzienne.
Ale nie można dzisiaj stawiać jednoznacznych zaprzeczeń oficjalnej propagandy - nie dysponując niepodważalnymi dowodami - bo to się zemści w świecie głupców.
W poważnych tematach namawiam - by nad każdą tezą się dokładnie zastanowić.
|
|
18 kwiecień 2022
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Łał, jak to mówią młodzi...
Na podstawie tych testów wymordowano respiratorami i zajzajerem ładnych ze sto tysięcy ludzi.
Szukanie odpowiedzialnego jest proste jak drut.. i to nie tylko w 'polsce'. |
|
2022-04-18
hens
|
|
|
|
Niepokojący wzrost poparcia społeczeństwa polskiego dla idiotycznych pomysłów - konfiskata samochodów.
maj 17, 2007
tłumacz
|
Nowa Zimna Wojna?
kwiecień 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Miasto Tishmanowi
luty 21, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
|
Stracone lata, stracone złudzenia
listopad 11, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Lekcje chińskiej ekonomii
marzec 28, 2007
Anna Kaczor
|
Giertych: papież nawołuje do zmiany polityki społecznej w Polsce
sierpień 20, 2002
PAP
|
Odpowiedzialność za słowo
czerwiec 3, 2005
przesłała Elżbieta
|
31 pa?dziernika 2005 godz 19. - gdzieś w Polsce
listopad 1, 2005
zaprasza.net
|
Wielka Loża Anglii
grudzień 12, 2003
S.B.
|
Atak na Rydzyka
listopad 26, 2002
Artur Łoboda
|
Manipulowanie Opinii Za Pomocą Mediów w USA i w Polsce
marzec 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jak szkodliwa jest marihuana? Roczne zestawienie liczby zgonów powodowanych przez narkotyki w Ameryce
styczeń 4, 2007
Dorota
|
Masoneria (1)
listopad 24, 2003
"jasiek z toronto"
|
Zakłamane referendum
lipiec 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
Nie chorujmy!
kwiecień 23, 2003
katar
|
Długa czerwona linia - 2
styczeń 20, 2003
Artur Łoboda
|
Zakaz molestowania rowerów
styczeń 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kradzież w świetle "prawa" : wynagrodzenia zarządzających NFI wyższe niż zyski
bruk ulicy
|
Normalny człowiek polityki się nie ima
marzec 22, 2007
Marek Olżyński
|
Aktualna sytuacja w Gruzji wg ?ródeł rosyjskich, tureckich, chińskich, izrealskich 2008.08.09. godzina 1000
sierpień 9, 2008
tłumacz
|
|
|