ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

"Europa dwóch prędkości" 
16 czerwiec 2017      Artur Łoboda
Świat według kurdupli 
2 wrzesień 2009      Artur Łoboda
Scenariusz, który się w głowie nie mieści 
12 grudzień 2023      Artur Łoboda
Bezbronni z własnej winy. 
9 sierpień 2011      Bogusław
Pamięci Józefa Mackiewicza  
1 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Jakim sposobem ten Portal stał się nudny?  
14 maj 2021     
Karać, czy leczyć? 
25 wrzesień 2013      Artur Łoboda
O tym i owym 
23 lipiec 2016      Artur Łoboda
To ostatnia niedziela 
24 maj 2015      Artur Łoboda
Listy do Ministranta - Część X 
17 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Chwila refleksji nad Narodu trumną  
11 listopad 2011      Jan Kasprowicz
DeSantis nakłada grzywnę w wysokości 3,5 miliona dolarów na hrabstwo za naruszenie zakazu przymusowych szczepień na Florydzie 
15 październik 2021      Eva Marie Uzcategui
UpadekTarczy w 70 rocznicę ataku Sowietów na Polskę 
17 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
"Unsere Mütter, unsere Väter" 
25 marzec 2013      Berlin
Granica dobra i zła 
7 marzec 2015      Artur Łoboda
Jak poznać prawdę o wypadku w Smoleńsku? 
13 listopad 2010      Artur Łoboda
Polscy kierowcy ciężarówek oddają hołd zamordowanemu w Berlinie koledze  
21 grudzień 2016     
Doskonała wiadomość - powstaje nowa partia  
31 maj 2015      Artur Łoboda
Zbigniew Brzezinski: A New Era of Populism is Upon Us 
21 wrzesień 2011      Debbie Menon
Szambo spłynie do Brukseli 
23 maj 2014      Artur Łoboda

 
 

COVID-19 to oszustwo, mówi dr Andrew Kaufman

 
Koronawirus z Wuhan (COVID-19) jest oszustwem .
 
To właśnie powiedział dr Andrew Kaufman gospodarzowi Kerri Rivera w odcinku 3 lutego programu „Champions with Kerri Rivera” w Brighteon.TV .
 
„Po prostu nie ma dowodów na to, że istnieje wirus wywołujący tę chorobę.
Tak więc wszystko, co jest na tym zbudowane, jest w takim czy innym sensie oszukańcze.
W rzeczywistości nie jest to wyizolowany wirus.
Zasadniczo to tylko płyn z eksperymentu z kulturą komórkową” – powiedział Kaufman.
 
Kaufman zauważył, że nawet autorzy publikacji zatytułowanej „Izolacja wirusa” stwierdzili w korespondencji pisemnej, że w swoich eksperymentach nie oczyszczali żadnego wirusa.
 
Wspomniał również zdobywcę Nagrody Nobla francuskiego wirusologa Luca Montagniera, lekarza, który odkrył ludzki wirus niedoboru odporności (HIV), ostrzegając przed niebezpiecznymi skutkami ubocznymi szczepionek mRNA  i stwierdzając, że wirus musi zostać oczyszczony, aby dowieść, że jest prawdziwy.
 
„A więc, aby pokazać, że to jest prawdziwe, trzeba to zrobić, a nie udawać” – powiedział Kaufman, dodając, że podstawowa przyczyna choroby musi być znana, aby można było zapewnić wsparcie w uzdrowieniu organizmu.
 
„Na pewno nie widzimy dowodów na jakikolwiek wzrost ogólnej śmiertelności.
Widzimy wiele sfałszowanych aktów zgonu i krętactw z zachętami finansowymi w całym systemie opieki zdrowotnej, które zniekształcają dane”.
 

Leczenie, noszenie masek zabijają ludzi


 
Zwrócił także uwagę na zabiegi medyczne, które zabijają ludzi w szpitalach i niebezpieczeństwa związane z noszeniem masek.
 
 
Kaufman ostrzegł, że wdychanie własnych wydychanych gazów, dwutlenku węgla lub CO2 - w większym stężeniu, spowoduje chorobę układu oddechowego.
Mówił także o maskach, które zostały skażone toksycznymi materiałami.
 
„Więc wdychasz cząsteczki plastiku oprócz tego, co wydostaje się z twoich ust, czego twoje ciało próbuje się pozbyć.
Wdychasz go ponownie i koncentrujesz w płucach” – powiedział Kaufman, który ostrzegł również przed ściernymi wacikami z tworzywa sztucznego, które zostały przebadane i wykazały, że zawierają toksyczne metale i inne substancje.
 
Kaufman powiedział, że ludzie muszą przejść w kierunku tego, co nazywa „modelem terenu” lub metodą naturalnego leczenia, która wspiera mechanizmy samoleczenia organizmu.
 
„To naprawdę przyszłość zdrowia i leczenia.
A więc chcemy promować tę zmianę.
A potem, w trakcie opowiadania tej historii, wchodzimy w ludzką walkę związaną z tym, z czym mamy do czynienia, a wszystko to opiera się na tym błędnym przekonaniu naukowym lub oszustwie, w zależności od tego, jak na to spojrzycie” – powiedział.
„Abyśmy mogli zobaczyć, jak możemy przeciwstawić się tyranii i przeciwnościom, przed którymi stoimy, dzięki znajomości tych prawd”.
 
Psychiatra sądowy wskazał również, że zarazkowa teoria chorób jest źle rozumiana, a eksperymenty nie wykazują, że zarazki powodują choroby.
Dodał, że alopatyczny model opieki zdrowotnej głównego nurtu w całości opiera się na teorii zarazków.
 
Kaufman powiedział również, że stosowanie szczepionek i leków, takich jak antybiotyki, doprowadziło do poważnego pogorszenia stanu zdrowia ludzi.
Wskazał, że konwencjonalne metody leczenia są albo pierwszą, albo drugą najczęstszą przyczyną zgonów w Stanach Zjednoczonych w oparciu o dane z Centers for Disease Control and Prevention .

Wskazał, że pandemia COVID-19 była rodzajem strategii „dziel i rządź”, która była wykorzystywana jako sposób na skłonienie ludzi do kłótni i walki ze sobą, zamiast uświadomienia sobie, że są manipulowani i kierowani ścieżką to nie leżącą w ich interesie.
 
  
Źródło:
citizens.news/591777.html 
13 luty 2022

Kevin Hughes  

  

Komentarze

  

Archiwum

Zajączek z USA
czerwiec 21, 2006
Andrzej Kumor
Silnik przemian a dywersyjna Poczta Polska
listopad 27, 2004
Mirosław Naleziński
Gdy rozum śpi budzą się upiory
maj 1, 2008
Artur Łoboda
Do wiadomości PiS.
październik 27, 2005
Jan G. Grudniewski
"Wojna z terrorystami"
kwiecień 6, 2003
Pax Americana po Zydowsku
kwiecień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Bush jest (pożytecznym) idiotą?
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pałac Kultury i Nauki im. Józefa Stalina
lipiec 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
W białych rękawiczkach
listopad 27, 2002
Adam Zieliński
Myśląc Ojczyzna
sierpień 16, 2003
prof. dr hab. Piotr Jaroszyński
Polemika z załączoną dodatkowo adnotacją. (1)
styczeń 31, 2005
Gregory Akko
KODEKS PRAWDZIWEGO KIEROWCY
listopad 22, 2002
ia
Ubezpieczyciele liczą zyski
grudzień 20, 2005
GUS
PODRÓŻE Z RYSZARDEM KAPUŚCIŃSKIM
maj 8, 2008
Marek Jastrząb
Chiny a Imperium Amerykańskie
luty 6, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski , USA
Zadowoleni z budżetu
luty 10, 2004
www.krakow.pl
Święto zmarłych
listopad 2, 2005
zaprasza.net
Chłop w amoku
marzec 15, 2004
Ewa
LIST OTWARTY
lipiec 22, 2003
mars
Dokąd zmierza prawo
marzec 17, 2007
Marek Olżyński
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media