ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Wybory w Gdańsku robią się coraz ciekawsze  
6 luty 2019      Alina
Obama Caves to Israel Lobby 
30 lipiec 2010      przesłał ICP
Śmierć Prigożyna 
30 sierpień 2023      Artur Łoboda
Polska, to Raj dla masochistów ! 
3 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Polska jako „Nowy Kaanan” czyli jakoby kraj zniewolony przez Hebrajczyków? 
1 listopad 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
„Jak powstawały i jak upadały zakłady przemysłowe w Polsce” 
13 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
O lekarstwie na covid-19 jeszcze raz 
15 kwiecień 2020      Artur Łoboda
Aforyzmy 1 - autor Zygmunt Jan Prusiński 
19 czerwiec 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Żydowski teatr anty-semityzmu, pogromy i prowokacje 
23 maj 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Chrystus Pan zmartwychwstał-anonim, kancjonał staniątecki, 1586  
25 marzec 2016     
Holokaust 2021  
21 grudzień 2021      Artur Łoboda
Czy osoby zaszczepione mogą przenosić Spike'a?  
16 listopad 2021     
Co to za testy na covid-19 (2) 
26 czerwiec 2020     
Obrona Grecji Przed Upadłością w Erze Chciwości 
24 luty 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
PAMIĘTAMY 13 grudzień, wiersz PANIE GENERALE, Wiesław Sokołowski  
12 grudzień 2012      www.trwanie.com
Trzy mafie 
20 grudzień 2024     
Warto to zbadać 
11 styczeń 2022      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński LAS KOBIET – część trzecia 
23 marzec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Zbieranie szumowin 
2 grudzień 2023      Todd Hayen
Haiku dla Warszawy 
21 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

List do Władymira Putina

 
Zbrodniarze, którzy dwa lata temu wytoczyli wojnę przeciwko ludzkości - pod pretekstem fikcyjnej pandemii - zdają sobie dziś sprawę, że Narody Świata przejrzały na oczy i powoli rodzi się ruch oporu, który może kiedyś zaprowadzić ich do więzień, a przede wszystkim odebrać ich podstawową broń, a więc kreację pieniądza.

Z tego powodu usiłują wykonać "krok do przodu" - odwracający uwagę od dokonanych przez nich zbrodni ludobójstwa i zaangażować Narody Świata w samounicestwienie - będące kolejnym etapem "depopulacji".
Nie mam wątpliwości, że przygotowali się do kolejnej wojny światowej.


W przypadku użycia broni konwencjonalnej - będą pożyczać stronom konfliktu "swoje dolary" - jak robili to podczas pierwszej i drugiej wojny światowej - rujnując strony konfliktu - i wzbogacając się przeogromnie.

Gdyby jednak doszło do użycia broni masowego rażenia - to "Oni" mają swoje wyspy na Pacyfiku - gdzie się schronią - gdy większość Ludzkości będzie dogorywać.

Od wielu tygodni żydomasońskie media w Polsce prowadzą akcję propagandową - mającą dowieść, że szykuje się Pan do napaści na Ukrainę.
W takiej sytuacji każda drobna prowokacja może doprowadzić do poważnego konfliktu.

Niestety, zauważam, że Pana otoczenie daje się wmanewrować przez tą wojnę psychologiczną i bierze pod uwagę wybuch konfliktu.
Oznacza to, że ich broń psychologiczna skutecznie miesza w głowach Rosjanom.

Uważam, że WSZYSCY powinniśmy wrócić do punktu wyjścia i powrócić na ścieżkę rywalizacji gospodarczej.

W przypadku potencjalnego konfliktu (niezależnie jak rozległego), stracą WSZYSCY zaangażowani, a bankierzy ubiją kolejny interes tak - jak zarobili na dwóch wojnach światowych i dziesiątkach milionów ofiar.
13 luty 2022

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Nie Putin tu decyduje. Nie rozumiem tego turańskiego sposobu myślenia, że jednostka zindywidualizowana i wystawiona na świecznik, ma w istocie głos decydujący. Decyzje zapadają gdzie indziej i w osobach, o których niewiele, o ile nic nie słyszymy w przekazach medialnych.
W mojej ocenie, twór zwany Rosją jest wciągany w konflikt, który dla ich obywateli będzie czymś w rodzaju kampanii wrześniowej dla nas. Pytanie, czy dadzą się w to wciągnąć. Dla nas, jest to pewna szansa, o ile nie zostaniemy wessani w ten konflikt, który może wybuchnąć. Przywódców, oficjalnych mamy debilnych, ale może to jest wbrew logice szansa. Przynajmniej nie ma Becków, Mościckich i innych, którzy wierzyli, że staną okoniem wobec kreatorów przyszłości.

2022-02-13
Magellan

 

ps jeśli do wojny na Ukrainie dojdzie, to będzie to oznaczać, że wdrażany jest kolejny element "resetu", poprzez prowokację potencjalnych rzeczywistych przyczyn przyspieszenia krachu finansowego, jako etapu "resetu". Pozorne wyciszanie kowidka, moim zdaniem, to semafor dla tego co wskazałem wcześniej. Zobaczymy.

2022-02-14
Magellan

 

Wykańczany jest niejaki Cezary Kucharski. Rzucił - z własnej inicjatywy, albo z podpuszczenia - się na projekt: Robert Lewandowski i Stachurska. A przebieg "choroby" wypisz wymaluj, wypalanie płuc.

2022-02-15
Magellan

 

nie przesadzaj z tym kucharskim i ze on sie na jakis projekt "lewandowscy" rzucil to wszystko to nie sa nawet pionki, w kazdej chwili mozna ich zmiesc z planszy, tylko po co?

2022-02-16
Shadowless

 

Oczywiście, że można, ale tu chodzi o coś innego. O tresurę ludzi w strachu, że jak się rzucisz - niezależnie czy samodzielnie, czy z poduszczenia - na układ stojący od ciebie nieco, ale istotnie wyżej, to bądź pewny, że dostaniesz po łapkach. Lewandowski i jego obszar oddziaływania, to oczywiste, że pionki, ale chodzi o standard tresury.

2022-02-16
Magellan

  

Archiwum

Ostrzeżenie
wrzesień 19, 2004
zaprasza.net
Słowiański bazar
sierpień 28, 2007
nadesłał Marduk
Buchanan's pro-German and anti-Polish book "The Unnecessary War"
marzec 10, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Mieszkam prawie 27 lat w Australii prowdze wlasny biznes
grudzień 13, 2006
les
CZY ZNOWU ARBEIT MACHT FREI ???
maj 15, 2008
Helga
Shalom - pokój, którego nie ma
lipiec 6, 2004
Artur Łoboda
Przepraszamy za usterki
listopad 17, 2005
zaprasza.net
Mec. Karol Głogowski - nie żyje
listopad 6, 2005
Leszek Skonka
Aktor Dustin Hoffman: Bush manipuluje faktami dotyczącymi 9/11
grudzień 4, 2006
bibula.com
"Prywatyzacja" polskich hut stali
sierpień 1, 2003
zn
Dyskryminacja nowych członków UE
październik 26, 2004
Okradli Irak !!!
kwiecień 24, 2006
Goska
ROZWAŻANIA "MIĘDZY LATAMI".
styczeń 4, 2007
tezlav von roya
Łajdacy, durnie i ludzie normalni
czerwiec 27, 2006
.Pl.Jokes..O protestach lekarzy ciut dluzej ..i z ciut dalszej perspektywy...
lipiec 15, 2007
fF>Dz
Najpierw hitlerowcy, teraz lichwiarze
styczeń 20, 2004
Chcą być policjantem świata. Reakcje prasy światowej na wojenne deklaracje USA
marzec 19, 2003
Waldemar Maszewski, Hamburg
Nawet sobie nie postrzelał .- polska wojna Guntera Grassa .
sierpień 17, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Strajk lekarzy - "jestem za, a nawet przeciw"
maj 21, 2007
Ewa.I. Gołąb - Kosiur, Dariusz Kosiur
Każdy powinien mieć biało-czerwony krawat!
czerwiec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media