|
Kolejny krok syjonistów do przodu
|
|
Musimy mieć świadomość, że obecna wojna przeciwko Ludzkości jest wynikiem wielusetletnich przygotowań w obrębie żydowskiej sekty - wychowanej w kulcie kabały.
Oni gardzą wszystkimi!
A zorientowani analitycy dowodzą, że ma to związek z kultem szatana.
Przodkowie tych - którzy dzisiaj eksterminują Ludzkość pod przykryciem "pandemii", w przeszłości chcieli się pozbyć wschodnioeuropejskich Żydów - co dokonali rękami Hitlera i pomagających mu syjonistów.
W okresie II wojny światowej - gdy sytuacja militarna Niemiec była już tragiczna - do samego końca transportowano Żydów do obozów zagłady - bo to zlecenie było ważniejsze od dostaw na front.
Żydowski Sanhedryn skutecznie ukrywał swoje współsprawstwo w akcji nazywanej później "holokaustem".
Ale po pół wieku pojawili się historycy, którzy zaczęli grzebać w dokumentach i najpewniej zbiorą kiedyś w całość szczątkowe dowody.
"Sanhedryn" - nazywany wieloma określeniami - chciał się przed tym zabezpieczyć i w dniu wczorajszym ogłoszono "Rezolucję ONZ ws. negowania Holokaustu".
Pisowski Rząd dołożył się do tego aktu mało znaczącymi poprawkami o "ratowaniu Żydów", a jednocześnie pozwolił syjonistom przepchnąć najważniejszy dla nich element tej Rezolucji.
Zawarty jest on w stwierdzeniu, że do "negowania holokaustu" należą wszelkie "próby obwiniania Żydów za spowodowanie własnego ludobójstwa".
A przecież w tym tkwi sedno sprawy.
Żydowska edukacja młodzieży powtarza, że "holokaust nie mógłby się dokonać bez współsprawców" insynuując, że to Polacy pomagali Niemcom w ludobójstwie.
W ten sposób chce zakryć PRAWDĘ, że bez udziału samorządów żydowskich w gettach holokaust nie mógłby się dokonać w takich rozmiarach!
Tak więc pisowski Rząd pomógł syjonistom w kolejnym oszustwie historycznym.
Oczywiście, - w żadnym ścieku medialnym, ani na stronach rządowych - nie przeczytają Państwo o tym haniebnym wydarzeniu.
Na całe szczęście Rezolucje ONZ nie mają mocy prawnej.
Ale to zaledwie wstęp i przewiduję kolejne ich judzenia.
Przypominam więc "Deklarację teresinską", którą zydohołota podaje jako "podstawę prawną" do grabieży majątku Polaków.
|
|
22 styczeń 2022
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
List do Prezydenta RP w sprawie "potępienia" dorobku Feliksa Konecznego
marzec 9, 2007
Mirosław Dakowski
|
Polskojęzyczny wymiar bezprawia
maj 25, 2004
PAP
|
Kim są iraccy powstańcy?
lipiec 17, 2006
Matthieu Guidere i Peter Harling
|
Masoneria (2) ILUMINACI - TAJNE BRACTWO LOSU
listopad 25, 2003
"jasiek z toronto"
|
Jedno jest pewne
sierpień 9, 2005
|
POLSKA GIERKA - BILANS "ZŁOTEJ DEKADY"
luty 28, 2003
Andrzej Krajewski
|
Nasza niby strasznie czuła cywilizacja walczy na dzieci.
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
|
Problem z definicją zboczenia
listopad 23, 2005
Marek Olżyński
|
KONTROWERSJE: Dialog z Żydami
maj 22, 2007
W CH
|
Irak: Czas wyjść !
sierpień 14, 2003
przesłała Elżbieta
|
Wrażliwi, delikatni, tolerancyjni
czerwiec 16, 2006
Marek Miśko
|
Wielkie oszustwo
sierpień 8, 2003
Grazyna Dziedzinska
|
Życzenie śmierci
marzec 19, 2009
Dariusz Kosiur
|
Sejm zdrady
grudzień 20, 2007
...
|
"Widok sponiewieranych jeńców amerykańskich mobilizuje ten naród"
marzec 24, 2003
Piotr Mączynski
|
O Krakowie w cieniu Wrocławia
grudzień 18, 2007
www.krakow.pl
|
Gangsterzy ekonomiczni z całego Świata mówia w sprawie Balcerowicza jednym głosem
marzec 15, 2006
Przegląd prasy
|
Czas gasić światła nad Polską ?
maj 7, 2003
przeslala Elzbieta
|
Eksport rewolty - nowa krakowska specjalność
sierpień 16, 2005
Artur Łoboda
|
Prezydent odpoczywa służbowo
czerwiec 6, 2003
Dariusz Kucharski http://www.se.com.pl
|
|
|