ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Putinowska wojna propagandowa 
12 październik 2018     
usłużnym prokuratorem jest też Jerzy Łabuda 
25 sierpień 2013      BS
Ponad 160 ekspertów potępia szczepionki COVID jako "niepotrzebne, nieskuteczne i niebezpieczne" w potężnym liście 
24 maj 2021      Raymond Wolfe
Obchody 32. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych i 30. rocznicy powstania „Solidarności Walczącej” – 2012 r. 
31 lipiec 2012      Fundacja Pomorska Inicjatywa Historyczna
Cios w złotego. Nadszedł z nieoczekiwanej strony 
5 styczeń 2026      Artur Łoboda
Erotyki dla wrażliwych II 
25 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Nieszczęście 
7 kwiecień 2020     
Nie istnieje ani prawica, ani lewica 
31 sierpień 2011      Artur Łoboda
Gdzie Polska godność 
15 wrzesień 2011      Bogusław
Władysław Łukasik, były szef Agencji Rynku Rolnego, w rozmowie z Władysławem Serafinem, szefem kółek rolniczych 
17 lipiec 2012     
Nowości Antyk - marzec 2016 
8 marzec 2016     
Strefa Zero w Nowym Jorku 
16 lipiec 2010      Goska
Chmury radiacyjne 
12 lipiec 2022     
Patent technologiczny sugeruje, że zwierzchnicy technologiczni planują cyfrową inwigilację ludzi, przyznawanie „wolności” w oparciu o status szczepień 
17 listopad 2021     
Czy „Tajne Akta JFK” Trumpa wskażą palcem na Izrael?  
26 listopad 2024     
Ptasia grypa? 
23 październik 2025      Artur Łoboda
Sto kilkadziesiąt pytań do p. prezydenta A. Dudy, p. premier B.Szydło oraz do władz PiS (VI)  
15 październik 2016      Jerzy Robert Nowak
Znienawidzony przez platformowców film 
16 kwiecień 2015      Artur Łoboda
"TVP uderza w premiera" 
15 lipiec 2020     
Ponad tysiącu dzieci w Gazie amputowano kończyny, w większości BEZ ZNIECZULENIA 
4 styczeń 2024     

 
 

Iwermektyna skuteczna w 62% w zapobieganiu śmiertelności COVID, 86% skuteczna w zapobieganiu zakażeniom, mówi lekarz z Wielkiej Brytanii

 
Dr Theresa Lawrie, MBBCh, w poniedziałkowym wywiadzie dla American Frontline Doctors omówiła swoje badania nad leczeniem COVID, w tym iwermektyną.
Lawrie, lekarz, analityk naukowy i konsultant Światowej Organizacji Zdrowia, namawiał słuchaczy, by zajęli się własnym zdrowiem.
 
W poniedziałkowym wywiadzie z Amerykańskimi Lekarzami Pierwszej Linii , dr Theresa Lawrie , dr MBBCh, omówiła skuteczność iwermektyny w leczeniu COVID .
Zakwestionowała również bezpieczeństwo szczepionek przeciw COVID.
Lawrie, brytyjski lekarz i analityk naukowy, który służył jako konsultant Światowej Organizacji Zdrowia, założył Brytyjską Inicjatywę Rekomendacji Ivermektyny (BiRD International) i jest współzałożycielem nowej Światowej Rady Zdrowia , koalicji ponad 80 osób. międzynarodowe organizacje zajmujące się rzecznictwem zdrowia w ponad 30 krajach.
 
„Jesteśmy całkowicie niezależni, finansowani przez organizacje non-profit” – powiedział Lawrie.
„Nigdy nie wykonywaliśmy żadnej pracy sponsorowanej przez przemysł farmaceutyczny”.
 
Lawrie dokonała przeglądu wyników jej współautorskiej metaanalizy 24 kontrolowanych badań iwermektyny, opublikowanej w American Journal of Therapeutics.
Powiedziała, że ​​wyniki wykazały, że iwermektyna była w 62% skuteczna w zapobieganiu śmiertelności związanej z COVID i w 86% w zapobieganiu infekcji, gdy była przyjmowana zapobiegawczo.
 
„W sieci pojawiły się wprowadzające w błąd posty”, powiedziała, w tym jeden napisanym przez dziennikarza udającego studentkę medycyny, rzekomo obalającego metaanalizę.
 
Lawrie powiedziała, że oryginalny, profesjonalnie opublikowany artykuł został zignorowany przez prasę głównego nurtu, ale to „obalenie” przez pseudonaukowca było szeroko omawiane.
 
Recenzowany artykuł Lawrie również został usunięty z jej konta LinkedIn.
 
„Masz te portale społecznościowe, które usuwają informacje naukowe wykonane przez ludzi, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie” – powiedziała Lawrie.

„Dlaczego firmy zajmujące się mediami społecznościowymi tak bardzo starają się stłumić naukowców próbujących przekazywać informacje o nowych lekach?”
 
Chociaż Lawrie powiedziała, że ​​sama zażyje iwermektynę i „przekaże ją swoim dzieciom”, nie mogła powiedzieć tego samego o szczepionkach. 
 
„Byłam bardzo zaniepokojona, gdy usłyszałam w połowie zeszłego roku, że mają gotową szczepionkę, ponieważ po prostu nie ma możliwości, aby tak szybko opracować szczepionkę” – powiedziała.
 
Zakwestionowała mechanizm mRNA do produkcji białka kolczastego — „kiedy to się kończy?” — i powołała się na brak opublikowanych wyników badań tych szczepionek na zwierzętach.
 
„Nie potrzebujesz eksperymentalnych szczepionek, jeśli masz bezpieczne i skuteczne terapie”, powiedziała, zalecając zamiast tego więcej badań w celu ponownego wykorzystania „starych leków” na „nowe choroby”.
 
Lawrie wezwał również ludzi do „zaprzestania zlecania opieki zdrowotnej rządowi”, przytaczając kilka rzeczy , które każdy może zrobić, aby chronić się przed COVID, w tym zmniejszenie spożycia cukru i alkoholu, przyjmowanie dużej ilości witaminy C, witaminy D i cynku oraz stosowanie iwermektyny .
 
Film z wywiadu:
https://rumble.com/embed/vq5rl7/?pub=4
 
Źródło:
https://childrenshealthdefense.org/defender/ivermectin-effective-preventing-covid-mortality-infection/?itm_term=home
20 styczeń 2022

David Charbonneau, Ph.D.  

  

Komentarze

  

Archiwum

Gdzie drwa rabią
grudzień 13, 2006
antyglobalista
Jacek Dębski był klientem domu maklerskiego Surf5.net.
wrzesień 16, 2002
Ukraińska Polska
maj 9, 2007
wasylzly
Dał nam przykład boliwarianin
marzec 9, 2007
pnlp
http://dd.tradepress.com.pl/
luty 25, 2005
ala
Prawda o Adamie Michniku i "Gazecie Wyborczej".
luty 28, 2007
Marian Kałuski
Atak na Rydzyka
listopad 26, 2002
Artur Łoboda
Światowy kryzys – geszeft wszechczasów
marzec 6, 2009
Dariusz Kosiur
Polonia i Polska
maj 14, 2005
Lewed
Maja Komorowska: Papież nakreślił nowe perspektywy nadziei
sierpień 20, 2002
PAP
Kolejny raz o 11 września
czerwiec 19, 2004
(ak)
Gest minister Anny Fotygi: Żydowski aktywista otrzymał tytuł Honorowego Konsula RP w USA
czerwiec 20, 2007
BIBULA
Parada blagierów
sierpień 15, 2002
"Polityka"
Albanizacja Polski
maj 4, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Nie zniechecaj Patriotow!
styczeń 20, 2007
Poeta
Amerykański działacz przeciw amerykańskim inwestycjom w... Polsce
maj 30, 2004
IAR
Były marszałek pełnomocnikiem prezydenta Krakowa
styczeń 6, 2007
Błędy i wypaczenia w III RP
marzec 23, 2005
Leszek Skonka
Walesa powiedzial:
wrzesień 14, 2007
..
Granice Władzy Czasów Wojny w USA
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media