|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
więcej -> |
|
"Dziennikarska rzetelność"
|
|
Ponad 53% badanych pracowników Public Relations twierdzi, że w Polsce istnieje grupa dziennikarzy często sprzeniewierzających się etyce zawodowej. Najczęściej wymieniają dziennikarzy motoryzacyjnych i zajmujących się lekami.
Takie są wyniki badań przeprowadzonych na zlecenie Związku Firm PR przez instytut ARC Rynek i Opinia. Podobne sondaże z inicjatywy Międzynarodowego Stowarzyszenia PR odbyły się w innych krajach.
O tym, że w Polsce nie ma grup dziennikarzy sprzeniewierzających się etyce przekonanych jest ponad 11% ankietowanych PR-owców, a 35,5% nie ma zdania w tej sprawie.
Wśród grup sprzeniewierzających się etyce PR-owcy najczęściej wymieniają dziennikarzy motoryzacyjnych (ponad 30%) oraz tych, którzy zajmują się lekami (24%).
28% ankietowanych w Polsce PR-owców twierdzi, że publikacje nie wynikają z oceny materiału PR przez dziennikarza, ale są efektem zapłacenia za jego ukazanie się. W całej Europie Wschodniej takiego zdania jest 63% ankietowanych.
54% polskich specjalistów PR uważa natomiast, że informacje prasowe ukazują się w zamian za płatne ogłoszenie w danym tytule. W całej Europie Wschodniej odsetek takich opinii wynosi 67%, w Europie Zachodniej - 35%, a w Ameryce Północnej - 30%.
O tym, że dziennikarze raczej często korzystają z materiałów PR przekonanych jest ponad 70% ankietowanych. Kolejne 20% jest zdania, że dzieję się tak bardzo często. Dziennikarze raczej rzadko wykorzystują informacje PR - tak uważa 8% badanych specjalistów z tej dziedziny. 1,6% twierdzi, że to praktyka zdecydowanie rzadka, a 3,2% nie ma zdania w tej sprawie.
Prawie 51% PR-owców nisko ocenia poziom publikacji w polskich mediach, z czego 4% - bardzo nisko. Wysoką ocenę dało im prawie 40% ankietowanych, z czego 1,6% - bardzo wysoką.
Pracownicy PR najwyżej oceniają profesjonalizm mediów ogólnopolskich, a następnie kolejno: branżowych, specjalistycznych i lokalnych.
Badanie firma ARC Rynek i Opinia przeprowadziła w dniach 12-28 czerwca metodą ankiet internetowych na próbie 124 pracowników PR. |
|
20 sierpień 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Granica prostactwa
marzec 8, 2006
Artur Łoboda
|
Błędy witryny RJP
lipiec 22, 2005
Mirosław Naleziński
|
Płoccy duchowni tuszowali skandale
marzec 3, 2007
PAP
|
Wideo z zabójstwa Saddama
grudzień 31, 2006
Dorota
|
Bron geofizyczna
luty 9, 2005
Polan
|
MF będzie sprzedawało obligacje danej serii do wartości 20 mld zł
listopad 28, 2002
PAP
|
Pozwolilem sobie skopiowac ten wiersz
sierpień 1, 2004
jasiek z toronto
|
Bogusław Maśliński: Szale Goryczy Bezprawia w Majestacie Państwa w Polsce.
maj 4, 2007
Bogusław Maśliński
|
PROGRAM WYBORCZY ( 1997 ). Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
styczeń 30, 2003
|
Przyklad kuszenia Polakow wziety z Rzeczypospolitej.
grudzień 20, 2007
W.M.
|
Polska 1918-1939
październik 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zapomniany Stachniuk
wrzesień 7, 2003
przesłała Elżbieta
|
Czy pisać, że Paris to France?
grudzień 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Uczciwość nie popłaca
czerwiec 12, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Muzeum "Tysiąclecia" Żydów w Polsce
styczeń 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Amerykańskie "środki bezpieczeństwa"
luty 28, 2008
PAP
|
Pięć "reform" AWS
marzec 23, 2007
Artur Łoboda
|
Czy Bush jest (pożytecznym) idiotą?
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Po tamtej stronie wolności, czyli szara strefa moralności
sierpień 8, 2007
Marek Olżyński
|
Kraków: Proces o rekordowe odszkodowanie
październik 7, 2004
|
więcej -> |
|