|
Swoje prawdziwe oblicze już dawno pokazali
|
|
Kiedy trzydzieści lat temu zobaczyłem: jak polski Kościół Katolicki - z aplauzem przyjął Plan Balcerowicza, a potem autoryzował takie nędzne kreatury - jak Gronkiewicz Waltz - to straciłem wiarę w "mądrość Kościoła".
Później zrozumiałem, że był to wspólny z eskimosami "skok na kasę" Polaków.
I w trakcie późniejszej analizy historycznej musiałem przed sobą przyznać, że Kościół Katolicki był taki ZAWSZE!
ZDEMORALIZOWANY i POZBAWIONY JAKICHKOLWIEK ZASAD MORALNYCH, - dla którego Dogmaty Wiary były niczym dykta zasłaniająca bajzel moralny.
Dlatego ogromny upadek moralny Polski - z końcem lat 90. przypisywałem oddaniu Polski na pastwę hierarchii kościelnej.
Pisałem wtedy wręcz, że "w tysiącletniej historii Polski NIGDY nie było takiego upadku moralnego Młodzieży" - za co obwiniałem sukienkowych geszefciarzy.
Ale, poza kilkoma mocno wygładzonymi artykułami nie podejmowałem tematu degrengolady Kościoła Katolickiego w przekonaniu, że w tej kwestii i tak nie da się Ludzi uświadomić.
Poza tym wiele osób nieświadomych zgnilizny Kościoła - znajdowało we wierze swoją drogę życiową. A tylko nieliczni potrafią oddzielić wiarę od instytucji.
Ksiądz Józef Stanisław Tischner powiedział coś w tym stylu:
"
Jeszcze nie widziałem nikogo, kto stracił wiarę, czytając Marksa, za to widziałem wielu, którzy stracili ją przez kontakt z księżmi. "
Mamy 2021 rok i dziś przytłaczająca większość hierarchii kościelnej WSPÓŁUCZESTNICZY w masońskim programie depopulacji i zniewolenia człowieka - pod szyldem nowej "religii" nazwanej "kowid".
Wygląda na to, że hierarchowie Kościoła postanowili wymienić "wiarę" katolicką na kowidyzm - pod warunkiem zachowania dochodów.
A szczególnie wyraźna jest w tym postawa Papieża Jorge Mario Bergoglio, który jawnie afiszował się z masonami i przekazuje wiernym ich polecenia!
Moim zdaniem walka o prawa człowieka deptane przez żydomasonerię - winna się rozpocząć od odrzucenia hierarchii kościelnej - jako wrzodu cywilizacyjnego.
I oczekuję, że ci - nieliczni księża i biskupi - wierni ideom chrześcijaństwa - dadzą nam w potrzebne wskazówki, a potem wspólnie staną z Nami do walki - o największy cud Boga, a więc życie ludzkie!, które żydomasoneria planuje ograniczyć - wedle dawno zaplanowanego programu.
|
|
6 grudzień 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Sekcja Polska Radia France International przestanie nadawać (?)
listopad 23, 2008
Grzegorz G.Worwa
|
Prezydent RP Wojciech Jaruzelski przed sadem
kwiecień 21, 2007
wasylzly
|
Licytacja?
sierpień 3, 2002
Andrzej Kozioł
|
Sąd fiński ukarał dwie gazety i autora opublikowanego listu za "wywoływanie etnicznych nienawiści do Żydów"
styczeń 11, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Dziwne dla Polaków Daty
listopad 27, 2007
Dariusz Kosiur
|
Izraelskie dziewczynki przesyłają prezent miłości Libanskim dzieciom...
lipiec 18, 2006
J.D.
|
Co się Kołodce marzy w roku bieżącym
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda / IAR
|
Ruch, to zdrowie
luty 22, 2008
Marek Jastrząb
|
Kadry decydują o wszystkim
maj 26, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Asyryjka podaje Janowi Pawłowi II Krzyż
kwiecień 20, 2003
Elżbieta
|
Wpisywanie informacji do encyklopedii Wikipedia
styczeń 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Izrael kontynuuje akcję burzenia palestyńskich domów
sierpień 11, 2002
IAR
|
Wpadli we własne sidła
marzec 27, 2004
PAP
|
11/11/2005 - Order "Bialej M." dla L. Balcerowicza
listopad 14, 2005
Marek Głogoczowski
|
Lucky Larry wants $12.3 billion more for 9/11
czerwiec 19, 2008
|
Rze? polskich rze?ników
czerwiec 29, 2003
przesłała Elżbieta
|
Którzy zabijają naszą wiarę
listopad 28, 2006
Artur Łoboda
|
Drastyczne sankcje USA wobec Korei Północnej
grudzień 10, 2006
Mirosław Naleziński
|
Reklamowi naciągacze
wrzesień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Kazanie" na temat wartosci prawnej Deutero-Testamentu
lipiec 4, 2006
Marek Glogoczowski
|
|
|