ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Jak doszło do obecnej wojny przeciwko ludzkości? (3) 
3 listopad 2020     
Znienawidzony przez platformowców film 
16 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Ile jest warta polska kultura? 
14 maj 2014      Artur Łoboda
Prawdziwi płaskoziemcy są w nauce  
21 lipiec 2021     
JAK ROZPOZNAĆ ŻYDA? 
6 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Dobry i zły polityk 
1 wrzesień 2010      Artur Łoboda
Papież Franciszek przemawia na szczycie klimatycznym Bidena - po czym, jego imię w ciekawy sposób zniknęło z harmonogramu 
23 kwiecień 2021      David McLoone
Wiatry i skrzydła 
17 kwiecień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Opór przeciwko roli euro jako waluty rezerwowej i jego skutki 
21 maj 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Usurious capitalism and the war party in USA 
6 czerwiec 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Rządził 2480 dni. 
31 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Dziel i rządź. Lewackie multi-kulti 
17 listopad 2015      Artur Łoboda
Próba interpretacji sondaży poparcia politycznego Polaków  
10 listopad 2012      Artur Łoboda
Zamiatanie Polski ze śmieci 
6 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Gdzie jest zabytkowy ołtarz z kościoła w Ustce ? Część III 
26 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Dużo zdrowia w Nowym Roku 
1 styczeń 2015      Artur Łoboda
Operacja Dynamo 2 
31 styczeń 2019      Artur Łoboda
Zapytanie premiera RP o skuteczność maseczek 
17 grudzień 2020      Artur Łoboda
Wśród sępów 
15 styczeń 2021      Christian Kreiß
To się w pale nie mieści 
12 kwiecień 2021     

 
 

Dwadzieścia więcej powodów, dla których pandemia COVID-19 nigdy nie istniała

„To całkowicie zrozumiałe, że ludzie chcą żyć dalej, ale nie wrócimy do starej normalności”. – Dyrektor Generalny WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus
 
„Wielu z nas zastanawia się, kiedy wszystko wróci do normy…
Krótka odpowiedź brzmi: nigdy.
Nic nigdy nie powróci do „złamanego” poczucia normalności, które panowało przed kryzysem, ponieważ pandemia koronawirusa wyznacza fundamentalny punkt zwrotny w naszej globalnej trajektorii”. – Klaus Schwab , Światowe Forum Ekonomiczne


***
 
20 innych powodów, dla których pandemia COVID-19 nigdy nie istniała
 
Jak zademonstrowano w pierwszym artykule z tej serii, tak zwana pandemia, która zmieniła bieg historii ludzkości, nie przypomina nam tego, co mówili nam „oficjalne” źródła i marionetki głównego nurtu mediów.
 
Prawdziwa pandemia popełniana przeciwko ludzkości to bezprecedensowa tyrania, kłamstwa i korupcja.
 
Podczas gdy świat został podpalony płomieniami nakazaów szczepień, niedoborami żywności i dostaw, hiperinflacją, bezrobociem i represjami ze strony państwa policyjnego, globalna kabała siedząca na szczycie tej szeroko zakrojonej katastrofy stale wdraża plany przekształcenia i zresetowania świata do ich przeciwieństwa.
Wspomagany przez obecne pokolenie dyktatorów politycznych, tyranów Big Tech, mafiosów medycznych i całą masę partnerów publiczno-prywatnych, plan okradania nas ze wszystkiego (pamiętaj, że nie będziesz nic posiadać i będziesz szczęśliwy), w tym prawo do odmowy medycznej - dzieje się z prędkością warp.

Planowali to od kilku stuleci.
Doświadczamy trujących owoców ich wysiłków w prawdziwym ćwiczeniu na żywo o kontrolę nad planetą.

 
Pamiętaj, że powodem, dla którego znajdujemy się w tej trudnej sytuacji, jest ogłoszony przez prezydenta Trumpa stan wyjątkowy, który trwał pod rządami reżimu Bidena.
Liderzy z wielu innych krajów również postępowali według tego samego scenariusza.
I znowu, jeśli można udowodnić, że „pandemia” jest oszukańcza, wszystkie nadzwyczajne rozkazy wykonawcze i mandaty muszą zostać natychmiast odwołane!

 
Ważne jest, aby te informacje były udostępniane, aby iluzja pandemiczna mogła zostać całkowicie zniszczona.
Te dodatkowe 20 faktów jeszcze bardziej zaprzeczy, że sytuacja nadzwyczajna kiedykolwiek istniała.

 
#21 – Hydroksychlorochina została odsunięta na bok, aby upewnić się, że szczepionki są jedynym dostępnym sposobem leczenia COVID-19.
 
30 marca 2020 r. Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) zatwierdziła awaryjne zastosowanie hydroksychlorochiny i chlorochiny w leczeniu COVID-19.
15 czerwca 2020 r .w EUA zostało to odwołane, a FDA „określiła, że ​​chlorochina i hydroksychlorochina prawdopodobnie nie będą skuteczne w leczeniu COVID-19 w przypadku dozwolonych zastosowań w EUA”.
To cofnięcie miało miejsce pomimo faktu, że NIH wiedział, że hydroksychlorochina była skuteczna w leczeniu koronawirusów już w 2005 roku.
 
Big Pharma może uzyskać od 6 do 19 miliardów dolarów przychodów ze szczepionki na koronawirusa.
Tymczasem hydroksychlorochina – sprawdzony lek na koronawirusa – kosztuje średnio tylko około 20 USD za butelkę .
 
22 maja 2020 r. The Lancet , jedno z najbardziej renomowanych czasopism medycznych na świecie, opublikowało badanie stwierdzające, że hydroksychlorochina zabija więcej pacjentów i jest niebezpiecznym lekiem .
 
5 czerwca 2020 r. The Lancet wycofał tą publikację po dochodzeniu w firmie (Surgisphere), które dostarczyło danych, któreujawniło poważne niespójności i wadliwą metodologię .
Zobacz więcej o tym bezprecedensowym skandalu tutaj i tutaj .
 
Dr Anthony Fauci nadal utrzymywał, że hydroksychlorochina (lek zatwierdzony przez FDA, stosowany od ponad 60 lat) nie jest skutecznym leczeniem COVID-19, pomimo licznych światowych badań, które wykazały, że tak jest.
Epidemiolog z Yale, dr Harvey Risch, oskarżył dr Fauci o prowadzenie „kampanii dezinformacyjnej” przeciwko hydroksychlorochinie .
 
The National Pulse poinformował, że dokument, który nie jest już dostępny z FDA dotyczący „autoryzacji użycia w sytuacjach awaryjnych” potencjalnych terapii COVID-19, wydaje się sugerować, że hydroksychlorochina spełnia kryteria klasyfikacji, ale stanie na drodze innych lukratywnych leków i szczepionki.
 
Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy i Chirurgów (AAPS) pozwało nawet FDA za odmowę udostępnienia społeczeństwu około 60 milionów dawek hydroksychlorochiny, które zostały przekazane przez producentów leków w celu leczenia pacjentów z koronawirusem.
 
Proszę zapoznać się z poniższą listą badań dowodzących, że hydroksychlorochina jest skutecznym sposobem leczenia COVID-19 tutaj , tutaj , tutaj , tutaj , tutaj , tutaj , tutaj i tutaj .
 
#22 – Rekwizyty zostały użyte, aby „pandemia” wyglądała gorzej niż w rzeczywistości.
 
W marcu 2020 r. stany USA i kraje na całym świecie rozpoczęły budowę prowizorycznych obiektów szpitalnych, aby pomieścić spodziewany wzrost pacjentów z COVID-19.
Nowy Jork przewidywał potrzebę dodatkowych 87 000 łóżek, ponieważ Centrum Javits zostało przekształcone w szpital przez Korpus Inżynierów Armii.
USS Comfort został również wysłany do Nowego Jorku, podczas gdy USS Mercy został wysłany do Los Angeles.
To wszystko było oszustwem, mającym na celu oszukanie opinii publicznej, że sytuacja jest znacznie bardziej tragiczna niż rzeczywistość.
Artykuł w Navy Times ujawnił prawdę o tych prowizorycznych obiektach, stwierdzając:

  Według kapitana Patricka Amersbacha, dowódcy placówki medycznej Comfort, do czasu wyjazdu Comforta licząca około 1200 osób załoga i szpital z 1000 łóżek wyleczyły zaledwie 182 pacjentów, z których około 70 procent miało COVID-19.
   
  Niedostateczne wykorzystanie dodatkowych zasobów medycznych w Nowym Jorku nie jest charakterystyczne dla Comfort. Tysiące łóżek szpitalnych udostępnionych w przebudowanym centrum konferencyjnym, po szybkim montażu przez Korpus Inżynieryjny Armii, w dużej mierze nie były używane .
   
   Centrum Javits, które początkowo było wyobrażane jako szpital polowy z 2500 łóżkami dla pacjentów bez COVID-19, wkrótce po rozpoczęciu działalności został przekształcony w szpital wyłącznie z koronawirusem. Mimo tego największa liczba pacjentów leczonych jednocześnie w centrum kongresowym wyniosła blisko 500.

 
Podobnie USS Mercy wyleczył tylko 77 niezainfekowanych pacjentów do czasu opuszczenia portu w Los Angeles.
 
Przyłapano również media informacyjne na fałszowaniu historii, aby wzbudzić strach. CBS This Morning wykorzystało fałszywy materiał filmowy, by rozgłosić historię o przepełnionych nowojorskich szpitalach .
Nagranie pochodziło ze szpitala we Włoszech.
CBS sfałszowało również relacje z ośrodka testowego w Michigan , a lekarze udawali pacjentów w kolejce w samochodach, aby uzyskać test na COVID-19.
To tylko kilka przykładów, ale są ich dziesiątki.
 
#23 – Big Tech, Biały Dom, media i rządy na całym świecie przyłączyły się do cenzurowania informacji.
 
Facebook, Twitter, Google, LinkedIn, Microsoft, Reddit i YouTube wydały wspólne oświadczenie dotyczące zwalczania oszustw i dezinformacji o wirusie , zasadniczo przyznając się do zmowy cenzurującej poglądy, które odbiegają od oficjalnej narracji.
W wywiadzie dla CNN, dyrektor generalna YouTube Susan Wojcicki uzasadniła cenzurę opinii niepopartych przez „autorytatywne źródła”, stwierdzając, że „wszystko, co byłoby sprzeczne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia, byłoby naruszeniem naszej polityki. Dlatego usuwanie informacji to kolejna naprawdę ważna część naszej polityki”.
Niezliczone osoby, organizacje, lekarze i osobistości polityczne zostały ocenzurowane, zawieszone lub całkowicie pozbawione platformy za wyrażanie opinii lub cytowanie faktycznych informacji, które wybijały dziury w historii snutej przez podmioty takie jak WHO, CDC, FDA, Biały Dom i Organizacja Narodów Zjednoczonych.
 
Rozwiązanie „pandemii” nie przypomina równania matematycznego, na które może być tylko jedna prawidłowa odpowiedź.
Cenzura odmiennych poglądów i informacji faktograficznych nie jest zasadą naukową, ale totalitarną, która faktycznie narusza metodę naukową.
 
#24 – Niespodzianka! COVID-19 zaraża nie tylko ludzi.
 
Wszystkie zwierzęta, w tymtygrysy ,
psy
,
koty
, goryle ,
kozy
, a nawet
owoce
i Coca-Cola,
 uzyskały pozytywny wynik testu na obecność COVID-19.

Skoro koronawirusy są bardzo powszechne i zostały „odkryte” w latach 60., czy nie potwierdza to, że testy te są bezcelowe w diagnozowaniu choroby, ale idealne do wywoływania histerii i uzasadniania drakońskich środków?
 
#25 – Według prawdziwej nauki maski na twarz nie zatrzymują transmisji wirusa.
 
Noszenie masek na twarz było szeroko krytykowane w pierwszych miesiącach „pandemii” prawie wszyscy, w tym dr Anthony Fauci , były lekarz naczelny USA dr Jerome Adams , były dyrektor CDC Robert Redfield , New England Journal of Medicine , OSHA , i WHO . Artykuł w USA Today z lutego 2020 r. udokumentował oryginalne stanowisko Fauciego w sprawie masek:

  Jedynymi ludźmi, którzy potrzebują masek, są ci, którzy są już zarażeni, aby nie narażać innych.
  Maski sprzedawane w drogeriach nie są nawet wystarczająco dobre, aby naprawdę kogokolwiek chronić, powiedział Fauci.
   
  „Jeśli spojrzysz na maski, które kupujesz w aptece, to nie robią tak naprawdę wiele, aby cię chronić” – powiedział.
  „Ludzie zaczynają mówić: „Czy powinienem zacząć nosić maskę?”
  Teraz w Stanach Zjednoczonych nie ma absolutnie żadnego powodu, aby nosić maskę”.

W wywiadzie z Dave Rubenstein Show w maju 2019 r. Fauci nazwał maskę noszącą paranoją i odradzał jej stosowanie jako ochrony przed chorobami zakaźnymi.
 
Artykuł Bill Hennessy udokumentowane New England Journal of Medicine w postawie na maskach, powołując się na:

  Dla tych z was, którzy krzyczą „nauka”, jakby to był kleszcz Tourette'a, jest to z New England Journal of Medicine z 21 maja 2020 r :
   
  Wiemy, że noszenie maski poza placówkami służby zdrowia zapewnia niewielką, jeśli w ogóle, ochronę przed infekcją .
  Władze zdrowia publicznego definiują znaczną ekspozycję na COVID-19 jako kontakt twarzą w twarz w odległości 6 stóp z pacjentem z objawowym COVID-19, który utrzymuje się przez co najmniej kilka minut (a niektórzy twierdzą, że dłużej niż 10 minut, a nawet 30 minut ). 
  Szansa na złapanie COVID-19 podczas przelotnej interakcji w przestrzeni publicznej jest zatem minimalna.
   
  W wielu przypadkach chęć powszechnego maskowania jest odruchową reakcją na niepokój związany z pandemią .
   
  Dlaczego więc kazano nam nosić maski? Symbolizm. Z tego samego artykułu w NEJM :
   
  Jasne jest również, że maski pełnią role symboliczne .
  Maski to nie tylko narzędzia, ale są również talizmany, które mogą pomóc pracownikom służby zdrowia zwiększenie postrzegane poczucie bezpieczeństwa, dobrego samopoczucia i zaufanie w swoich szpitalach.

 
3 kwietnia 2020 r. początkowe nastroje wokół powszechnego maskowania uległy odwróceniu, gdy prezydent Trump ogłosił, że CDC zaleciło obywatelom noszenie masek z tkaniny w miejscach publicznych, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa.
Następnie stany zaczęły wydawać mandaty na stosowanie masek nawet dla dzieci, a kontrowersje dotyczące ich używania nigdy nie zniknęły.
 
Przeprowadzono setki badań masek na twarz.
Jedną z najlepszych kompilacji można znaleźć w Life Site News , gdzie cytują 47 badań, które potwierdzają, że maski są nieskuteczne w przypadku COVID-19 i 32 dodatkowe badania, które potwierdzają, że mają one negatywny wpływ na zdrowie .
Tak więc przytłaczający konsensus naukowy potwierdza to, co mówiono nam od samego początku: maski nie działają !
Noszenie maski na twarz to nic innego jak sygnalizowanie cnoty i ślepe posłuszeństwo dzisiejszym naukowym przywódcom sekt.
 
#26 – Istnieje kilka innych powodów, które mogą wyjaśnić chorobę i śmierć rzekomo spowodowane przez COVID-19.
 
● Narażenie na promieniowanie 5G.
National Institutes of Health opublikował badanie zatytułowane „Technologia 5G i indukcja koronawirusa w komórkach skóry”.
W badaniu stwierdzono:
„W tym badaniu pokazujemy, że fale milimetrowe 5G mogą być absorbowane przez komórki dermatologiczne działające jak anteny, przenoszone do innych komórek i odgrywać główną rolę w wytwarzaniu koronawirusów w komórkach biologicznych”.

Chociaż dokument jest nadal dostępny , został wycofany ze strony PubMed NIH .
Co ciekawe, Wuhan, miasto, które zapoczątkowało „pandemię”, było pierwszym chińskim miastem, które zainstalowało i wykorzystało 5G  tuż przed pojawieniem się tego „wirusa”. Być może ma to również związek z wysiłkami Elona Muska i Jeffa Bezosa, aby umieścić w kosmosie tysiące satelitów?
Wiele objawów przypisywanych COVID-19 to również objawy ekspozycji na 5G.● Narażenie na dwutlenek azotu.
Artykuł badawczy w Science Direct, pierwotnie opublikowany w kwietniu 2020 roku, stwierdził, że przewlekła ekspozycja na dwutlenek azotu (NO 2 )  mogła przyczynić się do zgonów z powodu COVID-19 w miejscach takich jak Włochy, Hiszpania, Francja, Niemcy i „być może na całym świecie ”.● Zanieczyszczenie powietrza.
Naukowcy z Harvardu odkryli, że niewielki wzrost długoterminowego narażenia na zanieczyszczenie powietrza (drobny pył zawieszony – PM 5 ) doprowadził do dużego wzrostu śmiertelności z powodu COVID-19.
Wuhan (Chiny), Nowy Jork, Lombardia (Włochy) i wiele początkowych hotspotów koronawirusa ma również bardzo wysoki poziom zanieczyszczenia powietrza.
Czy osoby zatrute zanieczyszczeniem powietrza mogły zostać błędnie zdiagnozowane z COVID-19?
Zobacz także tutaj .● Niedobór witaminy B1 (beri-beri) i gruźlica.
Fascynująca seria artykułów dziennikarza zajmującego się zdrowiem, Bill Sardi, dokumentuje, w jaki sposób objawy COVID-19, takie jak „szybkie  bicie serca, przewlekły ból głowy, miażdżące zmęczenie, a nawet duszność, można wytłumaczyć jedynie niedoborem witaminy B1.

Żaden koronawirus, wirus grypy ani żadna inna infekcja nie wywołują objawów obserwowanych w przypadku COVID-19”. Zobacz tutaj , tutaj , tutaj , tutaj , tutaj , tutaj , tutaj i tutaj .

Sardi stwierdził również, że diagnozy COVID-19 mogą być również przypadkami gruźlicy, ponieważ wiele objawów jest takich samych.● „Pandemię” COVID-19 można przypisać SARS-CoV-2 przenoszonemu przez szczepionki MMR, szczepionki  polio i na grypę . Zobacz także tutaj
#27 – Dystans społeczny to fikcja.
 
Artykuł w brytyjskiej gazecie „ The Telegraph” stwierdził, że nie ma naukowych dowodów na prace związane z dystansem społecznym>/a> i że opiera się on na bardzo wątłych dowodach .
Nawet światowej sławy British Medical Journal twierdzi, że dystans społeczny opiera się na przestarzałej nauce .
Czy to naprawdę możliwe, że dystans społeczny zrodził się z projektu naukowego nastoletniej dziewczyny i został przyjęty jako ogólnoświatowa polityka trzymania ludzi z dala od siebie i strachu przed sobą?
 
#28 – Blokady nie powstrzymują transmisji wirusa , ale niszczą życie ludzi i gospodarkę.

  ● Profesor Stanford Jay Bhattacharya stwierdził : „Nie jest możliwe wykorzenienie (koronawirusa) za pomocą blokady.
  Musimy się z tym pogodzić… (strategia blokowania jest) skazana na porażkę i przyniesie to również efekt przeciwny do zamierzonego.”● Wybitny badacz medyczny Knutt M. Wittkowski skrytykował podejście polegające na blokowaniu, mówiąc:
  „W przypadku wszystkich chorób układu oddechowego jedyną rzeczą, która powstrzymuje tę chorobę, jest odporność stada.
  Około 80% ludzi musiało mieć kontakt z wirusem, a większość z nich nawet nie rozpoznała, że ​​jest zarażona, lub miała bardzo łagodne objawy, zwłaszcza jeśli są dziećmi.
  Dlatego bardzo ważne jest, aby szkoły były otwarte, a dzieci mieszały się, aby rozprzestrzeniać wirusa, aby jak najszybciej uzyskać odporność stada…”
  ● Lockdown  i  pobyt wewnątrz   tygodniami  i miesiącami  służy politykom do osłabienia układu odpornościowego , twierdzą dr. Dan Erickson i Artin Masseh w Bakersfield w Kalifornii.
  Wideo z lekarzami podczas  sporządzenia niniejszego sprawozdania została ocenzurowane  na YouTube za naruszenie jego warunków  korzystania z usługi .● Badania wykazały, że bezrobocie spowodowane przez blokady prowadzi do niekorzystnych skutków zdrowotnych, w tym udaru, nadciśnienia, chorób serca, cukrzycy, problemów emocjonalnych i psychiatrycznych oraz samobójstw.● Naukowcy z Well Being Trust i Robert Graham Center for Policy Studies in Family Medicine and Primary Care oszacowali, że 75 000 osób może umrzeć z powodu alkoholu, nadużywania narkotyków i samobójstw, nazywając je „śmiercią rozpaczy”.● Stosowanie blokad było arbitralne i niespójne.
  Dlaczego sklepy z alkoholem i konopiami mogły pozostać otwarte, kiedy zmuszono do zamykania kościołów?
  Dlaczego niektóre firmy (głównie sklepy wielkopowierzchniowe i wielkie korporacje) uznano za niezbędne, podczas gdy inne zostały zamknięte i zmuszone do ubiegania się o rządową  jałmużnę  tylko po to, by przetrwać?

Gdyby blokady zadziałały, „pandemia” powinna zakończyć się już latem 2020 roku!
Na ten temat można by powiedzieć znacznie więcej, ale myślę, że rozumiesz.
 
#29 – Poddawanie zdrowych ludzi kwarantannie jest tyranią i sprzeciwia się wszelkiej konwencjonalnej logice.
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  podpisana przez blisko 60.000 naukowców i lekarzy i ponad 800 tysięcy ludzi świeckich, poinformowała, że tylko chory powinien zostać poddany kwarantannie.
Deklaracja stwierdza: „Najbardziej współczującym podejściem, które równoważy ryzyko i korzyści związane z uzyskaniem odporności stada, jest umożliwienie tym, którzy są obarczeni minimalnym ryzykiem śmierci, normalne życie, aby zbudować odporność na wirusa poprzez naturalną infekcję, przy jednoczesnej lepszej ochronie tych, którzy są narażeni na największe ryzyko.
Nazywamy to Skoncentrowaną Ochroną”.
 
Skoncentrowana ochrona była standardową praktyką w przypadku każdej poprzedniej epidemii lub pandemii.
Zdrowi ludzie powinni mieć swobodę powrotu do normalnego życia i narażenia na ryzyko.
Zamknięcia na szczeblu krajowym i regionalnym, w których zdrowych wspólnie z chorymi poddaje się kwarantannie, są bezsensowne i służą jedynie przedłużeniu „pandemii”.
 
#30 – Ryzyko dla dzieci jest minimalne.

  Badanie przeprowadzone przez islandzką firmę deCode Genetics wykazało, że „dzieci poniżej 10 roku życia są mniej podatne na zarażenie niż dorośli, a jeśli się zarażą, są mniej podatne na poważne choroby…
  nawet jeśli dzieci się zarażą, są mniej podatne na zarażenie innych osób - niż dorośli.
  Nie znaleźliśmy ani jednego przypadku zarażenia rodziców przez dziecko”.
  Dane z  WorldOMeter wykazały, że dzieci w wieku 0-17 lat mają 0,02-0,06% udział w światowych zgonach związanych z COVID-19, czyli zasadniczo zero.● W artykule New England Journal of Medicine zalecano, aby szkoły ponownie otworzyły się na osobistą naukę, stwierdzając:
  „Z klinicznego punktu widzenia większość dzieci w wieku od 1 do 18 lat doświadcza łagodnej choroby lub jej braku z powodu COVID-19 i znacznie rzadziej niż dorośli zmagają się z ciężkim konsekwencje infekcji.”● Scott Atlas , były członek grupy zadaniowej Trumpa ds. koronawirusa, powiedział:
  „Wiemy, kto jest zagrożony.
  Tylko 0,2 procent zgonów w USA  dotyczyło osób w wieku poniżej 25 lat, a 80 procent miało miejsce w wieku powyżej 65 lat; średni wiek śmiertelności to 78 lat.● Badanie  JAMA Pediatrics przeprowadzone w północnoamerykańskich szpitalach pediatrycznych kategorycznie stwierdziło, że „nasze dane wskazują, że dzieci są znacznie bardziej zagrożone komplikacjami  z powodu grypy niż z powodu COVID-19”. 
#31 – Chociaż często oczerniane, marginalizowane i cenzurowane, istnieją inne metody leczenia COVID-19, które okazały się skuteczne, w tym:
 
 

 
#32 – Szpitale zapełnione po brzegi pacjentami z COVID-19 są mocno przesadzone.
 
Zobacz
tutaj , tutaj , tutaj , tutaj , tutaj
 
Jak wynika z tych historii, kiedy szpitale pełne, istnieje wiele przyczyn oprócz COVID-19.
Obecny niedobór pielęgniarek spowodowany koniecznością szczepień również powoduje zamykanie szpitali, ograniczenia w świadczeniu usługi brak łóżek.


#33 – Protesty po śmierci George'a Floyda dowiodły, że „środki zapobiegawcze COVID-19” nie mają nic wspólnego ze zdrowiem publicznym.
 
Protesty, które wybuchły w związku ze śmiercią George'a Floyda, naruszyły dystans społeczny i, w wielu przypadkach, zasady noszenia masek.
Do protestów zachęcali lewicowi politycy i media głównego nurtu.
Inne wydarzenia, na których gromadziły się tłumy, takie jak Sturgis Motorcycle Rally w Południowej Dakocie lub zorganizowane protesty blokujące, zostały uznane za wydarzenia „super rozprzestrzeniania się” i powszechnie potępione przez tych samych lewicowców .
Ta jawna hipokryzja pokazuje, że jest to polityczna pandemia bardziej niż cokolwiek innego.   
 
#34 – Hipokryzja urzędników publicznych w łamaniu ich własnych zasad dowodzi również, że „środki zapobiegawcze COVID-19” nie mają nic wspólnego ze zdrowiem publicznym.
 
Wymienię tylko niektóre z ich nazwisk (lewaków) ; prawdopodobnie znasz je

  Gavin Newsom
  Nancy Pelosi
  Lori Lekka Stopa
  Gretchen Whitmer
  Justin Trudeau
  Barack Obama
  Boris Johnson
  Bill de Blasio
  ● A lista jest długa!
Biurokraci stworzyli „reguły dla ciebie, ale nie dla siebie” i uwielbiają otwarcie obnosić się ze swoją samooceną wyższości przy każdej okazji!
 
#35 – Istnieją mocne dowody na to, że „pandemia” koronawirusa była wcześniej zaplanowana.
 
Oprócz powszechnie znanych ćwiczeń pandemicznych Event 201 , rządy od dawna prowadzą ćwiczenia przygotowujące do globalnej pandemii.
Udokumentowałem już wiele ćwiczeń, dokumentów, postępowań prawnych i konferencji, które miały miejsce (patrz The Back Story i The Ramp Up z mojej serii Kroniki COVID ).
Skoro całe to planowanie trwało co najmniej 20 lat, dlaczego wszystko poszło tak źle?
 
#36 – Rządy próbowały zawyżać liczbę chorych w pandemi, jeśli wcześniej nie było to uzasadnione.
 
Zobacz Swine Flu 1976 , Zika , SARS 2002-2004 , H1N1 2009 i MERS 
#37 – WHO zareagowała powoli i pozwoliła Chinom na kontynuowanie podróży lotniczych , co pozwoliło „wirusowi” rozprzestrzenić się na arenie międzynarodowej .
 
Można by pomyśleć, że z wiedzą uprzednią zebraną podczas różnych ćwiczeń pandemicznych przeprowadzonych w ciągu ostatnich dwóch dekad, coś tak prostego, jak zamknięcie podróży lotniczych w miejscu, w którym wybuchła epidemia po raz pierwszy, byłoby jednym z pierwszych priorytetów.
Tak się jednak nie stało.
Dlaczego?
 
#38 – Ciągłe zamieszanie i dezinformacja ze strony instytucji zdrowia publicznego i urzędników państwowych sprawia, że ​​ludzie są przestraszeni i zdezorientowani.
 
Pamiętaj o mantrze „porządek z chaosu”, ponieważ jest to modus operandi „globalnej elity”.
Celowo zasiali zamęt i chaos związany z naturą „wirusa”, skąd się wziął, jak się rozprzestrzenia, jak jest przenoszony, jak się ma śmiertelność, jak powstają warianty, jak działają testy, czy można wykształcić naturalną odporność, czy działają maski, a jeśli tak , ile trzeba nosić, i tak dalej.

Nieustannie zaprzeczają wcześniejszym twierdzeniom, które wydawały się wówczas ostateczne, utrzymując naiwną publiczność w ciągłym wytrącaniu z równowagi i w nieustannym stanie dysonansu poznawczego.

Dlaczego ktokolwiek nadal im ufa wszystkim, to, jest zdumiewające!

Niemniej jednak wielu nadal ufa, a ich ignorancja i posłuszeństwo służą utrwalaniu „pandemii” i śliskiej ścieżki do całkowitej tyranii!
 
#39 – „Pandemia” zapoczątkowała wzrost autorytarnego przywództwa, tak jak przewidywano w Raporcie Rockefellera z 2010 roku (patrz strona 18).
 
Pod przykrywką zdrowia i bezpieczeństwa publicznego rządy dopuszczały się wszelkiego rodzaju okrucieństw w imię zapewnienia ludziom bezpieczeństwa.
Wiele osób zostało aresztowanych za nie noszenie masek , protesty przeciwko lockdown i nie zachowanie dystansu społecznego ;
zmuszano ludzi do noszenia bransoletek na kostkach, jak przestępcy za odmowę poddania się kwarantannie; zmuszano do kopania grobów i wchodzenia do trumien ; wyrzucani z samolotów ; przymusowo usunięty z transportu publicznego, szpiegowany przez drony i roboty ; zmuszany do noszenia masek w domu podczas telekonferencji ; zatrzymany w punktach kontrolnych kwarantanny ; wymagane do korzystania z aplikacji do śledzenia kontaktów ; stale nadzorowany ; i pozostawiony bez pracy przez miliony z blokad.
 
#40 – Natychmiast i wielokrotnie mówiono nam, że tylko szczepionka może zaradzić „pandemii” i przywrócić nas do normalności.
 
Skąd na świecie ludzie tacy jak Bill Gates , dr Anthony Fauci , dr Zeke Emanuel i niezliczeni inni od razu wiedzą, że szczepionka była jedynym wyjściem z „pandemii”?
Wyjaśniłem szczegółowo odpowiedź na to pytanie w moim artykule,  Beware the Vaccine Pt. 2 – Plan zaszczepienia planety .
 
Do tej pory powinno być oczywiste, że od samego początku celem tej „pandemii” było zaszczepienie całej planety „szczepionką”.
Z jakiego innego powodu wszystkie inne metody leczenia (oprócz tych wspieranych przez Big Pharma, takich jak Remdesivir ) byłyby zakazane lub oczerniane?
Z jakiego innego powodu byłby tak duży nacisk, by zakasać rękawy i zadać cios?
Z jakiego innego powodu byłoby tyle propagandy na temat tego, jak „bezpieczne i skuteczne” są szczepionki przeciw COVID-19, skoro jest tak wiele przeciwnych dowodów ?
 
Odkąd rozpoczęły się kampanie szczepień, większość krajów wciąż nie wróciła do normy (szczególnie w miejscach takich jak Australia i Włochy ).
Ramy logiki cały czas się chwieją , podczas gdy autorytarne mandaty i kontrole przyspieszają.
Jest dokładnie tak, jak przewidywał Rockefeller, a Schwab i Ghebreyesus stwierdzili – nie wrócimy do normalności.
 
Żart jest na nas
Dopóki ludzie nie obudzą się i nie zdadzą sobie sprawy, że ta cała „pandemia” była wymówką do zainstalowania globalnego Rządu i zwiększenia autorytarnej kontroli, ci kabaliści mogą spełnić ich życzenie.
Teraz, gdy jesteś uzbrojony w fakty, Twoim obowiązkiem jest rozpowszechnianie tych informacji daleko i szeroko!

OPÓR JEST OBOWIĄZKOWY, jeśli chcesz żyć swobodnie.
 
 
Źródło: 
https://www.globalresearch.ca/destroying-the-narrative-twenty-more-reasons-why-a-covid-19-pandemic-never-existed/5757230
7 październik 2021

Jesse Smith 

  

Komentarze

  

Archiwum

Ladies, Gentlemen & Others
wrzesień 8, 2007
Kolas Bregnon
2008.03.27. Serwis wiadomosci ze świata w 3ch językach
marzec 27, 2008
tłumacz
Czy kierowcy powinni ponosić koszty leczenia ofiar wypadków?
kwiecień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polacy są jednak ciemnym narodem ......
październik 5, 2005
Kazimierz
Nie chcemy być Piłatami
lipiec 23, 2006
Andrzej Kumor
Kara wczesniejszej smierci
grudzień 8, 2005
przesłała Elzbieta
Nowe elity
kwiecień 16, 2008
przeslała Elżbieta Gawlas
Roman Dmowski
styczeń 3, 2008
śr.
Polacy mają dobre serce....: odbudują Irak za własne pieniądze i...sfinansują UE
kwiecień 16, 2003
przesłała Elżbieta
Obłędna inicjatywa nadania honorowego obywatelstwa USA żydówce Annie Frank
luty 19, 2007
bibula- pismo niezależne
Francja traci prestiż
wrzesień 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Portrety świe(t)nych udawaczy (2): casus Pawła-Szawła z Tarsu
luty 9, 2007
Marek Głogoczowski
" O wasze głosy "
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
Amerykańskie wybory
listopad 5, 2008
Artur Łoboda
Siła koszmarów – manipulowanie strachem
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Coraz więcej naukowców i dziennikarzy powątpiewa w oficjalną wersję wydarzeń 9/11
wrzesień 12, 2007
Lech Maziakowski
Punkt widzenia zależy od punktu "senacenia"
czerwiec 17, 2002
PAP
UE - NIE
maj 15, 2003
przesłała Elżbieta
"Rzeczpospolita" - tuba propagandowa lichwo-gangsterów?
lipiec 1, 2004
Kolejny głos w sprawie 1968 roku
Ucieczka stalinowskich zbrodniarzy

maj 22, 2003
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media