|
Nie wierzę, ze można coś takiego napisać ....
|
|
Polacy są oszukiwani, okradani i okłamywani codziennie przez "swoich", pachołków obcych i obcych bezpośrednio.
Jeszcze fragmenty o prostych rosyjskich żołnierzach można strawić, i o pochodzie NKWD tuż za nimi też. Ale nie widzieć co działo się potem, i co dzieje się ostatnio, od najdroższego "kontraktu" gazowego, przez zamach smoleński i toczące się śledztwo, które służy tylko do plucia nam w twarz kolejnymi oszustwami i fałszerstwami, aż po kolejne "embarga" a to na mięso, na nabiał, a to na ogórki, a to na jabłka. W tej sytuacji zapraszanie człowieka, który wypowiedział Polsce wojnę mięsno-jabłkową na obchody wyzwolenia obozu Auschwitz byłoby ze strony rządu dyplomatycznym skandalem.
To nie Putin wyzwalał obóz....
Jest jeszcze dyplomatyczny erzac w osobie Miedwiediewa, ale to jak sprowadzenie dżumy zamiast cholery. Nie wyobrażam sobie, aby jakiś polski polityk, jakiegoś dowolnego szczebla miał się z nimi serdecznie przywitać, strzelić przemówienie i jeszcze dziękować za wyzwolenie.
Ponoć to dyrektor muzeum miał wysłać zaproszenie do Putina.
To jeszcze bardziej kompromitująca sytuacja, kiedy małego znaczenia potomek starozakonnych zaprasza do nieswojego państwa wrogą figurę.
Nie powinniśmy mieć żadnych skrupułów w związku z nieobecnością przywódców rosyjskich w Oświęcimiu.
Skoro na europejskich paradach zwycięzców ZABRAKŁO POLAKÓW, 4. ARMII WALCZĄCEJ Z HITLEREM, to i raz w Oświęcimiu może nie być Putina.
Kiedy już nie będzie Putina (może też gdzieś poleci?), następny władca Federacji Rosyjskiej może przywrócić partnerskie stosunki międzypaństwowe. Do tego czasu nie mam nic przeciwko traktowaniu Putina jako persona non grata. Trudno. Sam tego chciał.
|
|
21 styczeń 2015
|
|
166
|
|
|
|
Rozumiem, że to komentarz do artykułu "Wyzwolili, by można było zniewolić"
Nigdy - nie popierałem Putina. Nie mam najmniejszej wątpliwości co do kłamliwości tezy MAK w sprawie wypadku pod Smoleńskiem.
Trzeba jednak zrozumieć całą złożoność sytuacji międzynarodowej, oraz to, że na takim układzie korzystają najlepiej kłamcy historyczni - wiadomego pochodzenia.
Najważniejszym problemem jest jednak dla mnie eskalacja napięcia międzynarodowego.
Do tej pory Zachód ułatwiał Putinowi agresywną politykę.
Teraz zmusza go do wyboru pomiędzy wojną, a poddaniem się.
A przecież mamy do wyboru dużo więcej opcji, a szczególnie opcje gospodarcze. |
|
2015-01-22
Artur Łoboda
|
|
|
|
Paliwo
kwiecień 29, 2002
Baca ze Szczyrku
|
Następny cel Teheran (Next target Tehran)
styczeń 17, 2007
Dan Plesch, The Guardian
|
Dar Konstytucji 3Maja
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
|
Jan Paweł Wielki
listopad 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
HISTORIA W IMADLE POSTĘPU
grudzień 15, 2004
DARIUSZ RATAJCZAK
|
Były kongresmen skazany na 8 lat za korupcję
lipiec 30, 2002
PAP
|
Prawda i kłamstwa o marcu 68
maj 8, 2003
|
PiS nie wepchnal Polski do jewRopejskiego kolchozu, nie uchwalil budzetu na rok 2006, ani nie podpisal porozumienia wyslania
czerwiec 17, 2006
jasiek z toronto
|
Kielce
październik 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sylwetka Włodzimierza Cimoszewicza jako skutek ewolucji cynicznych oportunistów
sierpień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie dla PiS, PO, LiD w wyborach da Sejmu RP - 2007 r.
Nie przegrywajmy POLSKI!
wrzesień 10, 2007
Dariusz Kosiur
|
Syryjczyk - dyrektorem EBOR
wrzesień 16, 2003
|
Reklama - burżuazyjna czy solidarnościowa?
listopad 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Dyktatura Korporacji Zamiast Demokracji w USA
sierpień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Korupcja
lipiec 29, 2003
Mikołaj Wójcik
|
Nasze Prezentacje
Profesor Kazimierz Poznański
grudzień 18, 2002
zaprasza.net
|
Druga TARGOWICA
grudzień 27, 2002
Elzbieta
|
Zapomniany Stachniuk
wrzesień 7, 2003
przesłała Elżbieta
|
Kwaśniewski na czele zjednoczonej lewicy?
styczeń 17, 2006
|
Tak się sprawuje władzę
luty 18, 2005
|
|
|