ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dla kogo są programy polityczne? 
3 lipiec 2015      Artur Łoboda
Obłęd maseczek 
25 kwiecień 2020     
JESTEŚ KATOLIKIEM? IDŹ DO SYNAGOGI! 
26 marzec 2026     
Antypolonizm 
25 luty 2018     
Izrael oszukuje uchodźców palestyńskich co do „bezpiecznych” stref w Rafah, a następnie bombarduje ich i zabija 
5 maj 2024      Ethan Huff
Czym się różni handlarz narkotyków od redaktora pisma medycznego? 
3 maj 2022      Artur Łoboda
Hańba XXI wieku 
15 sierpień 2020      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński KOCHANKA KSIĘŻYCA - część czwarta 
30 sierpień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Badanie łączy szczepionki z zawałami serca: „Wyraźnie podwyższony poziom pełnowymiarowego białka kolczastego” znalezionego we krwi ofiar  
20 styczeń 2023     
APEL NAUKOWCÓW I LEKARZY w sprawie szczepień na koronawirusa SARS-CoV-2 
15 maj 2022     
Europa 40% - Janusz Palikot w Gdańsku  
24 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Rosja Wzmacnia Swoją Flotę U Wybrzeży Syrii 
17 maj 2013      Iwo Cyprian Pogonowski
Najpierw ACFIC! 
30 styczeń 2012      Artur Łoboda
CNN po raz kolejny podsyca strach przed COVID, aby przestraszyć wszystkich z powrotem do masek - NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ 
8 wrzesień 2023      Ethan Huff
Język globalistów  
12 październik 2021     
Krakowski Marsz żywych 2019 
18 marzec 2019     
11 LISTOPADA Wiesław Sokołowski 
7 listopad 2013      www.trwanie.com
Chmury radiacyjne 
12 lipiec 2022     
Dziwna Kampania Wyborcza w USA 2010 bez Dyskusji o Obecnym Udziale USA a Wojnach 
7 listopad 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Paradoks walki o władzę w USA 
29 grudzień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski

 
 

Rzeczpospolita NIEWOLNIKÓW


Główne ścieki medialne straszą Polaków "nowym porządkiem świata".

Od pewnego czasu lansują informacje, że:

"Do 2050 roku z domów ma znikać ogrzewanie na gaz. - Perspektywa 2050 roku to jest następnych 30 lat, wiąże się to z celami klimatycznymi europejskimi i naszymi krajowymi politykami, m.in. strategią energetyczną, z przechodzeniem na zieloną energię, odnawialne źródła energii - mówiła w programie "Money. To się liczy" Anna Kornecka, wiceminister rozwoju, pracy i technologii. "

Obiema rękami podpisze się pod ekologiczną I BEZPIECZNĄ energią!
Tylko, że taka energia NIE ISTNIEJE!


Obecna zima "epoki efektu cieplarnianego", która przypomina zimy Naszej młodości - zweryfikowała wartość tak zwanej "zielonej energii".
Wiatraki nie mają wiatru, a przykryte przez śnieg panele słoneczne nie produkują prądu.

W rezultacie czego - najbogatszy w gaz rejon świata - Texas w USA cierpi na braki energii - co wykorzystują Illuminati - podwyższając cenę energii 70 razy!!!
A więc 7000 procent!

Jeżeli zlikwidujemy tradycyjne źródła energii - to to samo zrobią z Nami i w jednym momencie zrobią z Nas nędzarzy tak - jak niektórych Teksańczyków.
Oczywiście - wcześniej zdobędą monopol na produkcję "brudnej energii" tak - jak od tysiącleci mają monopol na kreację wartości finansowych.

Wszyscy słuchają z przerażeniem - jak jakaś GÓWNIARA tytułowana przez sprzedajnego dziennikarzynę "pani minister" PLUJE POLAKOM W TWARZ ogłaszając GROŹBY BEZPRAWNE pozbawienia Naszych następców energii.
Używająca gróźb bezprawnych GÓWNIARA z pisowskiego Rządu bezprawia winna natychmiast wylecieć na bruk! - wraz ze swoimi zwierzchnikami!

Tak by było - gdyby w polskojęzycznym Sejmie zasiadali reprezentanci Narodu, a nie sprzedajne - polityczne dziwki - gotowe sprzedać własną matkę!

Na takie zapowiedzi zniszczenia bezpieczeństwa energetycznego - Sejm powinien ogłosić wotum nieufności wobec masońskiego Rządu - Morawieckiego i pognać go na cztery wiatry.

Jeżeli Polacy dalej będą wybierać takie SZUMOWINY - to za trzydzieści lat zrealizują swoje plany i energia stanie się cenna - jak złoto.
A potomkowie złotych paluszków będą z Naszych dzieci i wnuków robić NIEWOLNIKÓW!
22 luty 2021

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Co do "Sejm powinien ogłosić wotum nieufności wobec masońskiego Rządu" to "Chcielibyśmy być wsparciem dla odbudowy dobrych, serdecznych relacji polsko-żydowskich - mówił w środę po pierwszym posiedzeniu Polsko-Izraelska Grupa Parlamentarna jej przewodniczący, poseł KO Michał Szczerba" (https://www.wnp.pl/parlamentarny/spoleczenstwo/szczerba-polsko-izraelska-grupa-parlamentarna-chce-wspierac-odbudowe-dobrych-relacji-polsko-zydowskich,52628.html).

Strona http://www.sejm.gov.pl/ w ogóle nie ujawnia istnienia takiej "grupy" ani harmonogramu jej prac i dokonań.

Dopiero wyszukanie przez https://www.google.com/search?q=site:www.sejm.gov.pl+izrael przynosi wyniki przyprawiające o białą gorączkę! Tysiące paszportów i rent dla potomków żydów i zero paszportów dla Polaków np. z Kazachstanu! Ci ludzie muszą przechodzić upokarzające śledztwa co do swojego pochodzenia, a żyd w izraelu nic nie musi! Dostaje paszport RP pod wskazany adres! Plus 100 euro co miesiąc!

Więc "niech żywi wyzbędą się wszelkiej nadziei"! Sejm nie jest naszym organem prawodawczym. On jest tylko ICH karbowym.

2021-02-23
hens

  

Archiwum

Walka trwa
listopad 4, 2003
Andrzej Kumor
LESZEK BALCEROWICZ
grudzień 18, 2002
anToni, "GAZETA", Toronto
Jak to się robi przewałki w Krakowie
luty 28, 2008
Zderzenie Poglądów w Głowie Bush'a
marzec 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kandydatura Henryka Szlajfera na Ambasadora Polski w USA?
maj 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
MIĘDZY SCYLLˇ A CHARYBDˇ
maj 30, 2004
Ojczyzna.pl
Wirtualny i realny ruch narodowy
lipiec 4, 2008
Paweł Ziemiński
Zbrodnie USA przeciw pokojowi
marzec 29, 2003
Grażyna Dziedzińska
Wyobra?cie sobie Państwo
styczeń 24, 2003
Nuklearne Zagrożenie USA i Strach w Pakiststanie
styczeń 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Stanisław Michalkiewicz: Fejginięta znowu smrodzą?
maj 9, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Prawdziwa afera
styczeń 28, 2007
Bartosz Machalica
LIST OTWARTY do Posłów Samoobrony i LPR
maj 12, 2007
katolik Dariusz Kosiur
Zmarł Jacek Kaczmarski
kwiecień 11, 2004
PAP
Film o Krakowie
maj 20, 2004
Dziennik Polski
90 miast amerykańskich przeciw wojnie
luty 13, 2003
PAP
"Homofobia" w Izraelu! PE do dzieła !
lipiec 9, 2006
Wojciech Maltan
Posprzątać po obecnych politykach
grudzień 3, 2006
Artur Łoboda
Bush nie chce zakazu tortur
październik 6, 2005
PAP
Koło stalinowskiej historii
styczeń 14, 2006
Nowe Państwo
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media