| Premier Alberty w Kanadzie: Wielki reset nie jest teorią spiskową i „nie ma dla niego miejsca” w naszej prowincji
|
12 luty 2021 Obserwator
|
| Medialny test przed kowidem |
16 styczeń 2022
|
| Własne dokumenty firmy Pfizer dowodzą, że WIEDZIELI, że ich szczepionki przeciw kowid nie są „bezpieczne i skuteczne”… i wiedzieli, że nanocząsteczki mRNA krążą w organizmie |
14 marzec 2022 Lance D Johnson
|
| O przemówieniu pani premier trochę oczywistości |
16 czerwiec 2017 Alina
|
| Wspólnik morderców popłakał się |
18 luty 2024 Artur Łoboda
|
| Smithfield umywa ręce, WHO zwija żagle, z 666 nici, Baxter sfuszerował depopulację, witamina C działa, a MG to muzułmański talmudysta i już |
10 październik 2009 Marek Głogoczowski
|
| Zmarł gen. Zbigniew Nowek. Miał 59 lat |
17 czerwiec 2019 Alina
|
| Banki centralne planują wprowadzenie implantów z mikroczipami CBDC, ostrzega czołowy ekonomista |
20 lipiec 2023 Kevin Hughes
|
| Wielka Brytania ukrywa TYSIĄCE zgonów spowodowanych szczepionką COVID-19 |
23 luty 2022 Arsenio Toledo
|
| Orszak Trzech Króli w Krakowie |
6 styczeń 2018
|
| Kret minister |
23 sierpień 2017
|
| Komentarz "debaty" między Sośnierzerzem a Hałatem |
23 lipiec 2021 Artur Łoboda
|
| Czego nie rozumie liberalna hołota |
20 listopad 2015 Artur Łoboda
|
| Mały człowiek |
20 listopad 2017 Artur Łoboda
|
| Trzaskowski znowu kombinuje jak ukraść warszawiakom pieniądze na pokrycie strat, które spowodowały rządy PO |
17 październik 2020 Alina
|
| Polityka historyczna Rządu PiS |
7 maj 2016 Artur Łoboda
|
| Wirus, który ma zarażać COVID-19 NIGDY nie został wyizolowany w laboratorium |
17 luty 2022
|
| Dlaczego Eichman - Niedzielski zwalcza Amantadynę? |
22 styczeń 2021
|
| Fakty na temat Covida |
26 grudzień 2022
|
| Religijni Żydzi wiedzą - z czym mamy do czynienia |
13 listopad 2020
|
|
|
Wirus którego nie ma
|
|
Słowo wirus odmienia się dziś przez wszystkie przypadki.
Ale ja chciałbym się odnieść do rzekomego wirusa, który zablokował system informatyczny Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie.
Już pisałem, że coś takiego chciało się zagnieździć na moim komputerze, ale - poza pozostawieniem listu z szantażem - nic nie wykonało.
Żaden też program antywirusowy tego nie rozpoznał.
A ja przez dwie godziny starałem się to znaleźć i w końcu zrezygnowałem - bo niczego nie znalazłem.
Otóż to nie jest wirus, ale zdalne wyjście do komputera poprzez luki pozostawione przez wiadomego producenta systemów operacyjnych, a służące totalnej inwigilacji.
Po wejściu na komputer wydawana jest komenda, aby w funkcji wyświetlania folderów ukryć wszystkie pliki - poza listem z szantażem.
Po wykonaniu tego zadania - połączenie zostaje przerwane i nie pozostaje żaden ślad - poza logami serwera dostępowego.
Ale tam - to szukanie igły w stogu siana.
Jednak te pliki dalej istnieją i trzeba je tylko odkryć.
Na pewno nie wystarczy podstawowa funkcja odkrywania plików.
Nie wiem jak to zrobić - bo na moim komputerze im się nie udało nic - poza pozostawieniem listu szantażem.
I dlatego nie miałem okazji tego zbadać.
Wiadomym jest jednak jedno.
Hakerzy odkryli furtkę pozostawioną przez producenta systemów informatycznych - w celu inwigilacji użytkowania.
|
|
13 luty 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Gates dał Polakom klucz do Windowsa
Dodano: 15 października 2003, 17:06 / Zmieniono: 15 października 2003, 17:060 0
Microsoft udostępnił polskiemu rządowi kod źródłowy do systemów Windows - poinformował po spotkaniu z premierem Leszkiem Millerem Bill Gates, przewodniczący rady nadzorczej Microsoftu.
Government Security Program pozwala instytucjom rządowym na dostęp do kodu źródłowego oraz dodatkowych informacji technicznych, niezbędnych do zbadania i oceny stanu bezpieczeństwa platformy Windows. "Porozumienie nie tylko daje dostęp do wszystkich kodów zabezpieczających do systemów Windows, ale stwarza też polskiemu rządowi możliwości wprowadzania własnych zabezpieczeń" - dodał Gates.
Podczas wcześniejszego spotkania z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim Gates zapowiedział, że Microsoft będzie kontynuował w kolejnych latach współpracę z programem "Internet w szkołach", w ramach którego powstało kilkaset nowoczesnych szkolnych pracowni komputerowych z dostępem do Internetu.
https://www.wprost.pl/kraj/50951/Gates-dal-Polakom-klucz-do-Windowsa.html
Polski rząd pozna kod źródłowy Windows
Microsoft udostępnił polskiemu rządowi kod źródłowy do systemów Windows - poinformował po spotkaniu z premierem Leszkiem Millerem Bill Gates, przewodniczący rady nadzorczej Microsoftu.
Microsoft udostępnił polskiemu rządowi kod źródłowy do systemów Windows - poinformował po środowym spotkaniu z premierem Leszkiem Millerem Bill Gates, przewodniczący rady nadzorczej Microsoftu.
"Microsoft podpisał w środę z polskim rządem umowę - dotyczącą Government Security Program - o udostępnieniu kodów źródłowych do systemów Windows" - powiedział Gates po spotkaniu z premierem.
Government Security Program pozwala instytucjom rządowym na dostęp do kodu źródłowego oraz dodatkowych informacji technicznych, niezbędnych do zbadania i oceny stanu bezpieczeństwa platformy Windows.
"Porozumienie nie tylko daje dostęp do wszystkich kodów zabezpieczających do systemów Windows, ale stwarza też polskiemu rządowi możliwości wprowadzania własnych zabezpieczeń" - dodał Gates.
Podczas wcześniejszego spotkania z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim Gates zapowiedział, że Microsoft będzie kontynuował w kolejnych latach współpracę z programem "Internet w szkołach", w ramach którego powstało kilkaset nowoczesnych szkolnych pracowni komputerowych z dostępem do internetu.
https://www.money.pl/gospodarka/ngospodarka/ebiznes/artykul/polski;rzad;pozna;kod;zrodlowy;windows,115,0,126323.html |
|
2021-02-13
Marek Zadrożniak
|
|
|
|
I nic
styczeń 19, 2006
kLaudi
|
Ratunku! Tylko UE, a zwłaszcza sąsiedzi, przede wszystkim Niemcy, mogą uchronić Polskę przed instalacją Tarczy
luty 1, 2007
technokrata
|
Gdzie się podziały pożyczki?
styczeń 26, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Polskie durnie
luty 21, 2009
Artur Łoboda
|
Baskonia czy Kraj Basków?
styczeń 5, 2005
Mirosław Naleziński
|
Komiczne polskie prawo
maj 7, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wojna z Wyboru a Nie z Konieczności -- "Kłamstwa George W. Bush'a" i Tortury.
listopad 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Głodny Niedżwied? Rosyjski
wrzesień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie lubimy odmienności
grudzień 15, 2003
|
Stowarzyszenie Primum Non Nocere - pytania do tych którzy chcą kandydować w wyborach prezydenckich
maj 20, 2005
Adam Sandauer
|
Ulepić człowieka
listopad 12, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Dzisiaj zakupujemy sprzęt wojskowy od maleńkiej Finlandii
grudzień 20, 2002
zaprasza.net
|
I śmieszno, i straszno...
grudzień 10, 2002
|
Żądanie rekompensaty za polskie straty wojenne w ludziach
czerwiec 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tajny Brytyjski Document Oskarża Izrael
listopad 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska bije Żydów?
czerwiec 28, 2006
Romuald Bury
|
US Must Reevaluate Its Relationship With Israel
grudzień 18, 2007
Scott Ritter
|
Ankieta: Oszacuj kompromitująco niską frekwencję
wrzesień 28, 2008
tłumacz
|
Usuwanie usówania
październik 5, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Walka o polskie stocznie - sensacyjna notatka
lipiec 9, 2008
INTERIA.PL
|
|
|