ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

McKinsey: «Turbocharge» dla opioidów i «przebudowa światowego systemu opieki zdrowotnej na wzór Izraela» 
8 marzec 2021     
Dokumentacja koronowa 
28 luty 2021     
Realia Dostaw Paliwa z Iranu do Unii Europejskiej 
29 kwiecień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Zaswieć Miesiundzu - pieśń ludowa 
25 kwiecień 2012     
Media rządowe 
14 czerwiec 2018     
Wskaźnik pozytywności COVID w Teksasie spada do rekordowo niskiego poziomu po zniesieniu mandatu maski, restauracje wracają do poziomu sprzed kryzysu 
2 kwiecień 2021      Obserwator
The Jew That Had To Die 
22 wrzesień 2010      przysłał ICP
Czy "grypa 666" to nie jest przypadkiem "Koń trojański NATO" mający zapwenić zwycięstwo "pomarańczowym" w prezydenckich wyborach na Ukrainie? 
30 październik 2009      Marek Głogoczowski
Na bezrybiu i rak ryba 
13 styczeń 2024      Izabela Brodacka
A dlaczego nie Kim Dzong Un? 
4 luty 2020      Artur Łoboda
Anteny 5G w Czechach i krztusiec 
22 marzec 2024      Artur Łoboda
Polski katolicyzm i nacjonalizm - Ojciec Bocheński dawno rozstrzygnął ten problem 
12 wrzesień 2016      Marcin Dybowski
Powstanie warszawskich dzieciaków 
1 sierpień 2016     
PiStapo 
1 czerwiec 2020      STUDIO POLAKÓW OPOLSKiE
By zniszczyć Polskę - trzeba wcześniej zniszczyć polską kulturę. I prawie im się udało. 
9 kwiecień 2011      Artur Łoboda
Fale elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości a zdrowie 
4 kwiecień 2021     
Polskie słowa 
17 wrzesień 2019      Artur Łoboda
Chiny za pięć lat prześcigną USA – Peter Schiff  
26 kwiecień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Komentarz po śmierci Wajdy 
10 październik 2016      Artur Łoboda
Morderczy grudzień  
3 styczeń 2011      Bogusław

 
 

Ponad 300 członków Kanadyjskich Sił Zbrojnych (CAF) pozywa wojsko o 500 milionów dolarów w związku z nakazami szczepienia covid

 
Około 330 aktywnych i byłych członków Kanadyjskich Sił Zbrojnych (CAF), którzy twierdzą, że zostali ranni przez „szczepionki” na koronawirusa Wuhan (Covid-19), pozywa wysokich rangą członków kanadyjskiej armii za wymuszanie na nich śmiertelnych szczepień.
 
Powodowie domagają się 500 milionów dolarów odszkodowania w ramach pozwu zbiorowego przeciwko przełożonym CAF, którzy spiskowali z premierem Justinem Trudeau, aby tyranizować członków kanadyjskiej armii nakazami szczepień.
 
Jako oskarżeni w pozwie wymienieni są szef Sztabu Obrony generał Wayne Eyre, zastępca szefa sztabu obrony generał-porucznik Frances Allen, minister obrony narodowej Anita Anand, były wiceminister obrony narodowej Jody Thomas i wielu innych.
 
„CAF uchylił się od odpowiedzialności i rzucił swoim członkom nieprzetestowany produkt, błędnie nazwał tę eksperymentalną terapię genową„ szczepionką”, świadomie składał fałszywe oświadczenia dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności oraz wydał nakaz t bez możliwości odmowy, z wyjątkiem obowiązkowego trwałego usunięcia z służby” – czytamy w pozwie złożonym w Sądzie Federalnym 21 czerwca.
 
„Działania CAF i CDS [Szefa Sztabu Obrony] spowodowały obrażenia Powodów, którzy konsekwentnie pracowali nad zapobieganiem nadużyciom władzy oraz ochroną członków i ich rodzin, którzy doświadczają przymusu, dyskryminacji, oraz groźbę utraty kariery i świadczeń we wszystkich przypadkach”.
 

Każdy podmiot, rząd lub inny, który zmusił ludzi do zakłucia covidem wbrew ich woli, jest winny zbrodni przeciwko ludzkości


 
Jesienią 2021 r., u szczytu „pandemii” COVID-19, CAF nałożyła na wszystkich członków mandat covidowy, co spowodowało masowy exodus setek członków, którzy odmówili podwinięcia rękawów. 
Osoby te odeszły - w wyniku dobrowolnego zwolnienia, lub wydalenia na podstawie kodu 5(f), „nienadające się do dalszej służby”, haniebnego zwolnienia zarezerwowanego dla żołnierzy z „osobistymi słabościami” lub innych kwestii, które CAF określiła jako „nadmierne obciążenie”.
 
W październiku 2022 r. CAF nieznacznie zmniejszył mandat na szczepienia, usuwając zastrzyki covidowe z listy zastrzyków, które wszyscy członkowie muszą otrzymać jako warunek służby – ale było już za późno, ponieważ wielu było już zmuszonych do przyjęcia zastrzyku covid wbrew własnej woli.
 
Inne warunki pozwu obejmują zarzuty, że CAF nie zapewniła funkcjonariuszom pełnych i prawidłowych informacji o wszystkich kwestiach prawnych i politycznych związanych z mandatami za dźgnięcie, a także zarzuty, że CAF celowo nadużyła systemu skarg, aby opóźnić, lub zatrzymać w nieskończoność pomoc w poszukiwaniach przez członków opozycji.
 
Zamiast skupiać się na tym, co jest najlepsze dla swoich członków, CAF skupił się na „programach politycznych i przyjmowaniu wskazówek od przywódców politycznych, co jest szkodliwe dla gotowości operacyjnej i skuteczności” poprzez wdrażanie mandatów dotyczących szczepionki covid, stwierdza pozew.

„Stwierdzono, że CAF nie dał powodom możliwości wypełnienia mandatu, pisząc dyrektywy w sposób, który blokował wszelkie możliwe sposoby ich przestrzegania”, - donosiło jedno z mediów o pozwie.
 
Ponadto, zamiast postępować zgodnie z procedurą prawną na podstawie ustawy o obronie narodowej, która umożliwia członkom rozpatrywanie ich spraw na niezależnych rozprawach, Szef Sztabu Obrony (CDS) zastosował środki administracyjne w celu ukarania członków CAF, którzy odmówili, lub w inny sposób nie mogli zastosować się do mandat za dźgnięcie.
 
Ponieważ coraz więcej osób choruje - lub umiera, ponieważ zostali zakłuci przez covid, liczba procesów sądowych będzie tylko rosła. 

Dowiedz się więcej na VaccineWars.com .
Źródła tego artykułu to:
TheEpochTimes.com
Newstarget.com
 
 
 
https://vaccineinjurynews.com/2023-06-29-300-caf-sue-military-covid-vaccine-mandates.html
7 lipiec 2023

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

OŚWIADCZENIE EMIGRACJI POLSKIEJ
październik 28, 2006
Do wiadomości PiS.
październik 27, 2005
Jan G. Grudniewski
Po 5 lat za dwie kradzieże
kwiecień 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prawda o nobliście
listopad 8, 2006
Aleksander Szumański
Światowy Dzień Chorego - uchwały Primum Non Nocere
luty 11, 2006
Adam Sandauer
Dobijali rannych
czerwiec 30, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
Głos przeciw liberalizmowi (polemika z Red. S. Michalkiewiczem)
styczeń 23, 2007
Dariusz Kosiur
Delegacje

styczeń 25, 2005
redakcja zaprasza.net
Lipcowy grzmot
lipiec 18, 2008
Izrael Szamir
Zarząd Mesko zwolnił całą 220-osobową kadrę kierowniczą
sierpień 28, 2002
PAP
Dybuk niebezinteresowny
czerwiec 28, 2006
Rafał A. Ziemkiewicz
Column One: Jews Wake Up!
grudzień 9, 2006
przysłał ICP
Szantażyści z Wiejskiej
październik 19, 2004
Marcin Król / 2004-10-24
Wielki i usilnie przemilczany
grudzień 7, 2006
luzak
Wojciech Papis apeluje o pomoc dla Matek pokrzywdzonych przez ZUS
luty 21, 2009
Wojciech Papis
Eine grose geszeft
kwiecień 9, 2003
IAR
BCP może wycofać się z BIG BG i PZU
sierpień 3, 2002
Ł. Świerżewski, B. Tomaszkiewicz Puls Biznesu
Miller zegarmistrzem.
czerwiec 5, 2004
wielebny
Zmieniać aby nie zmienić
kwiecień 18, 2005
Kazimierz Murasiewicz
Ksieza Polacy!
styczeń 11, 2007
nie kleryk ale z wiara
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media